صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 19 , از مجموع 19

موضوع: ▅ ▆ ▇[ درگـــاه پرداخت واسط شــــاپرک پــــی | ShaparakPay.Com ] ▇ ▆ ▅

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    76 پست

پیش فرض پاسخ : ▅ ▆ ▇[ درگـــاه پرداخت واسط شــــاپرک پــــی | ShaparakPay.Com ] ▇ ▆ ▅

نمیدونم چرا احساس میکنم اکثر بردارانی که پست گذاشتن درگاه واسط دارن؟

بنظر من مهم خدمات خوب هست! خدمات خوب رو میشه توی هر اسکریپتی ارائه کرد!

ویه نکته xpay? اگه یک کم اطلاعاتتون رو بیشتر کنید متوجه میشید که xpay از فریم ورک لاراول استفاده میکنه در صورتی که سایت ایشون از این فریم ورک استفاده نمیکنه!
    ینی اصلا xpay نیست دوستان! شباهت ظاهری ملاک درستی برای قضاوت نیست

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط farssub نمایش پست ها
    شگفتی دیگر از xpay
    xpay نیست دوست عزیز یکم دقیقتر بررسی کنید! هرچند که اگر هم بود مشکلی نداشت
    ویرایش توسط vahid13713 : October 3rd, 2016 در ساعت 23:59

2. # ADS

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

پیش فرض پاسخ : ▅ ▆ ▇[ درگـــاه پرداخت واسط شــــاپرک پــــی | ShaparakPay.Com ] ▇ ▆ ▅

نقل قول نوشته اصلی توسط vahid13713 نمایش پست ها

ویه نکته xpay? اگه یک کم اطلاعاتتون رو بیشتر کنید متوجه میشید که xpay از فریم ورک لاراول استفاده میکنه در صورتی که سایت ایشون از این فریم ورک استفاده نمیکنه!

- - - Updated - - -

باسلام
    لطفا به کپی رایت دقت بفرمایید
    http://panel.shaparakpay.com/login/
    سپاس
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

4. تعداد تشکر ها ازviasky به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,435
    تشکر تشکر شده 
    1,898
    تشکر شده در
    1,328 پست

- - - Updated - - -

بجای مولتی بودن ، حتی دو دیقه وقت نذاشتید محتوا رو بررسی بکنید ، لطف بکنید طرفداری نکنید تشکر
    Powered By xPay - Payment Script

6. تعداد تشکر ها ازfarssub به دلیل پست مفید

عضو دائم Rezash آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    889
    تشکر تشکر شده 
    2,385
    تشکر شده در
    1,535 پست

- - - Updated - - -

وقتی کسی برای سایت خودش خدمات خوب رو انجام نداده برای بقیه چه انتظاری هست ؟
    همونطور که دوستان اشاره کردند قوانین و ... همه کپی هست
    حتی زحمت نکشیدند مطالب اولیه رو مرتب کنند
    انشالله روند فعالیتشون رو تغییر بدند. در مرحله اول سایت خودشون رو به خوبی بسازند و بعد خدمات خوب ارایه بدند و موفق باشند
    بک آپ بگیرید قبل از آنکه پشیمان شوید!
    تشخیص سیستم مدیریت محتوای سایت - سایت شخصی

8. تعداد تشکر ها ازRezash به دلیل پست مفید

عضو انجمن lizard.tiny آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    234
    تشکر تشکر شده 
    960
    تشکر شده در
    478 پست

- - - Updated - - -

سلام و عرض ادب

جسارتاً دوست عزیز شما بر چه مبنایی فریم ورک این سایت رو تشخیش دادید که laravel نیست ؟

البته بنده قبل از هر چیز برای استارتر عزیز آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم که سرانجام سایتشون بشه چیزی که مدنظرشون هست

نکاتی هم در خصوص اینکه نباید سمت اسکریپت آماده میرفت در انجمن همسایه خدمتشون عرض کردم

البته اینم بگم بنده نه اسکریپت xpay رو زیر سوال میبرم نه میگم خوبه نه میگم بده

اما در خصوص درگاهای واسط وقتی خودم رو جای وب مستری میزارم که میخواد از درگاه های واسط درگاه بگیره کمترین توقعی که دارم اینه که اسکریپت اختصاصی متعلق به خود مجموعه و تیم برنامه نویسیشون باشه

در آخر هم برای درگاه شاپرک پی و هم برای توسعه دهنده xpay آرزو دارم که موفق و پیروز باشند
    Contact Me >> Mobile : 09304443004 | Telegram ID : @miladworkshop | Email : info@miladworkshop.ir

10. تعداد تشکر ها ازlizard.tiny به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    70
    تشکر تشکر شده 
    92
    تشکر شده در
    76 پست

عذر خواهی میکنم از دوستان چرا که من فقط دامینشون رو بررسی کردم و نگاهی به ساب دامینشون نکردم. بله اسکریپت ساب دامینشون xpay هست و اسکریپت دامینشون ورد پرس

و یه نکته دیگه سر حرفهم هستم که بهترین خدمات رو توی هر اسکریپتی میشه ارائه داد!

انشاالله در اینده حامی افرادی باشیم که به هر نحوی خدمتی رو ارائه میکنن. انتقاد خوبه ولی تخریب فک نمیکنم کار درستی باشه! به هر حال ایشونم حتما چند ماهی رو برای کارشون وقت گذاشتن نباید ناامیدوشون کنیم. بعد از چند ماه زحمت اومدن توی این انجمن کارشون رو معرفی کنن یهو دیدم همه حجوم اوردن و دارن تخریب میکنن! یک کم هم از جریان خارج بشیم و از مظلوم دفاع کنیم.

ویه نکته دیگه. من توی حوزه ی هاستینگ از خیلی از افراد تازه کار همین انجمن خدماتی گرفتم که از شرکتهای مطرح هاستینگ نتونستم همچین خدمتی با هزینه پایین دریافت کنم!

خودمون هم حتما بارها و بارها خدمتی رو توی همین انجمن معرفی کردیم. خوب بود بقیه همینطور تخریب میکردن؟

و یه نکته دیگه زیاد شدن عرضه باعث پایین اومدن قیمت میشه! ینی در کل ما که داریم از درگاههای واسط استفاده میکنیم باید با شنیدن همچین خبرهایی خوشحال بشیم نه ناراحت!

اون روزایی که سرویسهایی مثل پیلاین و جهان پی اومدن نتیجش چی بود! هیچ کاهش تعرفه ی درگاههای قدیمی که همش به سود ماست!

در کل بیایید بجای نا امید کردن هموطنانمون بهشون امید بدیم.

عضو انجمن Raymvnd آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    779
    تشکر تشکر شده 
    576
    تشکر شده در
    399 پست

عذر خواهی میکنم از دوستان چرا که من فقط دامینشون رو بررسی کردم و نگاهی به ساب دامینشون نکردم. بله اسکریپت ساب دامینشون xpay هست و اسکریپت دامینشون ورد پرس

و یه نکته دیگه سر حرفهم هستم که بهترین خدمات رو توی هر اسکریپتی میشه ارائه داد!

انشاالله در اینده حامی افرادی باشیم که به هر نحوی خدمتی رو ارائه میکنن. انتقاد خوبه ولی تخریب فک نمیکنم کار درستی باشه! به هر حال ایشونم حتما چند ماهی رو برای کارشون وقت گذاشتن نباید ناامیدوشون کنیم. بعد از چند ماه زحمت اومدن توی این انجمن کارشون رو معرفی کنن یهو دیدم همه حجوم اوردن و دارن تخریب میکنن! یک کم هم از جریان خارج بشیم و از مظلوم دفاع کنیم.

ویه نکته دیگه. من توی حوزه ی هاستینگ از خیلی از افراد تازه کار همین انجمن خدماتی گرفتم که از شرکتهای مطرح هاستینگ نتونستم همچین خدمتی با هزینه پایین دریافت کنم!

خودمون هم حتما بارها و بارها خدمتی رو توی همین انجمن معرفی کردیم. خوب بود بقیه همینطور تخریب میکردن؟

و یه نکته دیگه زیاد شدن عرضه باعث پایین اومدن قیمت میشه! ینی در کل ما که داریم از درگاههای واسط استفاده میکنیم باید با شنیدن همچین خبرهایی خوشحال بشیم نه ناراحت!

اون روزایی که سرویسهایی مثل پیلاین و جهان پی اومدن نتیجش چی بود! هیچ کاهش تعرفه ی درگاههای قدیمی که همش به سود ماست!

در کل بیایید بجای نا امید کردن هموطنانمون بهشون امید بدیم.
    قرار نیست ایشون رو ناامید کنیم...شاپرک پی به بخش کسب و کار مالی ورود کرده ولی مسئله جابه جایی پول هستش و شوخی نیست...همه سایت های پرداخت واسطه آمدند و رفتند...
    شاپرک پی در صورتی موفق باشه که اعتماد کاربران از دست ندهند ..اگه اعتماد کاربر از دست بده دیگه باید فاتحه سایتش خوند....
    ویرایش توسط Raymvnd : October 4th, 2016 در ساعت 02:31
    برنامه نویسی ارکید
    https://orchiddev.ir
    طلاهاست

13. تعداد تشکر ها از Raymvnd به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Raymvnd نمایش پست ها
    قرار نیست ایشون رو ناامید کنیم...شاپرک پی به بخش کسب و کار مالی ورود کرده ولی مسئله جابه جایی پول هستش و شوخی نیست...همه سایت های پرداخت واسطه آمدند و رفتند...
    شاپرک پی در صورتی موفق باشه که اعتماد کاربران از دست ندهند ..اگه اعتماد کاربر از دست بده دیگه باید فاتحه سایتش خوند....
    این دوستمون درست میگه روحیه الکی دادن هم در مسائلی خوبه که پای آسیب زدن به جامعه وسط نباشه مثل مثلاً تو باشگاه های ورزشی به طرف همیشه روحیه الکی و دروغ میدن چون می دونن صرفاً باعث خوشحالی و امیدوار شدنش و ادامه اون راه میشه ولی وقتی پای آسیب احتمالی به جامعه وسطه دیگه روحیه الکی که هیچ روحیه واقعی هم نباید داد.اینجا باید کاملاً جدی برخورد کرد و از مدیر پروژه مربوطه هم انتظار رفتاری حرفه ای و کاملاً جدی داشت.اینکه دوستان این همه نقطه ضعف در پروژه ایشون پیدا کردن به خاطر استارت غیر حرفه ای ایشون بوده وگرنه بودن حتی درگاه های جسارتاً کلاه برداری که یه مورد هم توشون نبوده و تاپیک هاشون در انجمن معمولاً خالی از پست های این چنینی بوده چون قبل از معرفی استارت درست درمونی زدن که بعدش کلاه برداری رو انجام دادن ولی خدایی وقتی متن قوانین یه سایت خصوصاً خصوصاً یه درگاه پرداخت واسطه که معلومه باید مدیرش با فرم و فرم پر کردن و مدرک و سند بازی های زیاد بانکی آشنا باشه و مسلماً فن بیان بالایی داشته باشه کپی میشه باید تاسف خورد ربطی هم به وقت داشتن یا نداشتن نداره نوشتن یه بخش قوانین فوقش خیلی وسواس به خرج بدیم 1 ساعت نهایت طول میکشه چطور ممکنه وقت نداشته باشن؟ جناب vahid13713 که نمی دونم آیا رابطه فیزیکی با استارتر دارید یا نه ولی اگر رابطه نزدیک دارید به جای تعریف و تمجدید الکی مثل فک و فامیل دیگه (تو فامیل ما هم هست دایی منم همیشه سعی داره از کار های ساده من پیش بقیه غول بسازه و من همیشه گفتم از این کارش بدم میاد) بیاید حقیقیت کار و اونی که در آینده براش پیش بینی میکنید رو حتی شده تو لفافه به دوست محترمتون بگید.
    یه حدیث از امام علی (ع): "دوست واقعی کسی است که در مورد عیب ات تو را نصیحت کند و در پشت سرت مواظب تو باشد و تو را بر خود مقدم بدارد." منبع: http://reto.ir/NyP/
    یه حدیث از امام صادق (ع): "محبوبترین برادرانم نزد من کسی است که عیبهای مرا پیش من هدیه آورد." منبع: http://reto.ir/EaA/

15. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    195
    تشکر تشکر شده 
    103
    تشکر شده در
    69 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    این دوستمون درست میگه روحیه الکی دادن هم در مسائلی خوبه که پای آسیب زدن به جامعه وسط نباشه مثل مثلاً تو باشگاه های ورزشی به طرف همیشه روحیه الکی و دروغ میدن چون می دونن صرفاً باعث خوشحالی و امیدوار شدنش و ادامه اون راه میشه ولی وقتی پای آسیب احتمالی به جامعه وسطه دیگه روحیه الکی که هیچ روحیه واقعی هم نباید داد.اینجا باید کاملاً جدی برخورد کرد و از مدیر پروژه مربوطه هم انتظار رفتاری حرفه ای و کاملاً جدی داشت.اینکه دوستان این همه نقطه ضعف در پروژه ایشون پیدا کردن به خاطر استارت غیر حرفه ای ایشون بوده وگرنه بودن حتی درگاه های جسارتاً کلاه برداری که یه مورد هم توشون نبوده و تاپیک هاشون در انجمن معمولاً خالی از پست های این چنینی بوده چون قبل از معرفی استارت درست درمونی زدن که بعدش کلاه برداری رو انجام دادن ولی خدایی وقتی متن قوانین یه سایت خصوصاً خصوصاً یه درگاه پرداخت واسطه که معلومه باید مدیرش با فرم و فرم پر کردن و مدرک و سند بازی های زیاد بانکی آشنا باشه و مسلماً فن بیان بالایی داشته باشه کپی میشه باید تاسف خورد ربطی هم به وقت داشتن یا نداشتن نداره نوشتن یه بخش قوانین فوقش خیلی وسواس به خرج بدیم 1 ساعت نهایت طول میکشه چطور ممکنه وقت نداشته باشن؟ جناب vahid13713 که نمی دونم آیا رابطه فیزیکی با استارتر دارید یا نه ولی اگر رابطه نزدیک دارید به جای تعریف و تمجدید الکی مثل فک و فامیل دیگه (تو فامیل ما هم هست دایی منم همیشه سعی داره از کار های ساده من پیش بقیه غول بسازه و من همیشه گفتم از این کارش بدم میاد) بیاید حقیقیت کار و اونی که در آینده براش پیش بینی میکنید رو حتی شده تو لفافه به دوست محترمتون بگید.
    یه حدیث از امام علی (ع): "دوست واقعی کسی است که در مورد عیب ات تو را نصیحت کند و در پشت سرت مواظب تو باشد و تو را بر خود مقدم بدارد." منبع: http://reto.ir/NyP/
    یه حدیث از امام صادق (ع): "محبوبترین برادرانم نزد من کسی است که عیبهای مرا پیش من هدیه آورد." منبع: http://reto.ir/EaA/
    والا
    روحیه الکی میدین چی !

این سایت عمرن موفق نمیشه .... برای موفق شدن باید استارت قوی زد ...

پارس پال ***** شد ولی چند ماه آفلاین موند در حالی که میتونست سریعا با دامنه جدید بیاد بالا ... ولی کلی وقت گذاشت تا استارت مجددش قوی تر از قبل باشه .
    ویرایش توسط friend_sre : October 4th, 2016 در ساعت 11:44

17. تعداد تشکر ها از friend_sre به دلیل پست مفید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)