صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: نکست پی هم به جمع ناپدید شدگان پیوست!

عضو انجمن M.D.A آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    191
    تشکر شده در
    164 پست

پیش فرض نکست پی هم به جمع ناپدید شدگان پیوست!

سلام

وب سایت نکست پی همیشه مدعی بوده که پرداخت ها حداکثر ۲۴ ساعته انجام میده اما هیچ وقت اینطور نبوده،و الان چند روز هست که از طریق نه مبلغ درخواستی به حساب ها واریز میکنن،نه جواب تیکت میدن،و نه تلفن.
    ظاهرا برنامه ریزی کردن که بخوره به این تعطیلات عید که دست کسی هم به جایی بند نباشه.
    درصورتی که ازشون درگاه دارین پیشنهاد میشه سریع تر از جای دیگه درگاه دریافت کنین.

موفق باشید

2. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    382
    تشکر شده در
    251 پست

پیش فرض پاسخ : نکست پی هم به جمع ناپدید شدگان پیوست!

مشتری بعد گرفتن نماد کمتر از 48ساعت : سلام من یه درگاه میخواستم
    کارمنده بانک سامان : بفرمایین فرم خدمتتون برین پیش فلان شخص تا اطلاعات و...بهتون ایمیلو...شه
    وقتی راحت میشه درگاه مستقیم داشت گوربابا واسطه ها پس!

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    191
    تشکر شده در
    164 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfire نمایش پست ها
    مشتری بعد گرفتن نماد کمتر از 48ساعت : سلام من یه درگاه میخواستم
    کارمنده بانک سامان : بفرمایین فرم خدمتتون برین پیش فلان شخص تا اطلاعات و...بهتون ایمیلو...شه
    وقتی راحت میشه درگاه مستقیم داشت گوربابا واسطه ها پس!
    درگاه ملت داشتیم چند روز پیش اذیت کردن ماهم اومدیم رو واسط،چون شرکت های دیگه تحقیق کردم داستان داشتن و طول میکشید.
    اومدیم نکست پی که اینطوری شد،نهایت تا امروز صبر میکنم واریز نکردن طور دیگه پیگیر میشم...
    البته الان که پرسجو کردم دیدم خیلی ها این مشکل رو با نکست پی دارن...

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    382
    تشکر شده در
    251 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط M.D.A نمایش پست ها
    درگاه ملت داشتیم چند روز پیش اذیت کردن ماهم اومدیم رو واسط،چون شرکت های دیگه تحقیق کردم داستان داشتن و طول میکشید.
    اومدیم نکست پی که اینطوری شد،نهایت تا امروز صبر میکنم واریز نکردن طور دیگه پیگیر میشم...
    هیچکدوم سامان نمیشن قدرتی که تو فضا مجازی دارن بالاتر از همه بانکان و احترامی که به مشتریا میزارن خودشونم باسوادن نه بیسواد بعد سامان فقط ملی بقیش دیگه بدرد نمیخورن مورد داشتیم طرف ایمیل زدنم بلد نبوده!
    برو سامان زیر 48ساعت همه چیت امادس.

عضو جدید Farzad90 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    190
    تشکر شده در
    135 پست

دوست عزیز در کانال نکست پی عضو بشید مدیرش توضیحات داده برای این مشکل.

عضو دائم RoobinaServer آواتار ها
    Tehran | تلگرام : @rbserver | کانال تلگرام : @roobinaserver
    تشکر تشکر کرده 
    438
    تشکر تشکر شده 
    7,424
    تشکر شده در
    5,193 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط gdfire نمایش پست ها
    هیچکدوم سامان نمیشن قدرتی که تو فضا مجازی دارن بالاتر از همه بانکان و احترامی که به مشتریا میزارن خودشونم باسوادن نه بیسواد بعد سامان فقط ملی بقیش دیگه بدرد نمیخورن مورد داشتیم طرف ایمیل زدنم بلد نبوده!
    برو سامان زیر 48ساعت همه چیت امادس.
    سامان فوق العاده بی ادب هستند - فوق العاده به مشترکی که کمتر از حقوق یک ماه کارمندان کل بانک پول تو حساب باشه بی احترامی میکنند و تا هر موردی بشود قوانین بانک مرکزی را وسط میکشند در صورتی که بانک هایی مثل ملی - سپه - ملت - پاسارگاد چنین کاری نمیکنند.

البته چه بخواهید چه نخواهید به شما و هیچ کس درگاه دیگر نمیدهند، درگاه بانک سامان هم طبق قوانین جدید چندین ماه است که بر خلاف مواردی که در سایتشون درج کرده اند فقط به شرکت های حقوقی سرویس میدهند و اینماد تنها را دیگر قبول ندارند.

سداد بانک ملی را بگیرید بسیار با احترام و با پیگیری بالا خدمات ارائه میکنند.(هرچند خدمات بانکی این بانک یه کم سنتی و قدیمی است).

چون با اکانت روبینا سرور پیغام نوشتیم لازم هست ذکر کنیم که تمام این نظراتی که گفتیم نظرات شخصی بنده (بازاریاب) است و ربطی به گروه یا سایت و درگاه های روبینا سرور ندارد و اصلا اطلاعی از موارد مالی آن ندارم وگرنه درگاه خود مجموعه را خدمتتون معرفی میکردم، اما موارد ذکر شده تجربه شخصی بر روی سایت فروش فایل بوده است و با سداد به راحتی کار انجام شده است.
    ویرایش توسط RoobinaServer : March 19th, 2019 در ساعت 18:03
    میزبان داده پرداز - روبینا سرور - (تلفن و راه های ارتباطی - Roobinaserver.ir)
    پرووایدر خدمات دیتاسنتری در تهران
    از سال 1385 تا کنون

8. تعداد تشکر ها ازRoobinaServer به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    189
    تشکر تشکر شده 
    900
    تشکر شده در
    777 پست

هر کدام از شرکت های واسطه که درگاه ارائه میدن مثل به پرداخت، سداد و... هرکدام خوبی و بدی های خودشون رو دارند .

تشکر تشکر کرده 
    32
    تشکر تشکر شده 
    191
    تشکر شده در
    164 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad90 نمایش پست ها
    دوست عزیز در کانال نکست پی عضو بشید مدیرش توضیحات داده برای این مشکل.
    توضیحاتی که دادن خیلی مسخره هست!
    درصورتی که دی داس وجود داشت سایت برای ما هم نباید باز میشد یا به کندی باز میشد پس در صورتی که برای من کاربر سایت بدون مشکلی باز میشه و هر درخواست و تیکتی میتونم ثبت کنم پس اونا هم به سایت دسترسی کامل دارن و هم میتونین درخواست واریز هارو ببینن و انجامش بدن و هم میتونن تیکت هارو جواب بدن!
    توضیحات غیر حرفه ای که ایشون دادن فقط بدرد چندتا آدم بی سواد میخوره نه کسی که حداقل در حد نتورک پلاس بلده!
    ققط میخوان طولش بدن تا پایان سال پولی تو حساب شون باشه یا با پول ملت رفتن واسه خودشون خرج هایی کردن و برای بازپرداخت به مشتری ها کسری اوردن میخوان با طول دادن تسویه حساب ها این کسری شون رو جبران کنن،چون تا پایان تعطیلات رسمی که میشه حدود 7 روز دیگه همینطور پول مردم میاد تو حسابشون اما پولی از اونا کم نمیشه...
    در هر صورت حرکت خیلی غیر حرفه ای زدن.
    شاید الان خوشحال باشن اما من و خیلی افراد دیگه مثل من تبلیغات منفی واسشون خواهیم داشت.

عضو انجمن Genral X2 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    179
    تشکر تشکر شده 
    209
    تشکر شده در
    164 پست

من همیشه نکست پی استفاده میکنم ، اتفاقا سریع ترین تسویه رو داره
    بزرگترین انجمن گیمینگ ایرانی /// AmazonGame.iR

-----------------------------------------------------------------------------
    Haj_Milat@

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    50
    تشکر تشکر شده 
    382
    تشکر شده در
    251 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط RoobinaServer نمایش پست ها
    سامان فوق العاده بی ادب هستند - فوق العاده به مشترکی که کمتر از حقوق یک ماه کارمندان کل بانک پول تو حساب باشه بی احترامی میکنند و تا هر موردی بشود قوانین بانک مرکزی را وسط میکشند در صورتی که بانک هایی مثل ملی - سپه - ملت - پاسارگاد چنین کاری نمیکنند.

البته چه بخواهید چه نخواهید به شما و هیچ کس درگاه دیگر نمیدهند، درگاه بانک سامان هم طبق قوانین جدید چندین ماه است که بر خلاف مواردی که در سایتشون درج کرده اند فقط به شرکت های حقوقی سرویس میدهند و اینماد تنها را دیگر قبول ندارند.

سداد بانک ملی را بگیرید بسیار با احترام و با پیگیری بالا خدمات ارائه میکنند.(هرچند خدمات بانکی این بانک یه کم سنتی و قدیمی است).

چون با اکانت روبینا سرور پیغام نوشتیم لازم هست ذکر کنیم که تمام این نظراتی که گفتیم نظرات شخصی بنده (بازاریاب) است و ربطی به گروه یا سایت و درگاه های روبینا سرور ندارد و اصلا اطلاعی از موارد مالی آن ندارم وگرنه درگاه خود مجموعه را خدمتتون معرفی میکردم، اما موارد ذکر شده تجربه شخصی بر روی سایت فروش فایل بوده است و با سداد به راحتی کار انجام شده است.
    من که دارم درگاه از سامان و راضیم هرموقعه هم خواستم قشنگ و مودبانه راهنمایی کردن نسبت به بقیه نظر شخصی بود گفتم .
    تو ایران فقط سامان و ملی بهترینن بقیه دروپیت.

- - - Updated - - -

توضیحاتی که دادن خیلی مسخره هست!
    درصورتی که دی داس وجود داشت سایت برای ما هم نباید باز میشد یا به کندی باز میشد پس در صورتی که برای من کاربر سایت بدون مشکلی باز میشه و هر درخواست و تیکتی میتونم ثبت کنم پس اونا هم به سایت دسترسی کامل دارن و هم میتونین درخواست واریز هارو ببینن و انجامش بدن و هم میتونن تیکت هارو جواب بدن!
    توضیحات غیر حرفه ای که ایشون دادن فقط بدرد چندتا آدم بی سواد میخوره نه کسی که حداقل در حد نتورک پلاس بلده!
    ققط میخوان طولش بدن تا پایان سال پولی تو حساب شون باشه یا با پول ملت رفتن واسه خودشون خرج هایی کردن و برای بازپرداخت به مشتری ها کسری اوردن میخوان با طول دادن تسویه حساب ها این کسری شون رو جبران کنن،چون تا پایان تعطیلات رسمی که میشه حدود 7 روز دیگه همینطور پول مردم میاد تو حسابشون اما پولی از اونا کم نمیشه...
    در هر صورت حرکت خیلی غیر حرفه ای زدن.
    شاید الان خوشحال باشن اما من و خیلی افراد دیگه مثل من تبلیغات منفی واسشون خواهیم داشت.
    درگاه ها واسط همگی اینن از سرمایه ملت جاها دیگه سود و ...بعد به طرفا میدن بیشتر بازاریابیو...وگرنه کسی با یه درصد کارمز میلیاردر نمیشه اونم با وضع اقتصادی ناجوری که تو ایران هست اونم فقط فقط ملتش مقصرن و حقشونه.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)