نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: تجربه بد با دیتاسنتر صفر و یک 0-1.ir

عضو انجمن Persianscript آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    188
    تشکر تشکر شده 
    419
    تشکر شده در
    132 پست

پیش فرض تجربه بد با دیتاسنتر صفر و یک 0-1.ir

من در تاریخ 13 اسفند درخواست یک سرور اختصاصی از این دیتاسنتر کردم!

همچنین با توجه به دردسرهای نصب سی پنل در داخل کشور ، ازشون خواستم لایسنس و سی پنل هم از خودشون باشه. هزینه لایسنس رو هم واریز کردم براشون . در تیکت اول درخواست بنده کامل مشخص هست! درخواست سرور خام نکردم!...

با توجه به اینکه قول تحویل 1 الی 2 روزه دادن به بنده. سرور در نهایت روز سه شنبه به بنده تحویل شد (72 ساعت بعد)

تا 5 روز پس از درخواست من کسی پاسخگو نبود! (برای نصب سی پنل در سرور) مجدد تماس گرفتم ، پیگیر شدم قول نصب در چهارشنبه رو دادن (17 اسفند)

چهارشنبه طلب مبلغ بیشتری کردن (بیشتر از انچه که در ابتدا دریافت کردن! واریز کردم براشون) مجدد قول پنجشنبه رو دادن که امروز نصب هست!... و بهتون تحویل میدیم!

روز پنجشنبه هم گذشت و نصبی صورت نگرفت! حتی پاسخ دهی یک دیتاسنتر رسید به هر 24 ساعت یکبار... شما فرض کنید سرورتون به مشکلی بخوره و باید چشم انتظار پاسخ این مجموعه باشید.

روز شنبه این مجموعه ، کارمندی که هفته قبلش با من شروع کردند (خانم علائیان) با کلی عذر خواهی گفتن حق با شماست و امروز نصب میشه...

شنبه هم گذشت! تا روز یکشنبه صبح بنده درخواست لغو رو صریحا ذکر کردم. تا ساعت 10 صبح برای من سی پنل نصب کردن و تحویل دادن!

در نهایت با توجه به اینکه درخواست لغو رو از چهارشنبه و پنجشنبه درخواست داشتم. در تیکت ذکر کردن تماس بگیرید تا سرور شما رو کنسل کنیم! تماس گرفتم. گفتن مدیرعامل تصمیم گرفته فقط هزینه لایسنس شما رو برگشت بزنه! سرور رو خیر. پول شما رو نمیدیم.!
    بهشون هم متذکر شدم بنده سرور خام نمیخاستم. از شما خواستم یک سرور با نصب سی پنل به من تحویل داده بشه! گفت خیر ما تضمینی نداریم روی اون. لایسنس ها به مشکل خوردن و (دروغ و دروغ و دروغ و دروغ) حرفای بی ربط.

در اینماد ثبت شکایت کردم.

دوستان گرامی ، گول مجموعه های غیر حرفه ای رو نخورید. تجربه بسیار بدی بود. به جز اینکه مبلغ من ممکن هست اصلا زنده نشه! مشتریان زیادی رو از دست دادم / من در اینماد ثبت شکایت کردم. در صورت عدم پاسخدهی این مجموعه از طریق مراجع قانونی هم اقدام میکنم.

تصویر تیکت بنده با این مجموعه:
    کد:
    http://up.persianscript.ir/uploads3/26b6-0-1.jpg

2. # ADS

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

پیش فرض پاسخ : تجربه بد با دیتاسنتر صفر و یک 0-1.ir

کاملا قابل درک هست این تایپک

چطور ممکنه یک مجموع به این شکل بتونه به این بدی پاسخ یک مشتری رو بده جای تاسف داره از عدم هماهنگی کل مجموع
    http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    87
    تشکر شده در
    67 پست

برای منم سواله مجموعه قدیمی و گسترده ای مثل صفر و یک اینقدر خدمات دیتاسنتری شون بی مسئولیت هستند

بنده چندین سال چندین مرتبطه ازشون خدمات گرفتم و همیشه هم ناراضی بودم

اولا ک اومدیم سرور مجازی تهیه کردیم ک کیفیتشونو تست کنیم خوب بود بعد اومدیم سرور کولو کردیم چند سال پیش بشدت افتضاح کل سرور باور کنید پورت 100 هم نداشت خیلی بد بگذریم زودتر از موئد جابجا کردیم و قیدشم زدیم دیگه

بعدم ک سرور اختصاصی تهیه کردیم و گفتیم ک جای قبلی کلا 2 روز وقت داریم گفتن اره اکی هست و فردا میدیم تحویل اگر همین الان پرداخت رو بزنید ! ما زدیم بعد 3 روز دریافت کردیم و کنسل هم نکردن و یکماه الکی جای قبلی هم مجبور شدیم تمدید کردیم .

چندین سرور مجازی حجیم جهت دانلودسنتر ازشون تهیه شد ک بعد 2 ماه ترافیک سرور هارو از 2 ترا به 100 گیگ در ماه کاهش دادن و بیشتر اونم پورت میشه 10 مگابیت ( 1.2 مگابایت !) بگذریم کلا برنامه ریزی درستی ندارن و ثباتی توی کارشون ندارن !

شما هم یک اشتباه کردی با اینهمه ارائه دهنده لایسنس اشتراکی چرا رفتی اینو به دیتاسنتر واگذار کردی کار اونا پشتبانی سرور نیست و عموما هم نمیتونن یک مدیر سرور خوب باشن چ برسه بخوان کاری برات کنن چون واقعا وقتشو ندارن ک بخوان کاری برات کنن اینم اشتباه شما بوده و هیچکسم ک از پول بدش نمیاد ...

تبلیغ نمیکنم ولی دیتاسنتر هاست ایران رو بهتر از صفر و یک میدونم ... البته ک هاست ایرانم خیلی خنده داره گروه پشتیبانی شون فرق reseller و هاست رو نمیدونه فقط 2 شبانه روز باهاشون تیکت بازی کردم اخرشم با بحث بهشون فهموندم این ریسلر هست ک خریداری شده و نه هاست

عضو دائم nimafire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    209
    تشکر تشکر شده 
    3,236
    تشکر شده در
    1,892 پست

صرفا جهت تکمیل صحبت ها و تجربه بدی که به این دیتاسنتر داشتیم . عملکرد دیتاسنتر صفر و یک به صورتی بود که مشتری ما از خدمات آفاق دلخور شدند و مشکلات بسیار زیادی را برای ما ایجاد کردند.
    قطعا سرویس دهنده از جمله خود ما ممکن است تیکت ها را با تاخیر پاسخ بدیم اما نه در مدت یکسال و کل سال و هر روز.

شبکه دیتاسنتر ضعیف هست. پهنای باند ضعیف هست و به شدت به شدت بی مسولیت.
    بدون اطلاع و سر از خود سرور را به دلیل ترافیک مصرفی بستند. اخطار یا اطلاعی داده نشده و صرفا خود ایشان تصمیم به این کار گرفتند. همین یک مورد را شما میتوانید متوجه شوید چه فاجعه ای برای ما و کاربر به خاطر این مسله مونجر شد. شاید همین یک مورد کفایت کند بر اطمینان از خدمات بسیار بد ایشان.
    اهمیتی هم برای ایشان ندارد. چند هزار سرور مجازی دارند. یک مشتری ناراضی چه اهمیتی دارد ؟ هیچ.
    چند صد سرور اختصاصی دارند . اهمیتی دارد کنسل یک سرور؟ خیر.
    هر خدماتی که ارائه میکنند نیز همین هست که هست.

اختلالات شبکه را قبول نداشته و تیکت ها مشمول مرور زمان میشوند.

نصب سیستم عامل اختصاص هارد و سخت افزار به سرور و ... کلا در یک پروسه اداری گیر میکنید. تا به اپگرید سخت افزار نرسیده باشید دیتاسنتر عالی هست اما اگر به اپگرید نیاز داشته باشید پشت دستتان را داغ میکنید.
    ● مدیر فنی سرور - کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin / نزدیک به 10 سال تجربه

6. تعداد تشکر ها از nimafire به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)