عرض سلام و احترام

دوستان خوشبختانه اگه دانشی در این زمینه داشته باشید، و حاضر به سرمایه‌گذاری در این استارتاپ باشید، من میتونم این استارتاپ رو به حد معقولی پیاده سازی کنم براتون. ولی این پروژه بسیار سنگین خواهد بود و مستلزم زمان و همینطور درنهایت شما بعد ازینکه این سایت آماده ی بهره برداری بشه، باید تیم ریسرچ سکوریتی ایجاد کنید و پیلود های قوی تری رو بگذارید و باگ های زیادی رو پیدا کنید و مقایسه های زیادی انجام بدید و کلا یک پروژه ی هیجان انگیز و کاملا پرسود خواهد بود.
این سامانه و سیستم رو من میتونم با زبان های انگلیسی و فارسی براتون راه اندازی کنم. اما لطفا خودتون هم دانش نسبی در این زمینه داشته باشید تا بتونیم زبون هم رو بفهمیم و ارزش هایی که سایت خلق میکنه رو بتونید در هر مرحله درک کنید و بدونید که داره کار به چه شکل پیش میره.
اگه بخواییم در این پروژه همکاری کنیم، قطعا زمان‌بر ولی بعد از سه ماه کار به جایی میرسه که میتونید ازش ده تا ویزای استارتاپی بفروشید و تقریبا نزدیک به یک میلیارد تومن سود کنید.

اگه خواستید دراین زمینه دانش و تسلط دارید، من در خدمتتون هستم برای اجرای این پروژه.

شماره مو احتمالا داشته باشید در اینصورت تماس بگیرید یا شماره تون رو برام بفرستید.

- - - Updated - - -

فقط دقت کنید که برای رسیدن به این درآمدها هم شما بایند بعنوان کارفرما، دوندگی‌هاش، مجوزهاش، ارتباط‌هاش، کانکشن های اروپایی و... شو داشته باشید. فرصت توسعه و... داشتنش عامل اصلی کسب در آمد از یک سایت حرفه ای هستش. من مجری هستم و فرصتی برای بجز کارهای فنیش ندارم. سرمایه ی اجرایی داشته باشید، من میتونم یکی از مجری هایی باشم که انتخابش میکنید.