صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 38

موضوع: اندر حکایت پشتیبانیهای هاستینگهای ما

عضو جدید operator آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    11 پست

پیش فرض اندر حکایت پشتیبانیهای هاستینگهای ما

من توی این مطلب قصد ندارم به کسی یا شغلی بی احترامی کنم ، فقط قصد دارم تجربه خودم رو در چند هاست که از چند شرکت مختلف گرفتم در مواقع ضروری بیان کنم
    خیلی هاتون شاید به راحتی متوجه بشید که من در حال حاظر منظورم کیه و چه چیزی باعث شده این تاپیک رو بزنم ، بحث من با این هاستینگ خاص هست ولی این معضلی هست که همه (بهتر بگم 99%) هاستینگهای ما دارند.
    متاسفانه زمانی که هوا افتابی ه و همه چیز خوبه و سایت آپ ه ، دیتاسنتر مشکلی نداره ، سرور مشکلی نداره ، شبکه دیتاسنتر درسته و هزاران هزار دلیل و برهان دیگر که هر کدوم که نباشه موجب داون شدن سرور ها میشه (حتی ندادن پول چای سرایدار دیتاسنتر) همه در دسترس هستند
    توی یاهو میری میبینی بله مثل شیر بیدارند و حتی ساعت 2 نصف شب هم میبینی به به عجب هاستینگی انتخاب کردی که ساعت 2 نصف شب هم بیداره و اگر سلام کنی جواب میده
    حالا میرسیم به زمانی که سایت داون شد و مشکلی برای سرور پیش اومده (اعم از مشکلاتی که در بالا گفته شد)
    1. جواب تلفن که همون قبلا که وضعیت خوب بود به زور میدادند حالا که دیگه اگر لطف کنند فقط تلفن رو خاموش نمیکنند جواب دادن که محاله
    2. جواب اس ام اس رو در روزهای آفتابی خوب میدن ولی هوا که ابری میشه غیر ممکنه جواب اس ام اس داده بشه
    3. اه سایت خودشون هم که روی همین سرور پس اونم داون ه
    4. توی یاهو که عمرا پیداشون نمیکنی
    5. تنها امیدواریت ایمیل ه که اونم پس از چند تا میل فرستادن پشیمون میشی و بی خیال ماجرا میشی
    6. تلفن ، ایمیل و آی دی پشتیبانی هم که محاله بتونی پیدا کنید و تنها راه ارتباطی با پشتیبانی همون سایت و بخش ساپورت سایته که باز برمیگرده به مورد سوم

میشینی تا وقتی که یک تق ی به توقی بخوره و سایت با سلام و صلوات بالا بیاد
    اتفاقات بعد از بالا اومدن سایت
    1. بازم طبق معمول تلفن رو که اصلا جواب نمیدن
    2. اس ام اس هم که عمرا جواب بدن
    3. توی یاهو هم تا چند روز آفتابی نمیشن
    4. پشتیبانی سایت هم که با وجود انتخاب مورد Emergency بعد از 1 روز هنوز جوابی نمیدن (در صورتی که در روزهای آفتابی 1 ساعته موارد Emergency رو حواب میدادند)

حالا شما بفرمائید که بنده با این وضعیت دیگه به چه کسی میتونم اعتماد کنم و سایتم رو روی سرورهای شخص دیگه ای بزارم ؟
    این تاپیک ممکنه با برخورد برخی دوستان همراه باشه ولی بیاین و کمی واقع گرا باشیم و واقعیتها رو ببینیم ، من مشتری چه گناهی کردم که قبل از دریافت هاستم پولش رو دادم ولی این خدمات افتضاح رو دارم تحمل میکنم اونم از شخصی که خیلی از دوستان به من گفتن که بهترین خدمات رو داره
    دوستان عزیز به خدا ، به پیر ، به پیغمبر - مشکلاتی که سرور داره ، مشکلاتی که طرف حساب من با آبدارچی اونجا داره ، مشکلاتی که دیتاسنتر برای ایشون ایجاد کرده ، مشکلاتی که شبکه دیتاسنتر داره به من هیچ ربطی نداره چون من پول هاستم رو دادم و انتظار خدمات دارم
    انتظار آپتایم 99.9% ی که ادعا شده رو دارم نه انتظار داون 4 روزه سایت و بعد از بالا اومدنش هم با مشکلاتی نظیر دسترس نداشت به سی پنل مواجه بشم و دوباره و سه باره و صد باره داون شدن های مکرر نیم ساعتی تا 3 ساعتی سایت
    دوست عزیز انتظار دارم حداقلش وقتی سایت داون شده همینقدر به خودت زحمت بدی و توی یاهو آن بشیو در دلیل داون بودن سایت بگی ببخشید ، عذر میخوام سایت تا چند ساعت دیگه آپ میشه نه اینکه از ترس مشتری ها که نمیخوای یک "ببخشید" خشک و خالی بهشون بگی قایم شی و ادعا کنی داری کارهای سرور رو رسیدگی میکنی

من دلم خیلی پره خواسته باشم ادامه بدم زیاد میشه در حوصله هیچ کس نمیگنجه
    انتظار جواب از کسی رو ندارم فقط اینو گفتم شاید برخی از دوستان از خواب بیدار بشن

2. تعداد تشکر ها ازoperator به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید khabaloo آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    69 پست

پیش فرض پاسخ : اندر حکایت پشتیبانیهای هاستینگهای ما

حالا برای همه که نه ولی متاسفانه تقریبا درسته

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    457
    تشکر شده در
    348 پست

یه امری هست ، وقتی طرف برای 10 گیگ هاست می گیره ماهی 1000 تومان ، وقتی سرور مشکل می خوره طرف می گه مگه عقلم کمه برای 1000 تومان اعصابمو خرد کنم ! خوب شما هم وقتی برای 10 گیگ هاست 1000 تومان می دی ، انتظار جواب گرفتن نداشته باشید ! یه قاعده کلی هست

6. تعداد تشکر ها ازamirHoseein به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    69 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amirHosein نمایش پست ها
    یه امری هست ، وقتی طرف برای 10 گیگ هاست می گیره ماهی 1000 تومان ، وقتی سرور مشکل می خوره طرف می گه مگه عقلم کمه برای 1000 تومان اعصابمو خرد کنم ! خوب شما هم وقتی برای 10 گیگ هاست 1000 تومان می دی ، انتظار جواب گرفتن نداشته باشید ! یه قاعده کلی هست
    البته همیشه هم برای سرور های ارزون قیمت نیست و واسه گرونتر ها هم بعضا این مشکلات هست

8. تعداد تشکر ها از khabaloo به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    65
    تشکر تشکر شده 
    204
    تشکر شده در
    170 پست

من که متوجه نشدم کدوم یکی از دوستان رو می گید، ولی اگه از شرکت بگیرید که شماره ی ثبت داشته باشه و uptime پایین سایتشون، نباید به مشکلی بر بخورید

---------- Post added at 03:37 PM ---------- Previous post was at 03:36 PM ----------

اینم 100% درسته!

تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    11 پست

خیر دوست عزیز بنده برای 10 گیگ هاست 1000 تومن ندادم
    مسئله مالی یکی از کم اهمیت ترین موارد زمان انتخاب هاستینگم بود
    کاش اول تحقیق میکردید که ببینید بنده از کی هاست گرفتم بعد میومدید و اظهار لطف میکردید دوست عزیز
    مهمترین مسائلی که بنده در زمان انتخاب هاستینگم عنوان کردم 1. امنیت 2. آپتایم بود
    حتی توی همین فروم در مورد شخصی که قصد داشتم ازش هاست بگیرم تحقیق کردم و جوا مثبت گرفتیم از دوستان که به این روز افتادیم

---------- Post added at 07:12 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

نقل قول نوشته اصلی توسط soroushhost نمایش پست ها
    من که متوجه نشدم کدوم یکی از دوستان رو می گید، ولی اگه از شرکت بگیرید که شماره ی ثبت داشته باشه و uptime پایین سایتشون، نباید به مشکلی بر بخورید[color=silver]
    بنده نخواستم که از کسی اسم ببرم ولی شما بگید که شرکت و شماره ثبتش در زمان داون بودن ، آپتایم افتضاح و خدمات افتضاح تر به چه درد من میخوره
    خود بنده از یک شخص حقیقی (نه یک شرکت ثبت شده و حقوقی)یک vps گرفتم که بسیار راضی ام ازش(که اونم شاید تحقیق کنید متوجه بشید چه کسی گرفتم ولی بحث ایشون نیست اینجا وگرنه اسم میبردم)

11. تعداد تشکر ها ازoperator به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    35
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    69 پست

بحث این هست که حتی اگه سرور 1000 تومنی هم باشه کسی که وارد این کار شده باید به مشتری احترام بزاره
    همه چیز که سود نیست

13. تعداد تشکر ها ازkhabaloo به دلیل پست مفید

عضو انجمن iranwebwork آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    134
    تشکر تشکر شده 
    273
    تشکر شده در
    161 پست

البته دوست عزیز در مورد تحریم و مشکل شبکه دیتا سنتر که می فرمایید اگر شما متن موافقت نامه روهنگام ثبت نام و خرید سرویس مطالعه و سپس قبول کنید متوجه خواهید شد که اکثرا به دلیل اینکه مشکلات مربوط به تحریم - شبکه دیتاسنتر، زلزله آتش سوزی و ... در صورت اتفاق متوجه شخص فروشنده بنا به عدم دسترسی و موانع، نمی شه ، و اکثرا این رو ذکر کردن. بنابراین بهتر متن موافقت نامه رو قبل خرید بخونید حتما. با بقیه گفته هاتون موافقم در مورد تعداد تقریبا کثیری صدق میکنه
    I'm not in competition with anybody But myself .. , My goal is to beat my last Performance

15. تعداد تشکر ها ازiranwebwork به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    167
    تشکر تشکر شده 
    457
    تشکر شده در
    348 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط operator نمایش پست ها
    خیر دوست عزیز بنده برای 10 گیگ هاست 1000 تومن ندادم
    مسئله مالی یکی از کم اهمیت ترین موارد زمان انتخاب هاستینگم بود
    کاش اول تحقیق میکردید که ببینید بنده از کی هاست گرفتم بعد میومدید و اظهار لطف میکردید دوست عزیز
    مهمترین مسائلی که بنده در زمان انتخاب هاستینگم عنوان کردم 1. امنیت 2. آپتایم بود
    حتی توی همین فروم در مورد شخصی که قصد داشتم ازش هاست بگیرم تحقیق کردم و جوا مثبت گرفتیم از دوستان که به این روز افتادیم

---------- Post added at 07:12 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

بنده نخواستم که از کسی اسم ببرم ولی شما بگید که شرکت و شماره ثبتش در زمان داون بودن ، آپتایم افتضاح و خدمات افتضاح تر به چه درد من میخوره
    خود بنده از یک شخص حقیقی (نه یک شرکت ثبت شده و حقوقی)یک vps گرفتم که بسیار راضی ام ازش(که اونم شاید تحقیق کنید متوجه بشید چه کسی گرفتم ولی بحث ایشون نیست اینجا وگرنه اسم میبردم)
    این فروم چون همه همکار هستند معلومه همه تایید می کنند هم رو

تشکر تشکر کرده 
    36
    تشکر تشکر شده 
    39
    تشکر شده در
    11 پست

این فروم چون همه همکار هستند معلومه همه تایید می کنند هم رو
    کاش یکم توی خوبی سعی کنیم رقابت کنیم و همیشه سعی کنیم با خدمات بهتر از همکارانمون پیشی بگیریم
    متاسفانه توی کار هاستینگ همه توی خدمات بد کورس گذاشتند و مشتری مجبور بین بد و بدتر انتخاب کنه نه بین خوب و بهتر
    با مشکل خیلتر و سایتهای ساماندهی و وزارت ارشاد و ... کم مشکل داریم این مشکلات هم روش
    اونوقت میگن چرا فارسی در اینترنت نفوذ نداره و نفوذ زبان فارسی در اینترنت کمه

18. تعداد تشکر ها ازoperator به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)