نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: امواج مضر مودم بیرونی وایمکس Outdoor CPE

Threaded View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو جدید arix آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    333
    تشکر تشکر شده 
    184
    تشکر شده در
    94 پست

43 امواج مضر مودم بیرونی وایمکس Outdoor CPE

سلام

رشته من مخابرات نیست.من خودم مهندس عمرانم.پس نمی تونم علمی صحبت کنم.فقط تجربه ای رو که عملا کرده ام رو در زیر می نویسم :

چند روز پیش همسایه مان یک وایمکس سفارش داد از یک شرکتی که اسمش رو ذکر نمی کنم.ترجیح دادند که از مودم بیرونی وایمکس یا Outdoor CPE استفاده کنند.به خاطر موقعیت آنتن دهی این دستگاه را درست بالای پنجره اتاق من نصب کردند.باورتان نمی شود که چند روزه چه سردردی دارم.فکر می کردم به خاطر کار های روزمره است ، ولی وقتی دیدم که مادرم هم با این مشکل مواجه شده دنبال مشکل گشتم.می دانستم که این دستگاه تازه نصب شده.ولی اصلا فکر نمی کردم مربوط به این مودم باشد.رفتیم بیرون یه هوایی تازه کنیم که دیدیم خیلی حالمان بهتر شد.بعد دوباره برگشتیم خانه و با اینکه هیچ کار خاصی انجام ندادیم دوباره سردرد ها شروع شد.با توجه به اینکه من و مادرم اصلا سابقه ی سردرد نداشتیم و تنها چیزی که توی چند روز تغییر کرده وجود همین مودم بوده ، این طور نتیجه گرفتم که مشکل از مودم است

بعد که در اینترنت سرچ کردم دیدم که مودم های بیرونی برای عملکرد قدرتمند تر نسبت به مودم های داخلی از بوستر استفاده کرده و امواج را تقویت می کند.همچنین کلی مطلب راجع به تقویت کننده های امواج خواندم که بسیار برای سلامتی مضرند.به هر حال قطعا این متن پایه و اساس علمی ندارد . ولی از آنجا که هیچ سازمانی روی این طور موارد نظارت درستی ندارد و هیچ کس به فکر سلامتی افراد در مقابل امواج نیست این متن رو نوشتم تا اگر باز هم موارد مشابه دیده شد دوستان بیایند و اینجا درج کنند تا اثرات سو این دستگاه روشن شود

با تشکر از توجه شما
    ارادتمند

When you want it the most there's no easy way out
    When you're ready to go and your heart's left in doubt
    Don't give up on your faith
    Love comes to those who believe it.And that's the way it is

2. تعداد تشکر ها ازarix به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)