صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

موضوع: کلاهبرداری سایت او وی اچ وب Farssub

عضو انجمن N4vid12 آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    42 پست

Exclamation کلاهبرداری سایت او وی اچ وب Farssub

با سلام و خسته نباشید خدمت شما کاریران و مدیران محترم
    این آقا حدود 2 ماه پیش با شعار بهترین وب هاستیگ کیفیت بالا سرور های حرفه ای و ... به بنده گفتند که میزبانی سایت بنده رو روی یک سرور اختصاصی که تا حداقل 100 آنلاین هم ساپورت میکرد میزبانی کنند ولی بعد از 2 ماه یک دفعه سایتی که 2 ماه زحمت کشیده شده بود کلی خرج بک لینک و تبلیغات شده بود ساسپند شد
    ایشون بنده رو از یاهو ایگنور کردند

و جواب تلفن های بنده رو نمیداند همچنین تلگرام من رو هم با اینکه انلاین بودند در اکثر مواقع یا سین نمی کردند و اگر سین می شد جوابی نمی دادند.
    طبیعی هست در دعوا از قدیم میگن حلوا خیرات نمیشه بنده هم عصبی شدم و بهشون گفتم کسی که اینطوری مشتریشون سر کار میگذاره و جواب نمیده آدم ترسو و بی ناموسی هست که البته حرف بی ربطی هم نبوده

در حال حاضر سایت بنده 1 هفته هست که ساسپند هست سایت در ساماندهی ثبت هست جزو سایت های خوب ایران قرار بود بشه ( اسیاتک اسپانسر سرور دانلود هست ) که ایشون با این کاراشون تمام پول وقت و کار بنده رو خراب کردند

از ایشون و مدیران محترم سایت تقاضا دارم به این مشکل رسیدگی کنند
    با تشکر

آدرس ما : www.iranmovie.in

با تشکر

2. تعداد تشکر ها از N4vid12 به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو انجمن amin karimi آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    228
    تشکر تشکر شده 
    274
    تشکر شده در
    210 پست

پیش فرض پاسخ : کلاهبرداری سایت او وی اچ وب Farssub

شما بک اپ از اطلاعات سرور ندارید ؟
    این جوری فقط دارین به خودتون لطمه میزنید بیشتر

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    383
    تشکر تشکر شده 
    844
    تشکر شده در
    695 پست

احتمال زیاد هاستون ریسلر از کاکو هاست هست
    با اون سایت در تماس باشید!
    CloudHa
    7079 2842 021
    93 600 73 0913

تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    42 پست

خیر بنده بک آپ ندارم ایشون هم گفتند باید عذر خواهی کنی تا بدیم که بنده زیر بار حرف زور نمیرم عذر خواهی بابت چی؟ بنده 10 ساله کارم این هست بار اولی نیست که سایت زدم از بزرگترین سایت ها در هر زمینه بنده رو میشناسند ولی ایشون به علت عدم آگاهی کاملشون این کار های واقعآ بچگانه که در حد یک جوان 14 15 ساله هست رو دارند انجام میدند

7. تعداد تشکر ها از N4vid12 به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1,435
    تشکر تشکر شده 
    1,898
    تشکر شده در
    1,328 پست

سرویسی که به شما ارائه شد سرویس رایگان اسپانسری بود ، و شما در این انجمن از ما سرویس رو دریافت نگردید
    طبق توضیحاتیی که به مدیریت انجمن ارسال شد ، همه موارد توضیج داده شده ، شما در یاهو اینگور نیستید ، بنده در یاهو انلاین نیستم!!! فرقش رو متوجه بشید!
    تلگرام هم بنده تا چند روز پیش دسترسی نداشتم و به شما اعلام شده بود ، میایم بررسی میکنیم ، ولی با فش های ناموسی که در تلگرام دادید نه تنها بنده ، بلکه هر شخص دیگه ایی بود سرویس شمارو مسدود میکرد ، سرویس رو از همکارمون به صورت ریسلر تهیه کردیم و به شما سرویس دادیم
    دعوایی نبود !! بنده اومدم دیدم شما مارو فش بارون کردید ، پس نه سرویسی باز میشه ، نه اطلاعاتی به شما داده میشه ، طبق قوانین وب سایت ما ، توهین به بنده یا هر کس دیگه در سایت من = بسته شدن سرویس میباشد ، ما هیچ مشتری رو سر کار نذاشتیم ، پس مشکلی دارید میتونید برید شکایت انجام بدید!!!
    بنده منتظر مدیریت در این تاپیک هستم روز همگی خوش

9. تعداد تشکر ها ازfarssub به دلیل پست مفید

تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    42 پست

واقعآ آدم به آدمایی مثل شما نمیدونه چی بگه! برام سن شما سوال هست!
    سرویسی که با هم صحبت کرده بودیم سرور اختصاصی بود نه سرویس هاست اشتراکی که بازدید به 5 هزار برسه قطع میشه بنده از طریق نرم افزار هم چک کردم شما در یاهو انلاین بودی و برای بنده خیلی وقت هست که افلاینی
    سوال بنده از شما و مدیران این هست طی 3 روز کاری شما دسترسی به هیچ چیزی نداشتی نه تلفن نه تلگرام نه پشتبیانی( که البته این بزرگترین ضعف یک هاستینگ هست) بعد دقیقآ زمانی که من روی این سایت تیکت باز کردم و شما دیدی به من پیام دادی!! این ها صحبت های بچگانه هست دوست عزیز خود شما هم میدونی اینها بهونه های بچگانه هست ندیدم, نبودم, نمیدونستم, بهم فحش دادی, اذیتم کردی! خجالت آور هست واقعآ
    بنده هم وقت ندارم برای شما که واقعآ ارزشی نداری توی جمع هاستینگ ها و ... برم شکایت انجام بدم و وقتم رو برای شما تلف کنم
    اینجا مدیریتی هست که داره میبینه سایت من بسته شده و پیگیریش با اونها هست
    با تشکر

11. تعداد تشکر ها از N4vid12 به دلیل پست مفید

عضو انجمن javadezati آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    800
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    1,335 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط farssub نمایش پست ها
    سرویسی که به شما ارائه شد سرویس رایگان اسپانسری بود ، و شما در این انجمن از ما سرویس رو دریافت نگردید
    طبق توضیحاتیی که به مدیریت انجمن ارسال شد ، همه موارد توضیج داده شده ، شما در یاهو اینگور نیستید ، بنده در یاهو انلاین نیستم!!! فرقش رو متوجه بشید!
    تلگرام هم بنده تا چند روز پیش دسترسی نداشتم و به شما اعلام شده بود ، میایم بررسی میکنیم ، ولی با فش های ناموسی که در تلگرام دادید نه تنها بنده ، بلکه هر شخص دیگه ایی بود سرویس شمارو مسدود میکرد ، سرویس رو از همکارمون به صورت ریسلر تهیه کردیم و به شما سرویس دادیم
    دعوایی نبود !! بنده اومدم دیدم شما مارو فش بارون کردید ، پس نه سرویسی باز میشه ، نه اطلاعاتی به شما داده میشه ، طبق قوانین وب سایت ما ، توهین به بنده یا هر کس دیگه در سایت من = بسته شدن سرویس میباشد ، ما هیچ مشتری رو سر کار نذاشتیم ، پس مشکلی دارید میتونید برید شکایت انجام بدید!!!
    بنده منتظر مدیریت در این تاپیک هستم روز همگی خوش
    سلام

همکار محترم ایشون بی تجربه بازی در آوردن و شما بخشش به خرج بدین و موضوع رو تموم کنید
    البته بابت فحش ناموس بنده هم تعصب دارم و هرکسی نباید به خودش اجازه بده دهنش رو باز کنه و چرت و پت بگه
    کسی که با افتخار میاد و میگه تو انجمن فحش ناموس دادم تو همین انجمن هم باید عذرخواهی کنه...
    بهتر هست بک آپ ایشون رو بدین تا برن دنبال کارشون و شما هم کاربر بی ادب نداشته باشید
    باتشکر
    ویرایش توسط javadezati : July 26th, 2016 در ساعت 12:59
    دارای نماد اعتماد الکترونیکی و 10 سال سابقه
    آدرس : تهران - خیابان شهید رجایی - میدان بهشت - خیابان ابریشم - پلاک 268 ( وب هاست پرشین )
    55502847-09123104071-09359290050-www.whpersian.com

13. تعداد تشکر ها ازjavadezati به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    481
    تشکر تشکر شده 
    50
    تشکر شده در
    31 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط N4vid12 نمایش پست ها
    خیر بنده بک آپ ندارم ایشون هم گفتند باید عذر خواهی کنی تا بدیم که بنده زیر بار حرف زور نمیرم عذر خواهی بابت چی؟ بنده 10 ساله کارم این هست بار اولی نیست که سایت زدم از بزرگترین سایت ها در هر زمینه بنده رو میشناسند ولی ایشون به علت عدم آگاهی کاملشون این کار های واقعآ بچگانه که در حد یک جوان 14 15 ساله هست رو دارند انجام میدند
    عذر خواهی بابت جی؟
    دوست عزیز هر مشکلی هم باشه ، شما به ایشون فحش دادید ، عذر خواهی بابت چی بکنید؟
    بنده به جای دوستمون بودم هر زمان عذر خواهی کردید ، سرویس رو باز میکردم ، واقعا عذر میخوام منو ببخشید این حرفو زدم ، این اقا ناموسشون رو از سر راه نیاوردن که شما
    فش بدید و خیلی راحت کلاهبردارشون کنید!!!!
    هر زمان عذر خواهی کردید به اشتباهتون پی بردید با هم مشکل رو حل کنید

تشکر تشکر کرده 
    20
    تشکر تشکر شده 
    49
    تشکر شده در
    42 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط javadezati نمایش پست ها
    سلام

همکار محترم ایشون بی تجربه بازی در آوردن و شما بخشش به خرج بدین و موضوع رو تموم کنید
    البته بابت فحش ناموس بنده هم تعصب دارم و هرکسی نباید به خودش اجازه بده دهنش رو باز کنه و چرت و پت بگه
    کسی که با افتخار میاد و میگه تو انجمن فحش ناموس دادم تو همین انجمن هم باید عذرخواهی کنه...
    بهتر هست بک آپ ایشون رو بدین تا برن دنبال کارشون و شما هم کاربر بی ادب نداشته باشید
    باتشکر
    شما 5 تومن خرج تبلیغات کن سایتت رو 1 ماه زحمت بکش بالا بیار بعد از 2 ماه بخوابه و جوابت رو ندن؟ نامه ی فدایت شوم ارسال میکنی؟
    بعدم من فحش ندادم دوست عزیز کسی که اینکارو میکنه خودش برای خودش بد و بیراه درست کرده که پشتش باشه وگرنه کی بی دلیل به کسی بی احترامی میکنه؟

عضو انجمن javadezati آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    800
    تشکر تشکر شده 
    1,663
    تشکر شده در
    1,335 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط N4vid12 نمایش پست ها
    واقعآ آدم به آدمایی مثل شما نمیدونه چی بگه! برام سن شما سوال هست!
    سرویسی که با هم صحبت کرده بودیم سرور اختصاصی بود نه سرویس هاست اشتراکی که بازدید به 5 هزار برسه قطع میشه بنده از طریق نرم افزار هم چک کردم شما در یاهو انلاین بودی و برای بنده خیلی وقت هست که افلاینی
    سوال بنده از شما و مدیران این هست طی 3 روز کاری شما دسترسی به هیچ چیزی نداشتی نه تلفن نه تلگرام نه پشتبیانی( که البته این بزرگترین ضعف یک هاستینگ هست) بعد دقیقآ زمانی که من روی این سایت تیکت باز کردم و شما دیدی به من پیام دادی!! این ها صحبت های بچگانه هست دوست عزیز خود شما هم میدونی اینها بهونه های بچگانه هست ندیدم, نبودم, نمیدونستم, بهم فحش دادی, اذیتم کردی! خجالت آور هست واقعآ
    بنده هم وقت ندارم برای شما که واقعآ ارزشی نداری توی جمع هاستینگ ها و ... برم شکایت انجام بدم و وقتم رو برای شما تلف کنم
    اینجا مدیریتی هست که داره میبینه سایت من بسته شده و پیگیریش با اونها هست
    با تشکر
    سلام

پیشنهاد می کنم بابت فحشهاتون عذرخواهی کند و بک آپ بگیرید
    و میتونم پا در میونی کنم برای ختم بخیر شدن ...
    ----------
    به مدیران این انجمن موضوع شما مربوط نمیشه که سایت فعال هست یا نه قوانین سایت رو مطالعه کنید

پیروز باشید
    دارای نماد اعتماد الکترونیکی و 10 سال سابقه
    آدرس : تهران - خیابان شهید رجایی - میدان بهشت - خیابان ابریشم - پلاک 268 ( وب هاست پرشین )
    55502847-09123104071-09359290050-www.whpersian.com

17. تعداد تشکر ها ازjavadezati به دلیل پست مفید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)