نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: ارائه توضیحات جدید در مورد isa server 2004

مدیر کل Vahid آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    435
    تشکر تشکر شده 
    6,976
    تشکر شده در
    2,085 پست

پیش فرض ارائه توضیحات جدید در مورد isa server 2004

خوب باید چند نکته ای رو برای یاد آوری و همچنین تکمیل کار ها برای شما توضیح دهم .
    اولین نکته در مورد SP2 که بر روی ISA نصب کردیم و همچنین توضیحات پیکره بندی اون رو ارائه کردیم . این بنده حقیر خودم اقدام به نصب این مکمل کردم و بر خلاف توضیحات میکرسافت متاسفانه برنامه مکمل خود نیز با مشکلات زیادی همراه است . یکی از مشکلات بروز Error های مختلف که اصلاْ به برنامه ISA ارتباطی ندارند و باعث می شوند که مخزن بکلی متوقف و یا به شدت کند شود به صورتی که دیگر حتی با BandWidth 512Kbps نیز نمی توان اقدام به باز کردن صفحه کرد . همچنین تنظیمات قسمت های مختلف در تب General نیز به صورتی خاص تغییر کرده که با هرگونه پیکره بندی به شدت بر سرعت تبادل داده ها درون مخزن تاثیر گذاشته و حجم تبادل اطلاعات را در بین مشترکین کاهش می دهد .
    پس دو حالت بیشتر وجود ندارد اول مکمل SP2 ارائه شده خود دارای نواقصی است که با هرگونه پیکره بندی باز نیز دوچار اختلال می شود دوم دانش فنی من نصبت به برنامه ISA نا کافی است .
    نکته بعدی که باید به آن اشاره شود استفاده از IP های مختلف در برنامه ISA نباید استفاده شود بعضی از IP در برنامه حالت Valid IP ایجاد کرده و باعث می شود که برنامه STOP شود که در این حالت در قسمت Alert یک Error ظاهر میشود که نشان دهنده اختلالات از نوع IP هایی بدون تناسب SUBNET MASK می باشد .
    بهترین رنج IP که برای استفاده در برنامه های اشتراک گذاری ۱۹۲.۱۶۸.۰.۱ تا ۱۹۲.۱۶۸.۱۰۰.۱ می باشد
    برای پیش رفت در علم آسانسوری وجود ندارد پله ها را باید پیاده رفت /./ همیشه این یادتان باشد که دست بالای دست بسیار است.
    يادمان باشد براي يك بار ايستادن صد ها بار افتاده ايم /./ بک آپ مهمترین رمز موفقیت هاستینگ /./ امنیت مطلق نیست.
    ارتباط مستقیم با من :
    Admin -{(@)}- WebHostingTalk . ir

2. تعداد تشکر ها از Vahid به دلیل پست مفید

3. # ADS

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)