نمایش نتایج: از شماره 1 تا 7 , از مجموع 7

موضوع: کانفیگ ibsng

عضو جدید farhad sh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    13 پست

Post کانفیگ ibsng

سلام

نیازه به یک شخصی دارم که کانفیگ ibsng را به صورت حرفه ای و بدون مشکل و ارور انجام دهد.

با تشکر
    سئو و بهینه سازی به صورت حرفه ای به همراه نمونه کار

44040958 - 09125166993 - 44027506

2. تعداد تشکر ها ازfarhad sh به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض پاسخ : کانفیگ ibsng

میدونستید ibsng یه محصول بومی و تولید داخل هستش؟ چرا واقعا شما حاضر نیستید که از تیمی که این محصول رو ساخته، بهشون هزینه بپردازید و اجازه بدید که اونها این سرویس رو براتون راه اندازی کنن یا بهتون مشاوره بدن؟

فکر میکنید اگه هزینه ی کمتری بدید و کسی که صرفا بعنوان یوزر این سیستم بوده، بیاد و براتون کانفیگ کنه، شما سود عاقلانه ای انجام دادید؟

بنظر من یه تماس با شرکت پارس پویش بگیرید، و ازشون بخوایید که به شما کمک کنن تا از محصولشون که همین bsng هستش، استفاده کنید. منظور من همه ی عزیزانی هست که از این محصول استفاده میکنن. لطفا سعی کنید از تیمی که یه محصولی به این خوبی خلق کرده، حمایت کنید و هزینه ای رو به اونها بپردازید.

برای کسب درآمد باید حرفه ای رفتار کرد.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

عضو انجمن sudo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    360
    تشکر شده در
    300 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    میدونستید ibsng یه محصول بومی و تولید داخل هستش؟ چرا واقعا شما حاضر نیستید که از تیمی که این محصول رو ساخته، بهشون هزینه بپردازید و اجازه بدید که اونها این سرویس رو براتون راه اندازی کنن یا بهتون مشاوره بدن؟

فکر میکنید اگه هزینه ی کمتری بدید و کسی که صرفا بعنوان یوزر این سیستم بوده، بیاد و براتون کانفیگ کنه، شما سود عاقلانه ای انجام دادید؟

بنظر من یه تماس با شرکت پارس پویش بگیرید، و ازشون بخوایید که به شما کمک کنن تا از محصولشون که همین bsng هستش، استفاده کنید. منظور من همه ی عزیزانی هست که از این محصول استفاده میکنن. لطفا سعی کنید از تیمی که یه محصولی به این خوبی خلق کرده، حمایت کنید و هزینه ای رو به اونها بپردازید.

برای کسب درآمد باید حرفه ای رفتار کرد.
    خیلی از این شرکت ها به افراد حقیقی سرویس نمیدن یا قیمت های خیلی بالایی میگیرن.
    قطعا بهترین راهی که موجوده همین پیشنهاد شماست منتها نه تو کشور ِ ما :-d که پوند شده 68 تومن و دلار 57 ت

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad sh نمایش پست ها
    سلام

نیازه به یک شخصی دارم که کانفیگ ibsng را به صورت حرفه ای و بدون مشکل و ارور انجام دهد.

با تشکر
    با من در تلگرام در ارتباط باشید
    اگر هم از خودم سرویس بگیرید قطعا رایگان و سریع انجام خواهد شد
    پـــــــــــــــارس آپــتــایــم ارائه دهنده خدمات وب هاستینگ، سرور مجازی از سال 2010
    ارتباط با من در تلگرام
    شماره تماس: 00447498558035

تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    13 پست

عادت ما مردم ایرانه هم تو هر چیزی دخالت کنیم هم سخنان فلسفی بگیم. هیچ وقت این ملت نفهمیدم.

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

اینکه شما اخلاق حرفه ای نمیدونید چیه مشکلی نیست. اینکه تاپیک میزنید در یک موضوع، و بعد فرق بین فلسفه و یه کار حرفه ای رو نمیدونید چی هست هم مشکلی نیست.

اما شما میتونید خودتون، مشکل ایجاد کنید. میدونید چرا؟؟ چونکه دو دسته انسان وجود دارن. یه عده انسان هایی هستن که در طول عمرشون جاهل به علم و آگاهی هستند و همیشه درجستجوی علم و دانش و آگاهی هستیم. حتی دانشمندان و متخصصین بزرگ جهان هم در این دسته از جاهلان قرار دارن. دسته دوم هم انسان هایی هستن که جاهل به عقل هستن که تاپیک میزننو و الآن شاهدش هستیم.

اول سعی کنید از دسته ی دوم، خارج بشید و وارد دسته ی اول بشید و بعد اونجا باهم صحبت میکنیم.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    18
    تشکر شده در
    13 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    اینکه شما اخلاق حرفه ای نمیدونید چیه مشکلی نیست. اینکه تاپیک میزنید در یک موضوع، و بعد فرق بین فلسفه و یه کار حرفه ای رو نمیدونید چی هست هم مشکلی نیست.

اما شما میتونید خودتون، مشکل ایجاد کنید. میدونید چرا؟؟ چونکه دو دسته انسان وجود دارن. یه عده انسان هایی هستن که در طول عمرشون جاهل به علم و آگاهی هستند و همیشه درجستجوی علم و دانش و آگاهی هستیم. حتی دانشمندان و متخصصین بزرگ جهان هم در این دسته از جاهلان قرار دارن. دسته دوم هم انسان هایی هستن که جاهل به عقل هستن که تاپیک میزننو و الآن شاهدش هستیم.

اول سعی کنید از دسته ی دوم، خارج بشید و وارد دسته ی اول بشید و بعد اونجا باهم صحبت میکنیم.
    اصلا نمیخوام وارد بحث شم. چون شمایی که مدعی اخلاق سرتونو میندازی میای توی تاپیک من که درخواست کانفیگ سرور دارم این حرفارو میزنی. پس شما هم حرف خودتون نقض می کنید هم میای تو تاپیک دیگه راجب موضوعی که اصلا نه ربطی به شما داره و نه موضوع تاپیک بحث می کنید. این که عادت کردید سرتون تو هر چیزی بکنید و راجب هر چیزی نظر بدید بحثش جداست.

راجب این هم دوست عزیز من اصلا تمایلی به صحبت با شما ندارم که بخوام از دسته ای خارج شم تا با شما صحبت کنم. شما اصرار به صحبت دارید.

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

خوبه انجمن داره بر میگرده به حالت قبل خودش =p~
    http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

10. تعداد تشکر ها از SamaN DL به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)