نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: کسی تا حالا از سرویس های جدید اسماً نامحدود مخابرات استفاده کرده؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

پیش فرض کسی تا حالا از سرویس های جدید اسماً نامحدود مخابرات استفاده کرده؟

سلام دوستان

این لینک رو ببینید: http://tct.ir/index.jsp?siteid=1&fke...=1&pageid=1448

مخابرات دیگه کلاً در کل سطح کشور ظاهراً فروش سرویس نامحدود رو متوقف کرده و این سرویس ها رو جایگزین کرده.در این سرویس ها به جای اینکه کلاً نامحدود باشه از ترافیک های بالا استفاده شده بعدش که ترافیکمون طی هر ماه تموم بشه به صورت خودکار هر 1 گیگ استفاده بیشتر از ترافیک رو 1500 تومان میاره روی قبض تلفن.

البته کسانی مثل من که مشتری های قدیم سرویس نامحدود قدیمی مخابرات بودن همچنان می تونن روی همین سرویسشون بمونن اما اگر مثلاً جمع آوری کنن یا تغییر سرویس بدن دیگه نمی تونن به سرویس نامحدود قبلی که کاملاً نامحدود بود برگردن.

حالا من خیلی وقته روی نامحدود 512 قدیمی که کاملاً نامحدوده و همیشه سرعت 64 کیلوبایت رو دارم هستم که به دلیل حذف سرویس های نامحدود سرعتم رو ارتقاء هم نمی تونم بدم خواستم بدونم از نظر شما ارزش داره که به این سرویس های اسماً نامحدود جدید مخابرات تغییر بدم؟

پ.ن: تمامی این اطلاعاتی که عرض کردم رو از تماس با شماره 2020 فهمیدم
    ویرایش توسط Ramin : September 17th, 2016 در ساعت 23:17

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,427
    تشکر تشکر شده 
    441
    تشکر شده در
    249 پست

پیش فرض پاسخ : کسی تا حالا از سرویس های جدید اسماً نامحدود مخابرات استفاده کرده؟

من فقط اینو میدونم میخوانن برا اون هایی که مشتری قدیمی هم هستن دبه در بیارن براشون !

مدیرعامل مخابرات تهران افزود: «به خاطر نوع مصرف این دسته از کاربران خاص، مخابرات برنامه‌هایی را برای جلوگیری از اقدام در نظر گرفته است. در حال حاضر این دسته از مشترکان شناسایی شده و در حال مذاکره هستیم تا با جلب رضایت آنها، کاربران فوق را به نوع دیگری از قرارداد ترغیب کنیم.»به گفته‌ی صیدی، این دسته از مشترکان تا پایان قرارداد و حداکثر یکسال به این شیوه‌ از اینترنت نامحدود استفاده خواهند کرد و به دلیل ابلاغ مصوبه‌ی جدید به صورت خودکار پس از پایان قرارداد باید در صورت تمایل به ادامه دریافت سرویس اینترنت از مخابرات، به سرویس‌ اینترنت نامحدود تا حجم معین تغییر وضعیت دهند.او تأکید کرد: با وجود ابلاغ این مصوبه، شرکت مخابرات، مشترکان اینترنت نامحدود که مصرف منصافه دارند را الزام به تغییر وضعیت نمی‌کند.»

عضو انجمن mohsen_sh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    132
    تشکر تشکر شده 
    417
    تشکر شده در
    298 پست

پیش فرض پاسخ : کسی تا حالا از سرویس های جدید اسماً نامحدود مخابرات استفاده کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    سلام دوستان

مخابرات دیگه کلاً در کل سطح کشور ظاهراً فروش سرویس نامحدود رو متوقف کرده و این سرویس ها رو جایگزین کرده.در این سرویس ها به جای اینکه کلاً نامحدود باشه از ترافیک های بالا استفاده شده بعدش که ترافیکمون طی هر ماه تموم بشه به صورت خودکار هر 1 گیگ استفاده بیشتر از ترافیک رو 1500 تومان میاره روی قبض تلفن.

البته کسانی مثل من که مشتری های قدیم سرویس نامحدود قدیمی مخابرات بودن همچنان می تونن روی همین سرویسشون بمونن اما اگر مثلاً جمع آوری کنن یا تغییر سرویس بدن دیگه نمی تونن به سرویس نامحدود قبلی که کاملاً نامحدود بود برگردن.

حالا من خیلی وقته روی نامحدود 512 قدیمی که کاملاً نامحدوده و همیشه سرعت 64 کیلوبایت رو دارم هستم که به دلیل حذف سرویس های نامحدود سرعتم رو ارتقاء هم نمی تونم بدم خواستم بدونم از نظر شما ارزش داره که به این سرویس های اسماً نامحدود جدید مخابرات تغییر بدم؟

بنده یک مگ نامحدود مخابرات دارم ، سر همین که تعرفه رو بلند کردن دیگه ارتقا ندادم ! و موندم روش
    در عین حال چون کمی کندی داشتم ، رفتم یک خط خریدم + اینترنت 12 مگ صبانت که بسیار راضی هستم
    هرچند یک دانگل هم خریدم اینترنت 4 جی ایرانسل استفاده می کنم تعرفه 5 گیگ 20 تومن! سرعت دانلود 5 مگ! واقعا راضی ام

پیشنهاد بنده ایرانسل هست ، و مخابرات رو بزارید بمونه
    تلفن : 02191300401 ، تهران - صادقیه - بلوارفردوس شرق - پلاک 68 - واحد 18
    پیشروتک | ناحیه کاربری

عضو انجمن mohsen_sh آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    132
    تشکر تشکر شده 
    417
    تشکر شده در
    298 پست

برای همون دانگل 4g که میگید چه مدلی خوبه؟ من تو این زمینه تجربه ندارم.
    بعدش برای من تو گوشیم که فقط 3g ساپورت میکنه ایرانسل تو خونه خودمون 3g نداره فقط رو حالت 2g میره یعنی با دانگل ممکنه حداقل 3g ساپورت بشه؟ یعنی مثلاً این دستگاه ها یه آنتن تقویت کننده ای چیزی ندارن که بشه سیگنال دریافتی رو افزایش داد؟
    برید داخل تنظیمات گوشی ، موبایل نتوورک ، نتوورک گوشی رو به حالت دستی قرار بدید و مطمئن بشید که شبکه 3جی دیده می شه
    تلفن : 02191300401 ، تهران - صادقیه - بلوارفردوس شرق - پلاک 68 - واحد 18
    پیشروتک | ناحیه کاربری

عضو انجمن meysam021 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    246
    تشکر تشکر شده 
    1,321
    تشکر شده در
    927 پست

سلام دوستان

بنده یکی از مشتریان 2 ساله سرویس 512 نامحدود مخابرات هستم و تا به حال کار راه انداز بوده برای کسانی مثل بنده که سر ماه مصرف رو نگاه میکنم و 80 گیگ مصرف ماه میباشد همین سرویس 512 نامحدود با 24 هزار تومان ماهانه بسیار با صرفه خواهد بود
    شما هم به مصرفتون نگاه کنید در صورتی که مصرف بیشتر از 20 گیگ ندارید با صرفه میباشد
    لسترلوک
    شماره تماس : 06142327071 - تلگرام : Lasterloc
    تخفیف تاپیک از 50 درصد به 20 درصد به دلیل بالا رفتن نرخ ارز کاهش یافته

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)