نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2

موضوع: نارضایتی و کم فروشی خدمات دیجی فالوور digi-follower.com

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض نارضایتی و کم فروشی خدمات دیجی فالوور digi-follower.com

سلام. اول از همه بگم من این تاپیک رو برای کسایی درست میکنم که بعد از من قراره از این سایت خرید کنن چون من قبل خرید در اینترنت سرچ کردم اما متاسفانه موردی ندیدم و تا موقعی که ما تجربیاتمون رو برای همدیگه به اشتراک نزاریم راه برای سودجویی این افراد باز میمونه پس از خودم شروع میکنم.

متاسفانه فروشندگان از کم تجربگی مردم سو استفاده میکنن و با اسم ها و وعده های الکی سر مردم کلاه میزارن
    من چند روز پیش پیکچ فالوور اینستاگرام رو از سایت دیجی فالوور به آدرس سایت digi-follower.com خریداری کردم که بصورت زیر توضیح نوشته شده بود:

ملاحظه میکنید که نوشتن " فالوور ایرانی واقعی" ، "تحویل فوری بعد از سفارش" ، "لایک زن" و...
    اینم رسید خرید از خود سایت :

اولین موردی که باید در موردش صحبت کنم دروغ در مورد تحویل فوری بود! بعد از خرید سفارش من ساعت 2 شب سفارش رو ثبت کردم اما ساعت 10 و نیم صبح شروع به تحویل کردند اگر سیستمتون خودکار نیست و شمایی که مجبوری خودت دستی بیای پشت سیستم و انجام بدی چرا ادعای تحویل فوری رو دارین؟ خیلی جالبه که در اولین اس ام اس حتی نوشته شده تا 72 ساعت طول میکشه تا شخص موردنظر بیاد پشت سیستم و سفارش رو ثبت بکنه :

یعنی در فوری ترین حالت ممکن از 4 ساعت بعد شروع میکنن و در سرعت عادیشون ممکنه تا 3 روز هم طول بکشه

خب بعد از 8 ساعت شروع به ارائه فالوور کردن که سرعت افزایش فالوور رو میزاریم به حساب قوانین اینستاگرام که در مجموع 2 روز طول کشید تا 1980 فالوور (بله 2 هزار تا هم نریختن) رو اضافه کنن
    در حین ارائه فالوور بهشون در پشتیبانی تلگرام پیام دادم که فالوور های شما داخلشون فیک هست و حتی 1 عدد لایک هم نزدند و در پاسخ ایشون یک ویس 5 ثانیه ای دادند که شما فعالیت کنید لایک هم میزنن اصلن به این توجه نکردند که مشکل بنده فیک بودن فالوور ها و ایرانی نبودنشون هستش حالا لایک زدنش بماند:

البته کار به همینجا ختم نشد فقط حدود 500 تا فالوور اولیه اسم ایرانی داشتند (در حالی که بازم فیک بودند و آخرین فعالیتشون بصورت میانگین 1 سال گذشته بوده).
    بعد از 500 تای اولی کلیه فالوور هایی که برای پیج بنده ارسال شد کاملاً فیک و خارجی بودند (تعدادی هم پیچ عربی فرستادند که اسمشون مشابه ایرانی بود) اما از مجموع 1980 تایی که فرستاندند شاید فقط 5 درصد پیج های واقعی بودند و سایر موارد کاملاً فیک و خارجی بودند و در جواب اینکه پیج ها چرا فیک هستند اشون فقط یک جمله بلد بودند که شما فعالیت کنید آخه مرد مومن معنی پشتیبانی اینه که به حرف مشتری گوش کنی و مشکل رو حل کنی من میگم فالوور ها فیکه ایشون خیلی راحت دروغ میگن :

اصلن ایشون انگار متوجه سخن بنده نمیشن. میگن چون پیجای جدیدن این شکلین خب عزیز من سفارش فالوور واقعی کردم و شما پیج فیک جدید میفرستی میگی اوکی میشن؟
    بهرحال وظیفه خودم دونستم تجربه خریدمو با شما در میون بزارم تا افرادی مثل ایشون در خدمات رسانیشون تجدیدنظر کنن و همکاران ایشون حواسشون بیشتر جمع باشه که با کم فروشی ممکنه افرادی مثل من باشن که وقت بزارن و گزارش کارشون رو در دید عموم بزارن

یه مورد هم که جا مونده بود پشتیبانی 24 ساعتشون هست که از 11 صبح تا 11 شب هستش تو سایتشون که زدن پشتیبانی ۲۴ ساعته

پرسنل پشتیبانی ویژه ما همیشه در دسترس هستند. اگر در مورد خدمات ما سؤالی دارید یا هرگونه مشکلی با سفارش خوددارید، لطفاً با ما تماس بگیرید.

اما ظاهرا خودشون به تنهایی دارن کار میکنن کل زمانی هم که برای پاسخ میگذارن 30 ثانیس. به هر نقطه از سایتشون نگاه کنید 1 تناقض با عملکردشون میبینید.

بطور خلاصه عملکرد ایشون رو لیست میکنم :
    سایتی که از آن خرید شد : digi-follower.com | دیجی فالوور
    سفارش : 2000 فالوور ایرانی واقعی لایک زن تحویل فوری پشتیبانی 24 ساعته
    تعداد خرید 2000 - تعداد تحویل داده شده 1980
    تعداد فالوور ایرانی واقعی - 5%
    تعداد فالوور ایرانی فیک - 20%
    تعداد فالوور های کاملاً فیک - 75%
    تعداد لایک های دریافتی از این پکیج - 2 عدد
    عملکرد پشتیبانی و دقت در بررسی مشکل و حل آن - 0%

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    34
    تشکر تشکر شده 
    87
    تشکر شده در
    67 پست

پیش فرض پاسخ : نارضایتی و کم فروشی خدمات دیجی فالوور digi-follower.com

شما خودت رفتی با اختیار خودت خلاف قوانین اینستا داری کار میکنی !

مثل این میمونه بیای از بار کش م-واد ابراز نارضایتی کنی بگی 1 تن شیره اعلا باید واسم میاورد تفاله تر-یاک آورده !

اینها همگی فیک هستند اگر هم دوست دارین بی خودی فالور جمع کنید چند راه دارین :

برین با دخترای پارکی شهرتون هی کلیپ مسخره پر کنید یا اینکه به کسایی اینکارا میکنن پول بدین توی کلیپشون اراجیف بگن در موردتون خخخ

4. تعداد تشکر ها از Sajad.Parsa به دلیل پست مفید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)