نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: مشکل Pending شدن تمام سرویس های سی پنل

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض مشکل Pending شدن تمام سرویس های سی پنل

سلام و احترام

من چند تا سرور میزبانی سایت سی پنل دارم با این مشخصات:

سیستم عامل Almalinux8.8 و whmcpanel v114.0.11 به همراه کلود لینوکس، لایت اسپید و افزونه های Jetbackup , KernelCare

لوکیشن سرور هم ایران هستش. ماه پیش بعد از Migration اکانت ها وقتی سرور ریبوت کردم بخش Service Status بعد از گذشت چند روز همچنان تمام سرویس ها Pending بود. بعد از انجام دستور فورس آپدیت هم تفاوتی ایجاد نشد و همچنان Pending هستش.
    یک سری مشکلات دیگه هم بخاطر این داستان به وجود اومده مثلا اکانت ها کامل ساسپند نمیشن و باید حتما دستی سرویس Apache ریستارت بشه تا ساسپند کامل صورت بگیره یا اینکه سرویس ایجاد گواهی SSL برای یوزرها کار نمیکنه و...

بعد از جستجوهای زیاد متوجه شدم سرویس TailWatch نمیتونه کامل فعال بشه در توی این مرحله طبق فایل لاگ باقی میمونه:

/usr/local/cpanel/logs/tailwatchd_log

[453341] [2023-11-23 12:22:16 +0330] [Cpanel::TailWatch] [INFO] Opened /usr/local/cpanel/logs/tailwatchd_log in append mode

[453341] [2023-11-23 12:22:16 +0330] [Cpanel::TailWatch] [INFO] inotify mode is enabled

[453341] [2023-11-23 12:22:16 +0330] [Cpanel::TailWatch] The tailwatchd driver 'Cpanel::TailWatch::JailManager' is not enabled.

[453341] [2023-11-23 12:22:16 +0330] [Cpanel::TailWatch::Eximstats] Loading email sending limits from 1700726400 - 1700730000

[453341] [2023-11-23 12:22:16 +0330] [Cpanel::TailWatch] [INFO] Waiting for the system to finish booting...

داخل این فایل لاگ هم مشخصه که Chkservd اجرا نمیشه چون منتظره تمام سرویس ها "TailWatch" اجرا شده باشن:

[2023-11-23 12:22:14 +0330] Chkservd will not run while the system is rebooting, deferring until next run.

اگر کسی از دوستان تجربه ای در این زمینه داره ممنون میشم راهنماییم کنه.

2. تعداد تشکر ها از adminsyavash به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض پاسخ : مشکل Pending شدن تمام سرویس های سی پنل

نقل قول نوشته اصلی توسط adminsyavash نمایش پست ها
    سلام و احترام

سیستم عامل Almalinux8.8 و whmcpanel v114.0.11 به همراه کلود لینوکس، لایت اسپید و افزونه های Jetbackup , KernelCare

لوکیشن سرور هم ایران هستش. ماه پیش بعد از Migration اکانت ها وقتی سرور ریبوت کردم بخش Service Status بعد از گذشت چند روز همچنان تمام سرویس ها Pending بود. بعد از انجام دستور فورس آپدیت هم تفاوتی ایجاد نشد و همچنان Pending هستش.
    یک سری مشکلات دیگه هم بخاطر این داستان به وجود اومده مثلا اکانت ها کامل ساسپند نمیشن و باید حتما دستی سرویس Apache ریستارت بشه تا ساسپند کامل صورت بگیره یا اینکه سرویس ایجاد گواهی SSL برای یوزرها کار نمیکنه و...

بعد از جستجوهای زیاد متوجه شدم سرویس TailWatch نمیتونه کامل فعال بشه در توی این مرحله طبق فایل لاگ باقی میمونه:

[453341] [2023-11-23 12:22:16 +0330] [Cpanel::TailWatch] [INFO] Opened /usr/local/cpanel/logs/tailwatchd_log in append mode

[453341] [2023-11-23 12:22:16 +0330] [Cpanel::TailWatch] [INFO] inotify mode is enabled

[453341] [2023-11-23 12:22:16 +0330] [Cpanel::TailWatch] The tailwatchd driver 'Cpanel::TailWatch::JailManager' is not enabled.

[453341] [2023-11-23 12:22:16 +0330] [Cpanel::TailWatch::Eximstats] Loading email sending limits from 1700726400 - 1700730000

[453341] [2023-11-23 12:22:16 +0330] [Cpanel::TailWatch] [INFO] Waiting for the system to finish booting...

داخل این فایل لاگ هم مشخصه که Chkservd اجرا نمیشه چون منتظره تمام سرویس ها "TailWatch" اجرا شده باشن:

[2023-11-23 12:22:14 +0330] Chkservd will not run while the system is rebooting, deferring until next run.

درود

مشکلتون با از بین بردن پراسس تیل‌واتچ حل میشه. کامند زیر رو بزنید تا پراسس هاش رو ببینید:

کد PHP:
    ps aux |grep tail 
    از پنل whm هم بشکل دستی، پراسس هاش رو کیل کنید. بعدش سرویسش رو ریستارت کنید. انشالله مشکلتون حل میشه.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

5. تعداد تشکر ها از demonvictor به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    درود

مشکلتون با از بین بردن پراسس تیل‌واتچ حل میشه. کامند زیر رو بزنید تا پراسس هاش رو ببینید:

کد PHP:
    ps aux |grep tail 
    از پنل whm هم بشکل دستی، پراسس هاش رو کیل کنید. بعدش سرویسش رو ریستارت کنید. انشالله مشکلتون حل میشه.

مشکل مربوط به دسترسی های سرور (ایران) به ریپازیتوری های کلودلینوکس و ... هستش. Dns های 403 و شکن هم تست شد اما بازم دسترسی نداره سرور و امکان فورس آپدیت نیست...

راه حلی برای اتصال و عبور از این محدودیت هستش؟

تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

عرض سلام مجدد. فرمودید که مشکل اجرا شدن تیل واتچ وجود داره، الآن بعد از مواردی که گفته شد، اونرو انجام دادید و همچنان، تیل‌واتچ اجرا نشد؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    عرض سلام مجدد. فرمودید که مشکل اجرا شدن تیل واتچ وجود داره، الآن بعد از مواردی که گفته شد، اونرو انجام دادید و همچنان، تیل‌واتچ اجرا نشد؟
    سلام مجدد. مواردی که فرمودید بصورت کامل انجام شد اما همچنان این مورد: Waiting for the system to finish booting... وجود داره.

روی سرور های خارج از ایران (آلمان) اصلا موردی نیست اما سرور های داخل ایران این مشکل برام پیش میاد. خیلی وقتا برای آپدیت هم مشکل داریم. (طبق تجربه های اخیر، بعد از اجرای Account Migration بین دوتا سرور سی پنل، برای سرور مقصد این مشکل پیش میاد)

الان میخوام یک سرور جدید کانفیگ کنم که این موضوع رو تست کنم مطمئن بشم از همین مسئله هست یا خیر اما تداخل بسیار زیادی داریم در اتصال به پکیج های نصب سی پنل و کلودلینوکس و تا این لحظه حتی موفق به نصب سی پنل جدید هم نشدم! (بجز دی ان اس های عبور از تحریم مثل شکن، اگر مسیر دیگری برای نصب این موارد در سرور های ایران هست لطفا منم در جریان بذارید. تشکر از شما)

عضو انجمن nima17701 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,626
    تشکر تشکر شده 
    613
    تشکر شده در
    435 پست

سلام
    اگر از سرویس بشکون استفاده می‌کنید گویا مشکل تداخل دارد، آن را حذف کنید و مجدد تست کنید.
    در غیر اینصورت مشکل را با پشتیبانی لایسنس (جناب سنجری کانفیگ سرور) در میان بذارید.
    موفق باشید
    [●] شرکت توسعه سامان نـیماد [●]
    ارائه دهنده خدمات هاستینگ، طراحی سایت، پیام کوتاه
    نیماد

10. تعداد تشکر ها از nima17701 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

دی ان های شکن، تداخل زیاد داره. این دی ان اس هارو هم میتونید استفاده کنید:

کد:
    nameserver 10.202.10.202
    nameserver 10.202.10.102
    1. 10.202.10.202
    2. 10.202.10.102

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

سلام.
    دوستان، کسی این مشکل تحریم سرورهای ایرانی توسط کلاودلینوکس رو با یک روش درست و حسابی رفع نکرده؟
    من می‌خوام Source Guardian رو برای php74 نصب کنم اما این خطاها رو دریافت می‌کنم:
    کد:
    [root@server ~]# yum install ea-php74-php-sourceguardian
    Loaded plugins: fastestmirror, rhnplugin, universal-hooks
    Could not retrieve action from <RetryServer for xmlrpc.cln.cloudlinux.com/XMLRPC/>.
    Possible networking problem?
    Unable to check license status and register server. Use --force to override
    There was an error communicating with CLN.
    CLN support will be disabled.
    Error communicating with server. The message was:
    Temporary failure in name resolution
    Loading mirror speeds from cached hostfile
    Could not retrieve mirrorlist http://httpupdate.cpanel.net/ea4-c7-x86_64-mirrorlist error was
    12: Timeout on http://httpupdate.cpanel.net/ea4-c7-x86_64-mirrorlist: (28, 'Resolving timed out after 30548 milliseconds')

One of the configured repositories failed (Unknown),
     and yum doesn't have enough cached data to continue. At this point the only
     safe thing yum can do is fail. There are a few ways to work "fix" this:

1. Contact the upstream for the repository and get them to fix the problem.

2. Reconfigure the baseurl/etc. for the repository, to point to a working
            upstream. This is most often useful if you are using a newer
            distribution release than is supported by the repository (and the
            packages for the previous distribution release still work).

3. Run the command with the repository temporarily disabled
                yum --disablerepo=<repoid> ...

4. Disable the repository permanently, so yum won't use it by default. Yum
            will then just ignore the repository until you permanently enable it
            again or use --enablerepo for temporary usage:

yum-config-manager --disable <repoid>
            or
                subscription-manager repos --disable=<repoid>

5. Configure the failing repository to be skipped, if it is unavailable.
            Note that yum will try to contact the repo. when it runs most commands,
            so will have to try and fail each time (and thus. yum will be be much
            slower). If it is a very temporary problem though, this is often a nice
            compromise:

yum-config-manager --save --setopt=<repoid>.skip_if_unavailable=true

Cannot find a valid baseurl for repo: EA4/7/x86_64

ممنون می‌شم اگر کسی راه حلی داره بگه.
    من DNS رو به همه سرویس‌هایی مثل شکن، 403 و... تغییر دادم اما فایده نداشت که نداشت.

عضو جدید emdserver.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    28
    تشکر شده در
    24 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط adminsyavash نمایش پست ها
    سلام و احترام

از این دی ان اس ها استفاده کنید یا لایسنس را بررسی کن از جایی که خرید زدی
    nameserver 10.202.10.202
    nameserver 10.202.10.102
    ای ام دی سرور نامی نیک در ارائه کلیه خدمات سرور اختصاصی و مجازی . پشتیبانی 24 ساعته تلفنی
    www.emdserver.com Telegram :@
    configServerall 09134352908

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)