صفحه 2 از 49 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 488

موضوع: تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 ) + جایگزین

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    260
    تشکر شده در
    156 پست

پیش فرض پاسخ : تحریم ایرانیان توسط ریسلو از 18 جولای ( 27 تیر 96 ) + جایگزین

نقل قول نوشته اصلی توسط ‌‌‌ نمایش پست ها
    شما یادتون نمیاد این ریسلو همون ریسلر کلاب بود که خودش برامون سایت درست کرد عضومون کرد دامینامونو منتقل کرد و شد ریسلو تازه اون موقع زمان احمدی بود ریسلر کلابم یه شرکت امریکایی بود ...
    الکی جو ندین به قضیه اینا نون خودشونو اجر نمیکنن

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=94161
    نمیکنند. ولی مجبورشون میکنند که نونشون رو آجر کنند. یا دست کم مجبور میشن بروند توی روسیه یا چین شرکت بزنن. چون با قوانین هلند و اتحادیه اروپا باید تا چند وقت دیگه همین رو هم ببندند.

2. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

اینا خودشونم نمیدونن دارن چیکار میکنن، یه نسخه فک کنم جدیدتر تو سایتشون هست:

https://kb.hostcontrol.com/Policy_re...078fe-92477621

Introduction

Policy restrictions on the use of platform services and products apply to resellers, customers, and contacts from various countries that are subject to sanctions by the international community.
    Transaction checks

On Tuesday, July 18, 2017, we will introduce automated checks of transactions in our platform. Transactions can only be completed successfully if the contact details (for example: country, phone number, email address, and IP address) of resellers, customers, and contacts are proven to be correct. This will have consequences for accounts of resellers and customers in all tiers.
    Consequences

Starting July 18, 2017, resellers, customers, or contacts that are subject to policy restrictions cannot:

• Create new accounts
    • Create new products
    • Transfer domain names to our platform

Starting September 18, 2017, they cannot:

• Renew existing products
    • Add funds to their account balance

جالبه که این متن تاریخاش با تاریخای ایمیل فرق داره و هیچ اشاره هایی هم به افزایش قیمت نشده.

این متن اگرچه گنگ هست ولی چیزی که به نظر من میرسه اینه که دیگه از 4 روز دیگه دامنه جدید نمیشه ثبت کرد و از دو ماه دیگه نه میشه پول ریخت نه رینیو کرد.

ضمنا تو یه بخش اشاره شده که شماره تلفن و IP آدرس همه کاربرا چک میشه که طرف واقعا از همونجا باشه، یعنی حتما باید این اطلاعات برای هر دامنه درست باشه. یعنی اطلاعات الکی هم منتفیه!

ولی با اینکه دوستان گفتن دیگه نمیشه از ایران اکانت ساخت من چک کردم هنوز ایران تو لیستشون هست، حالا من بشون ایمیل زدم که دقیق بگن چیه فعلا که جوابی ندادن.
    ویرایش توسط rahbari : July 14th, 2017 در ساعت 20:55

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

من یه اکانت جدید تو ریسلو ساختم کشور رو کانادا تعریف کردم واحد پول دلار شده و پرداخت paypal هم داره . 25 دلار دیپوزیت کردم حالا منتظرم اکانت تایید شه .اما اینکه تو سطح مشتری ها تک تک کانتکت دامنه ها رو چک کنن خیلی خیلی عجیبه و هیچ شرکتی این کارو نمی کنه اینجوری باشه که کلا راه فراری نداره

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    1
    تشکر شده در
    تشکر شده 1 بار در 1 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mansix نمایش پست ها
    من یه اکانت جدید تو ریسلو ساختم کشور رو کانادا تعریف کردم واحد پول دلار شده و پرداخت paypal هم داره . 25 دلار دیپوزیت کردم حالا منتظرم اکانت تایید شه .اما اینکه تو سطح مشتری ها تک تک کانتکت دامنه ها رو چک کنن خیلی خیلی عجیبه و هیچ شرکتی این کارو نمی کنه اینجوری باشه که کلا راه فراری نداره

چیزی که زده اینه (All Tiers)، یه دفعه دیگه خیلی جو گرفتتشون، امیدوارم این به بقیه سرایت نکنه و الا همه دیگه باید شماره تلفن ولید داشته باشن.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    28
    تشکر تشکر شده 
    112
    تشکر شده در
    85 پست

به نظر من بهتره همین اکانت و دامنه ها رو نگه داریم ولی یه اکانت از یه شرکت اروپایی دیگه ایجاد کنیم و دامینهای جدید رو اونجا ثبت کنیم و دامنیهای موجود رو کم کم که زمان تمدیدشون میرسه انتقال بدیم به شرکت جدید و کلا ریسلو رو خالی کنیم
    تنها مزیت ریسلو در مقابل بقیه قیمتهای خوبشه ولی بخوان اینجوری اذیت کنن کمی قیمت بالاتر بهتر از این شرایطه به نظرم

- - - Updated - - -

درضمن فکر میکنم بهتر باشه در شرکتهای مختلفی پخش بشیم اینکه همه میرن سراغ یه شرکت انقدر ایرانی زیاد میشه که اونها هم به مشکل برمیخورن
    ولی وقتی در بین چند شرکت پخش باشیم احتمال بروز مشکل کمتره به نظرم
    آدرس تلگرام:
    https://t.me/babak1983
    آیدی تلگرام:
    @babak1983

7. تعداد تشکر ها ازbabakebrahimi به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    57
    تشکر شده در
    46 پست

دوستان یه سوال فنی داشتم
    این Realtime Register B.V. یعنی ریسلو یا اینکه این یه شرکتی هست بزرگتر که ریسلو زیر شاخه اون هست ؟ (در واقع ایا ریسلو ریسلر این Realtime Register B.V. هست ؟)

عضو انجمن Kian آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    672
    تشکر تشکر شده 
    524
    تشکر شده در
    340 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrdad201 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال فنی داشتم
    این Realtime Register B.V. یعنی ریسلو یا اینکه این یه شرکتی هست بزرگتر که ریسلو زیر شاخه اون هست ؟ (در واقع ایا ریسلو ریسلر این Realtime Register B.V. هست ؟)
    ریسلو یک ریسلر از رجسترار هلندی (هندی) ریئل تام رجیستر هست

وقتی که ایرانی ها رو از رسیلر کلاب بیرون کردند یک ریسلر در کمپانی ریئل تام رجیستر هلندی - هندی ساختند به نام ریسلو و ما ها رو به این ریسلر صوری منتقل کردند تا قاطی بقیه مشتریاشون نشیم و تا حد زیادی هم از تحریم ها در امان بمونند و بمونیم ! چون تحریم ها شامل ریسلرها نمیشه.
    باران که می بارد تو می آیی --*-- باران گل، باران نیلوفر
    باران مهر و ماه و آئینه --*-- باران شعر و شبنم و شبدر

10. تعداد تشکر ها ازKian به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    48
    تشکر تشکر شده 
    57
    تشکر شده در
    46 پست

الان سوال من این هست
    ریسلو ما رو دچار مشکل کرده یا ریل تایم رجیستر ؟

و اینکه اگه فرضا ما بریم پیش کسی که مستقیما نماینده ریل تایم رجیستر هست ایا ممکنه باز هم برای ما ایرانیها مشکل پیش بیاد ؟؟؟؟

این سوال رو به این دلیل عرض میکنم که من یه سری مشتری دارم که اکانت دامین و هاستشون توسط مارال هاست ثبت شده. از مارال هاست سوال کردم گفت ما مستقیما نماینده ریل تایم رجیستر هستیم.

میخواستم ببینم ممکنه برای دامنه هایی که توسط مارال هاست ثبت شده هم مشکل پیش بیاد ؟

عضو دائم Ashkankamangar.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,509
    تشکر تشکر شده 
    4,086
    تشکر شده در
    2,328 پست

من گفتم که ایران نیستم و حاظرم مدارک خودمو بفرستم که گفتند طی دو روز آینده بهتون نتیجه رو میگیم

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    2
    تشکر تشکر شده 
    80
    تشکر شده در
    62 پست

به زودی : فروش اکانت تایید شده ریسلو ۵۰۰ هزار تومن :|

14. تعداد تشکر ها ازvpsman به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 49 نخستنخست 12345612 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)