نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: راهنمایی برای vb

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض راهنمایی برای vb

با سلام و خسته نباشید ، همونطور که میدونید سایت های مربوط به vbulletin که فارسی بودن دیگه کار نمیکنن

و من حالا میخوام هاست و دامین بگیرم و روش انجمن vbulletin نصب کنم اول اینکه از کجا نسخه کامل وجدیدش

رو دانلود کنم و دوم اینکه چطوری فارسی سازشو دانلود کنم و نصب کنم و سوم اینکه چطوری میشه پلاگین های

فارسیشو که قبلا توی سایت های فارسی همین انجمن ساز میشد دانلود کرد و پیدا کرد؟

سپاس

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,570
    تشکر تشکر شده 
    537
    تشکر شده در
    423 پست

پیش فرض پاسخ : راهنمایی برای vb

نقل قول نوشته اصلی توسط Amiriyanmanesh نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید ، همونطور که میدونید سایت های مربوط به vbulletin که فارسی بودن دیگه کار نمیکنن

و من حالا میخوام هاست و دامین بگیرم و روش انجمن vbulletin نصب کنم اول اینکه از کجا نسخه کامل وجدیدش

رو دانلود کنم و دوم اینکه چطوری فارسی سازشو دانلود کنم و نصب کنم و سوم اینکه چطوری میشه پلاگین های

فارسیشو که قبلا توی سایت های فارسی همین انجمن ساز میشد دانلود کرد و پیدا کرد؟

سپاس
    با سلام و احترام،

در صورتی که به دنبال منابع فارسی و انجمن پشتیبانی فارسی می گردید توصیه می شود به جای ویبالتین از Xenforo و یا IPS/IPB فارسی استفاده کنید.

4. تعداد تشکر ها از gharibion به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gharibion نمایش پست ها
    با سلام و احترام،

در صورتی که به دنبال منابع فارسی و انجمن پشتیبانی فارسی می گردید توصیه می شود به جای ویبالتین از Xenforo و یا IPS/IPB فارسی استفاده کنید.
    حقیقتش هردوی اونا رو دیدم اما سادگی و زیبایی vb رو ندارن و چون من سالها پیش
    ازش استفاده میکردم اما دیگه 5 - 6 سالی هست استفاده نکردم و با این وضعیت که
    سایت های فارسیشم به دلیل نامعلومی بسته شدن یکم کارو سخت کرده

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

سلام.دیگه از وقتی اینستا اومد انجمن ها به فراموشی سپرده شدند..الانم کسانی که قدیمی کار هستند مثل من و شما از انجمن استفاده میکنیم ..خود منم vb رو ترجیح میدم اما متسفانه دیگه پشتیبان فارسی نداره.نسخه هاشم الان نصب کنید هزار تا باگ و رخنه امنیتی داره مگر از سایت خارجیش به قیمت بالایی بخرید..انجمن ساز Xenforo پیشنهاد میشه سایتهای خارجی هم ازش استفاده میکنن.قالبهای قشنگ و خوبی هم داره پشتیبان فارسی هم داره
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

7. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو انجمن demonvictor آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,057
    تشکر تشکر شده 
    439
    تشکر شده در
    326 پست

وجود اینستاگرام، هیچ ارتباطی با فوروم نداره. کارکرد هاش متفاوته و همچنان نیازهای فوروم، بسیار بیشتر از قبل شده و همین امروز، حضور توی فوروم ها، فعال‌تر از هرزمانی در گذشته ست. مساله سره اینه که آیا لازمه برنامه نویس ها توی فوروم دیگه ای بجز استک آورفلو، فعالیت کنن؟ اگر آره تا چه میزان؟ اگر نه، پس ربطی به شبکه های مجازی دیگه نداره. موردبعدی اینه که وجود فوروم های فارسی هم بی تاثیر نیستن. همین الآنش نی‌نی‌سایت یکی از فعال ترین فوروم های ایرانه. یا یکی از بشدت ترین فوروم های فعال به زبان فارسی رو هم نمیشه اسمش رو اینجا بیان کرد. بنابراین نیاز به فوروم، بشدت بیشتر شده. تقاضا برای استفاده و حضور در فوروم ها بسیار بالا رفته. مساله سره انتخاب کدام فوروم هستش. بنابراین شبکه های اجتماعی اصلا ارتباطی با این موضوع ندارن و مقایسه اش مثل مقایسه ی سیب با سنگ هستش. ارتباطی بین شون نیست تا بشه فاکتور های مقایسه رو بررسی کرد.
    قدس مال ماست (من قولشو بت میدم)
    خدمات PaaS چابکان ( اوفففف عاشقش میشید )

9. تعداد تشکر ها از demonvictor به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    سلام.دیگه از وقتی اینستا اومد انجمن ها به فراموشی سپرده شدند..الانم کسانی که قدیمی کار هستند مثل من و شما از انجمن استفاده میکنیم ..خود منم vb رو ترجیح میدم اما متسفانه دیگه پشتیبان فارسی نداره.نسخه هاشم الان نصب کنید هزار تا باگ و رخنه امنیتی داره مگر از سایت خارجیش به قیمت بالایی بخرید..انجمن ساز Xenforo پیشنهاد میشه سایتهای خارجی هم ازش استفاده میکنن.قالبهای قشنگ و خوبی هم داره پشتیبان فارسی هم داره
    تا حدودی با حرف شما موافق هستم البته نه با اینستاگرام بیشتر تلگرام که خب باعث شده فروم ها کم رنگ بشن که خب
    کاملا بدون استفاده نیستن چون اشخاصی که به دنبال جواب دقیق تر و صحیح تر و ارائه مطالب درست هستن هنوز از فروم
    استفاده میکنن. در مورد سیستم Xenforo هم میخوام بدونم آیا مثل قدیم میتونم اول به صورت لوکال هاست نصب کنم کــه
    ببینم چطوریاس؟ آیا هنوز easyphp یا برنامه های مشابه برای ویندوز 10 قابل استفاده هستن یا روش های جدید اومده؟؟؟؟

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Amiriyanmanesh نمایش پست ها
    تا حدودی با حرف شما موافق هستم البته نه با اینستاگرام بیشتر تلگرام که خب باعث شده فروم ها کم رنگ بشن که خب
    کاملا بدون استفاده نیستن چون اشخاصی که به دنبال جواب دقیق تر و صحیح تر و ارائه مطالب درست هستن هنوز از فروم
    استفاده میکنن. در مورد سیستم Xenforo هم میخوام بدونم آیا مثل قدیم میتونم اول به صورت لوکال هاست نصب کنم کــه
    ببینم چطوریاس؟ آیا هنوز easyphp یا برنامه های مشابه برای ویندوز 10 قابل استفاده هستن یا روش های جدید اومده؟؟؟؟
    والا تو سایت خود ایزی پی اچ پی برید نسخه ویندوز 10 رو گذاشته پس سازگاره..تقریبا تمامی cms ها در لوکال قابل نصب هستند..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

12. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    والا تو سایت خود ایزی پی اچ پی برید نسخه ویندوز 10 رو گذاشته پس سازگاره..تقریبا تمامی cms ها در لوکال قابل نصب هستند..
    متاسفانه با مشکل ورژن php روبرو شدم و این پیغام : PHP 7.0.0 or newer is required. 5.6.30 does not meet this requirement. Please ask your host to upgrade PHP

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)