صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 35

موضوع: چرا vps ها پشتیبانی ندارند ؟؟؟

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    1,037
    تشکر تشکر شده 
    2,649
    تشکر شده در
    1,633 پست

پیش فرض پاسخ : چرا vps ها پشتیبانی ندارند ؟؟؟

با سلام.

پشتیبانی سرور مجازی تنها برای شبکه و سخت افزار هست...

موفق باشید.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    457
    تشکر شده در
    348 پست

به طور کلی سرور و سرور های مجازی پشتیبانی جز شبکه سخت افزار نیست
    البته تا جایی که وقت ما اجازه بده کمک می کنیم ، ولی این وظیفه نیست و لطف هست

3. تعداد تشکر ها از amirHoseein به دلیل پست مفید

عضو انجمن m3hdi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    105
    تشکر تشکر شده 
    819
    تشکر شده در
    563 پست

درسته
    عرض بنده اینه که وی پی اس شامل این موارد پشتیبانی نمیشه مگر اینکه از قبل توافق شده باشه
    هرچند که ما تا جایی که تونستونیم اون آقا رو راهنمایی کردیم اما خوب بهتر بود ایشون انتظارشون رو می آورد پایینتر (طرز برخورد : شاکی )
    به هر حال پیشنها می کنم شما هم قبل از خرید با مدیر سرور هماهنگ کنید ، ان شاالله که با هم کنار میاید.
    امیدوارم موفق باشید
    یه روز دنیا رو کولِـمون حـالا فصل رُکـودمون ...

عضو دائم Warez-Host.IR آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,177
    تشکر تشکر شده 
    4,167
    تشکر شده در
    2,036 پست

مشکل این هست که دوستان برای کار خودشون ارزش قائل نمی شن
    الان پشتیبانی که ما به کاربرانمون میدیم چطوری هست در مورد سرور مجازی , به این دو خط زیر دقت کنید :

تذکر 4 : سرورهای مجازی فوق مدیریت نشده است و در صورتی که نیاز به سرور مدیریت شده دارید , مبلغی 40 هزار تومان اضافه مازاد بر هزینه اصلی سرویس به صورت ماهیانه برای رفع مشکلات نرم افزاری و .... دریافت خواهد شد .
    تذکر 5 : کاربرانی که هزینه پشتیبانی و مدیریت سروها را پرداخت نمی کنند , یعنی سروریس های مدیریت نشده خریداری میکنند , مشکلات نرم افزاری آنها شامل پشتیبانی نمی شود .

این دو گزینه در پایین قیمت سرویس ها آمده و طوری که جلو چشم کاربر باشه
    اینجاست که کاربر متوجه میشه اگر میتونه خودش مشکلات نرم افزاریش را رفع کنه که هیچ ولی اگر نه و هزینه پشتیبانی را پرداخت نکرد و ... مشکلات نرم افزاری که داره شامل پشتیبانی نمیشه
    کسی که کاربر حرفه ای باشه نیازی به این مورد نداره ولی کاربر تازه کار که میدونه روزی 100 باز سوال داره و مشکل براش ایجاد میشه این هزینه را پرداخت میکنه و خودش را راحت میکنه

به نظر من اگر تمام سرویس دهنده گان ایرانی برای پشتیبانی چند سطح مشخص کنند و یا هزینه ای دریافت کنن بهتر هست
    با این هزینه ای که از کاربران برای پشتیبانی دریافت می کنند , می تونن چند نفر را استخدام کنند و پشتیبانی بهتری بدن و فشار کاری دیگه روی یک نفر نباشه

موفق باشید
    ویرایش توسط Warez-Host.IR : March 12th, 2011 در ساعت 19:18

☼☺☼ به زودی دوباره با هم خواهیم بود بهتر از قبل به همراه ارائه تسهیلات بانکی خاص به هموطنان عزیز ☼☺☼

.:::. نسخه جدید ماژول مجازی ساز ESXI برای سیستم WHMCS تحت وب = Module W3esxi For ESXI .:::.

6. تعداد تشکر ها از Warez-Host.IR به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    3,506
    تشکر تشکر شده 
    966
    تشکر شده در
    721 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Warez-Host.IR نمایش پست ها
    مشکل این هست که دوستان برای کار خودشون ارزش قائل نمی شن
    به نظر من اگر تمام سرویس دهنده گان ایرانی برای پشتیبانی چند سطح مشخص کنند و یا هزینه ای دریافت کنن بهتر هست
    با این هزینه ای که از کاربران برای پشتیبانی دریافت می کنند , می تونن چند نفر را استخدام کنند و پشتیبانی بهتری بدن و فشار کاری دیگه روی یک نفر نباشه

موفق باشید
    دروود بر شما
    اما من هنوز هم می پندارم اگر بنا باشد با این تحریم ها(که امکان خرید بدون واسطه برای ایرانیان از کشورهای تحریم کننده فراهم نیست)،پیش بریوم و مدیران ایرانی بخواهند بهای کار را تعیین نمایند،چیزی جر میزبانی کنونی و بهای نزدیک به "پارس دیتا"نخواهیم داشت!!
    تنها بهای های نجومی..!و در این آشفته بازار نیز هر شرکتی نو پا هم "برای خراب نکردن نرخ و بازار"،بهایی هم سنگ با شرکت های برتر ارائه می دهد چه بسا کیفیت کار حتا یک به ده هم نباشد!!!

عضو دائم
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    3,299
    تشکر شده در
    1,408 پست

به صورت کلی جواب هایی که به سوال " چرا vps ها پشتیبانی ندارند ؟؟؟ " میتونه اینها باشه :

1- قیمت سرویس بدون پشتیانی (!) به مراتب از سرویسی که شامل پشتیبانی شده کمتر هست که این قیمت پایین توجه مشتری رو در ابتدای خرید جلب میکنه

2- تعدادی از سرویس دهنده ها خدمات پشتیبانی رو به نوع خاصی و به طور مجزا به مشتری ارائه میکنند و برای این خدمات صورت حساب جداگانه تحویل مشتری میدهند و با این کار هم قیمت اولیه پایینتری به مشتری ارائه میکنند و از مسئولیت های خودشون هم کم میکنند . به این صورت که به مشتریان خاص و با دریافت هزینه کامل اقدام به پشتیبانی میکنند

3- برخی از سرویس دهنده ها (!) واقعا توانایی ارائه پشتیبانی و خدمات برای یک سرور مجازی رو ندارند و تنها اقدام به فروش اون میکنند .

در کل بحث پشتیبانی سرویس به دانش فنی و تعداد کافی پرسنل سرویس دهنده هم وابسته است و به همین دلیل باید پیش از خرید سرویس دهنده خودتون رو کاملا بررسی کنید و انتظارات خودتون رو هم به همون نسبت تطابق دهید .

9. تعداد تشکر ها ازOnline24 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

سلام.

چرا پشتیبانی ارانه نمیشه ؟ بهتر بگم، منظور شما این هست که معنی پشتیبانی چیه ؟ این سوال شما 3 جواب داره:

1. مدیریت نشده (Unmanaged - Self Managed) در این حالت -تنها- مشکلات سرور اصلی و شبکه سرور و مواردی همچون نصب مجددا سیستم عامل و اضافه کردن IP به -پنل مدیریتی و نه سرور مجازی شما- و مواردی از این قبیل بر عهده سرویس دهنده هست (چه ایرانی - چه خارجی).

2. نیمه مدیریت شده (Semi Managed) در این حالت به زبان ساده میشه گفت، تا جایی که سرویس دهنده وقت داشته باشه و بلد باشه، به شما کمک می کنه، هیچ تضمینی در کمک به شما به صورت -تضمینی و کامل- وجود نداره.

3. مدیریت شده (Managed - Fully Managed) در این حالت تمام موارد مربوط به سرور یا سرور مجازی شما تحت نظارت و مسولیت مدیر سرور هست که این مورد کمی کار رو پیچیده می کنه چون سرویس دهنده -باید- تایین کنه که چه مواردی شامل این بسته مدیریتی میشه و چه مواردی نمیشه تا بعداً مشکلی پیش نیاد.

برای ما این مورد پیش اومده، کاربری از ما یک سرور مدیریت شده گرفتند، بعد از 1 هفته که حدود 30 تا تیکت زدند و تمام موارد بهشون توضیح داده شد و برطرف شد، تیکت ها از هفته بعد جلوه جدیدی به خودشون گرفتند مثل "لطفاً دامنه فلان.کام رو در پنل فلان نماینده داخل cpanel به بسته فلان ایجاد کنید" یا مثلاً "فلان مشتری چول هاست رو نداده، برید هاست رو از WHM مسدود کنید" و یا مثال دیگر "فلان کاربر به سایتش دست نزده ولی یهو خراب شده، برید کد هاشو بررسی کنید و برنامه سایت رو اصلاح کنید" !!

ببینید، افرادی که توجه نمی کنند و یا خودشون رو به کوچه و باغ می زنند، لطفاً مواظب باشید، سیستم مدیریت شده و مدیر سرور معنیش -خریدن- طرف مقابل نیست، شما مواردی که به خودتون مربوط هست رو -باید- خودتو انجام بدید در غیر این صورت بهتر هست سرور نخرید و در همون سطح هاست اشتراکی و ... بمونید چون سرور برای افرادی نیست که فرهنگ و سواد کافی برای درک و استفاده ازش رو ندارند!

با تشکر.

11. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو جدید marsdl آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    8 پست

ببین ، من بین بچه های vps دیدم یه سری میان پکیج بندی می کنن .یعنی یکیج طلایی و فلان .
    پکیج طلایی شون گرون می دن ، از اونور میان ساپورت می کنن .
    ببین وقتی شما سرور رو می گیری ، ارائه دهنده سرویس vps به شما کار خاصی نمی کنه که پشتیبانی بده . یه مجازی سازی انجام داده و سرویس خام رو به شما داده تا استفاده کنید .
    مثل این هست که یه سالن رو بیان پارتیشن بکشن . حالا هر کی هر کاری دوست داره می توش انجام بده .اگر شما مثلا با مشتریت نتونی کنار بیای یا مثلا سی دی رام کامپیوترت سوخته یا ویندوز کامپیوترت خراب بشه نمی تونی بگی صاحب خونه بیا اینو درست کن . ولی اگه برقت قطع بشه یا هوای سالن سرد و گرم بشه یا سالن درش بسته بشه و ... اونجاس که صاحب خونه پاسخ گو هست .
    امیدوارم گرفته باشید .
    حالا بحث آموزش رو بگم . متاسفانه ، خود رو میگم ، انقدر بخیل شدیم که 4 تا چیز که یادمون دادن رو به کسی نمی گیم .خود من سر یه dns ساده پوستم کنده شد تا فهمیدم ایراد از کجا بود . دریغ از یه پاسخ تخصصی از بچه ها .نمی گم کسی بلد نیستا ، نه بلدی زیاده . به ما نمی گفتن .
    حالا ، شما توصیه می کنم یکم زبان انگلیسیتو قوی کن ، توی فروم های خارجی دنبال آموزشت بگرد .
    آموزش راه اندازی vps رو تو سایت می تونی پیدا کنی .یه کوچولو باید فعال باشی همین .
    مشکلی داشتی ، من خودم دربست کمکت می کنم.

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    334
    تشکر تشکر شده 
    3,554
    تشکر شده در
    1,115 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط marsdl نمایش پست ها
    ببین ، من بین بچه های vps دیدم یه سری میان پکیج بندی می کنن .یعنی یکیج طلایی و فلان .
    پکیج طلایی شون گرون می دن ، از اونور میان ساپورت می کنن .
    ببین وقتی شما سرور رو می گیری ، ارائه دهنده سرویس vps به شما کار خاصی نمی کنه که پشتیبانی بده . یه مجازی سازی انجام داده و سرویس خام رو به شما داده تا استفاده کنید .
    مثل این هست که یه سالن رو بیان پارتیشن بکشن . حالا هر کی هر کاری دوست داره می توش انجام بده .اگر شما مثلا با مشتریت نتونی کنار بیای یا مثلا سی دی رام کامپیوترت سوخته یا ویندوز کامپیوترت خراب بشه نمی تونی بگی صاحب خونه بیا اینو درست کن . ولی اگه برقت قطع بشه یا هوای سالن سرد و گرم بشه یا سالن درش بسته بشه و ... اونجاس که صاحب خونه پاسخ گو هست .
    امیدوارم گرفته باشید .
    حالا بحث آموزش رو بگم . متاسفانه ، خود رو میگم ، انقدر بخیل شدیم که 4 تا چیز که یادمون دادن رو به کسی نمی گیم .خود من سر یه dns ساده پوستم کنده شد تا فهمیدم ایراد از کجا بود . دریغ از یه پاسخ تخصصی از بچه ها .نمی گم کسی بلد نیستا ، نه بلدی زیاده . به ما نمی گفتن .
    حالا ، شما توصیه می کنم یکم زبان انگلیسیتو قوی کن ، توی فروم های خارجی دنبال آموزشت بگرد .
    آموزش راه اندازی vps رو تو سایت می تونی پیدا کنی .یه کوچولو باید فعال باشی همین .
    مشکلی داشتی ، من خودم دربست کمکت می کنم.
    سلام.

دود چراغ ؟ چشم، سر، کمر درد ؟ اعصاب داغون ؟ وقت نخوندن درس و نخوردن غذا ؟!

اگر موارد بالا رو شما هم تجربه کرده باشید، فکر نکنم دلیلی برای خیرات باشه ... بزرگ بودن خوبه، به شرطی که به حماقت نرسه!

من هم توی همین انجمن خیلی جیز ها رو رایگان یاد دادم، باز هم به این کار ادامه میدم، ولی مسلماً وقتی کسی بهم ایمیل میزنه و یا پیغام خصوصی میده و میگه فلان کار رو برام انجام بده هزینش رو بهش اعلام می کنم و در صورت پرداخت کار رو به بهترین وجه براش انجام میدم.

متاسفانه افرادی هستند که از فقر شخصیتی رنج می برند و فکر می کنند اینکه بگند "آقا یعنی چی هزینه ؟ چت میشه این کار مارو انجام بدی ؟" و موارد مشابه -گدایی- به حساب نمیاد ولی متاسفانه اگر کمی جامعه جهانی رو مطالعه کنند متوجه میشند که هر کسی مسولیتی توی زندگی خودش داره و باید این مسولیت ها رو به دوش بکشه و مسولیت برای آدم رمق انجام کار اضافه نمیزاره، اونهم به صورت رایگان!

در هر حال هر کس افکار و روشی در زندگیش داره و در نهایت یا موفق میشه یا شکست می خوره ... امدوارم هیچ کس خودش رو در دسته دوم مشاهده نکنه و قبل از هر کاری کمی فکر کنه که ناغافل توی دام حماقت خودش گرفتار نشه!

با تشکر.

14. تعداد تشکر ها ازAria به دلیل پست مفید

عضو جدید marsdl آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    12
    تشکر شده در
    8 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Aria نمایش پست ها
    سلام.

دود چراغ ؟ چشم، سر، کمر درد ؟ اعصاب داغون ؟ وقت نخوندن درس و نخوردن غذا ؟!

اگر موارد بالا رو شما هم تجربه کرده باشید، فکر نکنم دلیلی برای خیرات باشه ... بزرگ بودن خوبه، به شرطی که به حماقت نرسه!

من هم توی همین انجمن خیلی جیز ها رو رایگان یاد دادم، باز هم به این کار ادامه میدم، ولی مسلماً وقتی کسی بهم ایمیل میزنه و یا پیغام خصوصی میده و میگه فلان کار رو برام انجام بده هزینش رو بهش اعلام می کنم و در صورت پرداخت کار رو به بهترین وجه براش انجام میدم.

متاسفانه افرادی هستند که از فقر شخصیتی رنج می برند و فکر می کنند اینکه بگند "آقا یعنی چی هزینه ؟ چت میشه این کار مارو انجام بدی ؟" و موارد مشابه -گدایی- به حساب نمیاد ولی متاسفانه اگر کمی جامعه جهانی رو مطالعه کنند متوجه میشند که هر کسی مسولیتی توی زندگی خودش داره و باید این مسولیت ها رو به دوش بکشه و مسولیت برای آدم رمق انجام کار اضافه نمیزاره، اونهم به صورت رایگان!

در هر حال هر کس افکار و روشی در زندگیش داره و در نهایت یا موفق میشه یا شکست می خوره ... امدوارم هیچ کس خودش رو در دسته دوم مشاهده نکنه و قبل از هر کاری کمی فکر کنه که ناغافل توی دام حماقت خودش گرفتار نشه!

با تشکر.
    انجام دادن یه کار با راهنمایی طرف خیلی فرق داره .
    بعدشم منم که گفتم ، وقتی شما یه خونه رو از صاحب خونه اجاره می کنی ، به صاحب خونه دیگه ربطی نداره بلد نباشی چطوری تلویزیونو روشن کنی .زمانی می تونی به صاحب خونه بگی که سیم آنتن رو برای واحد شما نکشیده باشه .من با مثال گفتم بچه ها متوجه بشن .

حالا ، حرف اینه که دوستان اگر ایمیل می زنن و میخوان کاری براشون انجام بدی ، اگر همین طوری انجام دادی بزرگی تو می رسونه ، گر در قبلش مبلی رو می گیری ، بز هم بزرگی و می رسونه . چرا ؟ چون تو صنف م همین چیزا که بعضی ها بهش می گن چی میشه انجام بدی و بهشون بر می خوره ، سال ها خون دل خوردنه . خدا شاهده من 30 ام امتحان پیام نور دارم . بعد از سال ها کار ، تازه به فکر ادامه تحصیل افتادم که خودمو نجات بدم ، ولی دیشب خدا شاهده چشمم داشت می سوخت تا این اررور رو فیکس کنم و سرور و سیف کنم . خوب کسی نیست کاری کنه دیگه ، دمی که خودش نتونه بهتره بره هاست اشتراکی بفروشه .
    کلا من باهات موافقم که هیچ کاری رو رایگان برای کسی انجام ندی ، من انجام میدم ، ولی شما انجام نمیدی این کار بدی نیست .عرف همینه .

یا علی
    ویرایش توسط marsdl : March 29th, 2011 در ساعت 10:37

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)