نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: نرخ زنده دلار و یورو به تومان از بانک ملی و نرخ ارزها

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    312
    تشکر شده در
    236 پست

پیش فرض نرخ زنده دلار و یورو به تومان از بانک ملی و نرخ ارزها

با سلام
    نرخ به روز دلار و یورو به تومان را که بانک مرکزی به صرافی ها اعلام کرده و نسبت ارزهای جهانی
    آپدیت شده هر 3 ثانیه یکبار
    فقط در سایت من=بورس کالا دات کام
    تبلیغات رایگان و آگهی رایگان در سایت تبلیغاتی بورس کالا

نظراتتون رو برای بهتر کردن این صفحه بگذارید

---------- Post added at 12:26 PM ---------- Previous post was at 11:06 AM ----------

کاربران-دوستان گرامی این قسمت رو درست کردم زیرا کاربران فراوانی به نرخ لحظه ای واقعی مصوب بانک مرکزی نیاز دارند. لذا حتما کامنت ها و نظرات و مخصوصا انتقادات شما بهترین هدیه و دلگرمی برای ایجاد همچنین امکانی می باشد. این امکان که نرخ مصول بانک مرکزی اعلامی به صرافی ها نمایش لحظه ای داشته باشد در معدود سایت ها وجود دارد و شما مدام برای آگاهی از نرخ ها و معاملات و حوالجات باید به کاربران صرافی ها تماس بگیرید کامنت بگذارید اما این امکان حتی در هر لحظه از شبانه روز برای شما میسر خواهد شد

پیشنهاد اول رو بنده می گذارم و اعمال می کنم لطفا کامنت فراموش نشود:
    کادری تعبیه می کنم جهت ورود مقدار دلخواه دلار و یورو جهت محاسبه قیمت کل. کاری ساده اما پر کاربرد
    لطفا صفحه قیمت های من رو در favorite خودتون بگذارید.

---------- Post added at 12:29 PM ---------- Previous post was at 12:26 PM ----------

بزودی در همین سایت بطور امن پرداخت های پیپل کوچک انجام خواهد شد ولی حوالجات را که مبلغ بالایی دارند بهتر است در ساعات اداری از صرافی مربوطه انجام شود لذا 100% از امنیت واریزها مطمئن شوید گارانتی بازپرداخت 100% درصورت عدم انجام پیپل مربوطه.

توجه به مبلغ کل مبلغی جهت هزینه انجام معامله اعمال خواهد شد.
    دوستان بزودی خواهید فهمید امن ترین راه برای انجام حوالجات ارزی و انجام واریزهای پیپل چه کسی و کدام سایت است.
    با احترام.
    ویرایش توسط tinavps : November 19th, 2011 در ساعت 14:12

2. تعداد تشکر ها ازtinavps به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن Optimus آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    447
    تشکر تشکر شده 
    605
    تشکر شده در
    479 پست

پیش فرض پاسخ : نرخ زنده دلار و یورو به تومان از بانک ملی و نرخ ارزها

اطلاعات را از کجا می گیرید؟از بانک ملی؟
    صفحه هز 5 ثانیه یک بار رفرش می شه ،درسته؟

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    312
    تشکر شده در
    236 پست

نرخ هایی که به تومان است آخرین اعلام نرخ بانک مرکزی به صرافی ها است
    نرخ های ارز هم بصورت زنده و جهانی است

رفرش هر 5 ثانیه یکبار جهت ملموس بودن حرکت بازار.(در صورت فشار به سرور آن را به 10 20 30 ممکن است تغییر بدهم البته تا زمانی که سود حاصل از معاملات و تبلیغات سایت بالا باشد بازه های زمانی کوتاه تر خواهند بود) توجه شود شنبه ها بازارهای جهانی ارزهای خارجی تعطیل می باشد.
    توجه نرخ های تومان به کندی تغییر می کنند. و نرخ واقعی معاملات و حوالجات در صرافی های مجاز و وابسته به بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران می باشند.

---------- Post added at 02:57 PM ---------- Previous post was at 02:53 PM ----------

ضمنا دوستان در حال برنامه نویسی Chart های و history های نمایش حرکت نرخ های تومانی و ارزهای جهانی در ساعتها /هفته ها/روزها/ و ماه های قبل می باشم. یعنی بنابر انتخاب شما می توانید سیر پیشرفت دلار به تومان را در هر دقیقه یا ساعت بررسی نمایید.
    با احترام

ویرایش توسط tinavps : November 19th, 2011 در ساعت 14:13

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    312
    تشکر شده در
    236 پست

عذرخواهی می کنم بانک مرکزی صحیح است نه بانک ملی. نرخ ارزها هر روز به صرافی های مجاز اعلام می گردد و صرافی ها وظیفه دارند طبق نرخ بانک مرکزی اعلام شده عمل کنند.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

با سلام و خسته نباشید.
    کار خوبی انجام دادید و در این زمینه ها تو ایران به زبان فارسی خیلی جای کار هست.
    البته فکر کنم حدود یکی دو سالی میشه که سایت لایو دیتا www.liveData.ir هم خیلی خوب داره تو این زمینه ها کار رو میکنه و دیتا ها و نرخ های به روز و لحظه ای که اتوماتیک آپدیت میشن رو هم از بازارهای جهانی و هم بازارهای داخلی و بدون تبلیغات داره انجام میده.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    312
    تشکر شده در
    236 پست

دوستان عزیز. همان طور که می دانید نگهداری و هزینه های سرور بالا می باشد مگر اینکه اسپانسرهایی پشت شرکت باشند و یا شرکت واقعا درامد بالایی داشته باشد مثلا در سرور سایت از سرور لینوکس xeon quadcore استفاده شده و در سرور ویندوز نرم افزار تحت ویندوز در سرور 4 هسته ای اجرا می شود. ویندوز لایسنس دار از softlayer تازه اینها بدون هزینه های سالانه نرخ های فارکس از provider ها می باشد.
    حمایت های مالی کاربران و اسپانسرها و شرکت هایی که در سایت بنر دهند کمک می کند تا مدیریت یک وب سایت نسبت به اضافه کردن امکانات پویای سایت خود راغب شود . بنده تصمیم دارم در سایت مذکور اطلاعات جامعی را در مورد قیمت کالا ها و فروم های تبادل نظر شکایات و انتقادات در مورد کالا و نرخ ارز طلا و غیره موجود باشد.
    بنابر سیاست های موجود پیش بینی می شود چنین سایتی رتبه الکسای زیر 100 پیدا کند اما در آن صورت هزینه نگهداری سرورها بالا می باشد و بدون کمک کاربران و بنرهای تبلیغاتی امکان پذیر نمی باشد.
    با تشکر از تبادل نظر شما دوست گرامی
    با احترام.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)