صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 46

موضوع: اتصال ریسلر کلاب به whmcs

عضو انجمن hamidjan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    195 پست

پیش فرض پاسخ : اتصال ریسلر کلاب به whmcs

نقل قول نوشته اصلی توسط tofanweb نمایش پست ها
    دوست عزیز یه نکته دیدم که هیچ کدوم از دوستان ذکر نکرده بودن گفتم بگم شاید مشکلتون حل بشه

دقت کنید برای ثبت دومین به صورت آنی و اتوماتیک باید یوزری که توی whmcs عضو میشه تمام مشخصات رو پربکنه و همه رو به صورت انگلیسی اگر فارسی باشه ثبت نمیشه یعنی براش پنل درست نمیشه

یه چیز دیگه شما یه یوزر که عضو شده رو و به صورت انگلیسی پر کرده مشخصاتش رو برو تو اکانتش از طریق ادمین whmcs بعد برو تو دومین هاش اونجا دومین اضافه بکن دستی اون پائین روی دکمه ثبت کلیک کن که ثبت کنه اگر نکرد اون بالا تو نوار زرد رنگ خطایی که باعث شده ثبت نکنه رو مینویسه و خیلی کمک میکنه تا مشکل رو پیدا بکنی و حلش بکنی

---------- Post added at 10:23 AM ---------- Previous post was at 10:14 AM ----------

ثبت اتوماتیک دومین نیازی به کرون جاب نداره

کرون جاب بری تنظیمات تاریخ انقضا دومین ها و یه سری تنظیمات دیگه (مثل چک کردن دومین موجود در پنل ثبت دومینتون با دومین های مشتری ها که ثبت نام کردن و ..) بر اساس تاریخ سرور استفاده میشه
    با تشکر از این دوستمون که بر خلاف سایر دوستان خیلی با حوصله و دقیق جواب دادند.
    در تکمیل این توضیحات چند مورد رو بگم شاید بدرد همگی بخوره:
    1- در همه موارد مربوط به whmcs مهمترین راهگشای همه مشکلات ارور هایی هست که خود whmcs نشون میده و از اونها هستش که راحت میشه به مشکل پی برد. پس اول از همه ارور رو ببینید چیه.
    2- اروری که برای ایشون نشون داده شده در بسیاری از موارد به آی پی ست شده در ریسلرکلاب و همچنین فایروال هاستینگ ایشون مربوط میشه. و چون آی پی درست ست شده به احتمال خیلی زیاد به فایروال مربوط میشه. مثلا بعضی از پورت ها برای برقراری این ارتباط حتما باید باز باشه تا اتصال انجام بشه.
    3- برخی نیازمندی ها بر روی سرور حتما باید فعال باشه. مثلا Curl و ... که اینها رو موقع نصب و همچنین بعد از اون خیلی باید دقت کرد.
    4- خدمت دوستانی که این بنده خدا رو مسخره کردند که کرون جاب نمیدونه چیه و در چند پست آموزش کرون جاب رو گذاشته بودند عرض کنم که کرون جاب هیچ گونه ارتباطی به ثبت دامنه و یا ارتباط با ریسلرکلاب نداره. ایشون میخواد whmcs رو به ریسلرکلاب وصل کنه. کرون جاب به چه دردشون میخوره؟

پ.ن: شما که لایسنس دارید بهره همیشه از خود whmcs مشکلاتتونو حل کنید. سریعتر، مطمئن تر و بی دردسرتر
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

PartoData.com
    [+]
    ,Services : WebHosting , Domain Registration , Reseller , FileHosting [+]
    Server Locations : Iran , UK [+]

2. تعداد تشکر ها از hamidjan به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم shivahost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,371
    تشکر تشکر شده 
    4,137
    تشکر شده در
    2,773 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjan نمایش پست ها
    خدمت دوستانی که این بنده خدا رو مسخره کردند که کرون جاب نمیدونه چیه و در چند پست آموزش کرون جاب رو گذاشته بودند عرض کنم که کرون جاب هیچ گونه ارتباطی به ثبت دامنه و یا ارتباط با ریسلرکلاب نداره. ایشون میخواد whmcs رو به ریسلرکلاب وصل کنه. کرون جاب به چه دردشون میخوره؟

البته بنده گفته بودم...
    ویرایش توسط shivahost : January 3rd, 2014 در ساعت 02:23

5. تعداد تشکر ها از shivahost به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    69
    تشکر شده در
    56 پست

با تشکر از این دوستمون که بر خلاف سایر دوستان خیلی با حوصله و دقیق جواب دادند.
    در تکمیل این توضیحات چند مورد رو بگم شاید بدرد همگی بخوره:
    1- در همه موارد مربوط به whmcs مهمترین راهگشای همه مشکلات ارور هایی هست که خود whmcs نشون میده و از اونها هستش که راحت میشه به مشکل پی برد. پس اول از همه ارور رو ببینید چیه.
    2- اروری که برای ایشون نشون داده شده در بسیاری از موارد به آی پی ست شده در ریسلرکلاب و همچنین فایروال هاستینگ ایشون مربوط میشه. و چون آی پی درست ست شده به احتمال خیلی زیاد به فایروال مربوط میشه. مثلا بعضی از پورت ها برای برقراری این ارتباط حتما باید باز باشه تا اتصال انجام بشه.
    3- برخی نیازمندی ها بر روی سرور حتما باید فعال باشه. مثلا Curl و ... که اینها رو موقع نصب و همچنین بعد از اون خیلی باید دقت کرد.
    4- خدمت دوستانی که این بنده خدا رو مسخره کردند که کرون جاب نمیدونه چیه و در چند پست آموزش کرون جاب رو گذاشته بودند عرض کنم که کرون جاب هیچ گونه ارتباطی به ثبت دامنه و یا ارتباط با ریسلرکلاب نداره. ایشون میخواد whmcs رو به ریسلرکلاب وصل کنه. کرون جاب به چه دردشون میخوره؟

پ.ن: شما که لایسنس دارید بهره همیشه از خود whmcs مشکلاتتونو حل کنید. سریعتر، مطمئن تر و بی دردسرتر

ممنون دکمه تشکر برای همچنیم مواقعی هست ...

خب حالا بریم سر اصل مطلب

از دوست خوبمون هم شیوا هاست تشکر میکنم یه نکته ای گفتن که صبح من مغزم در حد انفجار بود میخواستم بگم یادم رفته بود هی فکر میکردم خدایا یه نکته دیگه هم بودا

دوست عزیز تیزپروار آیپی هم که دوست خوبمون شیوا هاست گفتن یه تست بکنید ببینید آیپی درسته یا نه (آیپی سرور با آیپی api داخل پنل نمایندگی دومینتون)

من اون فایل تست آیپی رو هم ضمیمه میکنم که اگر نمیدونید اون فایل تست زرین پال کجاست از همینجا بردارید

(خواستم پیوست کنم گفتم شاید یه سری بیان بگن آقا ویروسه و ... آپلود نکن ولش لینک مستقیم برات گذاشتم از خود زرین پال که گم نشی اونجا)

لینک مستقیم صفحه تست آیپی : https://ir.zarinpal.com/pages/labs/testip/

7. تعداد تشکر ها ازtofanweb به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

نه مال من هیچ اروری نمیده تو خود whmcs ثبتش هم میکنه اما تو کلاب رجیستر نمیشه
    آی پی رو هم دقیقا با همین تست آی پی زرین پال داخل کلاب وارد کردم چرا اینطوریه چیکار باید کرد ؟

9. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    195 پست

شک نکنید که یا مربوط به آی پی میشه و یا مربوط به فایروال هاست شما.
    آی پی رو دقت کنید که درست وارد کنید. اگر آی پی اختصاصی دارید اونو نباید وارد کنید (البته اینو توی wht.com خوندم). آی پی اصلی سرور رو باید وارد کنید.
    شرکت پرتو فرا رایان ، ارائه دهنده سرویس های میزبانی وب ، ثبت دامنه ، نمایندگی هاست و دامنه ، طراحی وب و...

PartoData.com
    [+]

11. تعداد تشکر ها از hamidjan به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    69
    تشکر شده در
    56 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tizparvaz نمایش پست ها
    آی پی رو هم دقیقا با همین تست آی پی زرین پال داخل کلاب وارد کردم چرا اینطوریه چیکار باید کرد ؟
    ببخشید یه سوال دارم میشه بگید چه جوری این موضوع رو تست کردید و میگید ثبت میکنه و اروری نمیده اما تو کلاب رجیستر نمیشه؟

وقتی دکمه ثبت زده میشه تو whmcs یه سری اطلاعات از طریق پرت خاص خودش به کلوپ فرستاده میشه و وقتی ثبتش نهایی شد پیغام نهایی شدن از کلوپ به whmcs میاد و whmcs میگه بدون خطا ثبت شد.

یه جای کار شما مشکل داره احتمالا درست تست نکردید

نظر من اینه به یه طراح بدید اوکی بکنه

شک نکنید که یا مربوط به آی پی میشه و یا مربوط به فایروال هاست شما.
    آی پی رو دقت کنید که درست وارد کنید. اگر آی پی اختصاصی دارید اونو نباید وارد کنید (البته اینو توی wht.com خوندم). آی پی اصلی سرور رو باید وارد کنید.
    یه چیزی خب دوست من اگر آیپی یا فایروال هاستش مشکل داشته باشه پس چرا میگه بدون هیچ اروری ثبت میشه ؟ خب اگر فایروال هم مشکل داشته باشه و نگذاره ثبت بشه بازم whmcs ارور اتصال به درگاه کلوپ رو میده

من که گیج شدم نه ارور میده نه ثبت میکنه

13. تعداد تشکر ها از tofanweb به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    195 پست

یه چیزی خب دوست من اگر آیپی یا فایروال هاستش مشکل داشته باشه پس چرا میگه بدون هیچ اروری ثبت میشه ؟ خب اگر فایروال هم مشکل داشته باشه و نگذاره ثبت بشه بازم whmcs ارور اتصال به درگاه کلوپ رو میده
    پست های قبلی رو یه مطالعه بفرمایید. ارور رو در یکی از پست ها نوشتند.

PartoData.com
    [+]

15. تعداد تشکر ها از hamidjan به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    69
    تشکر شده در
    56 پست

پست های قبلی رو یه مطالعه بفرمایید. ارور رو در یکی از پست ها نوشتند.

تنها پستی که درباره ارور من از ایشون میبینم :

نقل قول نوشته اصلی توسط tizparvaz نمایش پست ها

میشه اون پست رو نقل قل کنید من ببینم جالبه اصلا ندیدم که اروری نوشته باشن

فکر کنم پیر شدم فشار اومده به چشمام

17. تعداد تشکر ها از tofanweb به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    154
    تشکر تشکر شده 
    296
    تشکر شده در
    195 پست

بله اشتباه از من بود.
    دوست دیگری این مشکل رو داشتند که ارور رو نوشته بودند (ServerDL.com)
    ولی استارتر تاپیک گفتند ارور نمیده.

البته اینکه ارور نمیده هم تا حدی میتونه توجیه منطقی داشته باشه. میتونه علتش این باشه که روی سرورشون بعضی توابع غیر فعال هستند.

هر چند توی لاگ خود whmcs اینها رو کامل می نویسه و اونها رو باید دقت کرد.

PartoData.com
    [+]

19. تعداد تشکر ها از hamidjan به دلیل پست مفید

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    665
    تشکر تشکر شده 
    4,063
    تشکر شده در
    2,642 پست

ببخشید یه سوال دارم میشه بگید چه جوری این موضوع رو تست کردید و میگید ثبت میکنه و اروری نمیده اما تو کلاب رجیستر نمیشه؟

وقتی دکمه ثبت زده میشه تو whmcs یه سری اطلاعات از طریق پرت خاص خودش به کلوپ فرستاده میشه و وقتی ثبتش نهایی شد پیغام نهایی شدن از کلوپ به whmcs میاد و whmcs میگه بدون خطا ثبت شد.

یه جای کار شما مشکل داره احتمالا درست تست نکردید

نظر من اینه به یه طراح بدید اوکی بکنه

نه میدونید چطوری ثبت میکنه دقیقا همون شکلی که وی پی اس ثبت میشه دومینو ثبت میکنه واسه پرداخت هم میره اما اون دومین رجیستر نمیشه
    مگه واسه وی پی اس ما به سرور وصلش کردیم که بخواد از اونجا پیغام بده این دومینم همینطور
    اصلا این آدرس سایت من خودتون برید ببینید
    tizparvaz.com
    دومین بزنید میگه آزاده ثبت مکنه حتی اگه پرداخت کنین پرداختم میکنه اما تو کلاب هیچ اتفاقی نمیوفته (اگه کسی پرداختم کرد واسه تست مشکلی نداره هزینرو بر میگردونم)
    این از چی میتونه باشه آی پی مطمئنم درسته

21. تعداد تشکر ها از tizparvaz به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)