صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: آموزش پیشرفته لینک سازی و Off Page SEO 2018 بدون حرف های تکراری و کلیشه های بی کاربرد

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    33 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش پیشرفته لینک سازی و Off Page SEO 2018 بدون حرف های تکراری و کلیشه های بی کاربرد

نقل قول نوشته اصلی توسط bigtel نمایش پست ها
    سلام

من پکیج آموزش بکلینک 2018 شما رو 2 هفته گذشته بررسی کردم ولی چند سوال برام پیش اومده.

چرا با روش های گری هت که در آموزش گفته شده, سایت seorooz داخل کلمه کلیدی شاخصی رتبه به خصوصی نگرفته ؟

و اینکه آیا چند نمونه کار میتونید برای بنده ارسال کنید که با این روش ها تونسیتد به رتبه اول بهبودشون بدین ؟

ممنون
    درود بر شما.من میخواستم توی خود پست اصلی توی سایت، نمونه کارها رو بذارم و گفتم ببینم اول کسی اصلا به چنین چیزی نیاز داره و چنین درخواستی مطرح میکنه که تا حالا حتی تو کامنت ها هم کسی نگفته بود که شما توی وب هاستینگ تاک و کلا همه جا اولین نفری هستید که مطرح کردید.بله چند نمونه کار در زیر قرار دادم.تعداد خیلی و خیلی ها چون وسط کار هستند و خیلی از کیورد هاشون بالاست و بخشی بالا نیست و دلایل تجاری و privacy و رقابتی دیگه، همش رو نمیتونم لیست کنم.و بارها دیدم که نمونه کارهار و خیلی ها بر میدارن تو نمونه کارهای خودشون میزنن! حتی مواردی بوده، که بعد از نتیجه گرفتن، مشتری طراح سایت رو عوض کرده و شرکت جدید، اسم خودش رو به عنوان مجری سئو و طراح سایت زیر سایت درج کرده.چه برسه به اینکه چیزی هم درج نشده باشه.اصلا قابل اثبات نیست به علاوه کلی دردسر دیگه.نمونه کار دادن جز دردسر چیزی نداره کلا.حالا من چند تا میگم.

پنجره upvc و سایر عبارت های مشابه هم صفحات داخلی هم ص نخست که سالهاست بالاست.
    upvc.co

تور چین، تور ترکیه ، تور مسافرتی ، تور داخلی ، تور اروپا و...
    تور مالزی و کیش و تایلند و چند کیورد دیگه هم بعد از دوسال رفت صفحه 2. که البته من در حال اجرا نبودم دیگه اون زمان.
    findatour.co

درب اتوماتیک
    درب ضد سرقت
    و هزاران کیورد دیگه
    sakhtemoon.com

درب ضد سرقت
    doorsam.ir

خودرو دست دوم ، کارکرده و خیلی کیورد دیگه مرتبط با موضوع سایت
    hamrah-mechanic.com

آموزش لینک سازی
    صفحه داخلی سئوروز برای همین یک ماه اخیر روی یک صفحه خاص تقریبا بدون هزینه نقدی

خرید ورودی گوگل
    bazdidyar.com

درباره سئوروز هم یک کیورد خاص مثل سئو ملاک خوبی نیست برای سنجش.رتبه سایت، رو من توش دخیل نیستم و آقای مهدی زاده انجام میده که ایشون هم اتفاقا، همین الان به قدری سرش شلوغ هست که باید پروژه های فعلیش رو جمع بکنه و یک سری سیاست های دیگه که یکیش اینه که ما کمتر کار پروژه ای انجام میدیم و مشغول فعالیت های دیگه در حوزه سئو شدیم که دیگه کمتر درگیر کار پروژه ای بشیم(برای دیگران) .در نتیجه اصلا هدف ما نیست رتبه سئوروز.درسته که تو همه کیورد ها بالا باشه خیلی بهتره.ولی برای ما الان اولویت نیست.مثل آقای علیزاده (وب برندینگ) سایتشون رتبه نداره ولی سالهاست کارشون رونق خوبی داره.
    ویرایش توسط mohsen.unlimited : September 8th, 2018 در ساعت 13:24

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    33 پست

پیش فرض پاسخ : آموزش پیشرفته لینک سازی و Off Page SEO 2018 بدون حرف های تکراری و کلیشه های بی کاربرد

دوستانی که توی تلگرام درخواست تخفیف داشتند، از کد زیر به مدت محدود می تونید استفاده کنید
    whtforum100

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)