صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 178

موضوع: ارزانترین سرور مجازی|فقط 14 هزارتومان= رم 1 گیگ| پهنای باند نامحدود| پورت 1 گیگ || تخفیف ویژه در ماه اول

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    302
    تشکر تشکر شده 
    325
    تشکر شده در
    220 پست

پیش فرض ارزانترین سرور مجازی|فقط 14 هزارتومان= رم 1 گیگ| پهنای باند نامحدود| پورت 1 گیگ || تخفیف ویژه در ماه اول

با عرض درود به پیشگاه کلیه کاربران گرامی

" فروش ویژه و فوق العاده سرور مجازی با قیمت خیره کننده تنها به مناسب حلول ماه مبارک رمضان "

رم: 1گیگ DDR3
    پورت: 1 گیگ اختصاصی
    پهنای باند: نامحدود
    هارد: 10 گیگ

قیمت ماهیانه» ماه اول 14500 ... ار ماههای بعد 19500
    در صورت پرداخت 6 ماهه» هر ماه 14000

رم 1/5 گیگ DDR3
    پورت: 1گیگ اختصاصی
    هارد: 15 گیگ

قیمت ماهیانه» ماه اول 19500 ... ار ماههای بعد 24500
    در صورت پرداخت 6 ماهه» هر ماه 19000

رم 2 گیگ DDR3
    پورت: 1گیگ اختصاصی
    هارد: 20 گیگ

قیمت ماهیانه» ماه اول 23500 ... ار ماههای بعد 28500
    در صورت پرداخت 6 ماهه» هر ماه 23000

" آفر ویژه: همراه با نصب رایگان و کانفیگ اکانتینگ "

00) سرورهای فوق از کشور امریکا واقع در واشنگتن دی سی میباشد.
    01) کلیه سرورهای فوق دارای پورت 1 گیگ میباشند.
    02) پهنای باند ارائه شده برای هریک از سرورها بصورت نامحدود پیشفرض میباشد.
    03) مجازی سازی شده با ورژن 4 Vmware Esxi
    04) سرورها برخلاف قیمت بسیار پائین دارای سرعت دانلود و آپلود بسیار خوب و مناسب اختصاصی میباشند.
    05) بازگشت پول تا چهار روز در صورت نارضایتی به مشتری تضمین شده است.
    06) سرورهای فوق را میتوان با کمال آسودگی برای اکانتینگ استفاده نمود.
    07) نصب هریک از سیستم عامل ها رایگـــان میباشد. کلیه سیستم عامل های Win/Linux/Mikrotik V1.V2.V3
    08) سرورهای فوق را میتوان برای استفاده از تورنت استفاده نمود. جاست سرور مشکلی در استفاده از سرورها برای تورنت نخواهد داشت.

موارد انتخابی:
    هر آی پی اضافه: 2 هزارتومان
    هر 100 گیگ هارد اضافه: 20 هزار تومان

»»برای سفارش در همین تاپیک پیام داده تا ترتیب سفارش شما داده شود««

آیدی یاهـــو: info.justserver
    شمــاره تماس: 09353271114

ویرایش توسط Doublex : August 1st, 2011 در ساعت 17:06

2. تعداد تشکر ها ازDoublex به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    302
    تشکر تشکر شده 
    325
    تشکر شده در
    220 پست

پیش فرض پاسخ : ارزانترین سرور مجازی|فقط 14 هزارتومان= رم 1 گیگ| پهنای باند نامحدود| پورت 1 گیگ || تخفیف ویژه در ماه اول

با عرض سلام خدمت همه دوستان که محترمانه صحبت کردند. مسئله یوزر Speed حل شده. با ایشون به توافقاتی رسیدیم و ایشون متوجه شدن ما هیچ تقصیری نداریم با این حال ترتیبی دادیم هم ما هم ایشون راضی باشن.

اما یک نفر که حلال زاده بودنشون در هاله ای از ابهام هست توجه بنده رو جلب کرد. کاش ایشون مسئله شون رو رو میکرد گرچه میدونم از اون جهت که پدر و مادر ایشون دقیقا مشخص نیست به همین جهت نباید هم شرفی در خونشون باشه.
    حسن سعدونی (یوزر Haakem) انسان کثیفی هست. این فرد که با چاپلوسی از ما سرویس میگرفت همکارهای بنده با نهایت لطف به ایشون و درخواست های هر روزشون رسیدگی میکردند روزی به طور معمول سه تا تیکت پشتیبانی داشتند. از این دست که فلان چیز رو نصب کنین. کنترل پنل نصب کنین. اف تی پی رو اینستال کنین اکانتینگ راه بندازین. کانفیگ کنین. که طبق روال هیچ پولی هم نمیدادند. حالا اینجا مثل خوکی کثیف در این تاپیک جولان میدند رو علتش رو عرض میکنم. به حمدالله انقدر این فروم بی در و پیکر هست که هر قمری این جرئت رو به خودش میده با آبروی یک گروه و فرد مجترم بازی کنده. بنده که از دست اعمال ایشون به تنگ اومدم لازم میدونم یه سری نکات رو بگم تا ایشون رو بشناسین. ایشون با شانتاژ کردن ما قصد داشت مبلغی رو از ما به یغما ببره که فهمیدیم و جلوی ایشون رو گرفتیم. ایشون از ما چندین ماه سرویس خوب داشتندکه در آخرین تماسشون فرمودن واقعا از کیفیت سرویس شما لذت بردیم و خیلی دوست داشتیم هنوز با شما باشیم (برخلاف مضخرفاتی که از دهنشون در اومد.) سرویس ایشون چندین روز به علت دی داس زیر حمله قرار گرفت و ایشون هم هر رو از بر تشخیصص نمیداند میفرمودن سرور داونه عرض میکردیم سرور شما به علت حمله داون هست بایستی به یک منیجر سرور داده بشه برای منیج فایروال هم بایستی چه منیجر ما باشیم چه فردی دیگه باید پول داد. ایشون یک بچه خوردسال هست که دوزار در ته جیبشون موجود نیست . همین شد که سرورایشون موند حالا دغ و دلی بی پول بودن خودشون رو در این تاپیک خالی میکنند. بهتره یقه کسی دیگه رو بگیری تا یقه یک بیگناه. با لحن بدی صحبت کردی این بار بیای توهین کنی هرچی لایق خودتو خوانوادته حسین سعدونی حوالت میکنم.

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط AlborzVPS نمایش پست ها
    سلام

من از اول در ارائه سرویس این اقا شک داشتم تو امریکا کدوم دیتاسنتر هست بابت یک مشتری 250 هزار دلار جریمه بده برای تورنت و ....
    تو امریکا امکان نداره یه دیتاسنتر بتونه سرور بده بدون مشکل تورنت.
    تبریک بهت میگم با این پستی که دادی رسیدی به 100 تا .. مبارک باشه . حالا برو و تاپیک فروش رو استارت بزن ..

روی همین سرورها سه تا مشتری تورنت کار دارم .
    شما هنوز در این کار به حدی نرسیدی که بخوای اظهار وجود بکنین بزارین به 100 پست برسین بعد عرض میکنیم مادر عروس شما تشریف بیارین.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    97
    تشکر تشکر شده 
    1,172
    تشکر شده در
    1,041 پست

پیش فرض پاسخ : ارزانترین سرور مجازی|فقط 14 هزارتومان= رم 1 گیگ| پهنای باند نامحدود| پورت 1 گیگ || تخفیف ویژه در ماه اول

نقل قول نوشته اصلی توسط Doublex نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت همه دوستان که محترمانه صحبت کردند. مسئله یوزر Speed حل شده. با ایشون به توافقاتی رسیدیم و ایشون متوجه شدن ما هیچ تقصیری نداریم با این حال ترتیبی دادیم هم ما هم ایشون راضی باشن.

اما یک نفر که حلال زاده بودنشون در هاله ای از ابهام هست توجه بنده رو جلب کرد. کاش ایشون مسئله شون رو رو میکرد گرچه میدونم از اون جهت که پدر و مادر ایشون دقیقا مشخص نیست به همین جهت نباید هم شرفی در خونشون باشه.
    حسن سعدونی (یوزر Haakem) انسان کثیفی هست. این فرد که با چاپلوسی از ما سرویس میگرفت همکارهای بنده با نهایت لطف به ایشون و درخواست های هر روزشون رسیدگی میکردند روزی به طور معمول سه تا تیکت پشتیبانی داشتند. از این دست که فلان چیز رو نصب کنین. کنترل پنل نصب کنین. اف تی پی رو اینستال کنین اکانتینگ راه بندازین. کانفیگ کنین. که طبق روال هیچ پولی هم نمیدادند. حالا اینجا مثل خوکی کثیف در این تاپیک جولان میدند رو علتش رو عرض میکنم. به حمدالله انقدر این فروم بی در و پیکر هست که هر قمری این جرئت رو به خودش میده با آبروی یک گروه و فرد مجترم بازی کنده. بنده که از دست اعمال ایشون به تنگ اومدم لازم میدونم یه سری نکات رو بگم تا ایشون رو بشناسین. ایشون با شانتاژ کردن ما قصد داشت مبلغی رو از ما به یغما ببره که فهمیدیم و جلوی ایشون رو گرفتیم. ایشون از ما چندین ماه سرویس خوب داشتندکه در آخرین تماسشون فرمودن واقعا از کیفیت سرویس شما لذت بردیم و خیلی دوست داشتیم هنوز با شما باشیم (برخلاف مضخرفاتی که از دهنشون در اومد.) سرویس ایشون چندین روز به علت دی داس زیر حمله قرار گرفت و ایشون هم هر رو از بر تشخیصص نمیداند میفرمودن سرور داونه عرض میکردیم سرور شما به علت حمله داون هست بایستی به یک منیجر سرور داده بشه برای منیج فایروال هم بایستی چه منیجر ما باشیم چه فردی دیگه باید پول داد. ایشون یک بچه خوردسال هست که دوزار در ته جیبشون موجود نیست . همین شد که سرورایشون موند حالا دغ و دلی بی پول بودن خودشون رو در این تاپیک خالی میکنند. بهتره یقه کسی دیگه رو بگیری تا یقه یک بیگناه. با لحن بدی صحبت کردی این بار بیای توهین کنی هرچی لایق خودتو خوانوادته حسین سعدونی حوالت میکنم.

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:52 PM ----------

تبریک بهت میگم با این پستی که دادی رسیدی به 100 تا .. مبارک باشه . حالا برو و تاپیک فروش رو استارت بزن ..

روی همین سرورها سه تا مشتری تورنت کار دارم .
    شما هنوز در این کار به حدی نرسیدی که بخوای اظهار وجود بکنین بزارین به 100 پست برسین بعد عرض میکنیم مادر عروس شما تشریف بیارین.
    بیبین من الان 6 تا سرور دارم 3 تاش از امریکا هست و تجربه کاری بیشتری با دیتاسنترهای امریکای دارم و میدونم سرور امریکا به تورنت خیلی حساسه
    البرز وی پی اس با بیش از 250 یوزر فعال !!! بیش از 10 سال سابقه
    برای خرید و مشاوره در یاهو پی ام بدید .
    یاهو ای دی : saraco@att.net

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    302
    تشکر تشکر شده 
    325
    تشکر شده در
    220 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط AlborzVPS نمایش پست ها
    بیبین من الان 6 تا سرور دارم 3 تاش از امریکا هست و تجربه کاری بیشتری با دیتاسنترهای امریکای دارم و میدونم سرور امریکا به تورنت خیلی حساسه

صدتا سرور هم داشته باشی تجربه نداری . اگه خیلی کنجکاو بودی پیام خصوصی میدادی یه سرور بهت بدم تا بیجهت تهمت نزنی .سعی کن انسان باشی.

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    13 پست

ما فقط یک ماه از این خوک کثیف سرویس داشتیم ( تاپیک درخواست آفر من موجوده همراه با تاریخ ) . برای ماه دوم بهش پول دادیم اما سرویس ندادن به ما . بله ما تیکت می زدیم اما دریغ از یک پاسخ . تهمت ها و اراجیفی سر هم کرده که اینجا لازم هست شفاف سازی بشه :

1- در مورد کنترل پنل فقط و فقط یک بار ازش پرسیدیم هزینه نصب کنترل پنل چقدر هست . همین .

2- اکانتینگ رو من هیچ وقت ازش نخواستم و بهش نگفتم نصب کنه.

3- مدعی شده بهش پول نمی دادیم . در حالی که پول یک ماه سرور رو از ما گرفته اما فقط چند ساعت آپ بوده سرور در یک ماه .

4 - مدعی شده که به ما گفته بایستی به سرور منیجر داده بشه که منیج بشه و ما هم گوش ندادیم و اوضاع اینجوری شده !!!!! این جمله رو خودم بهش گفتم اون هم بعد از 14 روز داون بودن سرور که گفتم تو آپ کن تا ما منیج کنیم .

5- با لحن صحبت کردنت و دروغ هایی که گفتی معلوم شد پدر و مادرت کی هستند .

6- آقای حلال زاده (!!!!!!!!) تو در حدی نیستی که من بخوام پاسخت رو بدم برای همین میدم اشخاص دیگری جوابت رو حرفه ای بدن .

7- آقای حلال زاده (!!!!!!!!) تو مدعی بودی سرور های میهن دانلود رو خودت تامین می کردی طبق این تاپیک : http://www.webhostingtalk.ir/f129/27322/ که مدیر میهن دانلود از سر تا پا رنگت رو به یه رنگ تیره تر تغییر داد .

8- آقای حلال زاده (!!!!!!!!) و حلال خور (!!!!!!!!) به زودی می بینی منو خیلی مهربون .
    ویرایش توسط haakem : August 24th, 2011 در ساعت 23:47

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    7 پست

سلام خدمت همه دوستان. بخصوص مال باختگان عزیز
    بنده هم یکی از مال باختگان و مشمولین کلاهبرداری doublex قرار گرفته ام.
    5-6 روز پیش 138000 بابت سرور 6 ماهه با رم 2 گیگ به آقای حامد عسگری پرداخت کردم ( رسید پرداخت بانکیش موجود هست ). گفتند برای حفظ کیفیت سرور قبلی پر شده و سرور جدید خریداری کردیم اما هنوز تحویلمون ندادن. خوب این سرور تحویل دادن همانا و سرور دار شدن ما همانا و کلاه برداری و نامردی .
    الان نه جواب پیام های یاهو میده نه تلفن نه پیام خصوصی تو wht
    این رو گفتم عزیزانی که قصد خرید دارن مثل ما تو چاه نیفتند
    از بقیه کسایی که سرشون کلاه رفته تقاضا دارم بیاید با کمک هم به پولمون برسیم ( دسته جمعی بهتر به نتیجه میرسیم)
    من حتی تا تنظیم دادخواست و حقوقی کردن مسئله و شکایت به دادگاه هم میرم. شده باشه به اندازه پول طلبم خرج کنم
    اگه ما بیخیال بشیم اون برای ***ی هاش و کلاه برداری هاش پرروتر میشه
    حتی اگه 10 تومان هم طلب داری بیا
    نظر دوستان چیه ؟ مخصوصا haaakem

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    4 پست

دوستان اینجوری که نمی شه
    منم دیروز از یکی دیگه از دوستان که تو سایت همه تاییدش کردن یه سرور خریدم با یک یوزر فیس بوک بزور باز می شه
    سرعت اینترنت من 2 مگ هست
    لطفا جلوی هر مبحث اینجوری یه کلمه "کلاهبرداری" یا " بی کیفیت " نوشته بشه که ما ضرر نکنیم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    56
    تشکر تشکر شده 
    48
    تشکر شده در
    42 پست

15 هزار تومان داده دوست ما ، همش برای 1 روز مصرف ؟ چطور حساب کردید ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    9
    تشکر شده در
    4 پست

این بار سومه
    دو بار دوست من ضرر کرد منم دیشب تا 2 داشتم می گشتم
    صبح که گرفتم دوستم گفت نخر اینا همه ... هستن
    گفتن نه با تحقیق گرفتم

متاسفانه دوستانی که سرورر می فروشن اسمشون وحشتناک بد در رفته
    البته زیادم بی دلیل نیست

بهر حال امیدورام روزی برسه که ما ایرانی ها به همدیگه احترم بزاریم و اینجوری سر هم کلاه نزاریم
    بخدا مال دنیا اینهمه ارزش نداره اونم واسه هموطنا
    در ضمن من از یکی از گروههای تهرانی وی پی ان می خرم واسه دوستام گرون می خرم اما حداقل تو این 6 ماه کلاه سرم نذاشته(اینو گفتم بدونید ادم خوبم بعضی وقتا پیدا می شه)
    من که از خیر سرور گذشتم
    یا حق

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    17
    تشکر شده در
    13 پست

در هر صورت . من اکیدا پیشنهاد می کنم از کمپانی های معروف ایرانی که ثبت شده هستند اقدام به تهیه سرویس بفرمایید در صورتی که اظلاعاتتون براتون خیلی مهم هستن . یا از کمپانی های خارجی که هم کیفیت به مراتب بالاتری رو عرضه می کنن و هم با قیمت بهتری ارائه می دن سرویس هاشون رو .

از دوستان این فروم اگر سرویس خواستید تهیه کنید تضمین های سفت و سخت و حتی کتبی بگیرید . مبنی بر اینکه اگر کیفیت و آپتایم از حد مشخصی پایین تر اومد مبلغ مشخصی رو به عنوان خسارت دریافت کنید .

و مورد دیگر اینکه هیچ وقت قرارداد چند ماهه تنظیم نکنید و فقط ماه به ماه قرارداد تمدید کنید که خدای نکرده یکمرتبه مبلغ هنگفتی رو ضرر نکنید .

برای همتون پیروزی و شادکامی آرزومندم و همچنین امیدوارم این میمون کلاه بردار به سزای اعمال ننگین خودش برسه .

13. تعداد تشکر ها از haakem به دلیل پست مفید

عضو انجمن 0060 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    826
    تشکر تشکر شده 
    1,020
    تشکر شده در
    586 پست

جناب Doublex بیست روز گذشت و هزینه ما هنوز برگشت داده نشده

ما هم مثل تماشاچیا که میگن
    داور عزیزم دقت کن

ما هم هر طوری گفتیم که به جایی نرسیدیم واسط دست بزنیم شاید به خودت اومدی
    12 سال سابقه ورود به سایت!

صفحه 17 از 18 نخستنخست ... 7131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)