صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32

موضوع: مسئولیت شرکت هاستینگ در صورت از بین رفتن کل اطلاعات!؟؟؟

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    257
    تشکر تشکر شده 
    216
    تشکر شده در
    167 پست

پیش فرض پاسخ : مسئولیت شرکت هاستینگ در صورت از بین رفتن کل اطلاعات!؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hanijafari نمایش پست ها
    با سلام و درود خدمت دوستان با تجربه
    سایت ما چند روزی بود که بالا نمیومد و الان که تیکت زدیم، پاسخ دادن که کل اطلاعات سایت شما از بین رفته و اگر خودتون بک آپ دارید بدید براتون بیاریم بالا.
    یعنی کل اطلاعات و زحمات و هزینه ها و .... ما طی سه سال ، یک شبه به باد رفت.
    من خودم مدتی نبودم و سایت دست مدیر بود و اونم فقط از اطلاعات کاربرا بک آپ داره که اونم مال چند ماه پیش هست.

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم، هاستینگ موظف به تهیه بک آپ برای هاستهای اشتراکی هست ، آنهم در سروری جداگانه از دیتاسنتری جداگانه تا در صورت بروز مشکل احتمال از بین رفتن اطلاعات به حداقل برسه.
    حالا در زمان خرید هاست ، من دیدم که نوشته تهیه بک آپ ، به همین دلیل هاست را خریداری کردم ، اما الان میگن بک آپ هم نداریم و اونم از بین رفته.

پیشنهاد شما چیه؟
    شکایت یا چی؟؟
    چون ضرر بزرگی به ما زدن.
    سلام

اگر توی قوانینشون نوشتن که بکاپ میگیرن و برای مدتی نگه میدارند ، پس برای آن مدت مسئولند که بکاپ شما را برگردونند.
    شکایت هم کنید فکر نکنم ارزش داشته باشه پیگیری کنید! مگر اینکه بتونید ثابت کنید ضررتون بالای یکی دو میلیون تومن هست.

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط navid2zp نمایش پست ها
    در ایران؟ هیچ مسئولیتی ............ ولی بسیاری از سرویس دهنده های پر ادعای امروزی هیچ مسئولیتی رو در هیچ شرایطی به عهده نمی گیرند
    در مورد سخت افزار کاملاً حق با شماست و قبول دارم.
    از طرفی یک مورد مهم هم هست که کسی توجه نمیکنه و اون هم قیمت هاست است. مثلاً وقتی پنچ گیگ هاست با امکانات نامحدود را ماهیانه 5 هزار تومن میدند ، شما چه توقعی از این هاست دارید؟ هاست خوب می خواین باید پول خوب بدید!
    کاربری که اسکریپتی که هزینه مادام العمرش 100 هزار تومن هست را نال میکنه ، انتظار دارید بیاد برای یک گیگ هاست سالیانه 100 هزار تومان پول بده؟
    هاستینگ میشناسم سالیانه 850 بار بکاپ میگیره و برای هر تاریخی که بگید میگه ما دو عدد بکاپ برای فلان روز داریم. هر کدوم را که بخواین بهتون میدیم! پشتیبانی 24 ساعته واقعی هم دارند. به قول بعضی دوستان هر چقدر پول بدی ، همون قدر آش میخوری.
    ضمن اینکه وقتی کسی اطلاعات مهم داره ، قطعاً باید خودش بکاپ تهیه کنه و هیچ وقت به کسی برای بکاپ گیری اعتماد نکنه.
    ویرایش توسط webhosts : July 26th, 2016 در ساعت 21:50
    آپلود انواع فایل بر روی سرورهای ابری: ParsLoka.com

امکان آپلود از لینک و افزایش آنی فضا

2. تعداد تشکر ها ازwebhosts به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    145
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    28 پست

ممنون از راهنمایی و پیشنهاد همه شما دوستان عزیز

دقیقا قسمتی که دوست عزیزمون @hegza اعلام کردند در مورد سایت web.archive ، هاستینگ نمیتونه بزنه زیرش چون آرشیو سایتش موجود هست ، حالا قوانین جدیدش رو هرچقد میخواد تغییر بده.
    تاپیکهای شکایت از یوگیگ هم همه بسته شدن و بی نتیجه موندن ، منم فکر میکردم فقط خودم و چند نفر دیگه باشیم و اصلا تاپیکها رو ندیده بودم ، اما الان میبینم که خیلی بیشتر از اینا هستیم.

هاست رایگان و .... جبران خسارت ما رو نمیکنه چه از لحاط مالی و چه از نظر محتوا ، بک لینکهای قوی و طبیعی بدون حتی یک لینک خریداری شده ، ایندکسهای گوگل ، حدود 2000 محتوا که بالای 85درصدش اختصاصی بوده و .... .
    درباره قوانین فتا و سایتهای پیش بینی فوتبال و کازینوآنلاین بیشتر بدانید | طراحی سایت

عضو انجمن ali-rezam آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    507
    تشکر تشکر شده 
    258
    تشکر شده در
    179 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط quest نمایش پست ها
    می تونید ازشون درخواست غرامت کنید.
    بگید شما انقدر به من ضرر زدید باید جبران کنید.

کار رو سخت نکنید. چرا می خواید شکایت کنید؟
    + تو دادگاه های ایران اونقدر که شاکی اذیت می شه اگر مجرم اذیت می شد جنابت ریشه کن میشد

البته اینجا هاستینگ مجرم نیست. شاید اتفاق بیافته. همکاران عزیز در جریانن هرلحظه با کلید اشتباه ممکنه کل سایت بره رو هوا.. مثل وضعیت الان ما :/
    هرچند باید نسخه پشتیبان در دیتاسنتر دومی می داشتن.. که شاید هم داشتن و مورد داشته اون نسخه که از وظایف هاست خارجه
    اما اگر نداشتن نسخه پشتیبان خب مطمئنا کوتاهی از طرف ایشان بوده و همونطور که گفته شد می تونید درخواست غرامت کنید.

اگر با شما راه نیومدن می تونید شکایت کنید..

البته شما هم طرف مقابل رو درک کنید. در مواقعی همه چیز دست به دست هم می ده تا هیچ چیز به خوبی پیش نره.
    به نظر شما تنها با صحبت کردن حاضر به پرداخت غرامت هستند ؟ اگر باشند که خوبه و نیازی به شکایت نیست
    در مورد قسمت دیگر حرفتون که میگید
    البته اینجا هاستینگ مجرم نیست. شاید اتفاق بیافته. همکاران عزیز در جریانن هرلحظه با کلید اشتباه ممکنه کل سایت بره رو هوا.. مثل وضعیت الان ما :/
    هرچند باید نسخه پشتیبان در دیتاسنتر دومی می داشتن.. که شاید هم داشتن و مورد داشته اون نسخه که از وظایف هاست خارجه
    باید بهتون بگم که بله امکان اتفاق برای همه هست ولی با بک آپ گرفتن به موقع و نگه داری در سرور جداگانه میشه تا حد زیادی از اتفاقات این چنینی جلوگیری کرد و نباید گفت هاستینگ در این موضوع مقصر نیست
    { Live in the moment }
    ...

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    145
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    28 پست

طبق قیمتی که برای سرویسهاشون تعیین کردن و اعلام کردند که بک آپ روزانه ، هفتگی و ... و با توجه به سابقه کار چندساله و مدت فعالیتشون ، ما حاضر به خرید سرویس از این شرکت شدیم ، زیرا از داشتن بک آپ سایتمون خیالمون راحت بود ، اما کدوم راحتی؟؟!!!!!
    یه هاست سالی 5 هزارتومنی وارز هم میخریدم فرقی برام نمیکرد ، اونجا هم ممکن بود اطلاعاتم از بین بره حداقل دلم نمیسوخت
    درباره قوانین فتا و سایتهای پیش بینی فوتبال و کازینوآنلاین بیشتر بدانید | طراحی سایت

عضو انجمن ali-rezam آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    507
    تشکر تشکر شده 
    258
    تشکر شده در
    179 پست

طبق قیمتی که برای سرویسهاشون تعیین کردن و اعلام کردند که بک آپ روزانه ، هفتگی و ... و با توجه به سابقه کار چندساله و مدت فعالیتشون ، ما حاضر به خرید سرویس از این شرکت شدیم ، زیرا از داشتن بک آپ سایتمون خیالمون راحت بود ، اما کدوم راحتی؟؟!!!!!
    یه هاست سالی 5 هزارتومنی وارز هم میخریدم فرقی برام نمیکرد ، اونجا هم ممکن بود اطلاعاتم از بین بره حداقل دلم نمیسوخت
    حق دارید واقعا اعتماد و انتخاب در این بازار سخت هست
    امیدوارم از این به بعد شاهد همچین اتفاقاتی نباشیم و حرف و عمل سرویس دهنده ها بهم نزدیک باشه
    البته از حق نگذریم تعداد سرویس دهنده هایی که به بهترین شکل دارن فعالیت میکنند زیاده و همین دوستان هستند که تا به الان این بازار رو سر پا نگه داشته اند
    { Live in the moment }
    ...

8. تعداد تشکر ها از ali-rezam به دلیل پست مفید

عضو انجمن Farid Saadat آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    193
    تشکر تشکر شده 
    816
    تشکر شده در
    599 پست

@hegza و @farid saadat

هاست از یوگیگ Ugig خریداری شده و دقیقا همون وعده مدتی رایگان رو به ما دادن و بنده هم در تیکت بهشون اعلام کردم که اطلاعات ما برامون مهم هست و اگر سرور ده ساله رایگان هم به ما بدید در قبال اطلاعات و هزینه های تبلیغات و جذب کاربر فعال در سایت را نخواهد داد.

بله در قسمت سفارشات سرویس ، یکی از خدمات هاست اشتراکی بک آپ آن بود که بله ، حتی اگر مال یکماه قبل را هم بدهند میشه کاری کرد ، چون اطلاعات خودمون قبل از اون بوده و با توجه به فعالیت سایت ، بلا استفاده میباشد
    به نظر بنده بهترين كار اسكرين شات گرفتن از تعهدات و تيكت هاشون هست و سپس بهشون پيغام بديد كه فلان مقدار هزينه بابت از بين رفتن اطلاعات پرداخت كنيد و در صورت عدم پرداخت هم از ايشون شكايت كنين. در اين موارد اگر راهنمايي بيشتر هم خواستين از طريق تلگرام ميتونم راهنماييتون كنم. ارادتمند. موفق باشيد

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط quest نمایش پست ها
    می تونید ازشون درخواست غرامت کنید.
    بگید شما انقدر به من ضرر زدید باید جبران کنید.

کار رو سخت نکنید. چرا می خواید شکایت کنید؟
    + تو دادگاه های ایران اونقدر که شاکی اذیت می شه اگر مجرم اذیت می شد جنابت ریشه کن میشد

اما اگر نداشتن نسخه پشتیبان خب مطمئنا کوتاهی از طرف ایشان بوده و همونطور که گفته شد می تونید درخواست غرامت کنید.

اگر با شما راه نیومدن می تونید شکایت کنید..

البته شما هم طرف مقابل رو درک کنید. در مواقعی همه چیز دست به دست هم می ده تا هیچ چیز به خوبی پیش نره.
    دوست عزيز يوگيگ اگر ميخواست راه بياد كه اين همه تاپيك زده نميشد !
    وضعيت الان ما ؟ شما كلا چند وقت هست كه كلا وارد اين كار شديد ؟ از سوالاتتون در اينجا واضحه كه تخصصي ندارين تو اين موضوع ! ( ببخشيد جسارت ميكنم البته ) ولي كسي كه اين همه مشتري داره هيچوقت دكمه اشتباه نميزنه ! اينو مطمئن باشيد. ارادتمند. موفق باشيد
    کارشناس سئو، مشاور خدمات و خرید سرور

10. تعداد تشکر ها ازFarid Saadat به دلیل پست مفید

عضو انجمن InterServer.ir آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    375
    تشکر تشکر شده 
    788
    تشکر شده در
    498 پست

با سلام و درود خدمت دوستان با تجربه
    سایت ما چند روزی بود که بالا نمیومد و الان که تیکت زدیم، پاسخ دادن که کل اطلاعات سایت شما از بین رفته و اگر خودتون بک آپ دارید بدید براتون بیاریم بالا.
    یعنی کل اطلاعات و زحمات و هزینه ها و .... ما طی سه سال ، یک شبه به باد رفت.
    من خودم مدتی نبودم و سایت دست مدیر بود و اونم فقط از اطلاعات کاربرا بک آپ داره که اونم مال چند ماه پیش هست.

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم، هاستینگ موظف به تهیه بک آپ برای هاستهای اشتراکی هست ، آنهم در سروری جداگانه از دیتاسنتری جداگانه تا در صورت بروز مشکل احتمال از بین رفتن اطلاعات به حداقل برسه.
    حالا در زمان خرید هاست ، من دیدم که نوشته تهیه بک آپ ، به همین دلیل هاست را خریداری کردم ، اما الان میگن بک آپ هم نداریم و اونم از بین رفته.

پیشنهاد شما چیه؟
    شکایت یا چی؟؟
    چون ضرر بزرگی به ما زدن.
    شما بهتره با یک وکیل مشورت کنید نظر های کاربران این سایت اکثرا از روی احساسات و گاهی برداشت از اتفاقاتی که برای سایر هاستینگ ها افتاده هست و در اکثر موارد با قانون تفاوت زیادی داره.

وارز بودن هاست ربطی به کیفیت اون نداره! الان سرور های ovh تقریبا وارز محسوب میشند ولی بهترین کیفیت سخت افزار و شبکه رو در بین سایر دیتاسنتر ها داره ! بر عکس سرور های آلمانی وارز نیستند و کیفیت مطلوبی ندارند و با عرض معذرت اکثر مدیران هاستینگ دیتاسنتر هتزنر رو به نام گاوداری یاد می کنند!

وارز بودن یا نبودن به قوانین دیتاسنتر و اون کشور مربوط هست.
    ویرایش توسط InterServer.ir : July 27th, 2016 در ساعت 01:29

Reliable , High-Performance Hosting
    Website: EnterServer.ir // telegram: @Developerrr // Email: Parscloudsp [ @ ] gmail.com

12. تعداد تشکر ها ازInterServer.ir به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    123
    تشکر تشکر شده 
    30
    تشکر شده در
    27 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Farid Saadat نمایش پست ها
    به نظر بنده بهترين كار اسكرين شات گرفتن از تعهدات و تيكت هاشون هست و سپس بهشون پيغام بديد كه فلان مقدار هزينه بابت از بين رفتن اطلاعات پرداخت كنيد و در صورت عدم پرداخت هم از ايشون شكايت كنين. در اين موارد اگر راهنمايي بيشتر هم خواستين از طريق تلگرام ميتونم راهنماييتون كنم. ارادتمند. موفق باشيد

- - - Updated - - -

دوست عزيز يوگيگ اگر ميخواست راه بياد كه اين همه تاپيك زده نميشد !
    وضعيت الان ما ؟ شما كلا چند وقت هست كه كلا وارد اين كار شديد ؟ از سوالاتتون در اينجا واضحه كه تخصصي ندارين تو اين موضوع ! ( ببخشيد جسارت ميكنم البته ) ولي كسي كه اين همه مشتري داره هيچوقت دكمه اشتباه نميزنه ! اينو مطمئن باشيد. ارادتمند. موفق باشيد
    اتفاق هست دیگه. راننده با 10 سال سابقه کار با ماشین ، با یه لحظه هواس پرتی به فنا می ره.
    اینجام همینه.
    انسان جایز اخطاست..
    این از بحث اینکه اشتباه به وجود نمی اد.

ولی اینکه پشتیبان نداشتن کوتاهی کردن و باید تاوانش رو بدن. حق با شماست.

بزرگوارید جناب. امیدوارم همه عزیزان سربلند باشند و موفق
    ویرایش توسط quest : July 26th, 2016 در ساعت 23:23

14. تعداد تشکر ها از quest به دلیل پست مفید

عضو انجمن armin.rf آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,005
    تشکر تشکر شده 
    1,550
    تشکر شده در
    824 پست

درود , عزیز شرکت هاستینگ میزبان توی قوانین در مورد بکاپ گیری نوشته ؟

اگر نوشته باشه بکاپ نمیگیریم و شما در موقع سفارش تیکقبول قوانین رو زده باشید مشکل خودتونه و یا اگر بکاپ گیری داشته باشند و نگرفته باشند به راحتی دستتون بازه تو این زمینه ....

پیشنهاد میکنم اول درخواست کنید ضرر وارد شده رو واریز کنند اگر قبول نکردند به مراجع قانونی مراجعه کنید

16. تعداد تشکر ها از armin.rf به دلیل پست مفید

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    145
    تشکر تشکر شده 
    35
    تشکر شده در
    28 پست

در قوانینشون و هنگام سفارش سرویس ، یکی از خدمات هاستها ، بک آپ روزانه ، هفتگی و ... بوده و در قوانین ذکر کردند جهت اطمینان خودتون هم بک آپ بگیرید.

الان دو مسئله مطرح هست ، یکی از بین رفتن اطلاعات و دیگری زیر قرارداد و قولشون زدن که به نوعی خیانت در امانت محسوب میشه، چون طبق قرارداد و خدمات ارائه شده ، بک آپ قسمتی از سرویس بوده

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)