صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 678910
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 95 , از مجموع 95

موضوع: کاهش قیمت شاتل ؟!!!

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

پیش فرض پاسخ : کاهش قیمت شاتل ؟!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط مینا-صیفی نمایش پست ها
    Mr.Pouria من اسیاتک هستم و دیدم سرویس ها قیمت ها عوض شده خوب اما بنظرم ارزون نشده امده سرویس ها و حجم ها را تغییر داده و تایم رایگان شبانه را زیاد و یکپارچه کرده مثال میزنم که میگم ارزون نشده من قبلا 36 گیگ حجم در 6 ماه میگرفتم که یعنی ماهی 6 گیگ 5 تا 8 صبح رایگان با کامزد اینا میشد 110 تومان حالا این سرویس حذف شده امدند این کارا کرده

اینترنت پرسرعت حامی 18 گیگ در 6 ماه ( 2 تا 8 صبح نامحدود)
    92400 تومان + 5000 هزینه نامحدود شبانه + کامزد یعنی میشه همون نزدیک 110 تومان
    حالا مقایسه :
    من سرویس قدیم را 36 گیگ میگرفتم 6 ماهه 110 تومان با همه چیز اما الان باس ماهی 3 گیگ بگیرم که میشه نزدیک 110 تومان در صورتی سرویس قبلی ماهی 6 گیگ بود خوب این بنظر شما ارزون شده ؟!!!! حرفی اصلا دیگه برای گفتن ندارم
    سرویس شما باید قیمتش نصف و یا حداقل 2/3 میشد ... این مورد رو باید شرکت آسیا تک به شما رسما و قانونی توضیح بدن این نوع یک کلاه برداری رسمی هست !

با شماره 195 تماس بگیرید گزارش کنید اگه خود آسیا تک پاسخ گو نبود برای محکم کاری تویسایت 195.ir هم یک طرح شکایت بزنید

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed-MC نمایش پست ها
    دقیقا موافقم با شما..
    دیشب سرویس خودم آسیاتک رو تاومدم تمدید کنم...دیدم سرویس ها تغییر پیدا کردند..دانلود شبانه رو برداشتن و فقط روی چند سرویس هست..
    خلاصه اینکه مثلا ارزون کردن و در واقع نسبت به ماه قبلی که تمدید کردم با همون حجم دیدم گرون تر شد..
    بدون توجه به سرویس رایگان شبانه هر گیگ 600 تومان به صورت حداقلی ارزان تر شده و آسیا تک به جای کاهش گیگ ها باید افزایش میداد !

2. # ADS

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

یکی لطفا بگه معنی این بیانیه جدید شاتل یعنی چی؟

مشترک گرامی،

شاید مطلع شده باشید، در روزهای گذشته قیمت‌ خدمات اینترنت پرسرعت شرکت شاتل مطابق مصوبه ۲۳۷ سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، نسبت به گذشته کاهش یافته است

افزون بر این شرکت شاتل از گذشته برای رفاه حال مشترکین خود امکان استفاده از تراز مالی منفی مجاز (میزان بدهی مجاز) را تا سقف ۱۰ هزار تومان ایجاد کرده است. پس از اجرای مصوبه ۲۳۷ سازمان تنظیم مقررات و کاهش قیمت‌ها برای جلوگیری از بروز برخی مشکلات مجبور شده‌ایم، در سقف تراز مالی منفی مجاز مشترکین نیز بازنگری کنیم.

بر این اساس مبلغ تراز مالی منفی مجاز مشترکین از تاریخ ۱۸ مرداد ۱۳۹۵ به مبلغ ۸ هزار تومان کاهش یافته است. به این معنی که سقف بدهی مجاز مشترکین ۸ هزار تومان خواهد بود.

ضمن عذرخواهی از مشترکین عزیزی که به دلیل قرار گرفتن در این دسته‌بندی در استفاده از سرویس خود با مشکلاتی روبه‌رو شده‌اند، سپاس‌گزار خواهیم بود اگر یک بار تراز مالی درج شده در آخرین صورت‌حساب خود را بررسی کنید و برای جلوگیری از بروز مشکل، در صورت نیاز تراز مالی سرویس خود را به سقف مجاز کاهش دهید.
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو جدید mehrangta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    378
    تشکر تشکر شده 
    246
    تشکر شده در
    166 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    یعنی کسایی که بدهی دارن بیان صاف کنن.

عضو دائم delta آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,468
    تشکر تشکر شده 
    5,180
    تشکر شده در
    2,621 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrangta نمایش پست ها
    یعنی کسایی که بدهی دارن بیان صاف کنن.
    بدهی چی دارند؟ مگه تا پول ندی سرویس هم بهت میدند؟
    فروشگاه بازی , کنسول, لوازم دیجیتال دلتافوکس
    فروش و واردات محصولات در منطقه ازاد انزلی

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط delta نمایش پست ها
    معنی خاصی نداره ! قبلا تا 24 ساعت بعد عدم پرداخت سرویس قطع میکردن الان بعد 12 ساعت ...

همچنین بعضی از مشترکین در گاهی مواقع امکان پرداخت پول رو ندارن میان درخواست استفاده قسطی میدن که تا یه حدی میشه استفاده کرد ( مثلا 3 گیگ که معادل 10 تومن البته حدودی گفتم ) میتونی به صورت رایگان مصرف کنید و بعدا پولش رو بدید که اینو کم کردن الان اما خوب فک نکنم شامل شما بشه این حرکت درخواست بازنگری شکایتتون رو بدید به نظر من

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 678910

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)