نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سرور مجازی ایران زیر 20 تومان

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

پیش فرض سرور مجازی ایران زیر 20 تومان

سلام
    یک ماه پیش xhosting.ir برای سرور های ایران با کانفیگ زیر، 90 درصد تخفیف گذاشته بود و سرویس را به جای ماهی 55000 تومان، برای اولین ماه با 5500 تومان ارائه میداد!!
    (یک سرور مجازی ایران با 10 گیگ فضا، 1 هسته، 1 گیگ رم و 100 گیگ ترافیک)

من هم این سرویس را خریدم و کار با سرور مجازی را برای اولین بار با این شرکت تجربه کردم که البته با این قیمت و سرعت، فوق العاده بود و کار من را واقعا راه انداخت. لذا از این شرکت خوب تشکر میکنم و البته ازش ناراحتم هستم چون من را با این سرعت و قیمت، بد عادت کرده و به همین دلیل دنبال یک سرور مجازی ارزان و خوب میگردم!
    چون کار زیادی با سرور ندارم همین کانفیگ برام کافیه ولی میخوام یه جایی پیدا کنم که همچین سرویسی را با قیمت پایین مثلا 30 تومن یا کمتر در ماه به من بده. کلا کارم با سرور نهایتا در حد سه چهار روزه ولی چون شاغلم و هر موقع نمیتونم کار خودم را انجام بدم، میخوام یک ماهی در اختیارم باشه تا هر روزی رسیدم اطلاعاتم را روش بریزم و یک کد پایتون که برای پردازش چند تصویره رو اجرا کنم. همین
    حالا اگر کسی همچین سرویسی با این قیمت میتونه ارائه بده ممنون میشم بهم خبر بده.
    یا علی

راستی اینم بگم که همان یک ماه پیش چون فکر میکردم حجم هارد بیشتری لازم دارم ، همزمان با اون سرویس که اشاره کردم،یک سرویس هم از berbidserver.com خریدم که در ظاهر 4 هسته، 6 گیگ رم و 200 گیگ فضا داشت! و حدود 130 تومن قیمت. ولی واااااقعا در حد سرویس اول هم سرعت نداشت و امکان کنسل کردن بعد از یک روز استفاده هم نداشت و میگفتند سرویس مطابق مشخصات است. در حالی که کوچکترین کارها را با تاخیر درحد کامپیوتر های قدیمی اجرا میکرد. خواستم این تجربه را هم با شما به اشتراک بذارم
    ویرایش توسط vahid_tse : January 22nd, 2021 در ساعت 13:45 دلیل: تغییر قیمت

2. # ADS

عضو انجمن hiwebpw آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    71
    تشکر شده در
    60 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی ایران زیر 20 تومان

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid_tse نمایش پست ها
    سلام
    یک ماه پیش xhosting.ir برای سرور های ایران با کانفیگ زیر، 90 درصد تخفیف گذاشته بود و سرویس را به جای ماهی 55000 تومان، برای اولین ماه با 5500 تومان ارائه میداد!!
    (یک سرور مجازی ایران با 10 گیگ فضا، 1 هسته، 1 گیگ رم و 100 گیگ ترافیک)

من هم این سرویس را خریدم و کار با سرور مجازی را برای اولین بار با این شرکت تجربه کردم که البته با این قیمت و سرعت، فوق العاده بود و کار من را واقعا راه انداخت. لذا از این شرکت خوب تشکر میکنم و البته ازش ناراحتم هستم چون من را با این سرعت و قیمت، بد عادت کرده و به همین دلیل دنبال یک سرور مجازی ارزان و خوب میگردم!
    چون کار زیادی با سرور ندارم همین کانفیگ برام کافیه ولی میخوام یه جایی پیدا کنم که همچین سرویسی را با قیمت پایین مثلا 20 تومن یا کمتر در ماه به من بده. کلا کارم با سرور نهایتا در حد سه چهار روزه ولی چون شاغلم و هر موقع نمیتونم کار خودم را انجام بدم، میخوام یک ماهی در اختیارم باشه تا هر روزی رسیدم اطلاعاتم را روش بریزم و یک کد پایتون که برای پردازش چند تصویره رو اجرا کنم. همین
    حالا اگر کسی همچین سرویسی با این قیمت میتونه ارائه بده ممنون میشم بهم خبر بده.
    یا علی

راستی اینم بگم که همان یک ماه پیش چون فکر میکردم حجم هارد بیشتری لازم دارم ، همزمان با اون سرویس که اشاره کردم،یک سرویس هم از berbidserver.com خریدم که در ظاهر 4 هسته، 6 گیگ رم و 200 گیگ فضا داشت! و حدود 130 تومن قیمت. ولی واااااقعا در حد سرویس اول هم سرعت نداشت و امکان کنسل کردن بعد از یک روز استفاده هم نداشت و میگفتند سرویس مطابق مشخصات است. در حالی که کوچکترین کارها را با تاخیر درحد کامپیوتر های قدیمی اجرا میکرد. خواستم این تجربه را هم با شما به اشتراک بذارم
    دوست عزیز بهتون پیشنهاد میشه روی وقت خودتون یکم کار کنید که نخواهید هزینه کنید
    هزینه هر آی پی از آسیاتک در حال حاظر 30 هزار تومان
    هزینه هر آی پی از واسط ها 15 هزار تومان
    خب خودتون حساب کنید چرا باید کسی با 20 هزار تومان یا پایین تر بیاد بهتون سرویس بده؟
    حالا این موارد به کنار شما 1 روی وقتتون کار کنید تا نیاز به سرور نداشته باشید
    دوم این که از سرور های ساعتی هتزنر استفاده کنید هر زمانی نیاز داشتید سفارش بدید تو اون تایم کارتون رو انجام بدید و بعد کنسل کنید
    در نهایت این دوستون که با قیمت 5 تومن داده بهتون امیدوار بوده که ماه بعدی شما تمدید کنید با قیمت اصلی و همچنین یک تجربه هم برای خودش بشه هم برای مشتریان جدید و هم قدیمیش.
    موفق باشید.
    رویایت هر چه باشد، هر پول اضافه ای که داری باید صرف آن شود.
    طنین سرور - ارائه خدمات میزبانی وب، سرور مجازی و اختصاصی - ​Www.TaninServer.Net

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    3
    تشکر شده در
    تشکر شده %1$s بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : سرور مجازی ایران زیر 20 تومان

چی بگم ...
    ویرایش توسط vahid_tse : January 23rd, 2021 در ساعت 01:10

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)