صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 23 , از مجموع 23

موضوع: درخواست کمک در رابطه با اینترنت در مناطق محروم

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

پیش فرض پاسخ : درخواست کمک در رابطه با اینترنت در مناطق محروم

نقل قول نوشته اصلی توسط cr0w نمایش پست ها
    راستش 1 میلیون هزینه واسه ی همچین کاری واقعا ادم دلش نمیاد . تشکر از شما بنده از مشتریان و طرفداران پر و پا قرص شما هستم . بله بابت این موضوع مزاحم شما میشم .
    شما محبت دارید
    نه نیازی به 1 میلیون هزینه نیست
    یک گوشی که 3g پشتیبانی کنه کافیه ( می تونه حتی اندروید هم نباشه)
    چون با توجه به زیرساختی که می فرمایید بیشتر از سرعت 200 کلوبایت هم نمیشه انتظار داشته
    پس نیازی به تهیه یک گوشی گرون قیمت هم نیست ( برای امتحان می کنیداز گوشی شخصی خودتون برای یک روز استفاده کنید)
    پیروز باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

2. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

3. # ADS

عضو جدید Cr0w آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    450
    تشکر تشکر شده 
    163
    تشکر شده در
    121 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    شما محبت دارید
    نه نیازی به 1 میلیون هزینه نیست
    یک گوشی که 3g پشتیبانی کنه کافیه ( می تونه حتی اندروید هم نباشه)
    چون با توجه به زیرساختی که می فرمایید بیشتر از سرعت 200 کلوبایت هم نمیشه انتظار داشته
    پس نیازی به تهیه یک گوشی گرون قیمت هم نیست ( برای امتحان می کنیداز گوشی شخصی خودتون برای یک روز استفاده کنید)
    پیروز باشید
    جناب عبید ، گوشی موجود هست تست هم گرفتیم تو روز با ایرانسل حدود 200 الی 700 کیلوبایت دانلود دارم اما متغیر هست و کم اتفاق میفته به 700 کیلوبایت برسه
    در حال حاضر اینترنت مخابراتم با حداکثر 300 کیلوبایت و حداقل 120 کیلوبایت و متوسط 230 کیلوبایت دانلود داره مشکل اصلی کیفیت پایین سرویس هست .
    شما میفرمایید که این کارو بکنم ، امکانش هست طرح شبانه بگیرم ؟ سرعتش مناسب باشه ؟ باید در فضای باز این کارو انجام بدم درسته ؟ یعنی گوشی کنار پنجره و یا جایی باشه مشکل نیست ؟
    اتاق خودم نقطه کور هست.

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط Cr0w نمایش پست ها
    جناب عبید ، گوشی موجود هست تست هم گرفتیم تو روز با ایرانسل حدود 200 الی 700 کیلوبایت دانلود دارم اما متغیر هست و کم اتفاق میفته به 700 کیلوبایت برسه
    در حال حاضر اینترنت مخابراتم با حداکثر 300 کیلوبایت و حداقل 120 کیلوبایت و متوسط 230 کیلوبایت دانلود داره مشکل اصلی کیفیت پایین سرویس هست .
    شما میفرمایید که این کارو بکنم ، امکانش هست طرح شبانه بگیرم ؟ سرعتش مناسب باشه ؟ باید در فضای باز این کارو انجام بدم درسته ؟ یعنی گوشی کنار پنجره و یا جایی باشه مشکل نیست ؟
    اتاق خودم نقطه کور هست.
    من صادقانه و فنی عرض کنم با توجه به شرایط شما 200 کیلوبایت پایدار داشته باشید کفایت میکنه
    حتی می تونید آنلاین هم بازی کنید و مشکلی پیش نمیاد
    از نظر بنده اینترنت موبایل برای شما بهتره
    موبایل و در فضای ایمن قرار بدید که تحت آنتن و پوشش دهی بیرونی محسوب بشه
    مثلا می فرمایید کنار پنجره بنده عرض می کنم خیر اگر امنیت هست بیرون پنجره
    یک فضای بسیار مناسبی وجود داره که پشنهاد می کنم امتحان کنید
    اگر منزل شما به پشت بام راه داره , مسیری که به سمت پشت بام تشریف می برید حتما یک پنجره هست که بالا هم واقع شده و احتمال اینکه آنتن دهی بهتر باشه وجود داره
    البته مورد رساند شارژ و برق و باید در نظر گرفت
    پس با کمی بررسی و دقت می تونید بهترین نقطه آنتن دهی و پیدا کنید
    لازم بود یک نقشه ساده از محل زندگی و روی برگه بکشید
    نقاط مورد نظر و علامت بزنید و امتحان کنید
    بهترین محل آنتن دهی و که پیدا کردید می تونید گوشی و مستقر کنید و از اینترنت لذت ببرید
    در ارتباط با اینترنت شبانه بله فکر می کنم ایرانسل داشته باشه و برای شما مناسب هست
    نکته: به دلیل فاصله به وجود آمده بین موبایل و سیستم شما چند میلی ثانیه پینگ شما تغییر خواهد کرد
    امیدوارم از لپ تاپ استفاده بفرمایید و یا اینکه مودم wifi داشته باشید
    مورد پایانی هم که خواستم عرض کنم به صورت دستی موبایل خودتون و روی 3G و ایرانسل تنظیم کنید ( بی تاثیر نخواهد بود)
    سوالی داشتید در خدمتم
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

6. تعداد تشکر ها از viasky به دلیل پست مفید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)