صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 23

موضوع: درخواست نظر از کاربران درباره سایت پارس آپتایم

عضو جدید ithost.co آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

پیش فرض درخواست نظر از کاربران درباره سایت پارس آپتایم

با سلام
    بنده متاسفانه چند وقت پیش تایپیک هارو میدیدم و از شانس ما آیدی تلگرام این شرکت رو ما برداشتیم و دیگه تو تلگرام باهاشون آشنا شدیم
    در تمامی مکالمه ایشون حرفی از اینکه ترافیکشون یک ترا هست هیچی نگفتن و نسبت به اینکه بنده اکثر سرورای که از شرکت ها میگیریم نهایت چهارصد تومن یل پونصد تومن هست با ترافیک نامحدود
    ما نسبت به اینکه تو تلگرام در دسترس هست
    توی مدت زمان بیست روز نسبت به اعتمادی که بهشون پیدا کردم ده تا سرور ازشون گرفتم و رمز روت و ... ازشون دریافت نکردم اصن
    و متاسفانه بعد از اینکه همه سرورام رو پیششون آوردم یهو ادعای این رو کردند که سه تا از سرورای من چهار ترا اضافه مصرف داشتند و باید ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومن بدم
    بنده هر چی اصرار کردم که آقا اگه من اضافه مصرف کردم شما همون موقع سرور من رو میبستید و اطلاع می‌دادید که حجم تموم شده و یا اینکه بدون اطلاع من به گفته ایشون نصف سرورام رو از ترافیک ۲۵ ترا داده و این چند تا رو روی یه ترا گذاشتن
    که متاسفانه هیچ بک آپی از سرور نداشتم و همه اطلاعات دست ایشون بود و تهدید به بستن اکانت ها کردند که من مجبور شدم دو میلیون پرداخت. کنم تا وصل بشن که متاسفانه بعد گذشت دو روز که بنده ما بقی رو نتونستم پرداخت کنم
    تمام سرورهام رو ساسپتد کردن و به من کلی ضرر زدن
    امیدوارم دوستان شما قضاوت کنید و زمان خرید بدونید از کجا خرید میکنید که اینطوری از اعتمادتون سواستفاده نشه

این یه قسمت از پیام ایشون مبنی بر اینکه بنده این مقدار مصرف کردم و فاکتور دیتاسنتر هست و باید بهشون بدم به عنوان مازاد
    https://s8.uupload.ir/files/screenshot_20230427_165819_telegram_y9xb.jpg

2. تعداد تشکر ها از ithost.co به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست نظر از کاربران درباره سایت پارس آپتایم

یاد کیسم افتادم که دسترسی دادم به شخصی که با ای پی هایی که موجود دارم و منابعی که موجوده اون فرد یه گیمینگ راه اندازی کنه سال فکر میکنم ۹۴ بود. از دیتاسنتر باهام تماس گرفتن که سی میلیون تومن هزینه پهنای باندتون شده. گفتم چرا؟؟ چطور؟؟؟ گفتن اتک خوردید از داخل. کیس سوپرمیکرو داشتیم که مصادره شد به نفع دیتاسنتر و پیگیر شکایت هم شدیم. بعدا چه داستان هایی که متوجه نشدیم در زمینه ی گیمینگ و مافیاش. عجب!!!
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط demonvictor نمایش پست ها
    یاد کیسم افتادم که دسترسی دادم به شخصی که با ای پی هایی که موجود دارم و منابعی که موجوده اون فرد یه گیمینگ راه اندازی کنه سال فکر میکنم ۹۴ بود. از دیتاسنتر باهام تماس گرفتن که سی میلیون تومن هزینه پهنای باندتون شده. گفتم چرا؟؟ چطور؟؟؟ گفتن اتک خوردید از داخل. کیس سوپرمیکرو داشتیم که مصادره شد به نفع دیتاسنتر و پیگیر شکایت هم شدیم. بعدا چه داستان هایی که متوجه نشدیم در زمینه ی گیمینگ و مافیاش. عجب!!!
    والا به خدا داداش
    با هزار تا مشتری که تو چند ماه جمع کردم و دقیقا زمانی که متوجه شدند دیگه همه سرورام رو بهشون انتقال دادم
    یهو این بلارو سرم آوردن

6. تعداد تشکر ها از ithost.co به دلیل پست مفید

عضو انجمن sudo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    73
    تشکر تشکر شده 
    360
    تشکر شده در
    300 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ithost.co نمایش پست ها
    با سلام
    بنده متاسفانه چند وقت پیش تایپیک هارو میدیدم و از شانس ما آیدی تلگرام این شرکت رو ما برداشتیم و دیگه تو تلگرام باهاشون آشنا شدیم
    در تمامی مکالمه ایشون حرفی از اینکه ترافیکشون یک ترا هست هیچی نگفتن و نسبت به اینکه بنده اکثر سرورای که از شرکت ها میگیریم نهایت چهارصد تومن یل پونصد تومن هست با ترافیک نامحدود
    ما نسبت به اینکه تو تلگرام در دسترس هست
    توی مدت زمان بیست روز نسبت به اعتمادی که بهشون پیدا کردم ده تا سرور ازشون گرفتم و رمز روت و ... ازشون دریافت نکردم اصن
    و متاسفانه بعد از اینکه همه سرورام رو پیششون آوردم یهو ادعای این رو کردند که سه تا از سرورای من چهار ترا اضافه مصرف داشتند و باید ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومن بدم
    بنده هر چی اصرار کردم که آقا اگه من اضافه مصرف کردم شما همون موقع سرور من رو میبستید و اطلاع می‌دادید که حجم تموم شده و یا اینکه بدون اطلاع من به گفته ایشون نصف سرورام رو از ترافیک ۲۵ ترا داده و این چند تا رو روی یه ترا گذاشتن
    که متاسفانه هیچ بک آپی از سرور نداشتم و همه اطلاعات دست ایشون بود و تهدید به بستن اکانت ها کردند که من مجبور شدم دو میلیون پرداخت. کنم تا وصل بشن که متاسفانه بعد گذشت دو روز که بنده ما بقی رو نتونستم پرداخت کنم
    تمام سرورهام رو ساسپتد کردن و به من کلی ضرر زدن
    امیدوارم دوستان شما قضاوت کنید و زمان خرید بدونید از کجا خرید میکنید که اینطوری از اعتمادتون سواستفاده نشه

این یه قسمت از پیام ایشون مبنی بر اینکه بنده این مقدار مصرف کردم و فاکتور دیتاسنتر هست و باید بهشون بدم به عنوان مازاد
    https://s8.uupload.ir/files/screensh...egram_y9xb.jpg
    اصلا قصد نداشتم جواب تاپیک شما رو بدم.
    چون هر توضیحی بوده داخل تلگرام شخصی من به شما داده شده بود.
    ولی چون یه موردی رو public کردین ، من وظیفه شخصی میدونم که جواب شما رو بدم تا باقی سرویس دهنده ها دچار همچین مشکلی نشن.
    اول اینکه به شما آفر ترافیک نامحدود داده نشده ، تا جای امکان هم سرویس نامحدود ما ارائه نمیدیم و نخواهیم داد. ( این قضیه داخل سایتمون قابل مشاهده و تایید هست)

حتی اگر دروغ ِ شما هم راست باشه و من به شما صحبت از ترافیک نامحدود کرده باشم. وقتی همه سفارش های شما داخل پنل کاربری تون که تو سایت ما عضو شده بودین ثبت میشد و مشخصات پلان های ما داخل سایت درج شده که همگی آنها ترافیک محدود دارند دیگه چه بهانه ای دارید که نامحدود بوده؟!!؟!؟!؟!

ترافیک مازاد کاربران همیشه پایان ِ ماه میلادی محاسبه و فاکتور میشه و شما 88$ هزینه ترافیک مازاد سرورهاتون بوده و از اون جایی که هیچ اطلاعات درستی از خودتان داخل سایت ما ثبت نکردین و ما هیچ دسترسی به شما نداریم ، با یک بحث دوستانه در تلگرام شخصی من قرار بر این شد شما هزینه 88$ را تا چند روز آینده پرداخت کنید که با ترفند های مختلف اعم از قسم آیه و قرآن و جان مادر و .... وقت خواستید و بعد از اون حتی از ما درخواست بروزرسانی سرورهای شخصیتون رو داشتین که همگی توسط ما انجام میشد.
    (یک آدم چقدر میتونه آماتور باشه که برای اینکه از پرداخت فاکتورش فرار کنه دست به قسم خوردن و ناله کردن بکنه :-) ) باور کنید من همون لحظه اول هم میدونستم باید 88$ رو خودم به جای شما بپردازم و ذره ای برای من این عدد مهم نبوده و نیست. ولی شما باید مسئولیت پذیر بودن رو یاد بگیرید و زحمت این کار افتاد گردن ِ من.

ما به شما بکاپ دادیم و شما دسترسی کامل به سرورها و بکاپ های سرویس غیر قانونی که راه اندازی کرده بودین داشتید. (چون که از قبل پسوورد روت سرورها برایتان ایمیل میشد و داخل پنل کاربری قابل مشاهده بودن)
    پس بهتره قضیه رو وارونه جلوه ندید.
    آقای علی مبنایی (یا مینایی) شما 88$ به مجموعه ما بدهکار هستید و تا پرداخت این عدد (که مستندات آن هم برایتان ارسال شده بود) شما در لیست سیاه سایت ما قرار میگیرید و حق استفاده از هیچ گونه خدماتی را ندارید.

این تاپیک توسط من دیگه پاسخ داده نخواهد شد.

- - - Updated - - -
    ویرایش توسط sudo : April 30th, 2023 در ساعت 14:26

تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

#زود_قضاوت_کردم

ویرایش توسط demonvictor : April 30th, 2023 در ساعت 13:57 دلیل: چرا انقدر زود قضاوت کردیم؟

9. تعداد تشکر ها از demonvictor به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط sudo نمایش پست ها
    اصلا قصد نداشتم جواب تاپیک شما رو بدم.
    چون هر توضیحی بوده داخل تلگرام شخصی من به شما داده شده بود.
    ولی چون یه موردی رو public کردین ، من وظیفه شخصی میدونم که جواب شما رو بدم تا باقی سرویس دهنده ها دچار همچین مشکلی نشن.
    اول اینکه به شما آفر ترافیک نامحدود داده نشده ، تا جای امکان هم سرویس نامحدود ما ارائه نمیدیم و نخواهیم داد. ( این قضیه داخل سایتمون قابل مشاهده و تایید هست)

حتی اگر دروغ ِ شما هم راست باشه و من به شما صحبت از ترافیک نامحدود کرده باشم. وقتی همه سفارش های شما داخل پنل کاربری تون که تو سایت ما عضو شده بودین ثبت میشد و مشخصات پلان های ما داخل سایت درج شده که همگی آنها ترافیک محدود دارند دیگه چه بهانه ای دارید که نامحدود بوده؟!!؟!؟!؟!

ترافیک مازاد کاربران همیشه پایان ِ ماه میلادی محاسبه و فاکتور میشه و شما 88$ هزینه ترافیک مازاد سرورهاتون بوده و از اون جایی که هیچ اطلاعات درستی از خودتان داخل سایت ما ثبت نکردین و ما هیچ دسترسی به شما نداریم ، با یک بحث دوستانه در تلگرام شخصی من قرار بر این شد شما هزینه 88$ را تا چند روز آینده پرداخت کنید که با ترفند های مختلف اعم از قسم آیه و قرآن و جان مادر و .... وقت خواستید و بعد از اون حتی از ما درخواست بروزرسانی سرورهای شخصیتون رو داشتین که همگی توسط ما انجام میشد.
    (یک آدم چقدر میتونه آماتور باشه که برای اینکه از پرداخت فاکتورش فرار کنه دست به قسم خوردن و ناله کردن بکنه :-) ) باور کنید من همون لحظه اول هم میدونستم باید 88$ رو خودم به جای شما بپردازم و ذره ای برای من این عدد مهم نبوده و نیست. ولی شما باید مسئولیت پذیر بودن رو یاد بگیرید و زحمت این کار افتاد گردن ِ من.

ما به شما بکاپ دادیم و شما دسترسی کامل به سرورها و بکاپ های سرویس غیر قانونی که راه اندازی کرده بودین داشتید. (چون که از قبل پسوورد روت سرورها برایتان ایمیل میشد و داخل پنل کاربری قابل مشاهده بودن)
    پس بهتره قضیه رو وارونه جلوه ندید.
    آقای علی مبنایی (یا مینایی) شما 88$ به مجموعه ما بدهکار هستید و تا پرداخت این عدد (که مستندات آن هم برایتان ارسال شده بود) شما در لیست سیاه سایت ما قرار میگیرید و حق استفاده از هیچ گونه خدماتی را ندارید.

این تاپیک توسط من دیگه پاسخ داده نخواهد شد.

- - - Updated - - -

دوست عزیز من نمیدونم شما چه هدفی رو با پست گذاشتن دنبال میکنید ولی بهتره برای گذروندن ِ وقتتون تاپیک های دیگه رو بچرخید.
    صرفا جهت اطلاع خدمتتون عرض میکنم
    اگر تو کشوری مثل انگلیس شما مشکلات مالی (هرچند خیلی کوچیک) داشته باشید تا برطرف کردن ِ این مشکل تو لیست سیاه بانکی این کشور قرار میگیرید.
    اینکه حالا من به شرکت Xیا بانک Y بدهکارم ، شما من رو فقط از این شرکت و بانک بَن کنید یه بحث خنده دار و غیرمنطقی هست.

ما موارد مشابه با دیتاسنتر های ایرانی هم داشتیم که بخاطر مصرف مازاد کاربر از پهنای باند و ترافیک، سرور اختصاصی ما که در آن مرکز داده کولو شده بود تا پرداخت هزینه ترافیک مازاد یوزر مصادره شده بود و حتی دسترسی ما به ان دوره یک ماهه سرویس هم قطع شده بود.

در آخر اینکه نه بنده نیاز به تجربه های شما دارم و نه علاقه ای به شرکت در این تاپیک دارم.
    خوشحال میشم خاطرات زیباتون رو داخل دفترچه خاطراتتون یادداشت کنید تا تاپیک دیگران.
    وقت بخیر
    جالبه ! طلبکار هم هستید شما !
    اولا من با ایشون تمام سرویس هام رو از تو تلگرام خریدم و شما سرویس هارو برام صادر می‌کردید که من هیچ اطلاعی از پهنای باند ندارم
    زمانی که یه سرویس پهنای باندش تموم میشه باید سرویس مورد نظر مسدود میشد
    من کلا ۶ میلیون واسه ده تا سرور پول دادم که بعد گذشت فقط ۱۵ روز
    یهو ۴ میلیون هم فاکتور می‌زنید که باید پول بدیم وگرنه همه سرور هات میبندم ؟
    شما نهایت باید اون سرور رو مسدود می‌کردید نه همه اشون که باعث ضرر من بشید
    اینجا هم تایپیک بنده است جهت شناختن شرکت های که سواستفاده میکنن و امیدوارم کاربران بهتر سایت شمارو بشناسن
    بنده از صد تا هاستینگ پرسیدم که هم کار شما رو غیر اصولی تایید کردن و اینکه هزینه مازاد ترافیک باید به اطلاع کاربر می‌رسیده ک سرویسش بعد از گذشت ترافیک مسدود می‌شده
    نه اینکه سواستفاده کنید
    امیدوارم کاربران درست سایت خریدار رو انتخاب کنن

- - - Updated - - -

برادر من وقتی ده تا سرور خریداری میکنم .
    ایشون از من نباید بپرسه چه ترافیکی مد نظرته ؟ .من نگفتم نامحدود
    وقتی خودشون انتخاب کرده کدوم سرورم روی یه ترا ترافیک باشه
    کدوم سرورم روی ۲۵ ترا
    من ازشون سرویس یک به یک خریداری نکردم که بخوام اینقدر هزینه بدم
    ایشون هم زمانی که بک آپ هارو انتقال میداد باید میگفت حجمش بالاست اینو میزارم رو ۲۵ ترا
    بعد اینکه من وقتی ترافیک تموم میکنم
    نباید اکانت رو مسدود کنه که مازاد مصرف نشه ؟ .
    شاید مشتری مقابل نخواد مازاد مصرف کنه
    این مشکل مشتریه که هیچ اطلاعی نداشته باشه از مصرف مازاد ؟
    من چه میدونستم سرورم ۴ ترا مازاد مصرف کرده که یهو بخوام ۴ میلیون و نیم پول بدم بابت سروی که ۶۰۰ تومن پول دادم و بعد با تهدید کله اکانت هام رو مسدود کنن؟

- - - Updated - - -

خب. یه بررسی کنیم که دوستمون داره مغالطه میکنه یا داره دروغ میگه؟؟:

وقتی که میگن:

ببینید دوستان این جمله خیلی محکم، اشاره میکنه که این نوع سرویس رو نه سابق بر این ارایه دادن و نه ممبعد ارایه میدن. اگه با کلمات قبل از این جمله، منظور این حرفشون رو توجیه نکنیم، یعنی ایشون احتمال خیلی قوی دارن دروغ میگن به این علت که در تاپیک زیر:
    کد PHP:
    https://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=223608&p=1894534&viewfull=1#post1894534 
    سرویس شون رو با این توضیحات ارایه دادن:

میبینید دوستان. متاسفانه، فضا ی این تاپیک رو به شکلی میبینن، که تصورشون این هست، فریب انسان ها کار ساده ایه. اما اینطوری نیست بچه ها.
    متاسافانه حضور این افراد در این فوروم، باعث میشه که، هزینه های این انجمن، تبدیل به منافع شخصی این مدل ارایه‌دهنده ها بشه و این هزینه، شامل وقت گذاشتن همه ی ما و هستش. اما سودش داره این شکلی بین یکسری از افراد میرسه و متاسفانه تاپیک های این شکلی رو میبینیم که دوستمون، متضرر شدن.

ارایه‌دهنده های حرفه ای داخل این فوروم فعالیت میکنن که این کاربرا، به اقتصاد اونها هم به شکل غیرمستقیم، ضرر میرسونه.

بعید میدونم حداقل توی این انجمن بشه، با فریب، کاری رو پیش برد.

حالا اگر خواستید، بفهمید مغالطه چی هست، اگه تاپیک ادامه پیدا کرد، من با ذکر مثال از همین دوستمون، به شما آموزش مغالطه و تکنیک های دوستمون رو براتون قرار میدم
    برادر من وقتی ده تا سرور خریداری میکنم .
    ایشون از من نباید بپرسه چه ترافیکی مد نظرته ؟ .من نگفتم نامحدود
    وقتی خودشون انتخاب کرده کدوم سرورم روی یه ترا ترافیک باشه
    کدوم سرورم روی ۲۵ ترا
    من ازشون سرویس یک به یک خریداری نکردم که بخوام اینقدر هزینه بدم
    ایشون هم زمانی که بک آپ هارو انتقال میداد باید میگفت حجمش بالاست اینو میزارم رو ۲۵ ترا
    بعد اینکه من وقتی ترافیک تموم میکنم
    نباید اکانت رو مسدود کنه که مازاد مصرف نشه ؟ .
    شاید مشتری مقابل نخواد مازاد مصرف کنه
    این مشکل مشتریه که هیچ اطلاعی نداشته باشه از مصرف مازاد ؟
    من چه میدونستم سرورم ۴ ترا مازاد مصرف کرده که یهو بخوام ۴ میلیون و نیم پول بدم بابت سروی که ۶۰۰ تومن پول دادم و بعد با تهدید کله اکانت هام رو مسدود کنن؟
    والا که من صد جا سرور خریدم
    بعد از مصرف ترافیک اکانت مسدود میشد و من نسبت به سرمایه ام خرید ترافیک میزدم و یا یه سرور جدید میگرفتم

تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

درسته. میگم که، من هم مثل شما مثل زدم، قبلا همین اتفاق برای من هم افتاد. دیتاسنتر کل کیس رم رو برداشت برا خودش در عوض پول پهنای باند. الآن چیکار میشه کرد؟؟ دیتاسنتر رحم نمیکنه. ارایه‌دهنده اون موقع من بودم الآن ایشون. رحم نمیکنه. همین موضوع سال ۹۴ تجربه شد برام که میگید. باید یه مانیتورینگی چیزی باشه بنظرم که خود دیتاسنتر اجازه نده از یه حدی بیشتر بشه.

- - - Updated - - -

بچه ها این مشکل خیلی جدیه ها. متاسفانه دیتاسنتر ها دارن این شکلی، سواستفاده میکنن.
    الآن چه من چه هرکدوم از شما چه ارایه دهنده باشید چه نباشید، به هرحال مستقیم هم خرید کنید، این اتفاق داره از سمت دیتاسنتر ایجاد میشه و باهاش روبرو هستید.

نباید یک مانیتورینگی باشه که نذاره به این میزان برسه؟‌ فقط میخوان، از این روش ها استفاده کنن که پول در بیارن. اینطوری نمیشه.
    ویرایش توسط demonvictor : April 30th, 2023 در ساعت 14:07

12. تعداد تشکر ها از demonvictor به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

#زود_قضاوت_کردم

درسته. میگم که، من هم مثل شما مثل زدم، قبلا همین اتفاق برای من هم افتاد. دیتاسنتر کل کیس رم رو برداشت برا خودش در عوض پول پهنای باند. الآن چیکار میشه کرد؟؟ دیتاسنتر رحم نمیکنه. ارایه‌دهنده اون موقع من بودم الآن ایشون. رحم نمیکنه. همین موضوع سال ۹۴ تجربه شد برام که میگید. باید یه مانیتورینگی چیزی باشه بنظرم که خود دیتاسنتر اجازه نده از یه حدی بیشتر بشه.
    خب برادر این مقصر منم ؟
    من که تو از دیتاسنتر خرید نزدم ترافیک رو بگه رفته رو مازاد ؟!
    صد تا شرکت معرفی کنم براتون که بعد از مصرف ترافیک اکانت رو ساسپند می‌کنند؟
    شما یه سرورت مصرفش بالاست اون باعث مصرف مازاد شده .اون باید نهایت مسدود بشه
    نه اینکه به خاطر اون سرور همه اشون رو مسدود کنن و تهدید کنن .
    من از ایشون همه خریدام تلگرام بوده
    و هیچ نگاهی به سایت نداشتم
    شما به عنوان یه شرکت هاستینگ موظفی
    ۱ : بعد از مصرف مازاد اکانت رو ساسپند کنی ( چون مشتری نسبت به حساب کتاب فروش داره نه یهو فاکتور ده تا سرور رو برای ترافیک بزنید )
    دوما : ایشون نهایت همون دو تا رو مسدود میکردن
    نه اینکه همه رو مسدود کنند
    مگه من چقدر سود آوری دارم که بخوام به جز هزینه اروان و سرور هزینه ترافیک سرور هم بدم ؟
    مشکلی نیست
    من این تایپیک رو زدم تا کاربران خدمات این شرکت رو بشناسن و از مشکلات بعد از خرید باخبر باشند و همه چی تکمیل به سمت خرید برن

تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ithost.co نمایش پست ها
    خب برادر این مقصر منم ؟
    من که تو از دیتاسنتر خرید نزدم ترافیک رو بگه رفته رو مازاد ؟!
    صد تا شرکت معرفی کنم براتون که بعد از مصرف ترافیک اکانت رو ساسپند می‌کنند؟
    شما یه سرورت مصرفش بالاست اون باعث مصرف مازاد شده .اون باید نهایت مسدود بشه
    نه اینکه به خاطر اون سرور همه اشون رو مسدود کنن و تهدید کنن .
    من از ایشون همه خریدام تلگرام بوده
    و هیچ نگاهی به سایت نداشتم
    شما به عنوان یه شرکت هاستینگ موظفی
    ۱ : بعد از مصرف مازاد اکانت رو ساسپند کنی ( چون مشتری نسبت به حساب کتاب فروش داره نه یهو فاکتور ده تا سرور رو برای ترافیک بزنید )
    دوما : ایشون نهایت همون دو تا رو مسدود میکردن
    نه اینکه همه رو مسدود کنند
    مگه من چقدر سود آوری دارم که بخوام به جز هزینه اروان و سرور هزینه ترافیک سرور هم بدم ؟
    مشکلی نیست
    من این تایپیک رو زدم تا کاربران خدمات این شرکت رو بشناسن و از مشکلات بعد از خرید باخبر باشند و همه چی تکمیل به سمت خرید برن
    شما چه مستقیم خرید کرده باشی چه با واسطه، الآن مقایسه کنیم دیگه. تصور شما این باشه که مستقیم خریدید بازهم این فاکتور صادر میشد. چه از ارایه‌دهنده گرفته باشید چه خودتون مستقیم، شرایطی که ایجاد میشد تفاوتی نداشت. اصلا شما از هر فرد دیگه ای هم که میگرفتید، مگه تغییری تو مقایسه ایجاد میشد؟؟؟؟

باید یه فاکتوری باشه برای مقایسه یا نه؟؟؟ تفاوتی که میتونست براتون ایجاد بشه و الآن نشده و شما معترض هستید چیه؟ بابا دیتاسنتره. حرف نمیفهمه. هیچکسی هم هیچ قدرتی نداره برعکس سیاست های یه دیتاسنتر کار ببره جلو. پست اول تاپیک من رو چک کنید میبینید. گرونتر شاید ولی تفاوت دیگه ای نه. ابدا. به هیچ عنوان

15. تعداد تشکر ها از demonvictor به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    8
    تشکر شده در
    8 پست

#زود_قضاوت_کردم

شما چه مستقیم خرید کرده باشی چه با واسطه، الآن مقایسه کنیم دیگه. تصور شما این باشه که مستقیم خریدید بازهم این فاکتور صادر میشد. چه از ارایه‌دهنده گرفته باشید چه خودتون مستقیم، شرایطی که ایجاد میشد تفاوتی نداشت. اصلا شما از هر فرد دیگه ای هم که میگرفتید، مگه تغییری تو مقایسه ایجاد میشد؟؟؟؟

باید یه فاکتوری باشه برای مقایسه یا نه؟؟؟ تفاوتی که میتونست براتون ایجاد بشه و الآن نشده و شما معترض هستید چیه؟ بابا دیتاسنتره. حرف نمیفهمه. هیچکسی هم هیچ قدرتی نداره برعکس سیاست های یه دیتاسنتر کار ببره جلو. پست اول تاپیک من رو چک کنید میبینید. گرونتر شاید ولی تفاوت دیگه ای نه. ابدا. به هیچ عنوان
    آقا من میگم حرف شما درست
    من وقتی با ایشون توی تلگرام خرید میزنم و میگم یه سرور با پینگ مناسب بده
    این آقا باید بپرسه ترافیک یه ترا میخوای یا ۲۵ ترا که هیچی نگفتن اصن
    من تمامی هزینه های که پرداخت کردم ۶۲۰ نومن بوده که شما سایتشون رک نگاه کنید سرور ۲۵ ترا ۶۲۰ تومن هست و سرور یه ترا ۷۲۰ تومن هست
    وقتی خودش سرور یه ترا داده من چه اشتباهی کردم؟
    من اگه نه تا سرورم پیش این شرکت نبود صد در صد همون لحظه ای که ترافیک تموم میشد اطلاع رسانی میکردن که فلان سرور ترافیکش تموم شده
    میخوای تمدید کنید یا ساسپند کنم
    که منم بر حسب بودجه ام میگفتم آقا صد گیگ بده ، ۲۰۰ گیگ بده
    نه اینکه یهو به بهونه اون ۹ سرور اکانت باز بمونه و یهو بگن ۴ میلیون و نیم دیگه بده که ساسپند نشه همه سرورات !
    ببین عزیز یا متوجه حرفای من نمیشید یا قضیه رو از جانب یه خریداری که ده تا سرورش رو ساسپتد کردن نمیبینید
    فروش ویژه هاست
    www.ithost.co |||| ناحیه کاربری : www.user.ithost.co
    تلفن هایی تماس هم در سایت وجود دارد

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)