صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 54

موضوع: دادسرای جرایم رایانه ای

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

پیش فرض پاسخ : دادسرای جرایم رایانه ای

با سلام

با توجه به اینکه فقط عکس بوده و اینکه اولین بارتون هستش یه مقدار جزای نقدی براتون مینویسن و یه تعداد شلاق که در حالت معمول قابل خرید هستش

سعی کنید قاضی پروندتون رو پیدا کنید باهاش حرف بزنید معمولا کوتاه میان و اذیت نمیکنن
    هنوزم تو شبـــــــــــــــــــهات اگـــــــــــــــــــــــ ــــه ماهــــــــــــــــــــــ ـــــو داری

مـــــــــــــــن اون ماهــــــــــــــــــــــ ــو دادم بـــــــــــــــــــــــه تــــــــــــــــــــــــ ـو

یـــــــــــــــــــــــا دگاری

2. # ADS

عضو جدید CaeZer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    148
    تشکر شده در
    110 پست

سلام دوست عزیز

هر چند بار ازتون پرسیده شد کدوم شهر هستید جواب ندادید ؟

تهران هستید یا یک شهر دیگه ؟

4. تعداد تشکر ها از CaeZer به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    408
    تشکر تشکر شده 
    240
    تشکر شده در
    161 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Yesmovie نمایش پست ها
    والا اصلا فتا نیامد یک اس ام اس اومد پرونده شما با شماره فلان به دادسرای ناحیه 13 ایجاد شده از این حرفا بعدا رفتیم اونجا گفتن فعلا نمیتونن اطلاعاتی از پرونده بدن بعدا گفت پرونده شما به شهر مون انتقال داده شده یه روز زنگ زدن از طرف بازپرسی ما را خواستن سوال کردن بعد تفهیم اتهام بعد من را فرستادن بازداشتگاه گفتن فیش حقوقی ضامن بیار تا بری که ما گذاشتیم اومدیم بیرون خدایی به خاطر 4 تا انیمیشن اونم مشکل دار زیاد نبود 4 تا عکس از توی سایت گرفته بودن که عکس دختر بود فقط پاش یکم معلوم بود که ماشاا.. توی تلویزیون ایران پره از نظرشون مستهجن هست یکی که این موراد براش پیش اومده منو راهنمایی کنه آخرش چیه اونجا که آدم زیاد میترسونن
    بنده دیگه به حرفاتون دارم شک میکنم بدون احضاریه کتبی بلند شدید رفتید دادسرا ، بعدش در جلسه تفهیم اتهام قرار بازداشت موقت صادر شده ، بازداشت شدید ، بعد موقتا آزاد شدید با فیش حقوقی !
    جالب اینجاست یک سرچ کوتاهی زدم در نت دادسرای ناحیه 13 پیدا نکردم در تهران ، اگر کسی پیدا کرد در هر شهری ادرسشو اینجا قراربده
    شرمنده ولی جور در نمیاد اینطوری !

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

کلا همه دوستان رو استارتر عزیز سرکار گذاشتند.بازپرسی, خارج شدن با فیش حقوقی!! ناحیه 13 هم که اصلا نمیدونم هست یا نه...کلا داستانی بیش نیست.برای یک سایت اگر حتی پ ر ن هم باشه اینطور عمل نمیکنند حالا سایت شما که چیزی جز کارتون نیست..
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

7. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    408
    تشکر تشکر شده 
    240
    تشکر شده در
    161 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    کلا همه دوستان رو استارتر عزیز سرکار گذاشتند.بازپرسی, خارج شدن با فیش حقوقی!! ناحیه 13 هم که اصلا نمیدونم هست یا نه...کلا داستانی بیش نیست.برای یک سایت اگر حتی پ ر ن هم باشه اینطور عمل نمیکنند حالا سایت شما که چیزی جز کارتون نیست..
    کلان شهری مثل تهران ناحیه های مختلف قضایی داره بعضی از ناحیه ها هم روی یک موضوع فعالیت میکنه مثلا ناحیه 31 در تهران مربوط جرائم رایانه ایه !

شهر های دیگه اکثرا مجتمع قضایی داره یا نهایتا 10 تا ناحیه !

عضو انجمن chaishpish آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    187
    تشکر شده در
    149 پست

والا اصلا فتا نیامد یک اس ام اس اومد پرونده شما با شماره فلان به دادسرای ناحیه 13 ایجاد شده از این حرفا بعدا رفتیم اونجا گفتن فعلا نمیتونن اطلاعاتی از پرونده بدن بعدا گفت پرونده شما به شهر مون انتقال داده شده یه روز زنگ زدن از طرف بازپرسی ما را خواستن سوال کردن بعد تفهیم اتهام بعد من را فرستادن بازداشتگاه گفتن فیش حقوقی ضامن بیار تا بری که ما گذاشتیم اومدیم بیرون خدایی به خاطر 4 تا انیمیشن اونم مشکل دار زیاد نبود 4 تا عکس از توی سایت گرفته بودن که عکس دختر بود فقط پاش یکم معلوم بود که ماشاا.. توی تلویزیون ایران پره از نظرشون مستهجن هست یکی که این موراد براش پیش اومده منو راهنمایی کنه آخرش چیه اونجا که آدم زیاد میترسونن
    اول از اینکه پرونده که تشکیل میشه برای کسی که خوانده هستش نمیتونه اطلاعاتی باشه، این خودش نقض 100% قانون هستش- البته بازداشتگاه تا 72 ساعت نیاز به دلیل نداره اما گرفتن فیش حقوق نشون از این داره پرونده مختومه و جای اعتراض نداره.اگر انیمیشن مثل فوتبالیست ها و .. که توش یکسری مشکلات هست که اصلا امکان نداره بازداشت بشید. اگر واقعا به خاطر یک همچین چیزی هستش باید برید و وکیل خبره بگیرید و از دولت شکایت کنید ، فکر نکنید چون دولت هستش رسیدگی نمیشه خیر شما اگر دلایلی که اینجا میگید 100% همین باشه باید درخواست اعاده حیثیت بدید .در غیر این صورت شما مجرم میشید . هیچکس قانون رو مثل وکیل نمیدونه شاید شما همه چیز رو اینجا نگید اما پیشنهادمیدم وکیل بگیرید و کوچکترین نکته رو بهش بگید . چون این پرونده مشکلاتی داره انگار از طرف فرد خاصی هستش که نفوذ خوبی داره چون پرونده برای خوانده حتی در موارد امنیتی ملی، اطلاعاتی محسوب نمیشه .
    سرو دانلود
    دانلود فیلم-سریال-زیر نویس و عکس بازیگران

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    245
    تشکر تشکر شده 
    220
    تشکر شده در
    152 پست

حس می کنم استارتر خودش تو کار فیلمه داره بقیه رو می ترسونه
    من دوستان خیلی زیادی داشتم در زمینه فیلم همگی جزء بزرگ ترین سایت های ایران بودن

اون هایی که دستگیر شدن گفتن صبح مثلا میان در خونه می گن باید باهامون بیای بعدش اول بات صحبت می کنن که چی کار کردی بعدش می گن برو ی ماه دیگه بیا دوباره و خیلی مواقع اگر بگی گو ه خوردم ، غلط کردم همونجا ولت می کنن بری دیگه فقط ی تعهد می گیرن با نهایت 600-700 تومن جریمه نقدی بدون سو سابقه اگر اشتباه نکنم
    تازه این که می گم برا غیر مجاز بوده جوری که از تمامی صفحات سایت نزدیک به 500-600 صفحه پرینت گرفته بودن

شاکی خصوصی هم داشتن سایت های فیلم که باز دوستان بودن که در خواست 3 میلیون خسارت کرده بوده که اون رو هم حتی پرداخت نکردن و ول دارن می چرخن ، این ها دیگه ماکسیموم مجازات هست
    برا 4 تا انیمیشن از این خبرا نیست
    و گرنه باید دانلود ها رو هم بخاطر این سریال و انیمیشن هاش بگیرن
    اگر مشکل کاور هست پس از فردا دانلود سنتر پو / رن بزنیم البته کاور مطلب رو رعایت کنیم

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

عزیز من بیکارم شما را بترسونم دادسرا ناحیه 31 نه 13 توی پست قبلیم اشتباه تایپی بود که یه سرچ بزنید دادسرای جرایم رایانه ای هست بعدشم اینکه من برای چی شما را بترسونم فقط ازتون راهنمایی خواستم اونایی که این بلا سرشون اومده منو نصیحت کنن نه شماهایی که اینو تجربه نکردید و نظر میدید من چند پست دیگه از دوستان که فتا ریخته بود خونه شون و کامپیوترشون گرفته بود خوندم و دیدم افرادی مثل شماها هم استارتر را دروغ گو خطاب میکردید در کل کمک نخواستم نمیخواد راهنمایم کنید با یه وکیل در میان بزارم بهتره

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط chaishpish نمایش پست ها
    اول از اینکه پرونده که تشکیل میشه برای کسی که خوانده هستش نمیتونه اطلاعاتی باشه، این خودش نقض 100% قانون هستش- البته بازداشتگاه تا 72 ساعت نیاز به دلیل نداره اما گرفتن فیش حقوق نشون از این داره پرونده مختومه و جای اعتراض نداره.اگر انیمیشن مثل فوتبالیست ها و .. که توش یکسری مشکلات هست که اصلا امکان نداره بازداشت بشید. اگر واقعا به خاطر یک همچین چیزی هستش باید برید و وکیل خبره بگیرید و از دولت شکایت کنید ، فکر نکنید چون دولت هستش رسیدگی نمیشه خیر شما اگر دلایلی که اینجا میگید 100% همین باشه باید درخواست اعاده حیثیت بدید .در غیر این صورت شما مجرم میشید . هیچکس قانون رو مثل وکیل نمیدونه شاید شما همه چیز رو اینجا نگید اما پیشنهادمیدم وکیل بگیرید و کوچکترین نکته رو بهش بگید . چون این پرونده مشکلاتی داره انگار از طرف فرد خاصی هستش که نفوذ خوبی داره چون پرونده برای خوانده حتی در موارد امنیتی ملی، اطلاعاتی محسوب نمیشه .
    ممنون از راهنمایتون قراره امروز برم از اطلاعات پرونده عکس بگیرم و برای وکیل بفرستم تا ببینم موضوع چیه و اینکه من تهران نیستم بعضی از دوستان سوال کرده بودن

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

عزیز من بیکارم شما را بترسونم دادسرا ناحیه 31 نه 13 توی پست قبلیم اشتباه تایپی بود که یه سرچ بزنید دادسرای جرایم رایانه ای هست بعدشم اینکه من برای چی شما را بترسونم فقط ازتون راهنمایی خواستم اونایی که این بلا سرشون اومده منو نصیحت کنن نه شماهایی که اینو تجربه نکردید و نظر میدید من چند پست دیگه از دوستان که فتا ریخته بود خونه شون و کامپیوترشون گرفته بود خوندم و دیدم افرادی مثل شماها هم استارتر را دروغ گو خطاب میکردید در کل کمک نخواستم نمیخواد راهنمایم کنید با یه وکیل در میان بزارم بهتره

- - - Updated - - -

ممنون از راهنمایتون قراره امروز برم از اطلاعات پرونده عکس بگیرم و برای وکیل بفرستم تا ببینم موضوع چیه و اینکه من تهران نیستم بعضی از دوستان سوال کرده بودن
    نصف ان مطالبی که جناب براتون صاحب سایتها تعریف کردن دروغ کذب بوده..اطلاعات غلط بهتون دادند..

1 : فتا برای جرایم سازمان یافته و پیشگیری از وقوع جرم هایی هست که منافع ملی رو به خطر بندازه نه اینکه بیاد سایت کارتون رو جمع کنه و براش پرونده ایجاد کنه..

2: شما ادم هم کشته باشید اول میان دستگیرتون میکنند بعد میبرند بازپرسی بعد تشکیل پرونده حالا برای شما مستقیم پرونده دادگاهی زدند کمی جنبه فان داره!!

3 : برای ازادی معمولا وسیقه میزارند ان هم باید ارزش ان رو داشته باشه نه با فیش حقوقیتون!!

4 : فتا نمیریزه تو خونه..فتا اگرم پیگیر پرونده باشه و پرونده ای زده باشند براتون دستور رو ارسال میکنه اماکن..این اماکن هست که میره در مکان و جمع میکنه که ان هم با تعریف شما اگر منزل باشه بدون مجوز قضایی حق ورود به منزل رو ندارند و هیچوقتم برای چند تا سی دی و کارتون حکم قضایی نمیدن.

5 : تو صحبتهای شما کلا ارشاد رو به زبان نیاوردید که برای جرایم سایتی معمولا پرونده به ارشاد ارجاع داده میشه...
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو انجمن chaishpish آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    24
    تشکر تشکر شده 
    187
    تشکر شده در
    149 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    نصف ان مطالبی که جناب براتون صاحب سایتها تعریف کردن دروغ کذب بوده..اطلاعات غلط بهتون دادند..

1 : فتا برای جرایم سازمان یافته و پیشگیری از وقوع جرم هایی هست که منافع ملی رو به خطر بندازه نه اینکه بیاد سایت کارتون رو جمع کنه و براش پرونده ایجاد کنه..

2: شما ادم هم کشته باشید اول میان دستگیرتون میکنند بعد میبرند بازپرسی بعد تشکیل پرونده حالا برای شما مستقیم پرونده دادگاهی زدند کمی جنبه فان داره!!

3 : برای ازادی معمولا وسیقه میزارند ان هم باید ارزش ان رو داشته باشه نه با فیش حقوقیتون!!

4 : فتا نمیریزه تو خونه..فتا اگرم پیگیر پرونده باشه و پرونده ای زده باشند براتون دستور رو ارسال میکنه اماکن..این اماکن هست که میره در مکان و جمع میکنه که ان هم با تعریف شما اگر منزل باشه بدون مجوز قضایی حق ورود به منزل رو ندارند و هیچوقتم برای چند تا سی دی و کارتون حکم قضایی نمیدن.

5 : تو صحبتهای شما کلا ارشاد رو به زبان نیاوردید که برای جرایم سایتی معمولا پرونده به ارشاد ارجاع داده میشه...
    دوستمون فکر کنم خیلی جوش اوردی اولا فتا به همه چیز تو نت کار داره نمونش خوده بنده هستم در خدمت بماند برای چی- دوما احتمال داره زنگ زده باشن جواب نداده باشه جرایم اینترنتی پروندش سریع رسیدگی میشه- بعدم عزیزم فیش حقوقی وثیقه ای هستش معادل مبلغ درخواستی دادگاه یعنی اون آقا یاخانم اگر نیاد تمام حقوق اون نفر + حساب های بانکیش به حساب دولت واریز میشه- اتفاقا فتا میریزه بدم میریزه وقتی 6 صبح وارد خونت شدن تو رو کت بسته بردن آبروت تو درو همسایه رفت متوجه میشی، جوری میبرن خودت نفهمی چی شد علاوه بر اون تمام سیستم های اینترنتی جمع میکنن میبرن و میچرخن
    سرو دانلود
    دانلود فیلم-سریال-زیر نویس و عکس بازیگران

صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)