صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: سرویس های میزبانی هاست و سرور تا 40% تخفیف ! ovh فرانسه و .../تحویل آنی/برگشت وجه / دامنه IR فقط 38.000 ت

عضو انجمن succes آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    362
    تشکر شده در
    277 پست

پیش فرض سرویس های میزبانی هاست و سرور تا 40% تخفیف ! ovh فرانسه و .../تحویل آنی/برگشت وجه / دامنه IR فقط 38.000 ت

|
    |

باسلام خدمت کاربران و همکاران گرامی ! با آفر خیلی ویژه در خدمتتان هستیم :

تخفیف بی نظیر کندوهاست 40 درصدی تمام سرویس های میزبانی اعم هاست و سرور ها NVMe نسل جدید !

همراه با تست رایگان هاست و سرور !
    + دامنه و SSL رایگان ! گارانتی برگشت وجه تا 48 ساعت !

و همچنین ارائه سرور 4 روزه برای تست با تحویل آنی : لینک

ثبت/انتقال/تمدید دامنه های IR فقط با 38.000 تومان : لینک

شرکت دانش بنیان آرکا میزبان کندو | کندوهاست ! با +15 سال سابقه حرفه ای !

☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶ ☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶
    اطلاعات بیشتر و صفحه حشنواره و کد های تخفیف در : https://kandohost.com/n1402

کد تخفیف سرور مجازی :
    nn1402host

کد تخفیف هاست NVMe ابری :
    nn1402

☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶ ☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶☶

اطلاعات تماس :

تهران، قیطریه ، خیابان ایزد ، پلاک 19

INFO[AT]KANDOHOST.COM

ارسال تیکت

اینماد + ساماندهی آِی آر

پنل ارائه به کاربر گرامی | فول کنترل پنل

❄️ جشنواره زمستانه شرکت آرکا میزبان کندو | تخفیف 40% ✅ دیتاسنتر ovh و ... ✅ مجازی ساز kvm ❄️
    تا تمام نشده اقدام بفرمایید : https://kandohost.com/w1401/ - اینماد+ساماندهی+ضمانت برگشت وجه

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    139
    تشکر تشکر شده 
    62
    تشکر شده در
    48 پست

پیش فرض پاسخ : سرویس های میزبانی هاست و سرور تا 40% تخفیف ! ovh فرانسه و .../تحویل آنی/برگشت وجه / دامنه IR فقط 38.000 ت

درود
    ای پی جدید دریافت شد اوکی هست
    اگر همین آی پی رو بخواهیم تمدید کنیم امکانش هست ؟

با سپاس

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : سرویس های میزبانی هاست و سرور تا 40% تخفیف ! ovh فرانسه و .../تحویل آنی/برگشت وجه / دامنه IR فقط 38.000 ت

من یه سرور ازشون گرفتم ip اوکی نبود براشون تیکت زدم . از دیروز بعد از ظهر تا الان هیچ کس پاسخگو نبوده.

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mediaservers-ir نمایش پست ها
    من یه سرور ازشون گرفتم ip اوکی نبود براشون تیکت زدم . از دیروز بعد از ظهر تا الان هیچ کس پاسخگو نبوده.

این بده
    http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    7 پست

سلام
    من هم مشکل آی پی داشتم که بعد از یک روز بهم آیپی جدید دادن . آی پی بلاک نیست و اوکیه ولی متاسفانه مشکل داره و هر 5 دقیقه کار کردن با سرور , ارتباط سرور با اینترنت قطع میشه و فقط از طریق vnc امکان ارتباط هست و حتی امکان آپدیت نیست . من دیروز برای آپدیت و نصب پنل مجبور بودم 4 بار ریستارت کنم که دوباره متصل بشه به اینترنت. دیروز صبح تیکت دادم ولی هنوز کسی پاسخ نداده .من برای بار اول به این مشکل بر خوردم و نمیدونم چه کنم . اگر کسی میتونه ممنون میشم کمک کنه. البته من در خواست بازگشت وجه دادم ولی فعلا کسی جوابی نداده بهم .

با کمال احترام خواستم مشکل و انتقادمو بگم . امیدوارم به یک جایی برسیم که سرویس دهنده ایرانی ترجیح بدیم.

دوستان عزیز سعی کنین از سایت های خارجی تهیه کنین با ارز دیجیتال این تجربه خرید من از سرویس دهنده های ایرانی و خارجی هست.
    موفق باشـــــــین

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    7 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط greenboys نمایش پست ها
    سلام
    من هم مشکل آی پی داشتم که بعد از یک روز بهم آیپی جدید دادن . آی پی بلاک نیست و اوکیه ولی متاسفانه مشکل داره و هر 5 دقیقه کار کردن با سرور , ارتباط سرور با اینترنت قطع میشه و فقط از طریق vnc امکان ارتباط هست و حتی امکان آپدیت نیست . من دیروز برای آپدیت و نصب پنل مجبور بودم 4 بار ریستارت کنم که دوباره متصل بشه به اینترنت. دیروز صبح تیکت دادم ولی هنوز کسی پاسخ نداده .من برای بار اول به این مشکل بر خوردم و نمیدونم چه کنم . اگر کسی میتونه ممنون میشم کمک کنه. البته من در خواست بازگشت وجه دادم ولی فعلا کسی جوابی نداده بهم .

با کمال احترام خواستم مشکل و انتقادمو بگم . امیدوارم به یک جایی برسیم که سرویس دهنده ایرانی ترجیح بدیم.

دوستان عزیز سعی کنین از سایت های خارجی تهیه کنین با ارز دیجیتال این تجربه خرید من از سرویس دهنده های ایرانی و خارجی هست.
    موفق باشـــــــین

همین الان یک سرور دیگه با ای پی کلین دادن. ممنون امیدوارم بعد ار این ماه بیام و همینجا ازشون تعریف بکنم

8. تعداد تشکر ها از greenboys به دلیل پست مفید

عضو جدید Ringmoon آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    195
    تشکر شده در
    131 پست

هر موقع کندو هاست تخفیف گذاشته برام خیلی عجیب بوده
    قیمت هایی که داخل سایت میزنن نسبت به قیمت دلاری و نسبت به بقیه همکاراشون بالاتر هست بعد میان روش تخفیف میزارن و جالب اینجاست حتی بعضی موارد تخفیف هم میزارن باز قیمت هاشون بالاتره نسبت به قیمت معمولی همکاراشون اما باز نسبتا متعادل تر میشه اما اگر دقت کنید تقریبا هر ماه تخفیف دارن و عملا این چیزی که میزارن تخفیف نیست فقط دارن قیمت بیش از حد بالایی که برای سرویس هاشون در نظر گرفتنو کمی متعادل تر میکنن !
    مثلا با افتخار تایتل زدن دامنه آی آر 38 تومن در صورتی که من شرکت هایی میشناسم که دارن 30 تومن میدن یا حتی زیر 30 تومن هم میتونم بخرم اما اینجا اعلام نمیکنم که تاپیک ایشون خراب نشه
    در کل سیاست فروششونو نمیپسندم ترجیح میدم با همون قیمت یا حتی کمتر از جای دیگه خریدمو انجام بدم اما منت تخفیف الکی روش نباشه

10. تعداد تشکر ها ازRingmoon به دلیل پست مفید

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ringmoon نمایش پست ها
    قیمت هایی که داخل سایت میزنن نسبت به قیمت دلاری و نسبت به بقیه همکاراشون بالاتر هست بعد میان روش تخفیف میزارن و جالب اینجاست حتی بعضی موارد تخفیف هم میزارن باز قیمت هاشون بالاتره نسبت به قیمت معمولی همکاراشون اما باز نسبتا متعادل تر میشه اما اگر دقت کنید تقریبا هر ماه تخفیف دارن و عملا این چیزی که میزارن تخفیف نیست فقط دارن قیمت بیش از حد بالایی که برای سرویس هاشون در نظر گرفتنو کمی متعادل تر میکنن !
    مثلا با افتخار تایتل زدن دامنه آی آر 38 تومن در صورتی که من شرکت هایی میشناسم که دارن 30 تومن میدن یا حتی زیر 30 تومن هم میتونم بخرم اما اینجا اعلام نمیکنم که تاپیک ایشون خراب نشه
    در کل سیاست فروششونو نمیپسندم ترجیح میدم با همون قیمت یا حتی کمتر از جای دیگه خریدمو انجام بدم اما منت تخفیف الکی روش نباشه
    مادر شوهر بازی در اوردیا =p~
    http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

12. تعداد تشکر ها ازSamaN DL به دلیل پست مفید

عضو انجمن succes آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    645
    تشکر تشکر شده 
    362
    تشکر شده در
    277 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viphyip نمایش پست ها
    درود
    ای پی جدید دریافت شد اوکی هست
    اگر همین آی پی رو بخواهیم تمدید کنیم امکانش هست ؟

با سپاس

باسلام و وقت بخیر

• اولا که با اینکه احتمالش بسیار کم است ، آی پی اوکی نباشد ، آی پی تان تعویش می گردد.
    • دوما که بله تا وقتی تمدید کنید آی پی سرور شما ثابت خواهد بود .

در خدمتیم

- - - Updated - - -

دوست عزیز با کمال احترام خوبه که نسبت به همکار کمی منصف باشیم و این از شما بعید بود ! درضمن آخرین تاپیک مارو پیدا کنید که برای یک ماه یا حتی سه ماه پیش بوده باشه ! ، و همچنین یک سایتی مثال بزنید که قیمت سرورهاشون از ما کمتر باشه ! این یک ! ( ازین سایت های بچه دبیرستانی ها منظورم نیست و چون فرد شخیص و فنی هستید حتما متوجه میشوید که منظورم از کدام سایت ها هست ! )

در مورد دامنه ! از شما بعیده واقعا اینگونه نظرهای ناشیانه ! اون زمانی که از نیک نمایندگی داشتیم و 12 تومن به ما میداد و ما هم 16.800 به مردم میدادیم گذشت ! یعنی در این حد آپدیت نیستید که بدونید قیمت هایی که نیک به ما میده از ماه پیش 3 برابر شده !؟! یعنی بعد از گذشت یک ماه هنوز متوجه نشدید خود نمایندگی که نیک میده به ما 32.000 تومان هست ؟ ( ازین کمتر نمایندگی هم به کسی نمیده یکی هم بخواد 1000 تومن دامنه IR بفروشه دیگه به خودش ربط داره ما کی باشیم بخوایم نظر بدینم شاید پولش زیاده می خواد آتیش بزنه به پولش ! )

ممنون میشم پی وی کنید سایت های معتبری که از ما ارزانتر سرور یا هاست ارائه می دهند ! دو سال است بر اساس نرخ ارز کار میکنیم ، ارز 16 هزار تومان بود شد 25 هزار تومان و محاسبه کردیم برای مثال دیدیم نرخ ارز 30% رشد داشته پش ما هم دقیقا همین 30% را روی محصولاتمات اعمال کردیم و سیاست قیمت گذاری ما کلا بدین شکل است !

با یوروی پیپال ماهانه هزینه هر سرور حتی کوچک 6میلیون و خورده ای برامون آب میخوره ! فکر نکنم انتظار داشته باشید هزینه ها را ثابت نگه داشته و هزینه سرورهای اختصاصی از OVH را از جیب خودمان مایه بگذاریم !

و در نهایت خیلی ممنون از انتقاد با ادب تون که نشانگر شخصیت شماست و طبیعتا ما هم در برابر انتقاد باید دفاع کنیم.

با آرزروی موفقیت برای همه بچه هایی که تو این بازار هستند چرا که همه میدونیم بازار وضعیتش خیلی نوساندار شده و ما با 12 سال سابقه کار تابحال فشاری به این اندازی برایمان تحمیل نشده بود !

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط SamaN DL نمایش پست ها
    مادر شوهر بازی در اوردیا =p~

والا ادر شوهر هم عروسش رو اینجوری به رگبار تند نمیبنده که ایشون بنده روبستن :D

- - - Updated - - -

همین الان یک سرور دیگه با ای پی کلین دادن. ممنون امیدوارم بعد ار این ماه بیام و همینجا ازشون تعریف بکنم

خواهش میکنم . انجام وظیفه است ، باز هرگونه ناراضایتی داشتید درقالب تیکت و تماس در خدمتتون هستیم.

اگر رضایت هم دارید ممنون میشم اعلا رضایتتون رو در اینجا درج بفرمایید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط mediaservers-ir نمایش پست ها

دوست عزیز اگر مدتی در این زمینه فعال بوده باشید ، طبیعتا میدانید ، یوزری میاد گند میزنه به آی پی کلین و متاسفانه همون لحظه آی پی به آی پی کثیف تبدیل نمیشه و دو سه سه روز طول میکشه که آیپی از حالت کلین دربیاد و ما هم به این نظرکه آی پی سالم است آن را به مشتری جدید می دهیم و بعد از یک روز آی پی از حالت کلین خارج می شود که حتی ما هم متوجه نمی شویم ! این هم راهکار ساده ای دارد که یک تیکت بزنید تا آی پی عوض کنیم ، وقتی هم که با تاخیر پاسخ می دهیم ، تیکت را در حالت " در دست برسی " قرار می دهیم تا آی پی از دیتاسنتر به دست ما برسید ( بعضا آی پی داریم و بعضا باید سفارش دهیم ) و این مدت زمان بخاطر این است که بعضا دیتاسنتر با تاخیر آی پی ارائه می دهد. که بلافاصله بعد از دریافت آی پی ، آی پی جدید را جایگزین آی پی قبلی می کنیم و به ازای روز یا حتی ساعت ، دو برابر آن را به موعد سررسید کاربر می افزاییم . آیا این کار را برای شما انجام ندادیم ؟

- - - Updated - - -

سلام

موفق باشـــــــین

کاربر عزیز این بخاطر این بوده که حین نصب سیستم عامل ، سرور را ریستارت کرده بودید وناقص نصب شده بود و گذشته ازین حرفا ها ما که به شما برگشت وجه دادیم . با اینکه میدانستیم مشکل از سمت کلاینت هست و به سادگی می وشد حل کرد !
    ❄️ جشنواره زمستانه شرکت آرکا میزبان کندو | تخفیف 40% ✅ دیتاسنتر ovh و ... ✅ مجازی ساز kvm ❄️
    تا تمام نشده اقدام بفرمایید : https://kandohost.com/w1401/ - اینماد+ساماندهی+ضمانت برگشت وجه

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط succes نمایش پست ها

طبیعتا ما هم در برابر انتقاد باید دفاع کنیم.

افرادی که نسبت به انتقاد، اصلاح پذیر نباشن، درهیچ جامعه ای، نمیتونن حضور داشته باشن و ترد خواهند شد.
    در دنیای کسب و کارهم، قبلا خیلی صحبت کردیم که برای اداره ی یک کسب و کار، بجای اینکه دانش فنی و تخصصی داشته باشیم، باید بویی از علوم انسانی هم ببریم. وگرنه، برای افراد، مشکلاتی رو ایجاد میکنیم، که نمیتونیم حتی متوجه باشیم که، برای شخصی، مشکلی ایجاد شده باشه.

بنابراین با کمترین دانش در زمینه ی علوم انسانی، و درنظر گرفتن ارزش های بشری، سعی باید کنیم که نسبت به انتقاد، اصلاح پذیر باشیم. درغیراینصورت، حضور در کسب و کار و درجامعه و در هر معاشرت انسانی، ایجاد مشکل میکنیم.

میدونید بزرگترین ایرادی که توهم داره چیه؟ توهم، مشکلی که برای قربانی ایجاد میکنه، اینه که هیچ درکی از توهم، نداره و فکر میکنه که همه چیز، واقعی هست. علتش اینه که نسبت به واقعیت، دفاع میکنه، و چون توهم، درواقع نمایی از یک واقعیت هستش، فرد هرگز و هرگز، متوجه حقیقت نخواهد شد. بنابراین در هر زمینه ای، چه این موضوع، چه هر مصداق دیگه ای، همیشه از واقعیت، دفاع نکنید. همیشه جای اصلاح، قرار بدید. جای فکر کردن قرار بدید. درغیراینصورت، نه تنها در برابر، انتقاد، دفاع میکنید، در برابر، قیمت گذاری های اشتباه، ممکنه دفاع کنید. در برابر پشتیبانی اشتباه، ممکنه دفاع کنید، در برابر، یک کار فنی و غیرتخصصی اشتباه، ممکنه دفاع کنید و هیچ مصداق مشخصی وجود نداره، به این علت که انسان همیشه ممکنه اشتباه کنه. بنابراین، بهتره که اصلاح پذیر باشید و جای تردید قرار بدید نسبت به درکی که خودتون از محیط اطراف دارید. یادتون باشه، قبل ازینکه در هر تاپیکی در هر انجمنی، قبل ازینکه یک بحث تخصصی انجام باشه، یک موضوع با تخصص علوم انسانی مرتبطه. حتی در یک جمله ی کاملا تخصصی که قرار هست، نطق بشه، اول و ابتدا، یک بحث علوم انسانی مطرح هستش. حتی در کلمه و یک مفهوم ساده هم، ابتدا به ساکن علوم انسانی مطرح هستش.

این یعنی اینکه علوم انسانی، محدود به یک بحث خاص، تاپیک خاص و مساله ی بخصوصی نیست. بلکه یک مساله ی عام و مرتبط با همه چیز هستش.

البته بدلیل پایین بودن، شناخت افراد از محیط اطرافشون، اکثرا، این صحبت های گفته شده رو ممکنه درک نکنن و تصورشون این باشه که این موارد چه ربطی به تاپیک و موضوعات تخصصی داره.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)