صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 55

موضوع: اینترنت 50 مگابیت مخابرات با اتصال مستقیم مودم شما به فیبر نوری در اصفهان!

عضو انجمن miladtnt آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    219
    تشکر تشکر شده 
    376
    تشکر شده در
    275 پست

پیش فرض پاسخ : اینترنت 50 مگابیت مخابرات با اتصال مستقیم مودم شما به فیبر نوری در اصفهان!

نقل قول نوشته اصلی توسط BaziShot نمایش پست ها
    همچین قیمتی اصلا به صرفه نیست . ! پرشین تولز راجع به قضیه کاملا صحبت کردیم . شما 1 گیگابیت اینترنت هم داشته باشی تا زمانی که دارن سرویس رو با ترافیک میفروشن چه فایده ای داره ؟ شما چقدر هر ماه باید هزینه ترافیک بدی ؟

من 30 مگابیت اینترنت دارم به صورت پوینت تو پوینت دریافت میکنم از یک شرکتی ! خیلی هم راضیم. سرعت دانلودمم هیچوقت زیر 3 مگابایت نیست . ترافیکمم نامحدود. دارم ماهانه فایل پیوست 32848
    فروش اینترنت بدون ترافیک در ایران غیر ممکنه ! شما حداقل باید از ترافیک بترسید و کم مصرف کنید تا اون پورتا کشش رو داشته باشن ! فعلا همچین چیزی برا ما غیر ممکنه

2. تعداد تشکر ها ازmiladtnt به دلیل پست مفید

3. # ADS

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    115
    تشکر تشکر شده 
    85
    تشکر شده در
    54 پست

پیش فرض پاسخ : اینترنت 50 مگابیت مخابرات با اتصال مستقیم مودم شما به فیبر نوری در اصفهان!

منطقه ما فیبر نوری اومده سرعت 512 کیلو بیت که میگیرم تا 2.5 مگابیت با speedtest تست کردیم سرعت میده

عضو انجمن dertgtr آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    2,342
    تشکر تشکر شده 
    3,638
    تشکر شده در
    2,848 پست

فیبر نوری نخواستیم اینترنت مخابرات فعلی کیفیتش رو درست کنه کفایت میکنه !
    سرور مجازی ایران - آلمان - آمریکا my.xdlhost.com
    قیمت و کیفیت را مقایسه کنید !! تلگرام : Xdlhost

6. تعداد تشکر ها ازdertgtr به دلیل پست مفید

عضو جدید mamadi38 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    51
    تشکر تشکر شده 
    19
    تشکر شده در
    16 پست

موضوع از این قراره همه چیز دست خودشونه تو ایران تا چیزی به سود نباشه نه رایگان نه سرعت بالا میکنند تا بوده اینجوری بوده از این پس هست اینده هم همینه...
    Life Limited

عضو جدید کامران غلامی آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    183
    تشکر شده در
    155 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط us12 نمایش پست ها
    اگر حجمی نباشه اینترنت ایران یک ماه هم دوام نمیاره ، کشور های دیگه کاربر مدام در حال دانلود فیلم و نرم افزار های حجیم نیست ، در کشور های دیگه هر فیلم و نرم افزار را باید به صورت قانونی خریداری شود ، آرشیو یک دانلودر معمولی ایرانی شاید میلیون ها دلار ارزش داشته باشه که آنجا کسی نمیتونه از پس هزینه اش برآید ...

البته مخابرات اصفهان یک طرح بینهایت داره که باید ماهی 8 تومن بدی و هر چه از سرور های مخابرات دانلود کنی دیگه نامحدود میشه :
    http://vas.tce.ir/
    چرا دووم نمیاره ؟مگه اینترنت ایران چطوری تامین میشه؟میشه بیشتر توضیح بدید؟

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط us12 نمایش پست ها
    اگر حجمی نباشه اینترنت ایران یک ماه هم دوام نمیاره ، کشور های دیگه کاربر مدام در حال دانلود فیلم و نرم افزار های حجیم نیست ، در کشور های دیگه هر فیلم و نرم افزار را باید به صورت قانونی خریداری شود ، آرشیو یک دانلودر معمولی ایرانی شاید میلیون ها دلار ارزش داشته باشه که آنجا کسی نمیتونه از پس هزینه اش برآید ...

البته مخابرات اصفهان یک طرح بینهایت داره که باید ماهی 8 تومن بدی و هر چه از سرور های مخابرات دانلود کنی دیگه نامحدود میشه :
    http://vas.tce.ir/
    عزیز این نظریه افراد روشن فکره
    باورکنید کرک همه جا هست
    حتی امریکا و انگلستان و..
    از بازی گرفته تا موزیک و‌ ویندوز و....
    اینجوری نیست که همه اورجینال تهیه کنند
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

10. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,245
    تشکر تشکر شده 
    1,541
    تشکر شده در
    882 پست

از حق نگذریم واقعا پیشرفت سرعت اینترنت ایران در 3-4 سال اخیر فوق العاده بوده
    هم بستر های زیادی فراهم شده
    هم سرعت فوق العاده افزایش داشته
    یادمه سال 85 من تو یکی از مناطق اطراف اصفهان اینترنت پر سرعت میخواستم 300 تومن پول NANO Station 2 دادم و 200 تومنیم پول نصب آنتن شد حدود 18 متر!!! تا بتونم یه اینترنت بگیرم 128 کیلوبیت (دقیقا دانلود 16 کیلوبایت در بهترین حالت!!) با 3 گیگ حجم ، ماهی 28500 تومن!!!
    هر گیگ اضافه هم 7500 تومن خخخ

الآن همونجا اینترنت 4جی ایرانسل هست با سرعت 20 مگابیت بر ثانیه..
    درسته حجمیه.. ولی خوب اینم در نظر بگیرید همه که دانلودر نیستن! واقعا با ماهی 50 تومن یا کمتر 90% کاربران اینترنت ایران با مصرف عادی ، کاملا راضین!

12. تعداد تشکر ها ازm_dg_farari به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    26
    تشکر تشکر شده 
    58
    تشکر شده در
    33 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-rezam نمایش پست ها
    پروژه فیبر نوری خیلی گسترده هست و توی تهران هم خیلی از مناطق کشیده شده البته تا جایی که من در جریانم برای اتصال به سرور های مخابرات و صداسیما بوده ولی ندیدم که روش اینترنت ارائه بدن
    یعنی جایی هست توی تهران که روی خطوط فیبر نوری ، اینترنت پرسرعت بدن؟من که اگر مجددا خونه عوض کنیم، اول ملاکم، اینه که خط مسی داشته باشه که بتونم اینترنت بگیرم.روی فیبر نوری، فقط مخابرات میده که اونم، حداکثر 512 هست.بیشتر هم بدن، سرعتش 512 بیشتر نمیتونه باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط hoster نمایش پست ها
    منطقه ما فیبر نوری اومده سرعت 512 کیلو بیت که میگیرم تا 2.5 مگابیت با speedtest تست کردیم سرعت میده
    من
    نمی دونم چرا از فیبر نوری به عنوان یه فناوری پیشرفته در ایران یاد می کنید؟!!! خود فیبر، بله پیشرفته هست ولی اینا تجهیزاتشو ندارن روش اینترنت پر سرعت و پهنای باند درست حسابی بدن! هیچ جا رو فیبر نوری نمیشه اینترنت 512 ک بیشتر گرفت! این یعنی در ایران خونه و اداره ای که خطش فیبر نوریه برابر است با خداحافظی با اینترنت پر سرعت adsl. و اینکه شما می گید اینترنت 512 کیلوبیت داره پنج برابر سرعت خودش یعنی 2.5 مگابیت در ثانیه سرعت میده؟ امکان نداره چنین چیزی اونم روی فیبر نوری!اونم مخابرات!! حتما با دانلود منیجر و از چند سایت مختلف، تست کنید.

عضو انجمن JeyServer آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    93
    تشکر تشکر شده 
    298
    تشکر شده در
    233 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen.unlimited نمایش پست ها
    یعنی جایی هست توی تهران که روی خطوط فیبر نوری ، اینترنت پرسرعت بدن؟من که اگر مجددا خونه عوض کنیم، اول ملاکم، اینه که خط مسی داشته باشه که بتونم اینترنت بگیرم.روی فیبر نوری، فقط مخابرات میده که اونم، حداکثر 512 هست.بیشتر هم بدن، سرعتش 512 بیشتر نمیتونه باشه.

من
    نمی دونم چرا از فیبر نوری به عنوان یه فناوری پیشرفته در ایران یاد می کنید؟!!! خود فیبر، بله پیشرفته هست ولی اینا تجهیزاتشو ندارن روش اینترنت پر سرعت و پهنای باند درست حسابی بدن! هیچ جا رو فیبر نوری نمیشه اینترنت 512 ک بیشتر گرفت! این یعنی در ایران خونه و اداره ای که خطش فیبر نوریه برابر است با خداحافظی با اینترنت پر سرعت adsl. و اینکه شما می گید اینترنت 512 کیلوبیت داره پنج برابر سرعت خودش یعنی 2.5 مگابیت در ثانیه سرعت میده؟ امکان نداره چنین چیزی اونم روی فیبر نوری!اونم مخابرات!! حتما با دانلود منیجر و از چند سایت مختلف، تست کنید.
    عزیز من دو خط مسی توی خونه دارم، های وب و مخابرات اصفهان، نهایتا دو مگابیت دانلود دارم بر ثانیه.
    توی دفتر یک خط فیبر داریم، مخابرات اصفهان - طرح پیشفرض زرین، میانگین تا 12 مگابیت دانلود داریم.
    همینطور برای منزل یکی از آشنا هم که خط فیبر نوری داشتند، اینترنت مخابرات - طرح پیشفرض زرین راه اندازی کردم، بدون مشکل تا 10 مگابیت دانلود داشتند.
    --------
    حقوق انحصاری در هر زمینه باعث فساد و نابودی میشه، من راضی هستم از اینترنت روی فیبر نوری ولی مطمئنم که اگر شرکت های خصوصی هم امکان ارائه سرویس روی فیبر نوری داشتند، کیفیت به مراتب بالا تر میبود، حداقل از نظر آپتایم و پشتیبانی و پیگیری.
    .:: جی سرور - ارائه دهنده خدمات میزبانی وب و سرور های مجازی و اختصاصی ::.
    دارنده نماد اعتماد الکترونیکی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    383
    تشکر تشکر شده 
    844
    تشکر شده در
    695 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط JeyServer نمایش پست ها
    عزیز من دو خط مسی توی خونه دارم، های وب و مخابرات اصفهان، نهایتا دو مگابیت دانلود دارم بر ثانیه.
    توی دفتر یک خط فیبر داریم، مخابرات اصفهان - طرح پیشفرض زرین، میانگین تا 12 مگابیت دانلود داریم.
    همینطور برای منزل یکی از آشنا هم که خط فیبر نوری داشتند، اینترنت مخابرات - طرح پیشفرض زرین راه اندازی کردم، بدون مشکل تا 10 مگابیت دانلود داشتند.
    --------
    حقوق انحصاری در هر زمینه باعث فساد و نابودی میشه، من راضی هستم از اینترنت روی فیبر نوری ولی مطمئنم که اگر شرکت های خصوصی هم امکان ارائه سرویس روی فیبر نوری داشتند، کیفیت به مراتب بالا تر میبود، حداقل از نظر آپتایم و پشتیبانی و پیگیری.
    ما دوتا خط فیبر داریم چندبار تماس گرفتیم شماره تلفن گویا گفت امکان ارائه روی خط شما وجود ندارد.بخاطر فیبر هست یا ...؟
    CloudHa
    7079 2842 021
    93 600 73 0913

صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)