صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: آموزش راه اندازی سرور در خانه

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش راه اندازی سرور در خانه

نقل قول نوشته اصلی توسط ali215215 نمایش پست ها
    ببنید الان با کیفیت ترین هاست اشتراکی بگیردی حت یبرا یهزار تا بازدید در روز نهایتا 50 تا70 میشه- تازه اس اس دی باشه نهایتا 80
    خب مشکل برق دارید- برق بره چکار میکنید؟
    2-پهنای باند کم را چطوری قرار است جبران کنید؟
    من مبین نت داشتم نهایت اپلود به 2 مگ نمی رسید در بهترین شرایط - در صورتی که هاستتون ایران باشه تا 20 مگ هم پهنای باند دارید
    البته ههمین هزینه مبین نت 7 گیگ ماهانه 32 هزار تومان بود که اصلا بصرفه نیست
    شما یک هاست بگیرید هزینه نت شما هم نمیشه - بمونه بقیه چیزها
    کامل بگید چرا تو خونه؟این کار قبلا در انجمتن های گوناگون تست شده - کسی جواب نگرفته
    مخصوا سر قطعی نت و برق و پهنای باند
    ممنونم از پاسختون ولی این پاسخ سوال بنده نبود ! من چه چیزی پرسیدم دوستان چه چیزی جواب میدن
    من گفتم نگید که نمیتونم و ... فقط پاسخ سوال هایی که کردمو بدید اصلا میخوام از جیبم بره شما راه حل بگو جواب سوال هام که در قسمت اول پرسیدم

بعد نصب cpanel مثلا چه چیزایی نیازه مثلا litespeed نصب کنم یا apache نصب کنم

برای مانیتورینگ این سرور باید از چه نرم افزاری استفاده کنم برای مدیریت دمای سی پی یو و وضعیت DDOS چون میخوام یه لب تاپ دیگه بهش وصل کنم و همیشه وضعیتش رو چک کنم
    چطوری میتونم فقط بصورت terminal بیاره مثل همین putty که وصل میشیم بهش

2. # ADS

عضو انجمن mizbanwebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    884
    تشکر شده در
    682 پست

>

سلام مجدد .

هنگام نصب سی پنل آپاچی هم نصب می شود و نیازی به نصب آن نیست . در صورت نیاز می توانید لایت اسپید هم برای سرعت بیشتر نصب کنید که همانند سی پنل نیاز به لایسنس دارد .
    شركت داده پرداز نت افروز ثبت 11189 و داراي نماد اعتماد الكترونيكي 2 ستاره از سازمان صنعت و معدن
    XZN Hosting

4. تعداد تشکر ها از mizbanwebhost به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mizbanwebhost نمایش پست ها
    >

سلام مجدد .

هنگام نصب سی پنل آپاچی هم نصب می شود و نیازی به نصب آن نیست . در صورت نیاز می توانید لایت اسپید هم برای سرعت بیشتر نصب کنید که همانند سی پنل نیاز به لایسنس دارد .
    برای مانیتورینگ این سرور باید از چه نرم افزاری استفاده کنم برای مدیریت دمای سی پی یو و وضعیت DDOS چون میخوام یه لب تاپ دیگه بهش وصل کنم و همیشه وضعیتش رو چک کنم

عضو انجمن mizbanwebhost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    128
    تشکر تشکر شده 
    884
    تشکر شده در
    682 پست

سلام

با توجه به اینکه centos روی آن نصب شده است . از لپ تاپ دیگر می توانید با نرم افزار putty به سیستم دیگر متصل شوید و آن را مانیتور کنید .
    شركت داده پرداز نت افروز ثبت 11189 و داراي نماد اعتماد الكترونيكي 2 ستاره از سازمان صنعت و معدن
    XZN Hosting

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    88 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Lorex نمایش پست ها
    ممنونم از پاسختون ولی این پاسخ سوال بنده نبود ! من چه چیزی پرسیدم دوستان چه چیزی جواب میدن
    من گفتم نگید که نمیتونم و ... فقط پاسخ سوال هایی که کردمو بدید اصلا میخوام از جیبم بره شما راه حل بگو جواب سوال هام که در قسمت اول پرسیدم

اسکریپت های جانبی برای افزایش سرعت - اصلا رایگان نیست - در ضمن این نال شده ها ،اکثرا مشکل دارند -یعنی راه هک را باز میکنند
    2- برای مانیتورینگ خب تنها راه باید با پوتی متصل بشید-هیچ راه حل دیگه ای نیست- چون سیستم شما لینوکس است
    برای دی داس چیز زیاد در دم دست شما نیست ،جز لاگ ها که کار تخصصی است و سابقه زیادی نیاز دارد - در ضمن تا سخت افزار انتی دی داس نباشه - با نرم افزر زیاد کاری از پیش نمی ره
    در ضمن کسی زیاد نمیاد روی سرور شخصی اتک بزنه - شما روی شبکه مخابرات هستید ، اونها خودشون امن هستند و از زیر ساخت کشور امن شده اند

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

اسکریپت های جانبی برای افزایش سرعت - اصلا رایگان نیست - در ضمن این نال شده ها ،اکثرا مشکل دارند -یعنی راه هک را باز میکنند
    2- برای مانیتورینگ خب تنها راه باید با پوتی متصل بشید-هیچ راه حل دیگه ای نیست- چون سیستم شما لینوکس است
    برای دی داس چیز زیاد در دم دست شما نیست ،جز لاگ ها که کار تخصصی است و سابقه زیادی نیاز دارد - در ضمن تا سخت افزار انتی دی داس نباشه - با نرم افزر زیاد کاری از پیش نمی ره
    در ضمن کسی زیاد نمیاد روی سرور شخصی اتک بزنه - شما روی شبکه مخابرات هستید ، اونها خودشون امن هستند و از زیر ساخت کشور امن شده اند
    اون وقت این نرم افزار Solarwinds Network Performance Monitor (NPM) به چه دردی میخوره ؟ برای لینوکس کار نمیکنه ؟

- - - Updated - - -

ببینید من فقط اتصالات اینترنت رو نمیخوام برسی کنم - از لحاظ فیزیکی گرمایش CPU و وضعیت هارد و رم و مادربرد رو میخوام توسط نرم افزار چک کنم و درصد سلامتیشون رو لحظه به لحظه چک کنم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

ببینید من فقط اتصالات اینترنت رو نمیخوام برسی کنم - از لحاظ فیزیکی گرمایش cpu و وضعیت هارد و رم و مادربرد رو میخوام توسط نرم افزار چک کنم و درصد سلامتیشون رو لحظه به لحظه چک کنم

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    88 پست

ببینید من فقط اتصالات اینترنت رو نمیخوام برسی کنم - از لحاظ فیزیکی گرمایش cpu و وضعیت هارد و رم و مادربرد رو میخوام توسط نرم افزار چک کنم و درصد سلامتیشون رو لحظه به لحظه چک کنم
    باید وی ام ویر نصب کیند- بعدش یک ماشین مجازی لینوکس برزید- بعدش به وی ام ویر وصل بشید همه چیز مشخص میشه- این روال نصب روی سرور است - روی خونگی من تست نکردم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    7
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

باید وی ام ویر نصب کیند- بعدش یک ماشین مجازی لینوکس برزید- بعدش به وی ام ویر وصل بشید همه چیز مشخص میشه- این روال نصب روی سرور است - روی خونگی من تست نکردم
    کدوم نسخه Vmware ؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    5
    تشکر تشکر شده 
    122
    تشکر شده در
    88 پست

کدوم نسخه Vmware ؟
    6
    ..........

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)