صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 50

موضوع: کاهش قیمت اینترنت به روش پارس آنلاین!!!

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    106
    تشکر شده در
    81 پست

پیش فرض پاسخ : کاهش قیمت اینترنت به روش پارس آنلاین!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    شرکت های خرد فکر کنم تقریباً مثل ریسلر هاستینگ می مونن مثلاً خود هاستینگ اصلی 1 گیگ هاست رو میده ماهی 5 تومن ریسلر اون هاستینگ میده ماهی 8 تومن کسی هم نمی تونه اعتراضی داشته باشه به همین دلیل تو کل کشور هیچ کس دوست نداره از ریسلر ها خرید کنه.
    دقیقا فکر می کنم به همین صورت هست
    چون یک روز مبینید نمیتونید به دکل متصل بشید و چند ساعتی منتظر میمونید باز هم برقراری ارتباط میسر نیست.در نهایت با آی اس پی تماس میگیرید و میگن مشکل طی 24 ساعت اینده رفع میشه.اما نه تنها 24 ساعت بلکه 48 ساعت بعد هم مشکل عدم اتصال پا برجاست و بعد که مجددا تماس میگیرید (بعد از 10 15 بار تماس گرفتن) پاسخ میدن که ما دیگه فعالیتی نداریم
    خیلی از این شرکت ها هم بعد از مدتی که پولی به جیب زدن تجهیزاتشون رو جمع آوری میکنن و در نقطه دیگری خدمات ارائه میدن.جالب اینجاست که بعد از هر بار تغییر منطقه حداقل چند روز پیش از جمع آوری تجهیزات به مشترکان اطلاع نیمدن که قرار هست تعطیل کنیم.

2. # ADS

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dynabanner.com نمایش پست ها
    دقیقا فکر می کنم به همین صورت هست
    چون یک روز مبینید نمیتونید به دکل متصل بشید و چند ساعتی منتظر میمونید باز هم برقراری ارتباط میسر نیست.در نهایت با آی اس پی تماس میگیرید و میگن مشکل طی 24 ساعت اینده رفع میشه.اما نه تنها 24 ساعت بلکه 48 ساعت بعد هم مشکل عدم اتصال پا برجاست و بعد که مجددا تماس میگیرید (بعد از 10 15 بار تماس گرفتن) پاسخ میدن که ما دیگه فعالیتی نداریم
    خیلی از این شرکت ها هم بعد از مدتی که پولی به جیب زدن تجهیزاتشون رو جمع آوری میکنن و در نقطه دیگری خدمات ارائه میدن.جالب اینجاست که بعد از هر بار تغییر منطقه حداقل چند روز پیش از جمع آوری تجهیزات به مشترکان اطلاع نیمدن که قرار هست تعطیل کنیم.
    درود. قربان شما كه موقع خريد ، قيمت هارو حتما مقايسه كرديد ديگه با بقيه جاها ؟ وقتى گرون تر از شركت هاى معتبر مثل مخابرات ، پارس انلاين ، شاتل و امثالهم هست + اينكه به اندازه اين شركت ها شناخته شده نيست يقينا مشكلى دارن كه تفاوت وجود داره چون اگر قرار بود كسى گرون كنه ، شركت هاى بزرگ بايد گرون كنن نه شركت هاى خرد. شما هم پيشنهاد ميكنم سرويس دهنده تون رو عوض كنين و قبل از خريد ، حتما تحقيق كنيد كه هر روز نياز نباشه شركت عوض كنين. راهنمايى خواستيد در خدمتم.
    موفق باشيد
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

شرکت های زیر مجموعه هم باید قانون را رعایت کنن اما چون نیازی نیست به صورت مستقیم قیمت هاشون توسط سازمان تایید بشه برای هیمن هرجوری که دوست دارن قیمت میدن اما اگه به صورت جدی پیگیری کنید و چندتا از مشترکینش رو هم به شکایت دعوت کنید قطعا پیگیری میشه و به نتیجه خوبی میرسید ...

قیمت های این سایت ها که میگید داخل وب سایت معلوم هست و یا در داخل پروفایلتون مشخص شده ؟!

میتویند برای راهنمایی با شماره 195 تماس بگیرید و این موضوع رو درمیون بزارید اونا بهتر و دقیق تر میتونن راهنمایی کنن ....

مثلا من که از شاتل شکایت کردم وقتی تماس گرفتن برای توضیح دادن گفتن ما قیمت هامون رو باید قبل از ارائه به سرویس گیرنده باید قیمت هاشون رو برای تایید به سازمان مقرارت رادیویی ارسال کنن اگه تایید بشه روی سایت قرار میگیه ... و اینجوری که فهمیدم شرکت هایی که کلا به صورت مستقیم فعالیت میکنن باید برسی بشن اما زیر مجموعه ها اینجوری نیست خودشون هرچقدر بخوان میکشن روش ...

مثل بعضیا که نمایندگی هاست میگیره نامحدود ماهی 30 تومن بعد هر گیگ رو میده 10 تومن ! تازه میگه سرور دست خودمون هست خخخ

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2zp نمایش پست ها
    طبق تعرفه ای که اعلام شده چک کنید ببینید بیشتر هست یا خیر
    اگر بله از 195 پیگیری کنید
    برای بنده حل شد این مورد و حتی تماس هم گرفتند که آیا حل شده یا خیر

در حال حاظر قیمت مناسب برای حجم بالا های وب هست که خیلی کم سرویس میده
    مخابرات و سایرین برای مصارف بالا بدتر نشده باشند کمتر هم نشدند
    میشه بگید برای شما چجوری حل شد ؟
    چون ماله من سرویس تغییر کرده نسبت به قبلی گرون تر هست ماله شما شبیه این موضوع من بوده یعنی اونا به شما سرویس ارزون تر یا قدیمی را دادن توضیح بدید چجوری حل کردن براتون ممنون .

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا-صیفی نمایش پست ها
    میشه بگید برای شما چجوری حل شد ؟
    چون ماله من سرویس تغییر کرده نسبت به قبلی گرون تر هست ماله شما شبیه این موضوع من بوده یعنی اونا به شما سرویس ارزون تر یا قدیمی را دادن توضیح بدید چجوری حل کردن براتون ممنون .
    خانوم صیفی اگه با 195 تماس بگیرید فک کنم خیلی بهتر باشه ... یا حداقل یه شکایتی چیزی ثبت نمایید

عضو انجمن مینا-صیفی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    958
    تشکر تشکر شده 
    1,029
    تشکر شده در
    733 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    خانوم صیفی اگه با 195 تماس بگیرید فک کنم خیلی بهتر باشه ... یا حداقل یه شکایتی چیزی ثبت نمایید
    من فعلا سرویسم تازه 1 ساله خریدم قبل اینکه تعرفه ها عوض بشه فعلا نمیخواهم شکایت کنم چون هنوز که نمیخواهم بخرم شاید تا 1 سال دیگه باز تغییر کنه .
    در ضمن من همیشه بخش شکایت خود اسیاتک که شکایت میکنم مشکل را حل میکنند نیاز به 195 برای من نیست .
    3 بار مشکلی بود که با بخش شکایت داخلی 4 اسیاتک 3 روزه مشکلم را حل کردند حتی 15 روز اعتبار بهم دادن جهت رضایت بخاطر این 195 شکایت نمیکنم .

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    106
    تشکر شده در
    81 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid Saadat نمایش پست ها
    درود. قربان شما كه موقع خريد ، قيمت هارو حتما مقايسه كرديد ديگه با بقيه جاها ؟ وقتى گرون تر از شركت هاى معتبر مثل مخابرات ، پارس انلاين ، شاتل و امثالهم هست + اينكه به اندازه اين شركت ها شناخته شده نيست يقينا مشكلى دارن كه تفاوت وجود داره چون اگر قرار بود كسى گرون كنه ، شركت هاى بزرگ بايد گرون كنن نه شركت هاى خرد. شما هم پيشنهاد ميكنم سرويس دهنده تون رو عوض كنين و قبل از خريد ، حتما تحقيق كنيد كه هر روز نياز نباشه شركت عوض كنين. راهنمايى خواستيد در خدمتم.
    موفق باشيد
    درود
    مورد ما مقداری متفاوت هست طوری که معمولا حق انتخاب نداریم.چه برسه به تحقیق.دفتر مرکزی ما(یا بهتر بگم،چاپخانه) در محلی واقع شده که نقطه کور هست و عملا استفاده از فناوری های 3g یا 4g امکانپذیر نیست.خطوط تلفن هم فیبر نوری هستند و متاسفانه فعلا مخابرات در این منطقه adsl ارائه نمیده.
    پس ما دو تا انتخاب داریم.یکی استفاده از خطوط دیال آپ و دیگری اشتراک وایرلس.در این منطقه هم کلا 2 تا دکل موجود هست.یکی متعلق به شرکت پارس آنلاین دیگری هم برای یک شرکت خصوصی هست.
    دکل اول که فقط تجهیزات شرکت پارس آنلاین بر روی اون سوار هستن و به دلیل اینکه دید خوبی نداریم نسبت به این دکل،برقراری اغلب با مشکل مواجه میشه و افت کیفیت کاملا محسوس هست.پس این گزینه رو از روی ناچاری میتونیم انتخاب کنیم.
    گزینه اول ما دکل دوم هست که یکی دو تا شرکت هر از گاهی ظهور می کنن و خدمات وایرلس ارائه میدن.این شرکت ها هم خودشون معمولا یا نمایندگی هستن یا به طریقی (واقعا از کارشون سر در نمیاریم) پهنای باند اختصاصی دارن و ما هم مجبوریم برای اینکه این دفتر هم مجهز به اینترنت باشه،از یکی از این دو آی اس پی که هر دو هم در یک سطح هستن(هم از نظر قیمت هم از نظر کیفیت) اشتراک تهیه کنیم.
    میبینید که متاسفانه ما در انتخاب گزینه های دسترسی به اینترنت با محدودیت مواجه هستیم.مگرنه فرمایشات شما کاملا صحیح هست.
    ما یک گزینه دیگر هم داریم که تغییر محل چاپخونه هست اما فکر نمی کنم برای یک خط اینترنت این تغییر مکان معقولانه به نظر برسه.
    سلامت باشید

9. تعداد تشکر ها از dynabanner.com به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط dynabanner.com نمایش پست ها
    درود
    مورد ما مقداری متفاوت هست طوری که معمولا حق انتخاب نداریم.چه برسه به تحقیق.دفتر مرکزی ما(یا بهتر بگم،چاپخانه) در محلی واقع شده که نقطه کور هست و عملا استفاده از فناوری های 3g یا 4g امکانپذیر نیست.خطوط تلفن هم فیبر نوری هستند و متاسفانه فعلا مخابرات در این منطقه adsl ارائه نمیده.
    پس ما دو تا انتخاب داریم.یکی استفاده از خطوط دیال آپ و دیگری اشتراک وایرلس.در این منطقه هم کلا 2 تا دکل موجود هست.یکی متعلق به شرکت پارس آنلاین دیگری هم برای یک شرکت خصوصی هست.
    دکل اول که فقط تجهیزات شرکت پارس آنلاین بر روی اون سوار هستن و به دلیل اینکه دید خوبی نداریم نسبت به این دکل،برقراری اغلب با مشکل مواجه میشه و افت کیفیت کاملا محسوس هست.پس این گزینه رو از روی ناچاری میتونیم انتخاب کنیم.
    گزینه اول ما دکل دوم هست که یکی دو تا شرکت هر از گاهی ظهور می کنن و خدمات وایرلس ارائه میدن.این شرکت ها هم خودشون معمولا یا نمایندگی هستن یا به طریقی (واقعا از کارشون سر در نمیاریم) پهنای باند اختصاصی دارن و ما هم مجبوریم برای اینکه این دفتر هم مجهز به اینترنت باشه،از یکی از این دو آی اس پی که هر دو هم در یک سطح هستن(هم از نظر قیمت هم از نظر کیفیت) اشتراک تهیه کنیم.
    میبینید که متاسفانه ما در انتخاب گزینه های دسترسی به اینترنت با محدودیت مواجه هستیم.مگرنه فرمایشات شما کاملا صحیح هست.
    ما یک گزینه دیگر هم داریم که تغییر محل چاپخونه هست اما فکر نمی کنم برای یک خط اینترنت این تغییر مکان معقولانه به نظر برسه.
    سلامت باشید
    اگه مشکل دیدتون به دکل پارس آنلاین مربوط به ساختمان های بین راه است میتونید از یک پایه برای اتصال بهتر استفاده کنید ( یک پایه 3 متری حدودا 100 هزار تومان براتون هزینه داره )

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    67
    تشکر تشکر شده 
    106
    تشکر شده در
    81 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.Pouria نمایش پست ها
    اگه مشکل دیدتون به دکل پارس آنلاین مربوط به ساختمان های بین راه است میتونید از یک پایه برای اتصال بهتر استفاده کنید ( یک پایه 3 متری حدودا 100 هزار تومان براتون هزینه داره )
    به تازگی 2 تا آپارتمان در مقابل دفتر ما و دکل پارس آنلاین ساخته شده و همین مساله ارتباط ما رو بیشتر از پیش با مشکل مواجه کرده.فکر نمی کنم پایه 3 متری پاسخگو باشه.الان دفتر به طور کامل بین چند تا آپارتمان احاطه شده.متاسفانه مسئول ساختمان های اطراف هم اجازه نمیدن ما رادیو رو روی پشت بام ساختمون هاشون متصل کنیم.
    پارسال کارشناس ایرانسل به محل اعزام شده بود و تشخیص دادن اینجا منطقه کور هست و قرار بود یک دکل در این نزدیکی اضافه کنن که هنوز محقق نشده.

عضو انجمن centralhop آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    116
    تشکر تشکر شده 
    241
    تشکر شده در
    201 پست

تحریمش کنید

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)