نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: درخواست راهنمایی درمورد Redirect به آدرس های نامعتبر و تبلیغات

عضو جدید sina km آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    16 پست

پیش فرض درخواست راهنمایی درمورد Redirect به آدرس های نامعتبر و تبلیغات

سلام دوستان وقتتون بخیر
    چن وقتی هست که من مشکل ریدایرکت شدن سایتم رو به این سایت بین کوین دارم

کد:
     http://www.talar.1hesekhob.com/redirect-to/?redirect=https://sellout.page.link/inS4AcWUFq2qWK1i7
    که abuse دریاقت میکنم https://incident.netcraft.com/45fa7039552c/
    به همین خاطر هاستم مسدود شده، خیلی گشتم در این مورد اما جوابی پیدا نکردم،

فعلا تنها کاری که کردم Nofollow مربوط به افزونه سئو سایت رو غیرفعال کردم، مطمئن نیستم تاثیر داشته باشه
    و نکته بعد اینکه سایتم فقط با https باز میشه اما این ریدایرکت ها با http هست.
    و بعدی اینکه به گفته یکی از دوستان عزیز از فایل های روت سایت اسکن گرفتم اما چیز مخربی پیدا نشد

کسی همچین تجربه ای داشته؟ دلیلشو می دونید؟
    پیشاپیش ممنونم
    ویرایش توسط sina km : December 18th, 2020 در ساعت 01:26

2. # ADS

عضو جدید karimeh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست راهنمایی درمورد Redirect به آدرس های نامعتبر و تبلیغات

دلیلش می تونه نصب افزونه های و اسکریپت آلوده از سایت های نامعتبر باشه . در بیشتر مواقع فایل ایندکس فولدر پابلیک، فایل کانفیگ آلوده میشن و همینطور یه سری فایل های جدید به پوشه wp-admin ( البته اگر سایت وردپرسی باشه ) اضافه میشه . خیلی کم پیش میاد که برای خودش توی دیتابیش ، جدول اضافه کنه .

احتمال داره فایل های توی فولدر temp هم آلوده بشه .

تنها راهش هم این هست که به کل و تمام فایل های آلوده روی هاست حذف بشه و حتی اگر یه فایل آلوده توی هاست وجود داشته باشه ، دوباره ساخته میشه .

در مورد ردایرکت هم اینطوری کد نویسی شدن که اگر به طور مستقیم لینک رو توی مرورگر کپی کنید و یا از طریق هر لینک دیگه ای برید وارد سایت بشید مشکلی مشاهده نمیشه و سایت باز میشه اما در نتایج گوگل وقتی روی لینک کلیک می کنید بعد از ورود به سایت شما بلافاصله ردایرکت میشه به سایت اسپم .

و اکثر هاست های سی پنل هم با اینکه یه virus scanner دارن اما اگر هاست رو اسکن کنید هیچی پیدا نمی کنه اما اگر فایل های آلوده رو پیدا کنید و دانلود کنید بلافاصله توسط ویندوز به عنوان فایل مخرب شناسایی میشه.

اگر می تونید دسترسی بدید براتون چک می کنم و اگر تمایل داشتید با هزینه جزئی مشکل رو براتون رفع می کنم .
    ویرایش توسط karimeh : December 18th, 2020 در ساعت 06:36

4. تعداد تشکر ها از karimeh به دلیل پست مفید

عضو جدید sina km آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    23
    تشکر شده در
    16 پست

سلام ممنون از راهنماییت دوست عزیز,
    اره اسکریپت جانبی زیاد نصب دارم (بازی و سرگرمی و اینا)
    سایت اصلیم ویبولتین هست که روتشو همین کاری که فرمودید رو انجام دادم اما چیزی پیدا نکرد.. ( با انتی ویروس مک افیی اسکن کردم)
    احتمالا تو روت همون اسکریپت های جانبی باید باشه.
    اونا رو هم تست میکنم اگه موفق نشدم مزاحمت میشم.
    ویرایش توسط sina km : December 18th, 2020 در ساعت 14:26

عضو جدید karimeh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    6
    تشکر تشکر شده 
    5
    تشکر شده در
    5 پست

در اصل این اسکریپت ها ا همون فانکشن و توابعی که ممکنه سایر افزونه ها و پلاگین هااستفاده می کنن، استفاده می کنه و فایل های روی هاست ایجاد می کنه که شاید حتی برای کاربر و مدیر هاست هم تشخیص اون سخن باشه . روی چند تا هاست سی پنل و دایرکت ادمین که روشون ویروس اسکنر نصب بود نتونسته بود پیداشون کنه .
    مخصوصا توی وردپرس ، به طور مثال یه فولدر توی فولدر پلاگین ها به نام wp-file_maneger می سازه که تشابه اسمی با افزونه های مهم و اصلی وردپرس داره اما توی لیست افزونه ها نمایش داده نمیشه اما در پس زمینه سایت فعال هست .
    ویرایش توسط karimeh : December 18th, 2020 در ساعت 12:25

7. تعداد تشکر ها از karimeh به دلیل پست مفید

عضو دائم Rezash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

قبلا در تایپیکی برای مورد مشابه این رو فرستاده بودم که کپی میکنم شاید به درد شما هم خورد:

برای حل مشکل پیشنهاد میکنم:
    ۱. هاستی رو استفاده کنید که cxs و تنظیمات امنیتی درستی داشته باشه،‌اگر چه مشکل شما تقصیر هاست نیست اما کانفیگ صحیح آنتی شلر، انتی ویروس و فایروال تا حد زیادی جلوی حملات عمومی رو میگیره ( اینم اضافه کنم من از شرایط هاستینگ شما اطلاعی ندارم این مورد به معنی مشکل دار بودن هاستینگ شما نیست و شاید سایت شما باگ هایی دارد که الگوی خاص قابل شناسایی ندارد و براحتی هک میشود )
    ۲. روی هاست جدید نسخه خام وردپرس از سایت اصلی رو دریافت کنید
    ۳. تمام افزونه های مورد استفاده و قالب رو اگر از مخزن وردپرس موجود هست دریافت کنید در غیر اینصورت از مارکت های معتبر تهیه کنید
    ۴. دسترسی ویرایش فایل و قالب رو در پنل ورد پرس ببندید / روی فرم ها کد امنیتی بزارید ( اقدام کمکی )
    ۴. دیتابیس فعلی رو جایگزین دیتابیس خام کنید اما یوزرهای ادمین رو چک کنید و ادمین های اضافی رو حذف کنید. پسورد ادمین های فعلی رو عوض کنید. کلید api اگر ساخته شده حذف یا تغییر بدید
    ۵. در دیتابیس سایت ها و کدهای مخرب رو هم ممکنه نیاز باشه سرچ کنید
    ۶. افزونه های کمکی مانند wordfence نصب کنید تا تغییرات فایل ها رو اسکن کنند و فایل های مشکوک خارج از وردپرس یا تغییر یافته هسته رو فورا شناسای کنید

این مراحل اگر بدرستی انجام بشند مشکل ۹۹ درصد حل میشه اما کوچیک ترین موردی که جا به مونه میتونه دوباره شرایط قبل رو ایجاد کنه. پیشنهاد میکنم کار رو به یک متخصص بسپارید تا قبل از اینکه گوگل سایت شما رو ویروسی شناسایی کنه و به مشکل جدی تری بخورید مشکل رو حل کرده باشید
    بک آپ بگیرید قبل از آنکه پشیمان شوید!
    تشخیص سیستم مدیریت محتوای سایت - سایت شخصی

9. تعداد تشکر ها ازRezash به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)