نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: اولین سایتی که نرخ لحظه ای را علاوه بر نمایش قرائت هم می کند. مانند تلفن گویا

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    312
    تشکر شده در
    236 پست

پیش فرض اولین سایتی که نرخ لحظه ای را علاوه بر نمایش قرائت هم می کند. مانند تلفن گویا

بادرود.
    در وب سایت بورس کالا به آدرس boorsekala.com/feed/ ازمدتی قبل امکان ارائه نرخ لحظه ای دلار و یورو و درهم را بر اساس نرخ های صرافی های رسمی تابع بانک مرکزی اعلام کردیم.
    نکته هائز اهمیت اینکه با ورود به این صفحه سیستم هر چند دقیقه یکبار نرخ را برای شما مانند تلفن گویا قرائت می کند.
    آدرس صفحه در امضا می باشد.
    برنامه های در پیش رو :
    در هفته جدید نرخ طلا 18 عیار و سکه هم اضافه خواهد شد.
    در هفته های بعد سامانه هوشمند ارسال پیامک در لحظه بالا رفتن و پایین رفتن دلار با توجه به تعریف و تنظیم شما

با ورود روزانه خود به صفحه boorsekala.com/feed/ مارا حمایت کنید.
    هر پیشنهاد و انتقاد در مورد صفحه یاد شده دارید اعلام فرمائید
    با احترام.

2. # ADS

عضو انجمن kamkar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    655
    تشکر شده در
    273 پست

پیش فرض پاسخ : اولین سایتی که نرخ لحظه ای را علاوه بر نمایش قرائت هم می کند. مانند تلفن گویا

سلام؛

نرخ دلار رو که قیمت مرجع زده که تغییر نمیکنه. اینجا بیشتر به نرخ بازار آزاد نیاز هست.

من هم که اعتماد ندارم، طبق صحبت ها (که من باور میکنم.) یک سایتی یه نرخ الکی درج کرده و همه ما رو بدبخت کرده... آخه در روز تعطیل که تمام مراکز فروش و توزیع ارز، از صرافی تا بانک تعطیله چه قیمتی میخواد اعلام بشه؟ یک قیمت که توسط دلالان تعیین میشه و چون همه جا تعطیله و ممکنه نیاز جامعه باشه و چاره نداشته باشند گرون تر میفروشن...
    این نرخ کاذب چند روز پیش هم به علت این بود که نصف هفته به صورت یکی در میون تعطیل بود!!
    امام صادق - عليه السّلام - فرمود: برادر خود را خدمت كن، اما اگر تو را به خدمت كشيد (سوء استفاده کرد)، خدمتش نكن و وقعي بدو مگذار.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    312
    تشکر شده در
    236 پست

پیش فرض پاسخ : اولین سایتی که نرخ لحظه ای را علاوه بر نمایش قرائت هم می کند. مانند تلفن گویا

دوست عزیز عدم شفاف سازی صرافی ها مانند طلا فروشی ها ربطی به قیمت ها نداشت
    یعنی با وجود حرکت های بازار جهانی و داخلی هر موقع شما به صرافی و طلافروشی مراجعه کنید حرف از شایعه ارزان شدن می زنند اما وقتی همان گران شدن شایعه هم باشد اما ملاک کارشان است

ضمنا بانک مرکزی وب سایت های اعلام کننده نرخ را نسبت به ارائه نرخ های بازار سیاه تهدید به ***** شدن و تداخل در سیستم ارزی کرده است.

در این صفحه ذکر شده صرفا اطلاع رسانی شده لذا حتی در یک کلمه هم صحبتی از فروش دلار و ... نکردیم.

ضمنا نرم افزار مربوطه دو امکان بروزرسانی دستی سیمبل ها از بازارهای جهانی و داخلی را دارد مثلا feedserver saxo بجز روزهای شنبه خودمان نرخ های usdcad و eurocad و ... را دریافت می کنیم همینطور سیمبل های دلار به تومان نسبت به بازار روز اما در روزهای تعطیل ایرانی برای نرخ های تومانی درصورت دریافت خبر از همکاران در بازار تهران نرخ ها بصورت دستی در فیدسرور بروزرسانی خواهد شد.

و به دلیل تحریم فارکس بنده سیمبل های مربوط به فارکس رو حذف کردم

5. تعداد تشکر ها از tinavps به دلیل پست مفید

عضو انجمن kamkar آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    231
    تشکر تشکر شده 
    655
    تشکر شده در
    273 پست

دوست عزیز عدم شفاف سازی صرافی ها مانند طلا فروشی ها ربطی به قیمت ها نداشت
    یعنی با وجود حرکت های بازار جهانی و داخلی هر موقع شما به صرافی و طلافروشی مراجعه کنید حرف از شایعه ارزان شدن می زنند اما وقتی همان گران شدن شایعه هم باشد اما ملاک کارشان است

ضمنا بانک مرکزی وب سایت های اعلام کننده نرخ را نسبت به ارائه نرخ های بازار سیاه تهدید به ***** شدن و تداخل در سیستم ارزی کرده است.
    بازار اقتصادی ایران که کلا به علت 100 عامل به هم ریخته، تحریم و نفت و... هم که مزید بر علت شد مردم بریزن دلار بخرن بانک مرکزی هیچ کاری نکرد، اون وقت دلال ها ریختن...
    حالا هرچی! تا حالا 3 تا تاپیک تو این سایت دیدم که انقدر بحث میکنند حوصلم سر رفت از خوندنشون!

ضمنا نرم افزار مربوطه دو امکان بروزرسانی دستی سیمبل ها از بازارهای جهانی و داخلی را دارد مثلا feedserver saxo بجز روزهای شنبه خودمان نرخ های usdcad و eurocad و ... را دریافت می کنیم همینطور سیمبل های دلار به تومان نسبت به بازار روز اما در روزهای تعطیل ایرانی برای نرخ های تومانی درصورت دریافت خبر از همکاران در بازار تهران نرخ ها بصورت دستی در فیدسرور بروزرسانی خواهد شد.
    مگه امکان دریافت از سایت های خارج از کشور وجود داره؟ تو این بازار آشفته ایران چطور قیمت میزنند؟ اونم به صورت لحظه ای؟
    ما الان 4 تا قیمت داریم که بانک مرکزی از شنبه میکنه 3 تا! نرخ فرعی و اصلی بانکی و بازار (اسکناس و حواله) این چطور درج میشه؟
    الان یعنی میشه ما موبایل رو تنظیم کنیم خود به خود نرخ ارز رو بده با سیستم یاهو و گوگل؟
    امام صادق - عليه السّلام - فرمود: برادر خود را خدمت كن، اما اگر تو را به خدمت كشيد (سوء استفاده کرد)، خدمتش نكن و وقعي بدو مگذار.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    312
    تشکر شده در
    236 پست

درمورد metatrader و نسخه های android و windows چیزی شنیدی؟
    توضیح کامل نمی دم چون مجاز نیستم همین که توانایی ارائه نرخ هاروی موبایل رو داریم فعلا متوقف هست

بنده در مورد خارج صحبت از کارگذاری های بازارفارکس کردم. نرخ های داخلی باتوجه به ملاک کار صرافی می باشد که توضیح زیاد داره فید سرور چی هست و چگونه نرخ ها حرکت می کنند اما همین کافی که این نرخ اعلامی بنده دقیقا لحظه ای از صرافی است.
    صرافی مورد نظر رو نام نمی برم چون قول داده بودم تبلیغ شخصی نکنم و صرفا نرخ هارو اعلام کنم. اما کافیه کومبو باکس رو بزاری روی مثلا هر 10 یا 20 یا یک ساعت که نرخ هارو قرائت صوتی کنه.(مثل خود من)
    بنده بیشتر فو*** کرده بودم روی قرائت شدن نرخ ها و در مورد نرخ ها و اعلام ارز تک نرخی بانک مرکزی و بازار تهران و صرافی ها بحث زیاده...

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)