نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: ایسام غیر قابل اعتماد esam.ir ( صرفاً جهت آگاهی )

عضو انجمن ali0000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    784
    تشکر تشکر شده 
    781
    تشکر شده در
    483 پست

Exclamation ایسام غیر قابل اعتماد esam.ir ( صرفاً جهت آگاهی )

سلام دوستان اول اینکه از مدیرای سایت خواهش میکنم این انجمن و پیامهارو پاک نکنید چون مستند و با دلیل و مدرک هست و بمرور مدارک قرار داده میشه

اول اینکه من یکی از فروشندگان سایت ایسام با سابقه طولانی عضویت از سال 93 هستم و همانطور که در تصویر زیر میبینید به لحاظ نمره در بالاترین سطح عالی سایت قرار داشتم با اینکه بیشتر فعالیت من خرید بوده و چند آیتم فروش در سایت نیز موفق و با رضایت کامل ثبت شده...

اماااااااا... مشکل اصلی که قراره بیان کنم و داوری با شما عزیزان که تصمیم بگیرید هر چه سریعتر فعالیتتون رو با این سایت قطع کنید برمیگرده به فروش آخرین اجناس شامل 3 مورد رم و یک مورد کارت گرافیک طبق مشخصات و توضیحات زیر :

توضیحات کالاVGA:Sparkle 8600GT DDR2 128 BIT 1024MB DDR3 RAM:Corsair Dominator GT 2000 XMP بسیار عالی
    RAM:4GB=
    2x2 KIngStone 1600 DDR3بسیار کم کار و تمیز نگهداری شده اند. کارتن ندارند.

کالا توسط خریدار ثبت و مبلغ پرداخت و طبق روال از طریق پست با شرط پس کرایه بودن کالا به آدرس خریدار که ایسام برای من فرستاده بود ارسال کردم ...
    چند روز بعد از اداره پست زنگ زدن که آقا خریدار پول پس کرایه نمیده باید شما پرداخت کنی که منم با کلی کار مجبور شدم آزانس بگیرم برم دفتر پستی و هزینه ارسال کالا با اینکه به من ارتباطی نداشت و پرداخت کنم !!!

باز تا اینجای کار مشکلی نبود ... و در انتظار که کالا برسه و پول رو دریافت کنم ...
    تا اینکه خریدار هم بعد از چند روز از طریق اطلاعات روی جعبه به من sms زد که داداش کارت گرافیک خرابه و بهونه تراشی ... من هم چون اطمینان داشتم قطعات تست شده و سلامت هستند چند بار ایشون رو راهنمایی کردم اما بی فایده بود و چون ویدیو تست و کلی مدرک از سلامت کالا داشتم براش از طریق واتس آپ ارسال کردم که بی فایده بود و همش دنبال این بود که جنس رو معیوب و مشکل دار جلوه بده که اصلاً اینطور نبود .

خلاصه این آقای خریدار مراجعه کرد به ( دادسرای عمومی و انقلاب ایسام!!! )

و بدون هیچ توضیحی یک پیام از طریق ایسام اومد که آره مدیر سایت یه شکایتی برای شما ثبت کرده !!!

خلاصه من که مطمئن بودم مشکلی در کارم نیست ویدیو سلامت و تست قطعات + توضیحات کاملی برای ایسام فرستادم ...

و دکمه ای که در این منو تعبیه شده مثلاً برای سرعت بخشیدن و ارجاع اختلاف به دادستان ایسام
    چون اطمینان داشتم خریدار حرف زور میزنه
    و اصلا احتمال داره یه بلایی چیزی سر قطعات آورده باشه و بندازه پای من ...

خلاصه آقا من هرچی روی این دکمه میزدم ایسام جان دادگاه جان قاضی جان استاد برادر کارشناسسسس این خریدار داره حرف زور میزنه مدارک و ویدیو و تست و توضیحات همه چی واضح و مشخصه

دوباره مدیر سایت بازش میکرد و خریدارم همش یه تصویر احتمالاً از گوگل گرفته بود و یه صفحه هنگ نشون میداد که آقا داستان اینه که من میگم

این وضعیت فیدبک خریداره که id در بالا هست و میتونید رو سایت ایسامم ببینید

یعنی قشنگ تخصصش اذیت و آزار فروشنده هاس و خود این موضوع بی در و پیکری سایت ایسام و نشون میده که طرف 98 درصد خریداشو تایید نمیکنه و توسط مدیر و سایت با التماس

میان پول اون فروشنده بدبخت و میدن تازه اونم بعد از گرفتن پول زور یا همون کمیسیون مشاور املاک ایسام

ادامه در پست بعد...

خلاصه من

- - - Updated - - -

که دیدم اون دکمه رسیدگی و ارجاع به ایسام همش برمیگرده متوجه شدم آقا ماجرا جالبتر از این حرفاس

سایت ایسام خدا خدا میکنه یه خریداری یا فروشنده ایی بیاد دادگاه عمومی و انقلاب ایسام

تا بتونه به همین بهونه چندین روز پول رو تو حساب خودش نگهداره و در نتیجه عواید رسوب حساب و گردش حساب و سود احتمالی برای اون چند روز

یعنی شما حساب کن چقدر فروشنده یا خریدار اسیر این روش هستن که پول بیاد بحساب ایسام و حداقل برای هر خرید و فروش عادی بدون شکایت 1 هفته یا بیشتر پول میره تو

حسابش و تازه خود سایت هم سر گردنه وایساده و تعرفه برای خودش ساخته و تو هر خرید بخش قابل توجهی از قیمت کالا را میزنه به جیب

خلاصه هی کشدار هی کشدار شد تا من رفتم پشتیبانی سایت ایسام و گفتم داداش رسیدگی کن قطعات سالم بوده مدارک و مستندات فرستادم !!!
    فکر میکنید چی شد ؟؟؟؟؟ اصلا چیزی به اسم پشتیبانی نیست شما تست کن اینطور موقع ها پول دست ایسام بیفته مگه جواب میده دیگه ........ میگی نه !!!

اینم مدرک :

- - - Updated - - -

یعنی خیلی شیک درخواست رو بعد از گرفتن پول بی جواب میبندن و تصویر بالا گویای همه چیز است ...

خلاصه بعد از چند روز که دیگه داد هر 2 طرف حسابی در میاد ...
    اینجا مامور مخصوص حاکم بزگ میتی کمال از طرف ایسام میاد
    و مثلاً حکم میده در حد دیوان عالی کشور

این چیزیه که علیه من حکم کردن

یعنی چی ؟؟؟؟ یعنی ما هر طوری عشقمون بکشه و حال کنیم رای میدیم تو این سایت عدالتی نیست همه چیز کیلویی محاسبه میشه
    مثلاً تو یه لپ تاپ قیمتی بفرست طرف lcd بکنه کل بردشو تعویض کنه به ایسام بگه خرابه تو هرچی مدرک و مستندات ارائه بدی هیچ تازه یه چیزی بدهکارم میشی
    تا اینجا موضوع این شد که ایسام بدون توجه به مستندات یهو حال کرد رای داد خریدار کالا رو برگشت بزن به نظرتون چرا ؟؟؟؟؟
    آفرین : چون میخواد پول دوباره بمونه تو حساب حداقل برای یک هفته دیگه

تا اینجا پس همه چیز روشن

حالا من که هم کالا برگشت خورد هم هر چقدر تلاش میکردم که ایسام جان دلبندم چرا داری زور میگی قبول نمیکرد و خیلی شیک و فوری تیکت رو میبست اونم بدون جواب ...

تا اینکه گذشت و گذشت و گذشت تا کالا رسید !!!

آقا ما جعبه رو گرفتیم باز کردیم دیدم یا خدا طرف بلا نبوده سر این قطعات نیاورده باشه برداشته بود آدامس زده بود فن و باز کرده بود یه کارایی که در طول زندگیم تا حالا چنین چیزی ندیده بودم

خلاصه سریع رفتم سایت اینماد و شکایت ثبت کردم و همه این مشکلات رو مستند کردم که من کالا رو چمد ساعته دریافت کردم و مشکلاتی هست و ...

یهو دیدم ایسام پیام زد کالا را نفرستید مبلغ از حساب شما برداشت شد!!!

یعنی چی آخه ... تو خودت رأی دادی کالا برگرده اعلام کن ... بعد یهو مبلغ برداشت شد ... آخه برای چی برای کی اصلا پول کجاست اصلا من کی تو کی ما کجایم

یعنی طبق حکم خودش 24 ساعت از لحظه تحویل کالا من فرصت اظهار نظر داشتم ...

یعنی اینکه حتی ما به قانون و قول خودمونم پایبند نیستیم حالا من از اینا باهوشتر بودم مامور پست اومد کالا رو بده ازش رسید دستی گرفتم اینم رسیدش

خلاصه ما رفتیم شکایت به دادسرای شهرمون و همزمان اینماد

دادسرا که فرستاد پلیس الکترونیک یه سری ثبت نام و درج کد ثنا و این چیزا

اینمادم فعلا این جواب عجیب و دفاع ایسام از خودشه

[URL="http://www.webhostingtalk.ir"]

فقط جواب و داشته باش بعد از هفت روز به هر دلیل موجه یا غیر موجه !!!
    یعنی پولتو خوردیم هیچ حرفم نمیتونی بزنی
    جنستم ترکید سوخت نابود شد حق ادعا نداری
    تازه کالایی که 6 دی گرفتمش و رسید شده هنوزم تا این لحظه مهلت اعتراض دارم البته طبق قانون خودشون

پول رو که بردن هیچ طلبکارم هستن

خلاصه عزیزای دلم هیچ چیز بهتر از آگاهی نیست

من مالباخته وظیفم بود اطلاع رسانی کنم
    شاید همین الان کاربرش باشید شاید هنوزم فکر کنید میشه اعتماد کرد
    اما خودتون داور، هرکدام از شما شاید یکبار فقط و فقط یکبار توسط ایسام نقره داغ بشید ...
    تا دیر نشده مثل من با اینکه اجناس قیمتی تر و حساس تری داشتم همرو پاک کردم و به همون دیوار و شیپور برگشتم
    حداقل دلم خوشه پول و میگیرم و جنس و تحویل میدم این وسطم نه راهزنی هست بخشی از پول و بزاره جیبش
    نه شخصی که حداقل 1 تا 2 هفته پول تو حسابش باشه اعتبار و جایگاه بانکی اون بره بالا با پول من !

خلاصه آگاه باشید ایسام محل امن و سالمی برای معامله نیست !

بدلیل محدودیت آپلود 10 عکس در پست سایر مدارک در لینک منبع موجود است

منبع:

ویرایش توسط Ramin : December 28th, 2020 در ساعت 00:25

2. تعداد تشکر ها ازali0000 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    249
    تشکر تشکر شده 
    314
    تشکر شده در
    248 پست

پیش فرض پاسخ : ایسام غیر قابل اعتماد esam.ir ( صرفاً جهت آگاهی )

ایسام مسخره ترین سایت واسطه فروش است که من دیدم .

5. تعداد تشکر ها ازmibfa به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    784
    تشکر تشکر شده 
    781
    تشکر شده در
    483 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mibfa نمایش پست ها
    ایسام مسخره ترین سایت واسطه فروش است که من دیدم .
    درود، با توجه به این مشکل که بوجود آمده مشخص شد چیزی به نام قانون در این سایت وجود نداره حتی قانون خودشون رو نقض میکنن البته مدارک و تصاویر کامل هستن اما اجازه نداد بیشتر از این تصاویر ضمیمه کنم

عضو انجمن AMIB آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    131
    تشکر شده در
    106 پست

این تصاویر برای قضاوت کردن کافی نیست و باید صحبت‌های طرفین دیگر را هم شنید

ولی مطالب شما این مزیت را داشت که متوجه بشویم خرید و فروش از راه دور تا بخواهد شرایط لازم را پیدا کند خیلی خیلی راه دارد

8. تعداد تشکر ها از AMIB به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    784
    تشکر تشکر شده 
    781
    تشکر شده در
    483 پست

Exclamation پاسخ : ایسام غیر قابل اعتماد esam.ir ( صرفاً جهت آگاهی )

این هم مدرک دیگر دلیل بر ادعای کذب ایسام که در سایت اینماد هم رو به فرافکنی و جعل واقعیات دارند

پاسخ و ادعای ایسام

این هم گواهی ممهور و امضا شده توسط باجه پست تحویل دهنده مرسوله

یعنی حدوداً 4 ساعت زمان از دریافت بسته پستی سپری شده بود و هیچ گونه تست و بررسی و اعلامی از طرف من صورت نگرفته بود که مبلغ 900 هزارتومان ضبط گردید...

این تلاش ها برای آگاهی است
    قصد انعکاس واقعیت است نه چیز دیگر ، تا سایر دوستان در شرایط مشابه دچار این مشکلات و دردسر نشوند ...

در گوگل جستجو کنید طرف نوشته لپ تاپ فرستاده قطعات رو عوض کردن باتری و کابل رو نفرستادن اگر من هم زودتر این موارد را جستجو میکردم زودتر فروشگاه خودم رو غیر فعال میکردم
    الان بیشتر از 50 میلیون جنس در فروشگاه بود و همه را حذف کردم و خیالم راحت که فردا روز داستانی مشابه اندک سرمایه که بسختی جمع کردم با چنین ترفندهایی از دستم نرود%

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    70 پست

همون موقع که طرف پول پست رو نمیداد میگفتی برگشت بزن و خلاص

تو مشخصات کالا هم درج میکردید که قبل از ارسال فیلم تست و کارایی کامل گرفته میشود و بسته بندی و ارسال میشود و به هیچ عنوان مرجوعی نداریم

11. تعداد تشکر ها از Web-Hosting به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    784
    تشکر تشکر شده 
    781
    تشکر شده در
    483 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط web-hosting نمایش پست ها
    همون موقع که طرف پول پست رو نمیداد میگفتی برگشت بزن و خلاص

تو مشخصات کالا هم درج میکردید که قبل از ارسال فیلم تست و کارایی کامل گرفته میشود و بسته بندی و ارسال میشود و به هیچ عنوان مرجوعی نداریم
    درود، بنده با مرجوع شدن کالا مشکلی ندارم اگه به حق باشه ! یعنی مسئله اصلی چیز دیگریست، مثلا بنده یه لپ تاپ hp فلان مدل دارم مشکل مادربرد یا حالا هر نقصی داره ، شما میای آگهی میزنی که لپ تاپ hp مشابه فروشی بنده سفارش میزنم دستگاه رو میخرم وقتی دستگاه به دستم رسید اون بخش از قطعات و نیازهاو بر میدارم ( سرقت ) و میام تو سایت میزنم کالا معیوب ، آخه مشکل بزگتر اینجاست من حدس میزنم یجورایی اینطور افراد از مجموعه خود ایسام باشن الان تو بخش به ظاهر حل اختلاف ویدیو از سلامت قطعات و تست قبل از ارسال با تاریخ و نام خریدار آپلود کردم اصلاً بحث مرجوعی نیست که به دست و پا زدنای ایسام داخل سایت اینماد نگاه کنید کلاً میگه طبق قانون تجارت خریدار با هر بهانه ای 7 روز اجازه بازگشت کالا رو داره بازم این مهم نیست ، مهم اینه دقیقا 3 تا 4 ساعت از برگشت کالا من معیوبی کالا رو اعلام کردم در صورتی که طبق قانون ایسام 24 ساعت مهلت بوده، اما اینا پول رو ضبط کردن یعنی حرکتی هماهنگ با اون شخص خریدار یه گوگل سرچ کنید میفهمید دقیقاً موضوع از چه قراره، طرف لپ تاپ فرستاده بدون کابل و باتری برگشت زدن و همین داستانا اینمادم بعد از کلی مکاتبه و پاسخهای کذب ایسام جواب داد بهترین کار شکایته و طبق منشور داخلی اینماد در این مورد باید قاضی تصمیم بگیره در مورد سایر موارد هم تحقیقاتی دارم انجام میدم یه سری جرایانات از جمله نگهداری پول ملت در حساب ایسام غیر قانونی و خلاف هست و موارد دیگه الانم اگه کسی از این مجموعه مدارک و مستندات داره که متضرر شده با بنده همانگ باشه من الان تو شهری هستم که کوچیکه و خوشبحتانه دادگاه و قاضی یکم حجم کارش کمتره یعنی میشه رفت باهاش مشورت کرد و مشکلات رو عنوان کرد

عضو دائم vahab00 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,983
    تشکر تشکر شده 
    4,046
    تشکر شده در
    1,978 پست

درود
    هر جند از ایسام گه گاهی خرید میکنم اما اخیرا یک موضوعی مشابه برای من نیز ایجاد شد
    من یک کارت گرافیک به ارزش 12 ملیون تومان ازشون خرید کردم
    طبق قانون خودشون از زمان دریافت 24 ساعت مهلت تست دارم
    بسته دقیقا 7 یا 8 روز طول کشید که به دستم برسه و من قبل از آن به ایسام تیکت زدم که هنوز بسته نرسیده پول فروشنده رو آزاد نکنید و طبق این سایت رهگیری و کد رهگیری زمانی که بسته به دستم رسید 24 ساعت بعد باید تایید کنید
    این تیکت روز سوم یا چهارم ارسال کردم
    روز هفتم دیدم فروشنده پیام داده آقا تایید کن پول رو بردارم
    گفتم طبق این سایت هنوز بسته به دست من نرسیده و دست نامه رسان هست . یک روز طول داد تا به من برسونه
    فردا که بسته به دستم رسید و اومدم تست کردم و بسیار هم راضی بودم خدارو شکر
    اما دیدم ایسام بدون تایید من پول رو به فروشنده داده
    یعنی اگه مشکل داشت من باید یقه کی رو میگرفتم نمیدونم
    من روز هفتم هم حتی به ایسام پیام دادم آقا هنوز نرسیده ها . گفت تا زمانی که تایید نکنید پول به حساب فروشنده زده نمیشه
    اما روز هشتم دیدم زده شده و در توضیحات ذکر شده به علت عدم تایید ، ما خودمون تایید کردیم
    خب لعنتیا من دیروز تیکت زدم
    یعنی حتی به اون مهلت تست خودشون هم احترام نمیذارن
    فقط پول میخان
    --------------------------------
    تجربه دیگه هم داشتم یک بسته برای یکی ارسال کردم تو ایسام.تا به دستش رسید زد معیوبی
    بهم زنگ زد داداش ی تخفیفی بده گفتم مرجوعش کن با وقاحت تمام گفت پس من وسایلی که نیاز دارم رو میکنم از سرش برات مرجوع میکنم
    و واقعا دیدم راهی ندارم مجبور شدم تخفیف بدم اما بستم بازگشت نخوره
    چون واقعا راهی نداشتم . البته تخفیف زیاد هم نبود . اما این طور موارد وقتی رسیدگی نمیشه باعث میشه هر کسی هر کاری کنه
    یادمه قدیما ی سایت بود پرشین تولز نمیدونم هست هنوز یا ن
    خدایی سگش شرف داشت به ایسام .
    خلاصه الان شیپور و دیوار رو ترجیح میدم
    اخیرا هم که شیپور فروشنده میگیره و پرداخت آنلاین داره مثل ایسام
    ارائه و طراحی انواع قالب های whmcs و وردپرس
    دکمه تشکر خراب شده آیا ؟
    ظرفی که پر است، کم صداست...

14. تعداد تشکر ها از vahab00 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    86
    تشکر تشکر شده 
    108
    تشکر شده در
    70 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali0000 نمایش پست ها
    درود، بنده با مرجوع شدن کالا مشکلی ندارم اگه به حق باشه ! یعنی مسئله اصلی چیز دیگریست، مثلا بنده یه لپ تاپ hp فلان مدل دارم مشکل مادربرد یا حالا هر نقصی داره ، شما میای آگهی میزنی که لپ تاپ hp مشابه فروشی بنده سفارش میزنم دستگاه رو میخرم وقتی دستگاه به دستم رسید اون بخش از قطعات و نیازهاو بر میدارم ( سرقت ) و میام تو سایت میزنم کالا معیوب ، آخه مشکل بزگتر اینجاست من حدس میزنم یجورایی اینطور افراد از مجموعه خود ایسام باشن الان تو بخش به ظاهر حل اختلاف ویدیو از سلامت قطعات و تست قبل از ارسال با تاریخ و نام خریدار آپلود کردم اصلاً بحث مرجوعی نیست که به دست و پا زدنای ایسام داخل سایت اینماد نگاه کنید کلاً میگه طبق قانون تجارت خریدار با هر بهانه ای 7 روز اجازه بازگشت کالا رو داره بازم این مهم نیست ، مهم اینه دقیقا 3 تا 4 ساعت از برگشت کالا من معیوبی کالا رو اعلام کردم در صورتی که طبق قانون ایسام 24 ساعت مهلت بوده، اما اینا پول رو ضبط کردن یعنی حرکتی هماهنگ با اون شخص خریدار یه گوگل سرچ کنید میفهمید دقیقاً موضوع از چه قراره، طرف لپ تاپ فرستاده بدون کابل و باتری برگشت زدن و همین داستانا اینمادم بعد از کلی مکاتبه و پاسخهای کذب ایسام جواب داد بهترین کار شکایته و طبق منشور داخلی اینماد در این مورد باید قاضی تصمیم بگیره در مورد سایر موارد هم تحقیقاتی دارم انجام میدم یه سری جرایانات از جمله نگهداری پول ملت در حساب ایسام غیر قانونی و خلاف هست و موارد دیگه الانم اگه کسی از این مجموعه مدارک و مستندات داره که متضرر شده با بنده همانگ باشه من الان تو شهری هستم که کوچیکه و خوشبحتانه دادگاه و قاضی یکم حجم کارش کمتره یعنی میشه رفت باهاش مشورت کرد و مشکلات رو عنوان کرد
    منظور بنده این بود که کسی که برا کالای 1 ملیونی زورش میومده 15 تومن پول پست بده پس بازیش میومده و باید میگفتی قبل از تحویل خود پست برگشت بزنه

ما هم با ایسام هم معامله فروش زدیم هم خرید هر جفتش هم چند بار اذیت شدم و دیگه سمت ایسام نرفتم

ایسام الان فقط و فقط بدرد کلکسیون بازا میخوره
    ویرایش توسط Web-Hosting : December 29th, 2020 در ساعت 23:08

16. تعداد تشکر ها از Web-Hosting به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)