صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 15

موضوع: راه اندازی وب سرور محلی

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

پیش فرض راه اندازی وب سرور محلی

سلام به دوستان
    قصد دارم یک وب سایت شخصی راه اندازی کنم و از طریق اینترنت بتونم بهش دسترسی داشته باشم و میخوام که برای سرور از کامپیوتر خودم استفاده کنم.
    ویندوز سرور میخوام سیستم عامل سرورم باشه.
    سخت افزار قوی نیاز ندارم و نیازم بیشتر روی فضای ذخیره سازیه.
    برای این کار چه امکاناتی نیاز دارم ؟
    آی پی استاتیک باید بگیرم؟
    اینترنتی که سرعت و جچم آپلود بالا داشته باشه از کدوم شرکت میتونم بگیرم ؟

با تشکر پیشاپیش

2. تعداد تشکر ها از mojtaba07 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید 8110829 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    38
    تشکر تشکر شده 
    104
    تشکر شده در
    79 پست

پیش فرض پاسخ : راه اندازی وب سرور محلی

نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba07 نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    قصد دارم یک وب سایت شخصی راه اندازی کنم و از طریق اینترنت بتونم بهش دسترسی داشته باشم و میخوام که برای سرور از کامپیوتر خودم استفاده کنم.

با تشکر پیشاپیش
    دوست عزیز شما میتونید با گرفتن یه هاست و یه سرور مجازی که سرور برای اپلود و دانلود و فضای ذخیره شده استفاده کنید یک سایت شخصی راه اندازی کنید
    امضا ندارم انگشت میزنم

Telegram: http://t.me/iCNii

5. تعداد تشکر ها از8110829 به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط 8110829 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما میتونید با گرفتن یه هاست و یه سرور مجازی که سرور برای اپلود و دانلود و فضای ذخیره شده استفاده کنید یک سایت شخصی راه اندازی کنید
    من دیتابیسی که میخوام بهش دسترسی داشته باشم حجمش زیاده و همچنین میخوام دسترسی فیزیکی به سرور هم داشته باشم که بتونم راحت به اطلاعاتم دسترسی داشته باشم و بتونم دیتابیس های جدیدم رو اضافه کنم به همین خاطر به نظرم رسید که اگه بتونم وب سرور محلی راه اندازی کنم برام بهتره

7. تعداد تشکر ها از mojtaba07 به دلیل پست مفید

عضو انجمن MehrganWeb آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    515
    تشکر تشکر شده 
    796
    تشکر شده در
    551 پست

سلام به دوستان

با تشکر پیشاپیش
    درود بر شما
    فکر نمی کنم راه منطقی باشه .
    خوب شما برای انجام عمل فوق نیازمند به رعایت یکسری از ملزومات دارید که متاسفانه فعلا در کشور نه اینکه ممکن نباشه ، مناسب نیست.
    بهترین راه تهیه یک سرور مجازی یا نیمه اختصاصیست ...
    موفق باشید.
    شرکت نو آوران هما | هما میزبان
    تلفن : 01735838680
    پست الکترونیکی : info@homamizban.com
    درکنار بزرگان وب پارسی همراه ما باشید

9. تعداد تشکر ها از MehrganWeb به دلیل پست مفید

عضو انجمن fadak آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    14
    تشکر تشکر شده 
    132
    تشکر شده در
    116 پست

با سلام
    دوست عزیز میتوانید این کار را با گرفتن یک آیپی ولید از ارائه دهنده اینترنتتون انجام بدید
    ابتدا باید ایپی ولید رو دریافت کنید
    خب حالا ملزومات رو دارید
    در مورد سرعت مورد نیاز سوال فرمودید که بستگی به مخاطبین (بازدیدکننده ها) و محتوا داره که بعد از بررسی میشه در این مورد نظر داد
    اما بنظر من بهتره از دیتاسنتری استفاده کنید که امکان دسترسی به سرور رو بهتون بده (با کمی جستجو میتونید دیتاسنتر رو پیدا کنید)
    پیروز باشید
    سایت: fadakmizban.com || ایمیل: info@fadakmizban.ir || اسکایپ: fadakteam || تلگرام: MRfadak_admin|| پیامک و تلفن: 09330542631

11. تعداد تشکر ها ازfadak به دلیل پست مفید

عضو انجمن farshid17 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    3
    تشکر تشکر شده 
    211
    تشکر شده در
    168 پست

دوست عزيز از دوستان اينجا سرور مجازي ميدن هر كي كه تو ايران سرور مجازي داره مثل روبينا هاست كه مي توني هفته دو بار هارد ارسال كني تمام اطلاعات واسه تون ارسال كنند ولي هزينه پيك با خودتون هست

13. تعداد تشکر ها از farshid17 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    21
    تشکر شده در
    15 پست

بنام خدا
    موارد مورد نیاز
    سیستم ، ویندوز ، آی آی اس ، مودم
    ابتدا iis رو نصب کنید (همه ی ویندوز ها این قابلیت رو دارن)
    DMZ مودم رو برار ip سیستم بگذارید.
    پایان
    نکنه
    1-اگه نمی خواید ای پی ثابت داشته باشید برید به سایت no-ip.org و برنامه کلاینتش رو دانلود کنید.و ثبت نام کنید و یک هاست مثل WHTkhalezanak.no-ip.org بسازید و در کلاینت ویندوزی که نصب کردین اظلاعات اکانتتون رو وارد کنید،هربار که ای پی شما عوض بشود WHTkhalezanak.no-ip.org به همان آدرس ارجاع داده میشود.
    2-برعکس سیستم خانگی که سرعت دانلود برای شما مهم است ، در سایت ها سرعت آپلود یا ارسال مهم است،
    در ایران سرعت آلود هیچ سرویس دهنده ای بالای یک مگابیت یعنی 128 کیلوبایت نیست.فرض کن شما سایتی بزنید و فردی عکس های سایت شما رو نگاه کنه اونم با سرعت یک مگابیت تمام پهنای باندت اشغال شده...برای بقیه دان میشه
    3-با این کار برای ارسال ایمیل دچار مشکل میشد بدون ای پی ثابت،اما اگر ای پی ثابت بخوایید بخرید ماهیانه بین 5-10 تومن باید هزینه کنید.

-------------------
    با همه ی این تفاصیر فکر میکنم با توجه به میران هارد بالایی که شما در نظر دارید و با توجه به اینکه سیستم شما سرعت آپلودی ندارد و اینترنت غیر پایدار و شر زیاد،این کار شدنی نیست حتی اگر شدنی هم باشد سیستم شما باید 24 ساعته روشن بماند و و و.... یک سرور مجازی در ایران که حتما کی وی ام باشد و کنترل پنل به شما بدهند کل نیاز شما رو حا خواهد کرد و هزینه و سرعت آن نیز به صرفه تر خواهد بود.

15. تعداد تشکر ها از WHTkhalezanak به دلیل پست مفید

عضو انجمن k-pax آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    511
    تشکر تشکر شده 
    545
    تشکر شده در
    347 پست

دوست عزیز

علاوه بر مواردی که دوستان گفتند . شما نیاز به یک ups دارید که سرور شما باید 24 ساعته روشن باشه و خطر افت ولتاژ و ... نداشته باشید !

با اینتنرت adsl امکان این کار هست اما کیفیت خیلی بدی ارائه میشه و امکان ایجاد سایت نمیده .

شما باید پهنای باند اختصاصی خریداری کنید که حدود ماهی 400 هزار تومن میشه و تجهیزات هم نزدیک 1.5 میلیون

برای دیتابیس بزرگ . روی سرور مجازی مشکلی نخواهید داشت . الان سایتهایی هستند که دیتابیس بالای 40-50 گیگ دارند و روی سرور مجازی یا اختصاصی در حال کار کردنن !

در ضمن روی کامپیوتر خودتون اگه ویندوز سرور نصب کنید خیلی از قابلیتها غیر فعال هستش ( میشه فعال کرد) مخصوصا قابلیت های گرافیکی . اما وقتی فعال کنید از کارایی سرورتون کم میشه
    فروش سرور مجازی NVMe و رم DDR4
    آریوسرور | تلگرام ما : @Ario_Server
    سرور مجازی NVMe ایران

17. تعداد تشکر ها از k-pax به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    10
    تشکر تشکر شده 
    2
    تشکر شده در
    2 پست

مرسی از پاسخ های همه دوستان
    پهنای باند مورد نیازم اونقدر بالا نیست و همون 128 KB/S کفایت میکنه برام. چون دیتابیسم بزرگه (تقریبا الان 50 گیگه و قراره تا 500 گیگ هم بالا بره) ولی حجم اطلاعاتی که به کاربر میخوام بدم یا ازش بگیرم کمه و اکثرا نوشتاریه.
    با اینکه رو سیستمم ویندوز سرور نصب باشه و نتونم باهاش کارهای روزمره بکنم مشکلی ندارم.
    فقط الان سوالی که برام پیش اومده اینه که از کدوم شرکت سرویس adsl بگیرم که آپلود 1 مگابیت بده. آی پی استاتیک هم اگه بده بهتره.
    در روش بدون آی پی ثابت نمیتونم از اینترنت 4G استفاده کنم ؟ چون سرعت آپلود خیلی بالا و تاخیر نسبتا پایینی میده.
    در مورد DMZ مودم هم اگه میشه یک توضیح مختصر بفرمایید

عضو انجمن k-pax آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    511
    تشکر تشکر شده 
    545
    تشکر شده در
    347 پست

مرسی از پاسخ های همه دوستان
    پهنای باند مورد نیازم اونقدر بالا نیست و همون 128 KB/S کفایت میکنه برام. چون دیتابیسم بزرگه (تقریبا الان 50 گیگه و قراره تا 500 گیگ هم بالا بره) ولی حجم اطلاعاتی که به کاربر میخوام بدم یا ازش بگیرم کمه و اکثرا نوشتاریه.
    با اینکه رو سیستمم ویندوز سرور نصب باشه و نتونم باهاش کارهای روزمره بکنم مشکلی ندارم.
    فقط الان سوالی که برام پیش اومده اینه که از کدوم شرکت سرویس adsl بگیرم که آپلود 1 مگابیت بده. آی پی استاتیک هم اگه بده بهتره.
    در روش بدون آی پی ثابت نمیتونم از اینترنت 4G استفاده کنم ؟ چون سرعت آپلود خیلی بالا و تاخیر نسبتا پایینی میده.
    در مورد DMZ مودم هم اگه میشه یک توضیح مختصر بفرمایید
    ما قبلا ADSL شاتل داشتیم سرویسهای ART سرهتشون خوب وبد . و دفاتر دیگه شرکت هم به اتوماسیونی که داخل سرور شرکت بود وصل میشدن و کارشون انجام میدادند.
    شاتل یه آیپی استاتیک به ما داده بود رایگان ! اما قیمتش حدود ماهاینه 10 تومن هست

هر شرکتی که اینترنت ارائه میده امکان ارائه ای پی رو هم داره . فقط باید درخواست بدید و مکاتبه کنید باهاشون !
    اگر هم ایپی نداشتید با DDNS مودم میتونید از خدمات سایتهای مثل no-ip استفاده کنید

DMZ هم باز کردن پورتهای ورودی و خورجی شما هست !
    در حالت عادی اگه آدرس آیپی خودتون توی مرورگر وارد کنید هیچی نمیاره یا صفحه ورود مودم را میاره
    اما اگه DMZ را روی ایپی سرورتون تنظیم کنید سرورتون نشون میده ! یعنی هرچیی که در لوکال هاست میبینید با ایپی خودتون هم قابل دیدن هست !
    فروش سرور مجازی NVMe و رم DDR4
    آریوسرور | تلگرام ما : @Ario_Server
    سرور مجازی NVMe ایران

20. تعداد تشکر ها از k-pax به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)