نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: نیازمند سرور اختصاصی از اروپا با حدود 10 الی 15 آی پی و رم 16 الی 32

عضو انجمن succes آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    362
    تشکر شده در
    277 پست

پیش فرض نیازمند سرور اختصاصی از اروپا با حدود 10 الی 15 آی پی و رم 16 الی 32

باسلام و وقت بخیر

بنده سرور اختصاصی نیاز دارم که مقرون به صرفه بوده و حدود 10 الی 15 آی پی و رم 16 الی 32 داشته باشد.

و همچنین قابلیت مجازی سازی KVM با Virtulizor را داشته باشد. و موقعیت سرور اروپا باشد که ترجیحا از فرانسه یا آلمان باشد.

و درضمن ؛ از بین همکاران ، آیا نمایندگی سرور مجازی از اروپا نیز ارائه می دهید ؟ که من بتوانم برای مثال 15 سرور مجازی را به سرور های شما بیاورم . آیا دراین صورت نمایندگی یا تخفیف همکاری وجود خواهد داشد ؟

لطفا توضیحات کاملی در این مورد بدهید تا در صورت توافق ، اقدام به خرید کنم.

❄️ جشنواره زمستانه شرکت آرکا میزبان کندو | تخفیف 40% ✅ دیتاسنتر ovh و ... ✅ مجازی ساز kvm ❄️
    تا تمام نشده اقدام بفرمایید : https://kandohost.com/w1401/ - اینماد+ساماندهی+ضمانت برگشت وجه

2. # ADS

عضو دائم sarwhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    603
    تشکر تشکر شده 
    2,670
    تشکر شده در
    1,818 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند سرور اختصاصی از اروپا با حدود 10 الی 15 آی پی و رم 16 الی 32

سلام عرض ادب
    سرور اختصاصی از ovh و Hetzner قابل ارائه هست
    همچنین میتوانیم میزبان سرورهاتون باشیم و تخفیف همکاری اعمال کنیم
    برای اطلاعات بیشتر از طریق تلگرام در ارتباط باشید
    @sarvit

عضو دائم a.e آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    818
    تشکر شده در
    686 پست

پیش فرض پاسخ : نیازمند سرور اختصاصی از اروپا با حدود 10 الی 15 آی پی و رم 16 الی 32

با سلام و عرض ادب

1 عدد سرور از دیتاسنتر OVH و از کشور فرانسه ، بدون هزینه ستاپ و زیر قیمت دیتاسنتر با مشخصات زیر موجود است:

CPU: Intel Xeon D1540 (8c / 16t - 2 GHz+)

Ram: 64GB DDR4 ECC 2133MHz

HDD:
    2 x 450GB SSD NVMe

Port: 1 Gbps (1 Gbps Guaranteed)

هزینه ستاپ: ندارد

(هزینه ستاپ این سرور 90 یورو بوده است که به عنوان آفر و تخفیف از طرف اُکسین سرور حذف شده است)

هزینه ماهیانه فقط 45 یورو

(هزینه ماهیانه این سرور 90 یورو بوده است که 45 یورو به عنوان آفر و تخفیف از طرف اُکسین سرور کسر شده است)

بر روی تمامی سرورها امکانات ذیل به صورت رایگان ارائه خواهند شد:

سرورها همراه با کنترل پنل کامل مدیریت ارائه خواهند شد (0 تا 100 مدیریت سرور قابل انجام است)

آفرهای فوق همراه با پورت 1 گیگابیت گارانتی رایگان به ارزش ماهیانه 120 یورو از طرف اُکسین سرور ارائه خواهند شد

بر روی آفرهای فوق تا 256 عدد آی پی به صورت ماهیانه و هر آی پی 1.5 یورو قابل ارائه است

بر روی لوکیشن فرانسه امکان خرید آی پی از 13 کشور مختلف وجود دارد

تمامی سرورها از دیتاسنتر OVH همراه با پورت های گارانتی به صورت رایگان ارائه خواهند شد

سرورها همراه با پشتیبانی VIP دیتاسنتر ارائه خواهند شد

سرورها به صورت رایگان همراه با آخرین سطح Anti DDOS ارائه شده توسط دیتاسنتر به ارزش ماهیانه 500 یورو ارائه خواهند شد

در صورتی که همکار هستید در زمان خرید ؛ همکار بودن خود را اعلام فرمایید تا هزینه ریالی سرور به صورت همکار محاسبه شود

بر روی سرورها امکان نصب ویندوز در نسخه های مختلف دکستاپ و سرور به صورت رایگان وجود دارد

امکان رزرو و پیش خرید سرورهایی که برای سفارش غیرفعال هستند وجود دارد

لطفاً به این نکته توجه داشته باشید که این سرورها به صورت آفر هستند و کنسلی نیستند

جهت سفارش میتوانید از طریق راه های زیر با بخش فروش در ارتباط باشید:

شماره تماس: 42254600-061

ارتباط از طریق تیکت:

http://oxinserver.com/manager/submit...tep=2&deptid=1

اُکسین سرور - http://oxinserver.com
    اُکسين سرور ارائه دهنده خدمات ميزباني وب|شماره ثبت 4587|10 سال سابقه درخشان|شماره تماس 42254600-061

فروش سرور اختصاصی از ديتاسنترهای Kimsufi , SoyouStart , OVH همراه با کنترل پنل مدیریت و آی پی رایگان!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    496
    تشکر تشکر شده 
    1,480
    تشکر شده در
    1,166 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط succes نمایش پست ها
    باسلام و وقت بخیر

بنده سرور اختصاصی نیاز دارم که مقرون به صرفه بوده و حدود 10 الی 15 آی پی و رم 16 الی 32 داشته باشد.

و همچنین قابلیت مجازی سازی KVM با Virtulizor را داشته باشد. و موقعیت سرور اروپا باشد که ترجیحا از فرانسه یا آلمان باشد.

و درضمن ؛ از بین همکاران ، آیا نمایندگی سرور مجازی از اروپا نیز ارائه می دهید ؟ که من بتوانم برای مثال 15 سرور مجازی را به سرور های شما بیاورم . آیا دراین صورت نمایندگی یا تخفیف همکاری وجود خواهد داشد ؟

لطفا توضیحات کاملی در این مورد بدهید تا در صورت توافق ، اقدام به خرید کنم.

بله قابل انجام هست.
    تلگرام پیام بدید صحبت کنیم.
    کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin همراه با 8 سال تجربه پذیرفته می شود .
    Telegram: @ramezanniay_mehrshad

عضو انجمن succes آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    362
    تشکر شده در
    277 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط a.e نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

1 عدد سرور از دیتاسنتر OVH و از کشور فرانسه ، بدون هزینه ستاپ و زیر قیمت دیتاسنتر با مشخصات زیر موجود است:

CPU: Intel Xeon D1540 (8c / 16t - 2 GHz+)

Ram: 64GB DDR4 ECC 2133MHz

HDD:
    2 x 450GB SSD NVMe

Port: 1 Gbps (1 Gbps Guaranteed)

هزینه ستاپ: ندارد

(هزینه ستاپ این سرور 90 یورو بوده است که به عنوان آفر و تخفیف از طرف اُکسین سرور حذف شده است)

هزینه ماهیانه فقط 45 یورو

(هزینه ماهیانه این سرور 90 یورو بوده است که 45 یورو به عنوان آفر و تخفیف از طرف اُکسین سرور کسر شده است)

بر روی تمامی سرورها امکانات ذیل به صورت رایگان ارائه خواهند شد:

سرورها همراه با کنترل پنل کامل مدیریت ارائه خواهند شد (0 تا 100 مدیریت سرور قابل انجام است)

آفرهای فوق همراه با پورت 1 گیگابیت گارانتی رایگان به ارزش ماهیانه 120 یورو از طرف اُکسین سرور ارائه خواهند شد

بر روی آفرهای فوق تا 256 عدد آی پی به صورت ماهیانه و هر آی پی 1.5 یورو قابل ارائه است

بر روی لوکیشن فرانسه امکان خرید آی پی از 13 کشور مختلف وجود دارد

تمامی سرورها از دیتاسنتر OVH همراه با پورت های گارانتی به صورت رایگان ارائه خواهند شد

سرورها همراه با پشتیبانی VIP دیتاسنتر ارائه خواهند شد

سرورها به صورت رایگان همراه با آخرین سطح Anti DDOS ارائه شده توسط دیتاسنتر به ارزش ماهیانه 500 یورو ارائه خواهند شد

در صورتی که همکار هستید در زمان خرید ؛ همکار بودن خود را اعلام فرمایید تا هزینه ریالی سرور به صورت همکار محاسبه شود

بر روی سرورها امکان نصب ویندوز در نسخه های مختلف دکستاپ و سرور به صورت رایگان وجود دارد

امکان رزرو و پیش خرید سرورهایی که برای سفارش غیرفعال هستند وجود دارد

لطفاً به این نکته توجه داشته باشید که این سرورها به صورت آفر هستند و کنسلی نیستند

جهت سفارش میتوانید از طریق راه های زیر با بخش فروش در ارتباط باشید:

شماره تماس: 42254600-061

ارتباط از طریق تیکت:

http://oxinserver.com/manager/submit...tep=2&deptid=1

اُکسین سرور - http://oxinserver.com

باسلام و وقت بخیر

ممنون از پاسخ خوبتون ، برای بنده سرور های SoyouStart به صرفه هستند .

من اکنون یک سرور SoYouStart دارم با رم 64 گیگ ولی بخاطر اینکه هرروز افزایش قیمت میده و هر آی پی اش برامون 1.8 پوند میوفته اصلا به صرفه نیست .

بخاطر همین یک سرور اختصاصی میخوام که حدود قیمتش 2.5 میلیون باشه که با خرید 16 آی پی بشه 3 میلیون .

- - - Updated - - -

ببینید دوستان برای بنده مهم نیست سرور کنسلی باشه یا هرچی. مهم اینه که سالم باشه و سرعت گارانتیش مناسب باشه و هزینه ستاپ و این مسائل رو نداشته باشه .

اگرم بخواین میتونیم سرورهامون رو تعویض کنیم و من 64 گیگ از SoyouStart دارم و شما 16 گیگ یا 32 گیگ از سویواستارت بدین + مالتفاوتش ، برای من مقرون به صرفه خواهد بود و ماهانه حداقل کمتر برای تمدید سرور پرداخت میکنم ، چون الان سرور 64 گیگ من چند ماهی هست که نصف اش خالی هست.

ولی من پول تمدید کل سرور رو میدم ! مساله اینه !

و یه مجازی ساز هم روی سرور جدید نصب میکنم بهشون وصل کرده و سریع میزنم چند تا سرور مهم Migrate و انتقال داده بشه به سرور جدیدی که بهم میدین و سرور خودم رو تقدیمتون میکنم یا اصلا اگرم نخواستین تمدید نمیزنم براش .

قبلا OVH و سویواستارت بابت آی پی فقط هزینه ستاپ میگرفتن ! الان شاید نزدیک سال بشه که دیگه برای آی پی ها هم هزینه ماهانه میگیرند ! و در کنار این از هر سه ماه هزیه آی پی ها رو گرونتر میکنن !

❄️ جشنواره زمستانه شرکت آرکا میزبان کندو | تخفیف 40% ✅ دیتاسنتر ovh و ... ✅ مجازی ساز kvm ❄️
    تا تمام نشده اقدام بفرمایید : https://kandohost.com/w1401/ - اینماد+ساماندهی+ضمانت برگشت وجه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

درود

از Kuroit در لوکیشن بریتانیا می تونیم انواع کانفیگ ها رو با قیمت رقابتی فراهم کنیم.
    در صورت علافه مندی، اعلام کنید تا در تلگرام بیشتر صحبت کنیم.

عضو انجمن ourweb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,325
    تشکر تشکر شده 
    2,887
    تشکر شده در
    1,997 پست

سلام از دیتاسنتر راداستیشن و هلند در خدمت هستیم بصورت نمایندگی کلاد kvm
    وب سایت : www.irhosting24.com
    تلگرام : OURWEB@ - تلفن تماس : موبایل : 09999978820

عضو انجمن ertebat7 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    941
    تشکر تشکر شده 
    1,169
    تشکر شده در
    812 پست

سلام
    پیشنهادات خوبی از المان و فنلاند قابل ارایه می باشد
    لطفا با ایدی
    @ertebat7host
    یا مشخصات امضا در ارتباط باشید
    ارائه هاست cpanel - کانفیگ حرفه ای - هاست پربازدید - هاست ایران - دایرکت ادمین - سرور اختصاصی
    Ertebat7.COM ----پانزده سال سابقه---- Tell: 09364901143
    تلگرام: @ertebat7host

عضو دائم nimafire آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    209
    تشکر تشکر شده 
    3,236
    تشکر شده در
    1,892 پست

سلام
    از کشور های آلمان ایسلند هلند فنلاند میتوانیم در خدمت شما باشیم با آفر های متنوع
    لطفا با همکاران فروش ما در ارتباط باشید
    ● مدیر فنی سرور - کانفیگ فنی و امنیتی سیستم عامل و انواع کنترل پنل های لینوکس cPanel - Directadmin / نزدیک به 10 سال تجربه

عضو انجمن hfuhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    139
    تشکر شده در
    97 پست

سلام روز بخیر

هستیم در خدمتون با ٨ سال سابقه میزبانی وب

در تلگرام در ارتباط باشید برای پنل کاستومایز

buytechno@
    تکنوسرور پیشتاز در خدمات وب-دارای اینماد الکترونیکی
    www.technoserver.ir-021-88364816

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)