صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: انواع تبلیغ و توضیحات هر کدام

عضو انجمن behrooz_iri آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    697
    تشکر شده در
    421 پست

پیش فرض انواع تبلیغ و توضیحات هر کدام

شاید شما هم از اون دسته از افرادی باشید که برای کالا و یا خدمات خوتون تبلیغ کرده و یا میکنید و شاید برخی از شما ازتبلیغ خودتون رضایت نداشته باشید در اینجا من میخوام ابتدا انواع تبلیغ و توضیحاتی درباره هر یک از اونها و ویژگی های هر یک رو بگم

1- تبلیغات بر اساس نمایش ( بنری ) : این نوع تبلیغات پایینترین سطح تبلیغ است و اگر قصد دارید از این نوع تبلیغ را انجام بدید من عدم موفقیتتون رو تضمین میکنم :دی از نمونه های این نوع تبلیغ میشه به تبلیغ در وبلاگها رو اشاره کرد این نوع تبلیغ بی هدف ترین تبلیغ است و به هیچ وجه توصیه نمیکنم در هیچ شرایطی از اون استفاده کنید مگر اینکه بخواید پولتون رو دور بریزید

2- تبلیغات کلیکی : این نوع تبلیغات با اینکه شرایط بهتری نسبت به تبلیغات بر اساس نمایش داره ولی اون هم تقریبا دور ریختن پول هست و در اکثر قریب به اتفاق تبلیغ ها به زور هزینه تبلیغ در میاد و به همین خاطر این نوع تبلیغ رو هم پیشنهاد نمیدم

3-تبلیغات بنری ماهانه : اگر شما خدمات و یا کالایی بسیار عمومی میفروشید و یا میخواید سایتتون رو معرفی کنید این نوع تبلیغات میتونند گزینه مناسبی باشند منظور از کالا و یا خدمات عمومی یه چیزی تو مایه های چیز پی چیز هست ( در پست دوم بیشتر در موردش مطلب خواهم نوشت )

4- تبلیغات نمایشی و یا کلیکی هدفمند : این نوع تبلیغات متاسفانه در ایران وجود نداره و با اینکه ظاهری مشابه تبلیغات نوع 1 یا 2 داره ولی عملکرد بهتری داره نمونه بارز این نوع تبلیغات رو میتونید در تبلیغات doubleclick.net که از زیر مجموعه های گوگل هست رو ببینید این نوع تبلیغات معمولا از کوکی مرورگر شما استفاده میکنه و به طور مثال اگر شما در مرورگر خودتون یه مطلب رو سرچ کنید و بعد از آن وارد یک سایت بشید میبینید که کالا یا خدماتی مشابه آنچه سرچ کردید رو میاره !!

5- تبلیغ در گوگل : این نوع تبلیغ می توان گفت عالی ترین و هدفمند ترین تبلیغ است و بهتر بگم با این کار زدید تو خال !!! در پست دوم به طور کامل در باره اون توضیح میدم

دوستان در صورتی که سوال دارید در خدمت هستم
    Je vous aime wht , pour ses spammeurs
    اين کوزه چو من عاشق زاري بود است ( بقیش با قانون امضا حذف شده خودتون حدث بزنید )

2. تعداد تشکر ها ازbehrooz_iri به دلیل پست مفید

3. # ADS

تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    697
    تشکر شده در
    421 پست

پیش فرض پاسخ : انواع تبلیغ و توضیحات هر کدام

رزرو برای توضیحات
    اين کوزه چو من عاشق زاري بود است ( بقیش با قانون امضا حذف شده خودتون حدث بزنید )

عضو انجمن Mohammad_reza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,101
    تشکر تشکر شده 
    1,391
    تشکر شده در
    915 پست

همون چیز پی چیز که گفتی ، تبلیغش توی گوگل بهتر پاسخ میده یا تبلیغ توی یک سایت موزیک خیلی پر بازدید (پربازدید ترین سایت موزیک ایران!)

اینم بگم که لطفا هزینه ی تبلیغات هم در نظر بگیرید ... اون سایتی که گفتم ماهی 150 تومن هست

گوگل هم که خودتون میدونید

با تشکر
    ✦✦ سپید وب - طراحی وب سایت و قالب وردپرس ✦✦

ایمیل: info (a) sepidweb (dot) com

عضو انجمن sebastian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    595
    تشکر شده در
    452 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz_iri نمایش پست ها
    شاید شما هم از اون دسته از افرادی باشید که برای کالا و یا خدمات خوتون تبلیغ کرده و یا میکنید و شاید برخی از شما ازتبلیغ خودتون رضایت نداشته باشید در اینجا من میخوام ابتدا انواع تبلیغ و توضیحاتی درباره هر یک از اونها و ویژگی های هر یک رو بگم

1- تبلیغات بر اساس نمایش ( بنری ) : این نوع تبلیغات پایینترین سطح تبلیغ است و اگر قصد دارید از این نوع تبلیغ را انجام بدید من عدم موفقیتتون رو تضمین میکنم :دی از نمونه های این نوع تبلیغ میشه به تبلیغ در وبلاگها رو اشاره کرد این نوع تبلیغ بی هدف ترین تبلیغ است و به هیچ وجه توصیه نمیکنم در هیچ شرایطی از اون استفاده کنید مگر اینکه بخواید پولتون رو دور بریزید

2- تبلیغات کلیکی : این نوع تبلیغات با اینکه شرایط بهتری نسبت به تبلیغات بر اساس نمایش داره ولی اون هم تقریبا دور ریختن پول هست و در اکثر قریب به اتفاق تبلیغ ها به زور هزینه تبلیغ در میاد و به همین خاطر این نوع تبلیغ رو هم پیشنهاد نمیدم

3-تبلیغات بنری ماهانه : اگر شما خدمات و یا کالایی بسیار عمومی میفروشید و یا میخواید سایتتون رو معرفی کنید این نوع تبلیغات میتونند گزینه مناسبی باشند منظور از کالا و یا خدمات عمومی یه چیزی تو مایه های چیز پی چیز هست ( در پست دوم بیشتر در موردش مطلب خواهم نوشت )

4- تبلیغات نمایشی و یا کلیکی هدفمند : این نوع تبلیغات متاسفانه در ایران وجود نداره و با اینکه ظاهری مشابه تبلیغات نوع 1 یا 2 داره ولی عملکرد بهتری داره نمونه بارز این نوع تبلیغات رو میتونید در تبلیغات doubleclick.net که از زیر مجموعه های گوگل هست رو ببینید این نوع تبلیغات معمولا از کوکی مرورگر شما استفاده میکنه و به طور مثال اگر شما در مرورگر خودتون یه مطلب رو سرچ کنید و بعد از آن وارد یک سایت بشید میبینید که کالا یا خدماتی مشابه آنچه سرچ کردید رو میاره !!

5- تبلیغ در گوگل : این نوع تبلیغ می توان گفت عالی ترین و هدفمند ترین تبلیغ است و بهتر بگم با این کار زدید تو خال !!! در پست دوم به طور کامل در باره اون توضیح میدم

دوستان در صورتی که سوال دارید در خدمت هستم
    خوب وقتی بازدید یه سایت فوق العاده بالا باشه به ناچار مدیر سایت به دلیل حجم بالای در خواست تبلیغ و حتی ندادن سفارش تبلیغ ثابت به صورت ماهیانه مجبور میشه که به این صورت بنری با میزان نمایش خاصی عمل کنه

و در مورد تبلیغ گوگل هم باید بگم که به همین راحتی نیست که شما بخواین تبلیغ بدین و نتیجه ای که میخواین رو بگیرین باید توسط متخصص های seo , sem برای آنالیز کلمات کلیدی مورد نظر و تعیین سطح چگالی کلمه ها اقدام کنید تا بتونید به یک نتیجه ی مطلوب دست پیدا کنید

7. تعداد تشکر ها از sebastian به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    697
    تشکر شده در
    421 پست

همون چیز پی چیز که گفتی ، تبلیغش توی گوگل بهتر پاسخ میده یا تبلیغ توی یک سایت موزیک خیلی پر بازدید (پربازدید ترین سایت موزیک ایران!)
    همون طوری که خدمتتون عرض شد واقعا بهترین نوع تبلیغ همون تبلیغ در گوگل هست حتی برای همین چیز پی ان

خوب وقتی بازدید یه سایت فوق العاده بالا باشه به ناچار مدیر سایت به دلیل حجم بالای در خواست تبلیغ و حتی ندادن سفارش تبلیغ ثابت به صورت ماهیانه مجبور میشه که به این صورت بنری با میزان نمایش خاصی عمل کنه
    به هر حال این نوع تبلیغات کاملا به ضرر سفارش دهنده است و میتونم به جرات بگم هیچی نصیبش نمیشه تبلیغات بر اساس تمایش ( cpm ) بدترین نوع تبلیغ هست

---------- Post added at 01:03 PM ---------- Previous post was at 12:59 PM ----------

البته این رو هم به دوستان بگم برخی از کلمات کلیدی در گوگل تا 500-600 تومان هم میرسه ولی باز هم من فکر میکنم گوگل بهتر باشه البته الان یک یوزر به نام آوا سرور در این انجمن هست که فکر میکنم هم در این سایت و هم در گوگل تبلیغ کردند و میتونند توضیح بهتری درباره تجربیاتشون بدن

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    96
    تشکر شده در
    74 پست

با سلام ،

تبلیغات در گوگل مناسب است اما باید شرایطی را داشته باشید مثلا ما توسط خودمان تبلیغاتمان ثبت می شود و قابلیت مانیتور کردن آن ها را داریم .

موفق باشید.

10. تعداد تشکر ها از avaserver به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    595
    تشکر شده در
    452 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط avaserver نمایش پست ها
    با سلام ،

تبلیغات در گوگل مناسب است اما باید شرایطی را داشته باشید مثلا ما توسط خودمان تبلیغاتمان ثبت می شود و قابلیت مانیتور کردن آن ها را داریم .

موفق باشید.
    تایید میشه
    دقیقا همون چیزی که بالا گفتم
    باید کلمات کلیدی مانیتور بشن و در انتخاب این کلمات دقت بیشتری بشه بعضی از شرکت های تبلیغ گوگل هستند که با قیمتی این امکان رو برای شما ایجاد میکنند که تبلیغ گوگل خودتون رو از اکانت جیمیل خودتون مدیریت کنید و یا افزایش موجودی حساب از همون قسمت اقدام کنید

تشکر تشکر کرده 
    1,101
    تشکر تشکر شده 
    1,391
    تشکر شده در
    915 پست

واسه تبلیغ چیز میز کی میتونه چند تا کلمه کلیدی خوب بهم پ.خ. کنه ؟

تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    595
    تشکر شده در
    452 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_reza نمایش پست ها
    واسه تبلیغ چیز میز کی میتونه چند تا کلمه کلیدی خوب بهم پ.خ. کنه ؟
    موضوع کاری خودتون حالا یا سرور اختصاصی یا وی پی اس یا میزبانی هستش رو + آدرس سایت رو برام پ .خ کنید تا براتون ارسال بشه

تشکر تشکر کرده 
    1,101
    تشکر تشکر شده 
    1,391
    تشکر شده در
    915 پست

آقا من توی گوگل تبلیغ دادم کلماتشم خودم انتخاب کردم ماشاءا... در عرض 1 ساعت 62 تا کلیک داشت و این 62 تا برام 20 هزار تومن تموم شد
    اما با کلماتم حال کردم ، مجری تبلیغاتیم گفت رکورد زدی ...

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)