صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 42 , از مجموع 42

موضوع: OverSell چیست؟ (چرا ارزان نخریم؟)

عضو انجمن cartman10mpi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    291
    تشکر تشکر شده 
    452
    تشکر شده در
    307 پست

پیش فرض پاسخ : OverSell چیست؟ (چرا ارزان نخریم؟)

فکر می‌کنم جملهٔ درست این باشه : "ارزان فروشی نشان بر کیفیت آن لحظهٔ سرویس دهند نیست ... قیمت = قدمت = پایداری"
    متاسفانه ما عادت کردیم : ۱- بازار هاستینگ رو به شوخی‌ بگیریم و یک نفر که کردیت کارت پیدا می‌کنه و ۳۰۰ تومن پول داره میاد هاستینگ می‌زنه
    ۲- از این شاخه به اون شاخه پریدن ، از این سرور به اون سرور رفتن هنر ماست
    در صورتی‌ که بازار هاستینگ اینطور نیست ... در خود ایران هم شرکت‌هایی‌ که به طور جدی کار هاست انجام میدن به درستی‌ این کار رو انجام میدن ولی‌ چی‌ ؟ قیمت گرونه !
    سرور ، میزبانی و کلا این تجارت ، استقامت می‌خواد ... "کادر" تخصصی می‌خواد ، یک نفر که هاست میگیره باید انتظار پایداری این سرویس رو تا ۲ سال،۳سال،۵سال ... داشته باشه.اگه سرور مشکلی‌ پیدا کرد باید به هر درد خونی اون مشکل رفع بشه...سرور اصلا نباید جاش عوض بشه مگر به دلیل خاص.
    ولی‌ خوب ما عادت کردیم وقتی‌ ویندوز مشکل پیدا می‌کنه ، بلد نیستیم مشکل رو حل بکنیم ، فرمت بکنیم و ویندوز عوض کنیم
    در مبحث قیمت گذاری خیلی‌ چیز هارو باید مدّ نظر گرفت : ۱-درامد برای مسئولین ۲-حقوق کارکنان ۳-مالیات(اگر شرکت باشند) ۴-سرمایه گذاری(برای ارتقا یافتن و گسترش از هر لحاظ) ۵-تحقیقات ۶-پشتوانه‌ مالی در صورت بروز هر گونه فاجعه
    یعنی‌ در کلّ شما محاسبه تون اشتباه.اینجا بحث قیمت سرور و فروش اون سرور به مشتری نیست .
    بله ، واسه کسی‌ که از مال دنیا (در تجارت) فقط یه سرور ۳۰۰ تومنی هست و فقط خودشه و خدا خوب ۵۰۰ تومن هم تجزیه کنه سرور رو سوده دیگه . پول شامش رو با بچه‌هایی‌ که بهشون قول داده بوده در میاره .
    در اینجا بریم سر این موضوع که چه به حال مشتری پیش میاد : کیفیت سرویس خوب پشتیبانی‌ هم بد نیست ... ولی‌ با پر شدن سرور و افزایش مشتری (که زمان میبره) ، یهو می‌بینه که سرویس دهی‌ عوض شد ، از این رو به اون رو شد ، کلا بسته شد . چرا ؟ چون با افزایش مشتری دردسر‌های فروشنده بیشتر می‌شه ، این بار میگه واسهٔ شام شب نمیصرفه اینقد بدبختی ... تا به این مراحل برسه خدا میدون مشتری چی‌ میکشه.
    تو یه تاپیک خوندم یکی‌ نوشته : "من از یه نفر ۶ ماه سرویس ارزون دارم ، خداییش آدم خوبی‌ اصلا واسهٔ پول این کار رو انجام نمیده"!!!
    فراموش نکنید که در هر تجارتِ جدی مسائلی‌ رو که بالا ذکر کردم باید مدّ نظر گرفت
    "بگذر از پاکی‌ و آلاستگی ... من تو را تا مغازهٔ خود خواهم برد :دی"
    این همه داستان رو نوشتم سرتون رو درد آوردم که بگم : قیمت نشانهٔ‌ آیندهٔ یک تجارت است

2. تعداد تشکر ها ازcartman10mpi به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    11 پست

پیش فرض پاسخ : OverSell چیست؟ (چرا ارزان نخریم؟)

بابا این یارو زننده تاپیک دیده وضع بازار خرابه بقیه دارن فروش سرورهای ارزون می کنن این سرورهای گرونش مونده گفته یه حرفی بندازم وسط بلکه جو عوض بشه و خریدار من بره بالا

گرچه قصدش بیشتر برای خودش بوده ولی می تونه اموزش خوبی بوده باشه من نمی دونستم ! . گرچه اگر کسی هم اورسل بکنه یا نکنه کیفیت سرویس مهم هست

گر چه من خودم نمی دونم چطور میشه oversell کرد و دوست دارم یکی بگه چطور میشه این قابلیت رو فعال کرد

و کلا با این قیمت های نخودی که توی نت اومده مخالفم
    ویرایش توسط greenhouse : April 24th, 2012 در ساعت 02:06

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)