نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: گوگل با سئو کارا مشکل داره؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    76 پست

پیش فرض گوگل با سئو کارا مشکل داره؟

سلام

دوستان نظرتونو عنوان کنید اگر ممکنه!
    یه موضوع هست که هممون باهاش اشناییم ولی علتش چیه؟ مشکل اینه کد روی بالا اوردن بفرض کلمه ی کلیدی دیجی کالا کار میکنی بعد با سیستم خودت سرچ میکنی میاد بالا در حالی که با بقیه ی ای پی ها بالا نیست!!! معمولا این موضوع مال وقتیه که زیاد رو لینک سایت کلیک میکنی که میدونیم گوگل کلیکا رو به حساب نمیاره!

حالا دو تا علت میتونه داشته باشه بنظرم:
    1-گوگل سئو کارا ر.و میپیچونه! یا تشخیص داده متقلبی

2- اگوریتمی که تشخیص میده کی از چه سایتی خوشش میاد! مثلا من اگه فروشگاه دیجی رو قبول داشته باشم بعد یک مطلب رو سرچ کنم چند تا لینک برام بیاره و لینک دیجی کالا هم توش باشه خوب قطعا اونو انتخاب میکنم! یاحتمالا گوگل این علاقه رو تشخیص میده یا اینکه مثلا من از ایران سرچ میکنم برام یه نتیجه میاره!

و میدونیم که این موضوع که گوگل به دنبال کشف مثلا علاقه گروه مردم به یه چیز خاص هست که بعد بتونه به کمپانیها مشاوره بده (یه چیز مثل فیس بوک) .

بنظرتون علتش کدومه 1 یا 2 یا نظر خودتون؟
    ویرایش توسط vahid13713 : November 8th, 2016 در ساعت 22:40

2. # ADS

عضو انجمن dastrast آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    410
    تشکر تشکر شده 
    81
    تشکر شده در
    58 پست

پیش فرض پاسخ : گوگل با سئو کارا مشکل داره؟

سلام
    به نظرم دومی درست تر باشه
    don't underestimate the power of a common man

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    408
    تشکر تشکر شده 
    240
    تشکر شده در
    161 پست

این کار رو خیلی وقته گوگل داره انجام میده چیز جدیدی نیست دوست عزیز !

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    33 پست

چقدر پیچیده کردید! اون نتایج شخصی سازه شده هست(Personalized SERP) که روی مروگر شما cache میشه یا روی حساب گوگل شما ذخیره میشه.همین الان cache مرورگر رو (از ابتدا تا الان) پاک کنید و توی هیچ جیمیلیی هم sign in نباشید متوجه میشید که هیچ ربطی به هیچ کدوم از دو موردی که اشاره کردید نداره.فقط و فقط برای مروگر شماست یا فقط زمانی که در حساب جیمیل، sign in هستید و در حال جستجو در گوگل هستید.
    ویرایش توسط mohsen.unlimited : November 8th, 2016 در ساعت 19:08

6. تعداد تشکر ها از mohsen.unlimited به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    76 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.unlimited نمایش پست ها
    چقدر پیچیده کردید! اون نتایج شخصی سازه شده هست(Personalized SERP) که روی مروگر شما cache میشه یا روی حساب گوگل شما ذخیره میشه.همین الان cache مرورگر رو (از ابتدا تا الان) پاک کنید و توی هیچ جیمیلیی هم sign in نباشید متوجه میشید که هیچ ربطی به هیچ کدوم از دو موردی که اشاره کردید نداره.فقط و فقط برای مروگر شماست یا فقط زمانی که در حساب جیمیل، sign in هستید و در حال جستجو در گوگل هستید.
    ممنون بابت پاسختون...فک میکنم موردی که گفتید با شماره 2 که من گفتم هم خونی داره....مورد دو اینه ...برای من یه نتیجه میاره..یا منطقه ی من....همون Personalized ...که من وطنیش کردم..عادت دارم به این موضوع..

اجازه بدید تست کنیم...من عبارت ...فروشگاه ساز دیجی کالا...رو سرچ کردم با کش سایت toopweb...iR.....رتبش 14 هست....با کش و وارد شدن به حساب...رتبه 2 !!!!!!!!!! (وارد شدن به حساب تاثیر داره).....با حساب 2 وارد شدم و کش....رتبه 12......با حساب 2 بدون کش رتبه ی 6 !!!!!....(پس کش هم تاثیر داره)....با هیتلررر بشکن و کش 7!!!!! (پس منطقه هم تاثیر داره)!!! حالا یک منطقه و ای پی دیگه یعنی ای پی ایران 14 ....

یعنی همه موارد گفته شده در شروع تاپیک و ایضا شما !!

حالا چرا با سئو کارا مشکل داره!! من با ای پی دانشگاه برای تست چند بار روی لینکای سایتم زدم ..کلیک خورش رفت بالا...بعد وارد حسابم شدم...به همون تعداد از کلیکام کسر شد!!!!

یعنی حواسش به سئو کارا هم هست!!!! وایضا تقلب!

فقط دوستانی که تاپیکو میخونن اگه زحمتی نیست ..عبارت...فروشگاه ساز دیجی کالا....رو سرچ کنید با ای پی ایران و رتبه رو بزارید...بقیه استفاده کنن..دیگران کشتند و ما خوردیم ...ما بکاریم و دیگران بخورند!
    ویرایش توسط vahid13713 : November 8th, 2016 در ساعت 23:31

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    19
    تشکر تشکر شده 
    24
    تشکر شده در
    24 پست

سلام به نظر بنده هم نظر دوم درست هست

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    322
    تشکر تشکر شده 
    1,221
    تشکر شده در
    903 پست

ببین موقع سرچ تو گوگل یه قسمت داره

یک سرچ خصوصی که اعتباری نداره و سرچ هاتو میاره صفحه اوول

موورد دوم

عدم نمایش سرچ خصوصی که

رتبه اصلی سایت هارو نشون میده
    فعالیتی ندارم اینجاتاپیکی هم درمورد من زده شده ازش بگذرید مسلما تخریبه وگرنه کسی از پولش نمیگذره

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    14
    تشکر شده در
    14 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid13713 نمایش پست ها
    ممنون بابت پاسختون...فک میکنم موردی که گفتید با شماره 2 که من گفتم هم خونی داره....مورد دو اینه ...برای من یه نتیجه میاره..یا منطقه ی من....همون Personalized ...که من وطنیش کردم..عادت دارم به این موضوع..

اجازه بدید تست کنیم...من عبارت ...فروشگاه ساز دیجی کالا...رو سرچ کردم با کش سایت toopweb...iR.....رتبش 14 هست....با کش و وارد شدن به حساب...رتبه 2 !!!!!!!!!! (وارد شدن به حساب تاثیر داره).....با حساب 2 وارد شدم و کش....رتبه 12......با حساب 2 بدون کش رتبه ی 6 !!!!!....(پس کش هم تاثیر داره)....با هیتلررر بشکن و کش 7!!!!! (پس منطقه هم تاثیر داره)!!! حالا یک منطقه و ای پی دیگه یعنی ای پی ایران 14 ....

یعنی همه موارد گفته شده در شروع تاپیک و ایضا شما !!

حالا چرا با سئو کارا مشکل داره!! من با ای پی دانشگاه برای تست چند بار روی لینکای سایتم زدم ..کلیک خورش رفت بالا...بعد وارد حسابم شدم...به همون تعداد از کلیکام کسر شد!!!!

یعنی حواسش به سئو کارا هم هست!!!! وایضا تقلب!

فقط دوستانی که تاپیکو میخونن اگه زحمتی نیست ..عبارت...فروشگاه ساز دیجی کالا....رو سرچ کنید با ای پی ایران و رتبه رو بزارید...بقیه استفاده کنن..دیگران کشتند و ما خوردیم ...ما بکاریم و دیگران بخورند!
    با سلام
    فروشگاه ساز دیجی کالا - WebPouya رتبه اول بود

از نظر شخصی سازی هم در تنظیمات داره که نتایج شخصی رو نشونتون نده.
    از نظر متفاوت بودن در کامپیوتر های مختلف احتمالا به خاطر متفاوت بودن سرور اتصالی گوگل شماست
    سوالی بود در خدمتم
    با تشکر
    تلگرام بنده @online205

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)