صفحه 7 از 24 نخستنخست ... 3456789101117 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 233

موضوع: آسمان پرداخت - درگاه واسط غیر عمومی

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

پیش فرض پاسخ : آسمان پرداخت - درگاه واسط غیر عمومی

نقل قول نوشته اصلی توسط bigane087 نمایش پست ها
    واقعا موضوع خنده داری رو بیان کردین
    کی گفته سایتی مثله ایران فیلم خلاف قوانین ایران هست ، شما خودتون فیلم های دوبله شده ی این رسانه رو تماشا نمیکنید .
    این سایت اصلا هم مشکل خاصی با درگاه ها نداره و مشکل اصلی درگاه ها و دلیل *****شدنشون سایت های قمار و چیز شکن فروش هستند
    دلیل ***** شدن و غیر قانونی جلوه دادن سایت هایی مثله ایران فیلم هم میتونه پایین بودن سطح فکر مردم رو جلوه بده .

درود
    میتونم سوال کتم اگر خلاف قوانین ایران نیست چرا بالای 200 - 300 دامنه اون فیل/نر شدن ؟ حتی دامنه های اون با هر عددی در چندین پسوند فیل/تر شده مثلا iranfilm(x).com و iranfilm(x).org و ... تماما فیل/تر هستند

میتونم سوال کنم اگر غیر مجاز نیست با این حجم تراکنش چرا نمیره خودش درگاه مستفیم بگیره ؟
    از نظر شما شاید مشکل نداشته باشه ولی از نظر قانون و اونی که دستور بسته شدن درگاهها و هر سایتی را صادر میکنه یعنی همان مرجعی که دستور فیل/تر صدها دامنه اون را داده خلاف هست و هر وقت شما تو این مملکت کاره ای شدی و تونستی نظری بدی برو بگو بی مشکله و فیل/تر نکنند ، بگو فیلم های بدون سانسور غربی و سریال های آنچنانی دیگه آزاد هستند ... چون از نظر بنده هم اشکالی ندارند ولی من هم بدتر از شما کاره ای نیستم
    ضمنا من از هیچ سایت پولی هیچ فیلم و سریالی را تا امروز دانلود نکردم و خودم به راحتی میتونم هر فیلم و سریالی را پیدا کنم و دست آخر ایران فیلم مرجع فیلم و سریال دوبله و غیر دوبله نیست ، میگی نه ؟ هر فیلمی که اون قرار داده را بگو من لینک از سایت دیگه بهت بدم
    از آقای عبید معذرت میخوام موضوع نامروبط تو تاپیک اونها مطرح شد ولی چون پست بنده نقل قول شه بود ناچار جواب دادم چون آدم هایی که فکر میکنند حرف بقیه خنده دار هست معمولا فکر نکرده حرف میزنند

2. تعداد تشکر ها از iraniam2000 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    درود
    میتونم سوال کتم اگر خلاف قوانین ایران نیست چرا بالای 200 - 300 دامنه اون فیل/نر شدن ؟ حتی دامنه های اون با هر عددی در چندین پسوند فیل/تر شده مثلا iranfilm(x).com و iranfilm(x).org و ... تماما فیل/تر هستند

میتونم سوال کنم اگر غیر مجاز نیست با این حجم تراکنش چرا نمیره خودش درگاه مستفیم بگیره ؟
    از نظر شما شاید مشکل نداشته باشه ولی از نظر قانون و اونی که دستور بسته شدن درگاهها و هر سایتی را صادر میکنه یعنی همان مرجعی که دستور فیل/تر صدها دامنه اون را داده خلاف هست و هر وقت شما تو این مملکت کاره ای شدی و تونستی نظری بدی برو بگو بی مشکله و فیل/تر نکنند ، بگو فیلم های بدون سانسور غربی و سریال های آنچنانی دیگه آزاد هستند ... چون از نظر بنده هم اشکالی ندارند ولی من هم بدتر از شما کاره ای نیستم
    ضمنا من از هیچ سایت پولی هیچ فیلم و سریالی را تا امروز دانلود نکردم و خودم به راحتی میتونم هر فیلم و سریالی را پیدا کنم و دست آخر ایران فیلم مرجع فیلم و سریال دوبله و غیر دوبله نیست ، میگی نه ؟ هر فیلمی که اون قرار داده را بگو من لینک از سایت دیگه بهت بدم
    از آقای عبید معذرت میخوام موضوع نامروبط تو تاپیک اونها مطرح شد ولی چون پست بنده نقل قول شه بود ناچار جواب دادم چون آدم هایی که فکر میکنند حرف بقیه خنده دار هست معمولا فکر نکرده حرف میزنند
    خواهش می کنم قربان
    هر بحثی که باعث بهبود بخشید به سطح ارائه خدمات میشه بنده استقبال میکنم
    البته باید عرض کنم در ارتباط با این وب سایت قبل از ارائه خدمات بنده با دو psp صحبت کردم و موافقت و گرفتم
    به همین درگاه خدمت ایشون ارائه شد و خداروشکر از نظر اخلاق کاری کاملا متعهد هستند و این جای تقدیر داره
    در مجموع بنده با دریافت تایید از دو psp ( اسم نمی برم) و با بنده همکاری نزدیکی دارند این خدمات را ارائه کردم ام
    پیروز و موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

5. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

عضو انجمن iraniam2000 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    251
    تشکر تشکر شده 
    642
    تشکر شده در
    321 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    خواهش می کنم قربان
    هر بحثی که باعث بهبود بخشید به سطح ارائه خدمات میشه بنده استقبال میکنم
    البته باید عرض کنم در ارتباط با این وب سایت قبل از ارائه خدمات بنده با دو psp صحبت کردم و موافقت و گرفتم
    به همین درگاه خدمت ایشون ارائه شد و خداروشکر از نظر اخلاق کاری کاملا متعهد هستند و این جای تقدیر داره
    در مجموع بنده با دریافت تایید از دو psp ( اسم نمی برم) و با بنده همکاری نزدیکی دارند این خدمات را ارائه کردم ام
    پیروز و موفق باشید
    درود
    بنده هم هدفم فقط این بود که مشکلات سایر درگاه های واسط گریبانگیر شما هم نشه چون تو تاپیکی که بود تنها دلیل فیل/نر شدن pay.ir را ارائه درگاه به این سایت دانسته بودن
    http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1636472

تو همان تاپیک هم من گفتم درست نیست ولی خوب دلیل دیگه ای فیل/تر شدن اون نداشت
    http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1637326

متاسفانه psp ها نمیتونند در این مورد تصمیم گیرنده باشند ولی امیدوارم مشکلی پیش نیاد چون تصمیم دارم کلا از این درگاه استفاده کنم و به نظرم جای رشد خوبی داره و خوب کاملا قابل اعتماد هست از طرفی کارمزدش نصف pay هست
    ویرایش توسط iraniam2000 : March 15th, 2017 در ساعت 04:27

7. تعداد تشکر ها از iraniam2000 به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iraniam2000 نمایش پست ها
    درود
    بنده هم هدفم فقط این بود که مشکلات سایر درگاه های واسط گریبانگیر شما هم نشه چون تو تاپیکی که بود تنها دلیل فیل/نر شدن pay.ir را ارائه درگاه به این سایت دانسته بودن
    http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1636472

تو همان تاپیک هم من گفتم درست نیست ولی خوب دلیل دیگه ای فیل/تر شدن اون نداشت
    http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=1#post1637326

متاسفانه psp ها نمیتونند در این مورد تصمیم گیرنده باشند ولی امیدوارم مشکلی پیش نیاد چون تصمیم دارم کلا از این درگاه استفاده کنم و به نظرم جای رشد خوبی داره و خوب کاملا قابل اعتماد هست از طرفی کارمزدش نصف pay هست
    شمادرست می فرمایید
    مطمئن باشید اگر فعالیت کاربری صحیح نباشه و یا خلاف قوانین باشه بنده شخصا پیگیری لازم و به عمل میارم
    البته خداروشکر تا این لحظه همکاری بسیار خوبی صورت گرفته
    کاربران متعهد به قوانین و در صورت وجود مشکل برای بنده ایمیل جهت پیگیری مورد ارسال خواهد شد ( فتا + psp)
    و البته متاسفانه تا به حال 2 مرتبه این مورد اتفاق افتاده و بنده به صورت و با دقت موضوع و پیگیری کردم و برطرف شده
    یکی از اختیارهایی هم که دریافت شده حذف انتقال وجه بین کاربران از طریق پنل بود که این مورد نیز انجام شد و خداروشکر مشکلی وجود نداره
    پیروز باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

عضو انجمن SamaN DL آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,554
    تشکر تشکر شده 
    939
    تشکر شده در
    705 پست

درگاه با نام تجاری خودمون هم ارئه میدید؟
    http://king-charge.com

کینگ شارژ | شارژ مشتقیم | پرداخت قبض | خرید کارت شارژ انلاین

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    12
    تشکر تشکر شده 
    54
    تشکر شده در
    50 پست

جناب نمی خوای به تیکت جواب بدی؟ یه هفته شده

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tohid5180 نمایش پست ها
    جناب نمی خوای به تیکت جواب بدی؟ یه هفته شده
    باسلام
    فقط از طریق وب سایت برای پشتیبانی اقدام بفرمایید و در صورتی که درخواست پیگیری تراکنش داشتید تا دریافت پاسخ نهایی منتظر باشید

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط SamaN DL نمایش پست ها
    درگاه با نام تجاری خودمون هم ارئه میدید؟
    باسلام
    در حال حاضر این سرویس متوقف شده و درگاه جدید با این شرایط ارائه نخواهد شد
    البته دوستانی که در گذشته درگاه به صورت تهیه فرمودن همچنان از این امتیاز برخودار خواهند بود
    سپاس

نکته:

با توجه به درخواست کاربران گرامی
    چندین قابلیت جدید از جمله تسویه حساب تمام موجودی به صورت خودکار در ساعت 12 هرشب و ایجاد لینک پرداخت از طریق تلگرام نیز بزودی فعال خواهد شد
    موفق و پیروز باشید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    7 پست

تسویه حساب ها بسیار دیر و با تاخیر چند روزه انجام میشه و این بسیار بد هست

تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam_sat نمایش پست ها
    تسویه حساب ها بسیار دیر و با تاخیر چند روزه انجام میشه و این بسیار بد هست
    باسلام
    طی 48 ساعت آینده این زمان بندی به حالت قبل بازخواهد گشت
    موفق باشید

صفحه 7 از 24 نخستنخست ... 3456789101117 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)