صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 54 , از مجموع 54

موضوع: دادسرای جرایم رایانه ای

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

پیش فرض پاسخ : دادسرای جرایم رایانه ای

ايشاا... همينجوري باشه از بعضي ها ممنونم كه باعث دلگرمي شدن ايشاا... اين مشكل ما حل ميشه

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط اشکان نمایش پست ها
    والا جناب من با دو کلمه دانلود انیمیشن و انیمیشن داخل گوگل سرچ کردم تا صفحه 7 هر کدوم رو هم نگا کردم همه سایت ها باز بودن هیچ کدوم ***** نبود
    سایت شما ادرسش چی هست؟
    دیگه ضعیف ترین سایتی که من دیدم 50 هزار ایران بود که فک کنم غیر از ادمینش بازدید کننده نداشته حالا نمی دونم سایت شما چرا تو نتایج نبوده
    شرمنده ولي نميتونم ادرس بدم و ايشاا... كه مشكل ما هم حل ميشه چيزي كه متوجه شدم بعد از اين موضوع همه چيز ممكنه انگار كه براشون دلبخواهي هست

2. # ADS

عضو انجمن babelirani آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    341
    تشکر تشکر شده 
    1,633
    تشکر شده در
    1,101 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط chaishpish نمایش پست ها
    دوستمون فکر کنم خیلی جوش اوردی اولا فتا به همه چیز تو نت کار داره نمونش خوده بنده هستم در خدمت بماند برای چی- دوما احتمال داره زنگ زده باشن جواب نداده باشه جرایم اینترنتی پروندش سریع رسیدگی میشه- بعدم عزیزم فیش حقوقی وثیقه ای هستش معادل مبلغ درخواستی دادگاه یعنی اون آقا یاخانم اگر نیاد تمام حقوق اون نفر + حساب های بانکیش به حساب دولت واریز میشه- اتفاقا فتا میریزه بدم میریزه وقتی 6 صبح وارد خونت شدن تو رو کت بسته بردن آبروت تو درو همسایه رفت متوجه میشی، جوری میبرن خودت نفهمی چی شد علاوه بر اون تمام سیستم های اینترنتی جمع میکنن میبرن و میچرخن
    داداش فیلم زیادی دیدی درسته ؟

خود بنده سایت فروش فیلم و سریال داشتم

بدون سانسور به کل کشور هم ارسال میکردم یه روز زنگ زدن گفتن مثل بچه ادم بیا پرونده تشکیل شده برات برای فلان چیز

منم مثل بچه آدم رفتم نه ریختن تو خونم نه کت بسته بردنم هیچی

شما یا خلافت دیگه خیلی سنگین بوده عزیز اونم والا کسیو ساعت ۶ صبح نمیان ببرن اونام خواب دارن میزارن ۷-۸ بشه خودشونم از خواب بیدار بشن

یا اینکه فیلم پلیسی زیادی دیدی
    هنوزم تو شبـــــــــــــــــــهات اگـــــــــــــــــــــــ ــــه ماهــــــــــــــــــــــ ـــــو داری

مـــــــــــــــن اون ماهــــــــــــــــــــــ ــو دادم بـــــــــــــــــــــــه تــــــــــــــــــــــــ ـو

یـــــــــــــــــــــــا دگاری

4. تعداد تشکر ها از babelirani به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    4
    تشکر شده در
    4 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط babelirani نمایش پست ها
    داداش فیلم زیادی دیدی درسته ؟

خود بنده سایت فروش فیلم و سریال داشتم

بدون سانسور به کل کشور هم ارسال میکردم یه روز زنگ زدن گفتن مثل بچه ادم بیا پرونده تشکیل شده برات برای فلان چیز

منم مثل بچه آدم رفتم نه ریختن تو خونم نه کت بسته بردنم هیچی

شما یا خلافت دیگه خیلی سنگین بوده عزیز اونم والا کسیو ساعت ۶ صبح نمیان ببرن اونام خواب دارن میزارن ۷-۸ بشه خودشونم از خواب بیدار بشن

یا اینکه فیلم پلیسی زیادی دیدی
    داداش حكم تو را چي دادن جريمه ؟؟؟؟ بعد يه راهنمايي بكن مثل ما شما را از زندان اينجور چيزا ترسوندن ؟؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    23
    تشکر تشکر شده 
    56
    تشکر شده در
    52 پست

سلام برای پیگیری هر اموری از یک شماره چهار رقمی بهت زنگ میزنن از پلیس فتا ناجا به قول خودشون باید بری کاریت هم ندارن تعهد میگیرن دادسرا نمیفرستن الکی که
    شاید شماره اشتباه ثبت شده قبلا از این مشکلات زیاد بوده ولی جهت اطمینان یک پیگیری کن که ضرر نداره
    وسلام
    در این شهر بارانی قدم میزنم به یاد روزگاران قدیم که چه خوش بودیم ....
    به زودی می آید روزهای خوش

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 23456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)