نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: قالب و پلاگین نال شده از کجا بگیرم؟ آوریل ۲۰۲۳

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض قالب و پلاگین نال شده از کجا بگیرم؟ آوریل ۲۰۲۳

به عیر از سایت‌های معروف ایرانی که پول می‌گیرند، جای خاصی توی دامنه‌های خراجی هست که اینا رو بدون کد مخرب داخلشون بشه دانلود کرد؟ من مدت‌هاست از ۲۰اسکریپت می‌گیرم ولی یکم تگرانم از بابتش

2. # ADS

عضو انجمن sudo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    360
    تشکر شده در
    300 پست

پیش فرض پاسخ : قالب و پلاگین نال شده از کجا بگیرم؟ آوریل ۲۰۲۳

از سایت راست چین و امثالهم محصول میخریم . حتی محصول ِ مثلا 100% ایرانی با چک و لگد با تاخیر فراوان پشتیبانی میگیریم و فروشنده تیکت رو جواب میدن.
    وا وی لا به حال روزی که بخواید نال شده اجنبی ها رو بگیرید :-d
    پـــــــــــــــارس آپــتــایــم ارائه دهنده خدمات وب هاستینگ، سرور مجازی از سال 2010
    ارتباط با من در تلگرام
    شماره تماس: 00447498558035

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط old.alireza نمایش پست ها
    به عیر از سایت‌های معروف ایرانی که پول می‌گیرند، جای خاصی توی دامنه‌های خراجی هست که اینا رو بدون کد مخرب داخلشون بشه دانلود کرد؟ من مدت‌هاست از ۲۰اسکریپت می‌گیرم ولی یکم تگرانم از بابتش
    خیر نیست.کلا چیزی که غیر قانونی هست یعنی خطر..تو ایران با نال و.. فعلا کاری ندارند خارجی ها که پیگرد قانونی میزارن کسی اینکارو کنه..بهتره بیخیال نال و.. بشید کمی هزینه کنید خیالتون راحت تره..
    تنها سایتی هم که تو ایران من یکی بهش اطمینان دارم واسه اینکارا سایت پلاگین یاب هست..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو انجمن qaplan آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    42
    تشکر تشکر شده 
    52
    تشکر شده در
    42 پست

وقتی داری کار می‌کنی و پول درمیاری چرا باید اصلا به نال شده‌ها فکر کنی؟
    استفاده از نسخه‌های نال شده با د..ز...د...ی هیچ فرقی نداره!
    در صورت نیاز به خدمات برنامه نویسی php / laravel / whmcs / wordpress پیام بدهید.
    (کارهای Front-Endی پذیرفته نمی‌شود) (ماژ‌ول نویسی اختصاصی whmcs پذیرفته می‌شود)

6. تعداد تشکر ها ازqaplan به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط qaplan نمایش پست ها
    وقتی داری کار می‌کنی و پول درمیاری چرا باید اصلا به نال شده‌ها فکر کنی؟
    استفاده از نسخه‌های نال شده با د..ز...د...ی هیچ فرقی نداره!
    چرا با ***ی فرق داره. اسم این کار Pirate هست. من از محصولش استفاده می‌کنم ولی صاحب اصلیش هتوز صاحب محصولش هست و ازش هم داره خوب درمیاره. (این بحثش طولانیه بگذریم) ولی خب چند تا موضوع دیگه هم هست. ۱ این که ما توی ایران خیلی از پلاگین‌ها رو نمیتونیم استفاده کنیم. مثلا میخوای یک چیزی رو نست کنی چی؟ فرضا باید مثلا ۳۰ دلار (=1.500.000) بدی تا ببینی کلا به درد میخوره چیزی یا نه؟

پول هم که در میاریم به خاطر دو تا پلاگین نیست و به خاطر تخصص و زحمت خودمونه. پول این پلاگین های الان رو هم که من از جیب نمیدم کارفرما باید بده و اضافه کردن هزینه یعتی نارضایتی طرف و ریزش مشتری.

سوما، الان همه دارند از ابزارای اشتراکی استفاده می‌کنند، قالب و این‌ها رو از ژاکت و راستچین و غیره می‌گیرند، کسی هم سالی یک میلیون بابت آفیس یا ۵ میل بابت غتوشاپ نمیده. خلاصه که مخاطب‌های این محصولات ما یارانی‌ها نیستیم و اصلا توی بازی به حساب نمیاییم که بخوایم اهمیتی داشته باشیم توی مارکت و فروشش

- - - Updated - - -

هر کی رو دیدم که هک ژاپنی شده از همین سایت‌ها برای خودش شر خریده

8. تعداد تشکر ها از old.alireza به دلیل پست مفید

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

جناب علیرضا، شما یه مساله ای گفتی که میخواییم در موردش بلند بلند فکر کنیم. شما میگید که د.ز.د.ی نیست به این خاطر که از محصولش استفاده میکنی و صاحب اصلی شم هنوز صاحب محصول هست و داره ازش پول در میاره.

میدونی این حرفت مغالطه ست؟؟؟

بیا بهش مقیاس بدیم. یعنی اگه یه محصولی، دوتا مشتری داره، هر دو بیان بدون پول دادن ازش استفاده کنن و بیان بگن که اون فرد هنوز صاحب محصولش هست و میتونه همچنان ازش پول دربیاره. از نظر شما چه دونفر چه دو هزار نفر چه دو میلیارد نفر، اگه این گزاره ی شما درست باشه و مغالطه نباشه، میشه بگی چطوری میخواد پول دربیاره اگر حرفت درست باشه؟؟

مورد بعدی که میگی میخوایی یه چیزی رو تست کنی ببینی بدردت میخوره یا نه هم یه مغالطه ست. این یه استراتژی فروش هست که برات تریال مدت محدود بذارن یا نذارن. چون فروشنده استراتژی تست نذاشته، بنابراین شما اگر د.ز.د.ی کنی، ایرادی نداره چون میخوایی تست کنی ببینی بدردت میخوره یا نه؟؟؟؟ اگه حرفت درست باشه، همه اینکار شمارو انجام میدن و میگن ما که د.ز.د.ی نکردیم پس اونوقت از کجا اون فرد پول دربیاره؟؟؟

با مغالطه که کار پیش نمیره. همونقدر که دروغ بده، مغالطه کردن در حرف ها هم بده.

- - - Updated - - -

شما اون موضوع pirate که گفتید داستانش مفصله، اصلا در تایید حرف شما نیست. اتفاقا بحث مفصلش، برخلاف استدلال شماست.
    ایده ی pirate در مورد یک موضوع دیگه ای صحبت میکنه که حتی یک درصد هم به این موردی که داریم درموردش استدلال میکنیم ربط نداره.
    این ایده میاد میگه که، علم زمانی پیشرفت میکنه که در دسترس همه ی مردم باشه.
    یعنی علم اگر پولی باشه، اونوقت باعث میشه که روند تکامل علم هم کند بشه و هم در جهت سرمایه داری قرار بگیره.

بنابراین هرکسی از هرجای دنیا حق داره که کاملا رایگان به علم و دانش دسترسی پیدا کنه و قانون کپی رایت روی هر نوع سندی که میخواد پی دی اف باشه ویدیو باشه ویا صوت باشه نباید قرار بگیره.

آرون شوارتز، سایت دانشگاه رو میزنه و تمام کتاب ها و مقالات رو براساس این استدلال، در اختیار همه قرار میده.

خیلی از سایت ها الآن دارن کتاب هارو کاملا رایگان منتشر میکنن و فدرال هم کاملا سخت گیرانه دامنه هاشون رو در سطح dns میبنده. ولی نتونسته هنوز جلوی این ایدعولوژی رو بگیره.

من متوجه نمیشم که این ایده ی pirate به این زیبایی چطوری توجیه سرقت و د.ز.د.ی رو در این زمینه میکنه. اینکار شما به هیچ عنوان باعث رشد علم نمیشه و شما درحال یک کار علمی نیستید.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)