نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: نصب سرور مجازی روی سرور مجازی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض نصب سرور مجازی روی سرور مجازی

سلام وقت بخیر ،

دوستان بنده یک سوال برام پیش اومده ، شاید سوالم غیر معقول باشه اما خوب سواله دیگه ،

الان برای مثال من سرور مجازی میخرم با قدرت بالا یا سرور نیم اختصاصی vds ، آیا میشه رو اینها باز مجازی ساز نصب کرد ؟

یعنی واضح تر بگم سرو مجازی دارم سیستم عامل مثال سنتوس نصب میکنم آیا میشه رو این سیستم عامل بیام یک مجازی ساز نصب کنم ؟

البته میدونم که اگر بشه مصرف منابع سیستم بالا میره اما اگر شدنیه چه سیستم یا مشخصاتی برای این کار مناسبه .

خواهشن دلیل این کار رو نپرسید صرفن سواله ، عرض کردم شاید غیر معقول باشه .مورد مصرف هم شخصی هست .

و خواهش دیگه ای که دارم لطفا اگر تجربه یا بلد کار هسیتن پاسخ بدین تا ببینم میشه به جواب رسید یا خیر .

با تشکر

2. # ADS

عضو انجمن tpark آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    64
    تشکر تشکر شده 
    200
    تشکر شده در
    156 پست

پیش فرض پاسخ : نصب سرور مجازی روی سرور مجازی

نقل قول نوشته اصلی توسط khonetap نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر ،

دوستان بنده یک سوال برام پیش اومده ، شاید سوالم غیر معقول باشه اما خوب سواله دیگه ،

الان برای مثال من سرور مجازی میخرم با قدرت بالا یا سرور نیم اختصاصی vds ، آیا میشه رو اینها باز مجازی ساز نصب کرد ؟

یعنی واضح تر بگم سرو مجازی دارم سیستم عامل مثال سنتوس نصب میکنم آیا میشه رو این سیستم عامل بیام یک مجازی ساز نصب کنم ؟

البته میدونم که اگر بشه مصرف منابع سیستم بالا میره اما اگر شدنیه چه سیستم یا مشخصاتی برای این کار مناسبه .

خواهشن دلیل این کار رو نپرسید صرفن سواله ، عرض کردم شاید غیر معقول باشه .مورد مصرف هم شخصی هست .

و خواهش دیگه ای که دارم لطفا اگر تجربه یا بلد کار هسیتن پاسخ بدین تا ببینم میشه به جواب رسید یا خیر .

با تشکر
    درود بر شما
    بله.
    کلیدواژه ای که باید جستجو کنید و یاد بگیرید:
    Nested Virtualization
    هر تکنولوژی نحوه پیاده سازی خودش رو داره بنابراین هایپروایزر مورد نظر رو با واژه بالا جستجو کنید.
    مثلا:
    vSphere Nested Virtualization برای ESX.
    -
    پیاده سازی esxi روی vmware workstation یکی از راهکارهایی هستش که پیاده سازی مشکلی نداره.
    هاست ووکامرس
    شگفت انگیز!

4. تعداد تشکر ها از tpark به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض پاسخ : نصب سرور مجازی روی سرور مجازی

lممنونم ار پاسخت اما جستجو رو که خودمم یاد دارم . هدف تجربه بوده و اگر قرار باشه جستجو کنم خوب اینجا مطرح نمیکردم .
    از طرفی
    بله خودمم میتونم سرور مجازی بگیرم که همین الانم 2 تا سرور دارم اما روشون نمیتونم ریسک کنم چون حجم بالا اطلاعات دارم روشون و تست کنم ، اما خیلی اما اگر ها داره برای خودش برای همین گفتم کسانی که خصوصا سرور دارن و کارشون همینه بپرسم

هدفمم ایجاد امنیت بیشتر برای سرور هست نمیدانم اصن شدنی باشه یا خیر سعی میکنم یک سرور جدید بگیرم تست کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط tpark نمایش پست ها
    درود بر شما
    بله.
    کلیدواژه ای که باید جستجو کنید و یاد بگیرید:
    Nested Virtualization
    هر تکنولوژی نحوه پیاده سازی خودش رو داره بنابراین هایپروایزر مورد نظر رو با واژه بالا جستجو کنید.
    مثلا:
    vSphere Nested Virtualization برای ESX.
    -
    پیاده سازی esxi روی vmware workstation یکی از راهکارهایی هستش که پیاده سازی مشکلی نداره.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)