صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 62

موضوع: پروژه راه اندازی یک دیتاسنتر در کشور امارات متحده عربی!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    207
    تشکر تشکر شده 
    408
    تشکر شده در
    248 پست

پیش فرض پاسخ : پروژه راه اندازی یک دیتاسنتر در کشور امارات متحده عربی!

والا توی این فروم نمیدونم چی میشه هرکسی میاد میخواد یک جوری خودشو نشون بده
    یک دوستی داشتیم رفت توی اشپرخونشون یک سرور راه انداخت برای یک ماه تموم هم کار میکرد سرعتش هم بد نبود 10 کیلو میداد
    اصلا هم سرو صدا نکرد و کارشو به نحو احسن انجام داد

ولی برعکس هرکی از راه رسید یک سنگ ببزرگی دستش گرفت و داد و بیداد میخوام دیتاسنتر بزنم
    خوب بزن به بچه های این فروم چه ربطی داره ؟

واقعا نمیدونم ملت هدفشون از زدن این تاپیکها چیه چه چیزی رو دنبال میکنند

شما به جای این همه هزینه و سر انجام ورشکستگی بلند شو برو یک چندتا سرور بگیر کلو کن بهترین کار رو میکنی سودش هم بیشتره
    تا توی بخوای راه بیفتی صد نفر دیگه از تو جلو افتادن
    بالفرض هم که راه افتاد تازه باید بشینی تبلیغ کنی
    تا یک سال باید ضرر بدی تا ده نفر جمع کنی

بهترین کار استفاده زا اسم ورسم یک شرکت بزرگ مثل ای وب و ... هستش
    بخوای اینجوری کار کنی راحت بگم به زمین میخوری
    .
    در کل من چشمم اب نمیخوره نه اینجا کسی بتونه کمک کنه نه تو بتونی یک دیتاسنتر بزنی ( حتی یک ای اس پی ساده )
    امیر خسرو معروفی
    جهت ارتباط با من از پیغام خصوصی استفاده کنید.

2. # ADS

عضو انجمن amirlord آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,304
    تشکر تشکر شده 
    2,008
    تشکر شده در
    1,149 پست

اسپم! - پست تکراری! دوست عزیز میتونم بپرسم شما چند سالته؟ قبل از ارسال پست حتما فکر کن! نه من اومدم اینجا کلاس بذارم! چون نیازی ندارم 4تا ایرانی مثل شما با انقدر فکر منفی بهم افتخار کنن! گروه ما 25 ساله که از کشور امارات قطعات وارد میکنه ، پس نتیجه می گیریم که ما خیلی شما با تجربه تر بودیم و این کارمون اصلا مسخره بازی نیست! حالا شما هرچی میخوای فکر کن که من چرا این تاپیک رو زدم! موفق باشید !

4. تعداد تشکر ها از amirlord به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    100
    تشکر شده در
    79 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amirlord نمایش پست ها
    عزیز من دیتاسنتر میدونی یعنی چی؟ خونه شما هم میتونه دیتاسنتر باشه. اینجوری به من نگاه نکنید ، من عضو کوچکی از شرکت هستم و خرج بالای 10 - 20 میلیون مشکلی نیست ! شما کی این حرفا رو میزنید ، تا حالا به یه دیتاسنتر کوچیک سر زدید؟ بله من رفتم ، این چیزی که ما میخوایم کمی از اونا نداره! الان همین دیتاسنتر هتزنر و گیگا به این معروفی ، 99% سرور هاشون دسکتاپ هستن و خیلی هم بد نیستن! یه جوری حرف میزنید انگار من یه نفری میخوام دیتاسنتر بزنم! نه عزیزان ما گروهمون بیشتر از این حرفاست! - میدونید من وقتی اومدم تو کار هاستینگ با کی ریسلر شروع کردم . ماه بعدش یه سرور مجازی گرفتم و ماه بعدش سرور اختصاصی و ماه بعدش یه سرور مجازی هم گرفتم . یعنی در عرض 4ماه! :| - آدم اگه بخواد می تونه عزیزان! شما مشکلتون اینه که فکر میکنید این چیزا مثل دیتاسنتر و ... خیلی کار سختیه و باید خرپول باشی و ... ! نه عزیزان!
    الان میدونی مجوز یک شرکت isdp مثل اسیاتک و ... چقدر فقط هزینه مجوز هست !؟! 1 میلیارد
    الان یک isp معمولی در یک شهرستان کوچک با پشتیبانی 100 الی 200 کاربر حدود 30 میلیون حداقل در میاد !
    بله ! قیمت همون سرور دسکتاپ میدونی چند هست ؟! فکر نکنم با 20 میلیون بتونی بیشتر از 5 تا از همونا بخری !
    بله ! خواستن توانستن است, اما این موضوع با چیزی که شما میگید فرق داره ! دارید زیادی موضوع رو کوچک بهش نگاه میکنید چون فکر میکنم زیاد با شبکه اشنایی ندارید و زیاد در جریان نیستید ! از حملات سایبری امنیت و .... و تضمین اپتایم !
    در ضمن کار شما دیتاسنتر نیست ! اسمش Server Room هست !
    برای اشنایی بیشتر با دیتاسنتر اینو بخونید تا از جزییات بیشتری اشنا بشید ! Data center - Wikipedia, the free encyclopedia
    در ضمن شما حداقل به 2-3 نفر پرسنل حرفه شبکه نیاز دارید که هر کدام حداقل حدقل ماهانه 1.500.000 تومان هزینه انان است ! که فکر نمی کنم بتوان با 10 سرور جوابگوی این هزینه ها باشد.
    البته حتما قبل از سرمایه گذاری با مهندسان شبکه که در طراحی و اجرای دیتاسنتر حرفه ای هستند مشورت کنید. اگر خواستید من میتونم چند ادرس در تهران و تلفن در اختیار شما قرار بدم که تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. و بیشتر با مسایل دیتاسنتر شما را اشنا کنند.

6. تعداد تشکر ها از ArtexGroup به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,304
    تشکر تشکر شده 
    2,008
    تشکر شده در
    1,149 پست

ما برای سرمایه اولیه شرکت 300 هزار دلار در نظر گرفتیم که بتونیم شرکت دیتاسنتر رو در دوبی ثبت کنیم و بتونیم برای کارکنان ویزای اقامت بگیریم! من چند بار گفتم ما 25ساله که داریم قطعات از دوبی وارد میکنیم . با 20میلیون میشه 40 تا سرور core2 با رم دو یا 4گیگ خرید! - خرید عمده در بازار های دوبی و شارجه بسیار به صرفه هست! ممنون از راهنمایی هاتون!

8. تعداد تشکر ها از amirlord به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    100
    تشکر شده در
    79 پست

دوستان لطفا جبهه نگرید ! ما اینجا جمع شدیم که همدیگه رو راهنمایی کنیم !
    اما یک پیشنهاد دیگه هم بهتون میدم شما برای اینکار حتما با افراد با تجربه در اینکار مشورت کنید ! در این انجمن کسی دیتاسنتر ندارید فقط همه یک سرور دارند. و زیاد ریز مسایل دیتاسنتر اطلاع ندارند !

تشکر تشکر کرده 
    1,304
    تشکر تشکر شده 
    2,008
    تشکر شده در
    1,149 پست

بله حالا قراره با کسانی در این مورد صحبت کنیم. نتیجه ش بهتون گزارش میدم!

11. تعداد تشکر ها ازamirlord به دلیل پست مفید

عضو انجمن MelatHOST آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    81
    تشکر تشکر شده 
    330
    تشکر شده در
    232 پست

بله حالا قراره با کسانی در این مورد صحبت کنیم. نتیجه ش بهتون گزارش میدم!
    هر کاری میکنید هزینه برق رو هم در امارات در نظر داشته باشید
    در ضمن شما حداقل باید از دو ناحیه برق داشته باشید
    باید ژنراتور خریداری کنید
    و یو پی اس داشته باشید این یو پی اس ها حداقل باید چند ساعت دووم بیارن
    باید بهترین سیستم ها رو برای تشخیص و خاموش کردن آتش بدون آب داشته باشید Aerosol Fire Suppression System ( اگر اطلاعات کاربران و سرورهاشون از دست بره بزرگترین آبرو ریزی برای شما و گروه شماست هزینه ها و شکایت بعد این موضوع هم بماند کار)
    باید در محوطه و داخل دیتاسنتر دوربین مدار بسته و سیستم های امنیت ورود داشته باشید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    207
    تشکر تشکر شده 
    408
    تشکر شده در
    248 پست

اسپم! - پست تکراری! دوست عزیز میتونم بپرسم شما چند سالته؟ قبل از ارسال پست حتما فکر کن! نه من اومدم اینجا کلاس بذارم! چون نیازی ندارم 4تا ایرانی مثل شما با انقدر فکر منفی بهم افتخار کنن! گروه ما 25 ساله که از کشور امارات قطعات وارد میکنه ، پس نتیجه می گیریم که ما خیلی شما با تجربه تر بودیم و این کارمون اصلا مسخره بازی نیست! حالا شما هرچی میخوای فکر کن که من چرا این تاپیک رو زدم! موفق باشید !
    میدونی مشکلت چیه ؟
    نمی فهمی - دست خودت نیست .

برو فکر کن ببین چی گفتم.
    امیر خسرو معروفی
    جهت ارتباط با من از پیغام خصوصی استفاده کنید.

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,897
    تشکر تشکر شده 
    8,821
    تشکر شده در
    4,186 پست

دیتاسنتر پارس آنلاین با اون همه امکانات و سرمایه و ... هنوز نتونسته بازارو به خودش جلب کنه! اونوقت شما میخواید با 10-20 میلیون تو دبی دیتاسنتر راه بندازید ؟!
    میدونید کلی پرسنل نیاز دارید ؟! میدونید به یه متخصص سیسکو باید ساعتی کم کم 30 دلار بدید ؟! میدونید چقدر تجهیزات نیازه ؟! میدونید ... > مطمئنم هیچی در این مورد نمیدونید وگرنه همچین پست هایی نمیدادید!
    شما فقط چند موردو تکرار میکنید > شرکت ما 25 سال سابقه داره! شرکت ما مشکلی بابت سرمایه گذاری نداره! شرکت ما فلانه شرکت ما بیساره! ...
    عزیز دلم! خرید قطعه که نشد تجربه!

هزینه اجاره مکان = ماهی 200دلار
    هزینه خرید هر سرور = حداقل 300 دلار - برای شروع کار 10 تا
    هزینه خرید پهنای باند - 500مگابیت برای شروع کار = ماهی 500دلار به بالا
    برآورد هزینت کشته منو! آخه با سرور 300 دلاری میخوای چیکار کنی ؟! کی ازت میخره ؟!
    500 مگابیت 500 دلار ؟! خواب دیدی خیر باشه! آمریکا که آمریکاست کم کمش 4000 دلار برای هر 1 گیگابیت میگیرن! اونوقت شما میخوای از دبی که فقط یه پرووایدر داره به این قیمت بگیرید ؟!
    امارات تو همه چی پیشرفت کرده به جز آی تی > دیتاسنتر تو خونتون بزنید بهتره

هر کی هم گفت من میتونم تو راه اندازی کمکت کنم، میگید باشه بهتون پی ام میدم! اینم از متخصصین احتمالی آینده شما!

ما میخوایم یه سرور کلو کنیم کلی تحقیق و بررسی میکنیم، اونوقت شما به همین سادگی میخواید دیتاسنتر راه اندازی کنید ؟!

PNDC_advertisement
    همین پارس آنلاین که کلی هزینه کرده (میتونید رو x0 میلیارد تصور کنید) کسی بهش اعتماد نداره که اطلاعاتشو بذاره اونجا! اونوقت به نظرتون کسی هست که خرید از دیتاسنترهای آمریکایی رو بیخیال شه و از شما که با این تصورات دارید دیتاسنتر میزنید خریداری کنه ؟!

این خط این نشون! امروز 30 اردیبهشته، شما تا 30 خرداد وقت دارید فقط و فقط یه آی پی آنلاین کنید و بتونید 30 روز آپتایم رو روی 100% نگه دارید (95% هم راضی میشیم) و چند تا عکس از دیتاسنترتون بذارید! > نمیتونید

پ.ن: بحث کل کل نیست، فقط خواستم بگم که بدون فکر کردن کاری انجام ندید! حالا چه قرار باشه دیتاسنتر بزنید چه سیب زمینی بکارید! اگه من اطلاعات، سرمایه و تجربه فعلی شما را داشتم به جای دیتاسنتر زدن، 100 هکتار زمین میگرفتم و شروع به کاشت گوجه و سیب زمینی و بادمجون میکردم. بازدهی بهتری داره ...

---------- Post added at 05:46 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

نه من اومدم اینجا کلاس بذارم! چون نیازی ندارم 4 تا ایرانی مثل شما با انقدر فکر منفی بهم افتخار کنن! گروه ما 25 ساله که از کشور امارات قطعات وارد میکنه
    از اون پستای تاریخی بود که باید Quote میکردم

15. تعداد تشکر ها از1eng.ir به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    54
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    19 پست

صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)