صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: هک شدن مدیریت حساب ایرانسل (E-care)

عضو انجمن amin karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    274
    تشکر شده در
    210 پست

پیش فرض پاسخ : هک شدن مدیریت حساب ایرانسل (E-care)

دوستان چرا ما از شکست هم وطن خودمون خوشحال میشیم !
    منم جای ایرانسل میبودم اگه حتی هکم میشدم نمیگفتم میدونین چقدر داره هزینه تبلیغات میده ! درسته باگ داشته سایتش الان برطرف شده اما ما نباید حاشیه سازی کنیم

همیشه به همون اندازه به بدی های یک شرکت / انسان / یک شهر فکر میکنیم به خوبیاشم فکر کنیم درسته ؟

وقتی من دارم از اینترنت 4g+ استفاده میکنم و سرعت دو مگابایت دانلود بهم میده باید به خوبی هاشم فکر کنم

درسته حرف ما متین اما ایرانسل همیشه در حال تلاشه شبیه شرکت مخابراتی ......... نیست که هی تبلیغ تلوزیون که کی برد .......... به جای اون پول من باشم سرعت اینترنت خوب میکنم

من ی مثال بزنم واز این بیشتر وقتتونو نگیرم یک انسان خوب صفات خوب بیشتر از بد اونو محبوب میکنه درسته ؟ اما اگه جمله منو درست خونه باشین بیشتر از بد یعنی هر شخص / شرکت ی سری خوبی ها داره ی سری بدی ها که هر کدوم بیشتر بود ارزش اون شرکت تعیین میکنه.

من به شما حق میدم نباید این اتفاق رخ میداد ! اما واقعا پیش میاد دوستان بهتره به فکر حل مشکل هم وطنامون باشیم تا حاشیه سازی و ...

شبتون بخیر

2. تعداد تشکر ها از amin karimi به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,237
    تشکر تشکر شده 
    265
    تشکر شده در
    185 پست

درود ...
    متاسفانه در جایی زندگی میکنیم که زندگی مردمانش برای اکثر بالادستان اهمیتی نداره . چه برسه به امنیت اطلاعات ...
    انشاا... که روزی یه سری شرکت های با تعهد به اصل امنیت اطلاعات مشتری در سطح کشور ما ایجاد بشن که حس مسئولیت پذیریشون بتونه زبان زد خاص و عام بشه . فقط وجود نیرو های کار آمد میتونه وضع کنونی رو تغییر بده . وقتی ذره ای برای کاربرانشون اهمیت قائل نیستن ، خب همین اتفاق هم رخ میده . یادمه چند وقت پیش هم خبر هک شدن دیتابیس ایرانسل پخش شد در سطح مردم اما در نهایت به چشم ندیدم که کسی پاسخگو باشه ...

در خصوص کامنت این دوستمون amin karirmi عزیز ، باید خدمتتون عرض کنم که بله منم با شما موافق هستم اما این مورد وقتی صدق میکنه که سرویس دهنده و ارگان های مختلف محل زندگی ما به خوبی به تعداتشون عمل کنن و وقتی که دچار مشکل شدن ، ما ازشون حمایت کنیم تا مشکلات رو در سریعترین زمان ممکن حل کنن !! ضمنا اون نت 4G+ ایرانسل که میگید هم یه سری اعداد تبلیغاتی برای گول زدن من و شما هست وگرنه قریب به وقوع اکثر دوستان میدونن که سرعت واقعی اینترنت 3G هم که در کشور های بزرگتر توسعه پیدا کرده ، در حا حاضر در سطح کشور ما وجود نداره ، چه برسه به 4G و نسل جدیدش پلاس !!

5. تعداد تشکر ها از ldda company به دلیل پست مفید

عضو انجمن SaeedFazlollahzadeh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,058
    تشکر تشکر شده 
    690
    تشکر شده در
    483 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط amin karimi نمایش پست ها
    وقتی من دارم از اینترنت 4g+ استفاده میکنم و سرعت دو مگابایت دانلود بهم میده باید به خوبی هاشم فکر کنم
    با کلیت حرف های شما موافقم، ولی این موردی که نقل کردم: ایرانسل وظیفه اش هست که نت خوب بده. نت مگ پر سکند میده، استیبل باشه که به آدم بچسبه، نه این که یه ساعت آدم کیف کنه، نیم ساعت کلا آنتن نداشته باشه یا 3جی و بعضا 2جی بشه!
    "منطقه ی زندگی من به لحاظ پوشش هیچ مشکلی نداره چون مرکز شهر هست و اولین نقطه ای بود که 4جی ایرانسل گرفت تو ساری"

عضو انجمن amin karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    274
    تشکر شده در
    210 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ldda company نمایش پست ها
    درود ...
    متاسفانه در جایی زندگی میکنیم که زندگی مردمانش برای اکثر بالادستان اهمیتی نداره . چه برسه به امنیت اطلاعات ...
    انشاا... که روزی یه سری شرکت های با تعهد به اصل امنیت اطلاعات مشتری در سطح کشور ما ایجاد بشن که حس مسئولیت پذیریشون بتونه زبان زد خاص و عام بشه . فقط وجود نیرو های کار آمد میتونه وضع کنونی رو تغییر بده . وقتی ذره ای برای کاربرانشون اهمیت قائل نیستن ، خب همین اتفاق هم رخ میده . یادمه چند وقت پیش هم خبر هک شدن دیتابیس ایرانسل پخش شد در سطح مردم اما در نهایت به چشم ندیدم که کسی پاسخگو باشه ...

در خصوص کامنت این دوستمون amin karirmi عزیز ، باید خدمتتون عرض کنم که بله منم با شما موافق هستم اما این مورد وقتی صدق میکنه که سرویس دهنده و ارگان های مختلف محل زندگی ما به خوبی به تعداتشون عمل کنن و وقتی که دچار مشکل شدن ، ما ازشون حمایت کنیم تا مشکلات رو در سریعترین زمان ممکن حل کنن !! ضمنا اون نت 4G+ ایرانسل که میگید هم یه سری اعداد تبلیغاتی برای گول زدن من و شما هست وگرنه قریب به وقوع اکثر دوستان میدونن که سرعت واقعی اینترنت 3G هم که در کشور های بزرگتر توسعه پیدا کرده ، در حا حاضر در سطح کشور ما وجود نداره ، چه برسه به 4G و نسل جدیدش پلاس !!
    باتشکر از شما اما خودتونم میدونین مشکل اینترنت ما از زیر ساخت مشکل داره پس باید راضی باشیم !

بله کاملا حق با شماست من از این دیدگاه به موضوع نگاه نکرده بودم

عضو انجمن m2n آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    900
    تشکر تشکر شده 
    1,862
    تشکر شده در
    1,218 پست

من کاری ندارم کی هک شده کی خوشحاله به هر حال هک انجام شده ولی وقتی با ایرانسل تماس گرفتم انگار دارن بچه گول میزنن ایمیل شما رو هک کردن اخه مومن چرا دروغ میگی من خودم داخل ایمیل خودم با پسورد نمی تونم وارد بشم چجوری گوگل با دو مرحله تایید هویت دور زدن تا چی برسن شارژ 3 تومانی منو بردارن
    فروش یورو Paypal با قیمت مناسب | پرداخت سریع

طراح وردپرس
    / طراحی قالب وردپرس / طراحی سایت وردپرس

9. تعداد تشکر ها از m2n به دلیل پست مفید

عضو انجمن سیدرضا بازیار آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3,740
    تشکر تشکر شده 
    1,021
    تشکر شده در
    701 پست

جالبه نرم افزار رو توی هیچ سایتی قرار ندادن و از طریق شبکه های اجتماعی موبایل دست به دست میشه
    گیرتون اومد به ما هم بدید تست کنیم و خبرش رو منتشر کنیم
    دوستدار کتاب بلیان

11. تعداد تشکر ها از سیدرضا بازیار به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)