صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 33 , از مجموع 33

موضوع: حل و رفع مشکلات کاربران lordvps با صاحب ای دی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    401
    تشکر تشکر شده 
    264
    تشکر شده در
    220 پست

پیش فرض پاسخ : حل و رفع مشکلات کاربران lordvps با صاحب ای دی

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    خیر تلویحا نمیگیم! اشخصای هم که از ایشون یا امثالهم خرید میکنند به دلیل این هست که به دنبال خصلت ایرانی بودن ، دنبال جنس مُفت هستند و به قول یه ضرب المثل ایرانی هم مُفت باشه کوفت باشه!
    کسانی که با ایشون به مشکل خورده بودند میبایست با احتیاط بیشتر میرفتند برای خرید از ایشون با توجه به سابقه ایشون! ولی از حول اینکه که خیلی ارزون نسبت به جاهای دیگه سرویس میدادن افتادند در دیگ!
    در مورد یوزر ایشون هم یوزر پایاسرور اخراج شده یوزر ایشون رو باز گزاشتیم تا سال دیگه بیاد ببینم چی برای گفتن داره
    البته مطمئن باشید پول حروم خوردن تا حالا به کسی وفا نکرده! و مطمئنا ایشون هم از این قاعده مستثنا نیستند.
    موفق باشید
    ممنونم، پستتون بسیار آرامبخش بود
    در مورد این vps هم من واسه تست کارهام گرفته بودم، وگرنه هیجوقت اعتمادی به سرویس های ارزون نداشتم، چون قبلا سرور داشتم و کاملا در جریان هستم، متاسفانه فعلا وقت ندارم که خودم کار کنم.

باز هم تشکر میکنم که وقتتون رو به رایگان در اختیار این انجمن میذارید.

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    99
    تشکر شده در
    80 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط reza115 نمایش پست ها
    ما هم هستیم !

2 تا سرور سالانه داشتم که 2 ماه هم بطور کامل کار نکردن . . .
    شما پارسال 10 ترا بایت پهنای باند استفاده کردی . و بدهکار هم بودی . ولی اگه فکر میکنی واقعا پولی حقته زمگ بزن تا با هم کنار بیایم

نقل قول نوشته اصلی توسط land-rover نمایش پست ها
    بنده هم دوتا سرور سالانه داشتم که یکیش 4 ماه و یکیش 1 ماه کار کرد.
    شما ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Fracture نمایش پست ها
    اینطور که نمیشه! این همه شاکی باشن از ایشون، ولی به راحتی در انجمن فعالیت بکنن!
    نمایش مشخصات: LordVPS - انجمن تخصصی وب هاستینگ ایران

از مدیران میخوام پیگیری رو ادامه بدن تا همه به حقشون برسن.
    مرسی
    اقای ادیب نژاد . این تاپیک توسط مدیران زده نشده که بخواد توسط مدیران پیگیری بشه . پول شما هم اول آذر واریز میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط MagicVps.Com نمایش پست ها
    این تاپکی اون موقع زدن که بیشتر بتونند سرور اختصاصی بفروشند( قضیه فروش سورهای اختتصاصی توسط همکار ایشون پایا سیتم ) و جلوی گندشون بگریند پول یکی دو نفرهم پس دادند که کسی زیاد شاکی نشه بعدکه همه شاکی شدن سر سرورهای اختصاصی تحیول داده نشده و یا تحیول شده و مشکل دار دیگه خبری از پول نشد
    جالبتر تر اینکه بعد از اینهمه افتضاحی که به بار اوردن هنوز هم یوزرشون باز هست و این یوزر که مسبب اصلی بوده هنوز بن نشده

البته تصمیم با مدیرت هست که این یوزر باز باشه یا بن بشه برای همیشه
    ببخشید . شما سر پیازی ته پیازی ؟ سرویس داشتی از من ؟ مشکلی داری با من ؟ وکیل مدافع کل مردمی ؟ برو 3.000.000.000.000 رو پیگیری کن .

نقل قول نوشته اصلی توسط sina.mohebian نمایش پست ها
    این و پایا سرور باید سایتشون ***** بشه علاوه بر این مشکلات من تموم این تاپیک هارو برای سایت ساماندهی ارسال کردم امیدوارم رسیدگی بشه
    ببخشید شما ؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط s.w.a.t نمایش پست ها
    خیر تلویحا نمیگیم! اشخصای هم که از ایشون یا امثالهم خرید میکنند به دلیل این هست که به دنبال خصلت ایرانی بودن ، دنبال جنس مُفت هستند و به قول یه ضرب المثل ایرانی هم مُفت باشه کوفت باشه!
    کسانی که با ایشون به مشکل خورده بودند میبایست با احتیاط بیشتر میرفتند برای خرید از ایشون با توجه به سابقه ایشون! ولی از حول اینکه که خیلی ارزون نسبت به جاهای دیگه سرویس میدادن افتادند در دیگ!
    در مورد یوزر ایشون هم یوزر پایاسرور اخراج شده یوزر ایشون رو باز گزاشتیم تا سال دیگه بیاد ببینم چی برای گفتن داره
    البته مطمئن باشید پول حروم خوردن تا حالا به کسی وفا نکرده! و مطمئنا ایشون هم از این قاعده مستثنا نیستند.
    موفق باشید
    شما کلا حرف زیاد میزنی .
    بهتر نیست به جای بن کردن مولتی بوزر ها بری پست مفید در بخش آموزشی بدی ؟ اینجا رو با بازارچه اشتباه گرفتن همه . انجمن هست 3 ماهه پست نداره . بخش فروش ثانیه به ثانیه داره پست میخوره . اونوقت اسمش شده انجمن تحصصی . بهتره اسمش بشه انجمن مبادلات هاست ...
    شما و اریا هر مشکل با من دارید بهتره بگید حل کنیم و مغلته گویی هاتون رو تموم کنید .
    شما کلا خیلی افراطی داری عمل میکنی .

در مورد یوزر هایی که ایمیل زدن اول آذر ماه توسیه میشن .
    شما هم لطفا سکوت

عضو انجمن s.w.a.t آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    404
    تشکر تشکر شده 
    5,890
    تشکر شده در
    1,306 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط LordVPS نمایش پست ها
    شما کلا حرف زیاد میزنی .
    بهتر نیست به جای بن کردن مولتی بوزر ها بری پست مفید در بخش آموزشی بدی ؟ اینجا رو با بازارچه اشتباه گرفتن همه . انجمن هست 3 ماهه پست نداره . بخش فروش ثانیه به ثانیه داره پست میخوره . اونوقت اسمش شده انجمن تحصصی . بهتره اسمش بشه انجمن مبادلات هاست ...
    شما و اریا هر مشکل با من دارید بهتره بگید حل کنیم و مغلته گویی هاتون رو تموم کنید .
    شما کلا خیلی افراطی داری عمل میکنی .

در مورد یوزر هایی که ایمیل زدن اول آذر ماه توسیه میشن .
    شما هم لطفا سکوت
    والا تا شما و امثال شماها هستید آدم نمیتونه به فعالیت آموزشی برسه باید جلو کلاه برداری و د زدی شماها رو گرفت
    بعدش آریا رو نمیدونم! ولی بنده کاری ندارم!(البته قرار بود داشته باشم دوستان گفتند نمیخواد! وگرنه الان یه لنگه پا تو آگاهی با پرونده زیر بقل وایستاده بودی)
    این یوزرتون هم به زودی بن میشه فقط بازگزاشتیم ببینم چی دیگه برای گفتن دارید که دیدیم بجز حرفهای پوسیده و قدیمی چیزی نیست!!!
    موفق باشید!
    Closed
    گمشده این نسل، اعتماد است نه اعتقاد. اما افسوس، که نه بر اعتماد اعتقادیست و نه بر اعتقادها اعتماد!
    تنها راه ارتباطی با من: s.w.a.t@webhostingtalk.ir

5. تعداد تشکر ها ازs.w.a.t به دلیل پست مفید

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)