صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 13

موضوع: دریافت ایمیل برای حذف دیوار از سایت

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    71
    تشکر شده در
    50 پست

پیش فرض دریافت ایمیل برای حذف دیوار از سایت

سلام دیروز یه ایمیل از طرف دیوار برای ما ارسال شده که میگه 48 ساعت وقت داری برنامه ما رو از سایت برداری چون طبق قانون حق پخش نداری؟ چرا؟ این همه سایت گذاشتن برنامه اینا رو یعنی فقط من باید بردارم؟ کسی اطلاع داره چطوریهphoto_2022-01-08_17-34-07.jpg

- - - Updated - - -

مطلب هم عادی بود مثل بقیه مطالب گذاشته بودمش
    دانلود نرم افزارها ,بازی و جدیدترین آهنگ ها از موبایل روز
    تلگرام موبایل روز @dailymobile

2. # ADS

عضو انجمن mehrania آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    194
    تشکر تشکر شده 
    167
    تشکر شده در
    125 پست

پیش فرض پاسخ : دریافت ایمیل برای حذف دیوار از سایت

بهتر نبود به جای تایپک زدن ، به پشتیبانی دیوار تماس بگیرید و علت رو جویا می شدید ؟

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    87
    تشکر شده در
    67 پست

ممکنه راست باشه به هر حال باید از پشتیبانی دیوار بپرسی

ولی اخیرا خیلی فعال شدن مرتب تبلیغ میکنن و ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

دوست عزیز ما اصلاً نمیدونم مطلب شما چی بود شاید سورسی چیزی ااستفاده ارائه کردی . در غیر این صورت نشر برنامه نیازمندیهای دیوار غیر قانونی نیست چون در تمام سایت های ایرانی و خارجی هست. بعدشم اصلا ایمیل از کجا اومده شما فقط یه متن خالی برای نمایش قرار دادی . شما مطلبی که نوشته بودی با ایمیلی که این نامه براتون ارسال کرد ارسال کنید . در ضمن اولین مرجعه اخطار دهنده کمیته *****ینگ هست که اسم پیامکش به انگلیسی نوشته دادگستری
    ویرایش توسط sarvfilmir : January 11th, 2022 در ساعت 01:11

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    71
    تشکر شده در
    50 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrania نمایش پست ها
    بهتر نبود به جای تایپک زدن ، به پشتیبانی دیوار تماس بگیرید و علت رو جویا می شدید ؟
    والا اون ایمیلی که برام اومده هر چند بهش ایمیل میزنم اصلا جواب نمیده با پشتیبانی دیوار هم ایمیل زدم انگار ربات جواب میده بازم تکرار میکنه طبق ایمیل 48 ساعت وقت داری حذف کنی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Sajad.Parsa نمایش پست ها
    ممکنه راست باشه به هر حال باید از پشتیبانی دیوار بپرسی

ولی اخیرا خیلی فعال شدن مرتب تبلیغ میکنن و ...
    اخه چرا فقط سایت من ، 9 ساله سایت دارم و شاید 6 سال باشه برنامه دیوار رو قرار دادم میتونم هزار سایت هست برنامشون رو قرار داده

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvfilmir نمایش پست ها
    دوست عزیز ما اصلاً نمیدونم مطلب شما چی بود شاید سورسی چیزی ااستفاده ارائه کردی . در غیر این صورت نشر برنامه نیازمندیهای دیوار غیر قانونی نیست چون در تمام سایت های ایرانی و خارجی هست. بعدشم اصلا ایمیل از کجا اومده شما فقط یه متن خالی برای نمایش قرار دادی . شما مطلبی که نوشته بودی با ایمیلی که این نامه براتون ارسال کرد ارسال کنید . در ضمن اولین مرجعه اخطار دهنده کمیته *****ینگ هست که اسم پیامکش به انگلیسی نوشته دادگستری
    ایمیل از طرف legal@divar.ir برام اومده دیگه هم جواب نداده برنامه رو فقط با توضیحات قرار دادم بودم مثل یک مطلب عادی و هیچ تغییری تو برنامه داده نشده بود دقیقا مثل این جیمیل https://www.dailymobile.ir/3677/gmail-app-for-android/ من سایتم تو ساماندهی ثبته الان نمیدونم چرا فقط برای من اخطار زدن اصلا جواب هم نمیدن ببینم با حذف مستقیم لینک های دانلود راضی میشن مجبور شدم کل مطلب رو بردارم - کسی نمیتونه کمکی کنه بهم؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    88 پست

به خاطر سو استفاده های غیر قاونی میگن
    مثلا طرف بر میداره اپ را تغییر میدهد یا مثل اون می سازد
    دیوار داره می گه هر کی اپ ما را بخواهد دانلود کند یا باید از سایتها معتبر باشه مثل کافه بازار یا از سایتهای خودشون یا سایت های تایید شده
    مشخص هست چی داره می گه
    ویرایش توسط ali215215 : January 13th, 2022 در ساعت 12:45

8. تعداد تشکر ها از ali215215 به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    71
    تشکر شده در
    50 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali215215 نمایش پست ها
    به خاطر سو استفاده های غیر قاونی میگن
    مثلا طرف بر میداره اپ را تغییر میدهد یا مثل اون می سازد
    دیوار داره می گه هر کی اپ ما را بخواهد دانلود کند یا باید از سایتها معتبر باشه مثل کافه بازار یا از سایتهای خودشون یا سایت های تایید شده
    مشخص هست چی داره می گه
    من هیچ تغییری توی برنامه نداده بودم 9 ساله سایت رو دارم و شاید 6 ساله دیوار رو قرار دادم به همون ایمیل زدم که مثلا حداقل مطلب رو کامل حذف نکنم و کاربر رو هدایت کنم از گوگل پلی نصب کنه بازم هیچ جوابی بهم ندادن حداقل تو صد مطلبم دیوارو لینک کردم حالا باید صد مطلب رو ویرایش کنم و گوگل و ... اصلا پشتیبانی انگار رباته داره جواب میده خب چیزی مشکل داره مثل آدم بیایین بگین فلان چیزو درست کن ما هم میگیم چشم چرا با زور و تهدید باید بگن اونم چرا فقط سایت من وقتی کل سایت های ایرانی و وبلاگ و صد تا سایت دیگه گذاشتن - طرف بخواد بدافزار پخش کنه از سایت انجام نمیده یه میلیون میده به یه کانال تلگرام تو یه ساعت 10 هزار تا نصب میگیره کارشو میکنه یعنی خودشون از این خبر ندارن - خیلی از افراد هستن اصلا نمیخوان بازار رو نصب کنن مجبورن بیان مستقیم دانلود کنن

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    900
    تشکر شده در
    777 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delshad نمایش پست ها
    من هیچ تغییری توی برنامه نداده بودم 9 ساله سایت رو دارم و شاید 6 ساله دیوار رو قرار دادم به همون ایمیل زدم که مثلا حداقل مطلب رو کامل حذف نکنم و کاربر رو هدایت کنم از گوگل پلی نصب کنه بازم هیچ جوابی بهم ندادن حداقل تو صد مطلبم دیوارو لینک کردم حالا باید صد مطلب رو ویرایش کنم و گوگل و ... اصلا پشتیبانی انگار رباته داره جواب میده خب چیزی مشکل داره مثل آدم بیایین بگین فلان چیزو درست کن ما هم میگیم چشم چرا با زور و تهدید باید بگن اونم چرا فقط سایت من وقتی کل سایت های ایرانی و وبلاگ و صد تا سایت دیگه گذاشتن - طرف بخواد بدافزار پخش کنه از سایت انجام نمیده یه میلیون میده به یه کانال تلگرام تو یه ساعت 10 هزار تا نصب میگیره کارشو میکنه یعنی خودشون از این خبر ندارن - خیلی از افراد هستن اصلا نمیخوان بازار رو نصب کنن مجبورن بیان مستقیم دانلود کنن
    خب مطلب که ربطی به دیوار نداره و نیازی به حذف نیست - فقط لینک برنامه رو حذف کنید و کاربرانتون رو هدایت کنید به گوگل پلی و یا ...
    ساماندهی زمانیکه اطلاعیه حذف لینک به سایت ها میفرسته میگه لینک رو فقط حذف کنید کافی هست و مطلب رو نیاز نیست حذف کنید (مگر اینکه متن غیر مجاز باشه که بحثش جداست)

هرچند که...
    دیوار کیلویی چنده ؟

شما حتی برنامه رو حذف نکنید دیوار نمیتونه شکایتی کنه یا اگر شکایتی هم بکنه به جایی نمیرسه . چون اولا شما سورس برنامه رو که نمیفروشید یا منتشر نکردید فقط دارید برنامه رو معرفی میکنید و به اشتراک گذاشتید که خود دیوار هم برنامه رو در سایت های مختلف به اشتراک گذاشته و شما هیچ خلاف و جرمی مرتکب نشدید .
    دیوار برای کلاس کاری این ایمیل رو فرستاده براتون . وگرنه بیشتر این ایمیل جنبه خنده داره - تازه باید بیاد از شما و هزاران سایت دیگر تشکر ویژه بکنه که دارید اپ اونها رو معرفی میکنید و رشد میدید با اینکار.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    165
    تشکر تشکر شده 
    71
    تشکر شده در
    50 پست

اینش به کنار نمیدونم چرا جواب ایمیل نمیدن 20 بار ایمیل زدم به legal@divar.ir یه بار جواب ندادن - یه بار ایمیل بزن به بزرگ ترین شرکت های دنیا یه ساعته جوابتو میدن فوقش یه روز الان یه هفته ست جوابمو ندادن زنگم زدم شماره یه جای دیگه رو دادن به اون جا زنگ زدم شماره جای قبلی رو دادن

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    900
    تشکر شده در
    777 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delshad نمایش پست ها
    اینش به کنار نمیدونم چرا جواب ایمیل نمیدن 20 بار ایمیل زدم به legal@divar.ir یه بار جواب ندادن - یه بار ایمیل بزن به بزرگ ترین شرکت های دنیا یه ساعته جوابتو میدن فوقش یه روز الان یه هفته ست جوابمو ندادن زنگم زدم شماره یه جای دیگه رو دادن به اون جا زنگ زدم شماره جای قبلی رو دادن
    خب بردار چون هیچ جوابی ندارن برای سوالتون و کارشون غیر حرفه ای هست
    بخاطر همین نمیدونن چه جوابی در خطای خودشون به ایمیل شما بدن موندن توش و ایمیل شما رو رد زدن
    وگرنه باید سریع جواب میدادن .

13. تعداد تشکر ها از hamra به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)