صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 21

موضوع: نظر شما درباره فروم گیم سازان

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

پیش فرض نظر شما درباره فروم گیم سازان

سلام
    استارت کار گیم سازان از مرداد ماه ۹۳ شروع شد. از ابتدای کار قصد جذب یک شرکت معتبر رو داشتم و شروع کردم به آموزشهایی که یک شرکت معتبر رو جذب کنه.
    وقتی دیدم آسیاتک از بازیهایی مثل csgo حمایت میکنه ۱ هفته وقت گذاشتم و از سایتهای روسی و انگلیسی زبان کمک گرفتم و آموزشهای csgo رو تا جایی که ممکن بود برای اولین بار وارد عرصه گیم سازان ایران کردم
    همچنین آموزشی های Counter strike source V34 هم برای اولین بار آموزش داده شد
    اما هیچ کدوم از این آموزشها به اندازه کانتر استرایک ۱.۶ مخاطب جذب نمیکنه و من اینو بعنوان ادمین در فرومهای قبل از گیم سازان ایران تجربه کرده بودم بخاطر همین این آموزشها رو آپدیت کردم و گسترش دادم پلاگینهای بیشتری رو قرار دادم و بخاطر راحتی کاربرا خیلی از پلاگینایی که در سایت اصلیش روش کار نشده بود کار کردم بهش مدل اضافه کردم یا اسکریپتهای پیشنهادی کاربران خارجی رو کامپایل کردم و بصورت رایگان در فروم قرار دادم.
    افراد زیادی جذب فروم شدن اما از سوی هیچ شرکت معتبری پیشنهاد ارائه نشد
    کسایی که مراجعه میکردن هدفشون بدست آوردن مودهای آماده بازی بصورت رایگان بود بخاطر همین با وجود مخالفت خیلیها از فعالیت در فروم دست کشیدم تا اینکه بعدا فهمیدم چه گنجی رو از دست دادم. این بود که دوباره فعالیت خودمو از سر گرفتم تا جایی که بعد از ۲ ماه بازدید فروم مثل قبل شد و کاربرای ما دوباره برگشتن به خونه
    من هیچ وقت فکر نمیکردم که میشه از این فروم درامد زایی کرد و تمام تلاشم جذب یک شرکت معتبر مثل آسیاتک بود اما الان که فکر میکنم میبینم درامد واقعی از این فروم در ماه میتونه حدود 1.000.000 از اسکریپت نویسی سفارشی . VIP . lgsl . تبلیغات بنری و سایر موارد باشه
    در حال حاظر توانایی ارائه آموزشهایی رو دارم که در زمینه لینوکس و ویندوز میتونه کاربران زیادی رو جذب فروم کنه اما نیاز به یک سرور مجازی با کیفیت داره ( در حال حاظر فروم در یک سرور مجازی OVH قرار گرفته اما با ارائه آموزشهای جدید کانفیگ این سرور با رم ۴ و سی پیو ۴ جوابگوی فروم نیست بخاطر همین این آموزشها رو ارائه نخواهم داد تا هزینه ها افزایش پیدا نکنه )

کاربران ما بیشتر بدنبال خرید سرور مجازی با کیفیت از یک دیتاسنتر معتبر هستن و نیاز دارن که تبلیغات به اونها ارائه بشه

خوشحال میشم نظر خودتونو اعلام کنید.

ممنونم که وقت با ارزشتونو برای خوندن این تاپیک صرف کردید

http://www.forum.gamesazan.ir

2. # ADS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

پیش فرض پاسخ : نظر شما درباره فروم گیم سازان

سلام
    دوستان با توجه به اینکه تاپیک بدلیل یک مورد توسط ادمین محترم فروم "وبهاستینگ تک" متوقف شده بود از این زمان از پیشنهاد شما برای پیشرفت فروم گیم سازان استقبال میکنیم.
    سپاس

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    75
    تشکر شده در
    49 پست

این دوستمون از طرف بنده تایید میشن
    سایتشون هم پتانسیل بالایی داره
    اگر حاضر بشن درصدری باهاشون کار کنید برای شما هم خیلی عالی هست
    یا علی

5. تعداد تشکر ها از zambi به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

کارت درسته..ادامه بده.خرج کن ..هزینه کن..حسابی که پیشرفت کردی و معروف فیل ت رت میکنند بعد میگن برو دنبال فلان نخودسیاه تا سایتت رفع فیل بشه..اخرش نمیتونی رفع فیل بشی میگی به درک غیر قانونی کار میکنم.انجاست فتا رو میفرستند دنبالت و دادگاه و جریمه و زندان..داستان کمی غم انگیزه اما واقعیته.براتون ارزوی موفقیت میکنم
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

7. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

عضو جدید CaeZer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    101
    تشکر تشکر شده 
    148
    تشکر شده در
    110 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    کارت درسته..ادامه بده.خرج کن ..هزینه کن..حسابی که پیشرفت کردی و معروف فیل ت رت میکنند بعد میگن برو دنبال فلان نخودسیاه تا سایتت رفع فیل بشه..اخرش نمیتونی رفع فیل بشی میگی به درک غیر قانونی کار میکنم.انجاست فتا رو میفرستند دنبالت و دادگاه و جریمه و زندان..داستان کمی غم انگیزه اما واقعیته.براتون ارزوی موفقیت میکنم
    سلام دوست عزیز

میشه توضیح بدید چه کاری از ایشون غیر مجاز هست ؟

9. تعداد تشکر ها از CaeZer به دلیل پست مفید

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط CaeZer نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

میشه توضیح بدید چه کاری از ایشون غیر مجاز هست ؟
    شما اگر فهمیدی به منم بگو..این سوال منم هست.چرا هر چیزی که به بازی مربوط میشه رو در نهایت فیل و نابود میکنند؟سایت ایشون مشکلی نداره..اما بازم فیلش میکنند..باور نداری؟صبر کن کمی باهاش به درامد برسه بعد
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

11. تعداد تشکر ها از delta به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    47
    تشکر تشکر شده 
    163
    تشکر شده در
    90 پست

شما اگر فهمیدی به منم بگو..این سوال منم هست.چرا هر چیزی که به بازی مربوط میشه رو در نهایت فیل و نابود میکنند؟سایت ایشون مشکلی نداره..اما بازم فیلش میکنند..باور نداری؟صبر کن کمی باهاش به درامد برسه بعد
    اگه از بنیاد ملی بازی های رایانه ای مجوز تهیه بشه، و بازی هم بازی غیرقانونی نباشه که لیستشون در http://www.ircg.ir/ هست. ***** نمیشه. بنده چند سال پیش حدود 200تا سرور بازی آنلاین داشتم و رنکینگشونم 1100 و 1000ایران بود و ***** نمیشد، فقط یکی از صفحات مربوط به بازی GT* ***** شد.

13. تعداد تشکر ها از TATSERVER.NET به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

ممنون
    حرفای شما منو به فکر انداخت که از همین الان برم ساماندهی بره ثبت چون اگر قرار باشه بعدا ***** بشه بهتره از همین الان زیر نظر خودشون باشه

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    517
    تشکر تشکر شده 
    284
    تشکر شده در
    232 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط tatserver.net نمایش پست ها
    اگه از بنیاد ملی بازی های رایانه ای مجوز تهیه بشه، و بازی هم بازی غیرقانونی نباشه که لیستشون در http://www.ircg.ir/ هست. ***** نمیشه. بنده چند سال پیش حدود 200تا سرور بازی آنلاین داشتم و رنکینگشونم 1100 و 1000ایران بود و ***** نمیشد، فقط یکی از صفحات مربوط به بازی gt* ***** شد.
    ممنون از دوستان
    البته بنده هم در جریان ف.ی.ل.ت.ر سایتها و فرومهای گیم هستم بازیهایی مثل gta و همچنین اون اوایل سایتها به دستور ساماندهی لینکهای دانلود csgo رو حذف میکردن ولی در حال حاظر هر سال مسابقات کشوری و بین المللی در برج میلاد توسط آسیاتک میزبانی میشه و هیچ مشکلی از این بابت وجود نداره

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    11
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    19 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط live نمایش پست ها
    ممنون
    حرفای شما منو به فکر انداخت که از همین الان برم ساماندهی بره ثبت چون اگر قرار باشه بعدا ***** بشه بهتره از همین الان زیر نظر خودشون باشه
    سلام بله حق با دوستمون هست چیلتر میکنن

شما به هیچ وجه اسمی از بازی دوتا نیارید چون بازی انلاین هست و نیاز به مجوز از شرکت استیم داره چیلتر میکنن مثل سایت خودم که چیلتر کردن و گفتن باید مبلغ 2500 دلار به ما بدی تا برات مجوز بگیریم و رفع چیلتر کنیم !

17. تعداد تشکر ها از infernal79 به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)