نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: هاست ایران ماهی 1000

عضو جدید /mehdi/ آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    19 پست

پیش فرض هاست ایران ماهی 1000

سلام یه هاست ایرانی میخوام فضا هم 200 مگ کافیه پهنا باند نامحدود باشه اد دامین پارک دامینو ساب دامینو دیتابیس نامحدود باشه امکان انتخاب ورژن php هم باشه
    برای تست اسکریپت میخوام برای همین احتیاج دارم چند دامین متصل کنم
    سرعت لود بالا باشه چون هاست هزار تومنی و یا رایگان زیاده ولی نمیخوام وقتی رفرش میکنم چند دیقه وایسم تا لود بشه برای همین امدم سرغ هاست ایرانی
    قیمت هم هزار یا دو هزار ماهیانه

به کزو ماند سایت زرنگار

2. # ADS

عضو انجمن DEFALT آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,503
    تشکر تشکر شده 
    233
    تشکر شده در
    179 پست

پیش فرض پاسخ : هاست ایران ماهی 1000

درود ، دوست عزیز هم هاست با کیفیت و با سرعت خوب و منابع اختصاصی میخواید ، هم میخواید هزینه اندک پرداخت کنید ؟

پ.ن » اگر هاست از فرانسه مد نظرتون بود به بنده اطلاع بدید یک هفته بهتون تست ارائه میدیم .

موفق باشید .
    .

4. تعداد تشکر ها از DEFALT به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط /mehdi/ نمایش پست ها
    سلام یه هاست ایرانی میخوام فضا هم 200 مگ کافیه پهنا باند نامحدود باشه اد دامین پارک دامینو ساب دامینو دیتابیس نامحدود باشه امکان انتخاب ورژن php هم باشه
    سرعت لود بالا باشه چون هاست هزار تومنی و یا رایگان زیاده ولی نمیخوام وقتی رفرش میکنم چند دیقه وایسم تا لود بشه برای همین امدم سرغ هاست ایرانی
    اد دامین نامحدود امکان پذیر نیستش اما با هزینه 1750 تومان ماهیانه می تونم سرویس زیر رو از دیتاسنتر پارس آنلاین خدمتتون ارائه کنم:

فضا: 256 مگابایت
    پهنای باند: نامحدود
    تعداد سایت: 1 عدد
    پارک دامنه: نامحدود
    کنترل پنل: ‌cPanel
    وب سرور: Apache2
    سیستم عامل: CloudLinux
    امکان انتخاب نسخه PHP

خرید این بسته: http://vidahost.ir/host/?q=256&s=1

دقت کنید به این قیمت 1 درصد ارزش افزوده اضافه میشه که یعنی هزینه کامل میشه دقیق 1768 تومان به صورت ماهیانه!
    ویرایش توسط iHSG : July 14th, 2016 در ساعت 14:53

6. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    312
    تشکر تشکر شده 
    2,482
    تشکر شده در
    1,955 پست

اگر سایت اسکریپت دارید آدرس بدید به صورت اسپانسری کار کنیم
    https://serverbartar.com
    TEL: 021-71053438
    کد تخفیف 25درصدی دائمی ویژه کاربران انجمن: wht25
    دارای نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره

8. تعداد تشکر ها از taghikhani به دلیل پست مفید

عضو انجمن shatech آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    17
    تشکر تشکر شده 
    100
    تشکر شده در
    87 پست

پهنای باند نامحدود هیچ دیتاسنتری در هیچ سروری نمیفروشه هر ترا هم خدادتومن پولش اونوقت عاقلانس که ما بیایم با هزارتومان شما که پول 1 صدم سرور هم نمیشه پهنای باند نامحدود برای شما ساپورت کنیم؟

تازه اونم با دامین بالا شما بیایی ده تا سایتت رو روش راه بندازی پهنای کل سرور رو بخوری جالبه البته کسانی که تازه مدارسشون تعطیل شده و سرور خریدن میتونید این سرویس بانمک رو دریافت کنید و انشالله به امید خدا تا ماه اینده میتونیم باز در تاپیک جدید شمارو ببینیم

یا علی

- - - Updated - - -

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    سلام
    اد دامین نامحدود امکان پذیر نیستش اما با هزینه 1750 تومان ماهیانه می تونم سرویس زیر رو از دیتاسنتر پارس آنلاین خدمتتون ارائه کنم:

فضا: 256 مگابایت
    پهنای باند: نامحدود
    تعداد سایت: 1 عدد
    پارک دامنه: نامحدود
    کنترل پنل: ‌cPanel
    وب سرور: Apache2
    سیستم عامل: CloudLinux
    امکان انتخاب نسخه PHP

برای خرید این بسته تیکت ارسال کنید: http://my.vidahost.ir/submitticket.php?step=2&deptid=1

دقت کنید به این قیمت 1 درصد ارزش افزوده اضافه میشه که یعنی هزینه کامل میشه دقیق 1768 تومان به صورت ماهیانه!
    نمونه سرویسی که عرض کردم بدون نماد اعتماد با قیمت پایین و غیر قابل تضمین
    ایرانی ام و به ایرانی بودنم می بالم

آیدی تلگرام: https://telegram.org/cpshatech

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط shatech نمایش پست ها
    خیلی جوک با نمکی بود
    پهنای باند نامحدود هیچ دیتاسنتری در هیچ سروری نمیفروشه هر ترا هم خدادتومن پولش اونوقت عاقلانس که ما بیایم با هزارتومان شما که پول 1 صدم سرور هم نمیشه پهنای باند نامحدود برای شما ساپورت کنیم؟

تازه اونم با دامین بالا شما بیایی ده تا سایتت رو روش راه بندازی پهنای کل سرور رو بخوری جالبه البته کسانی که تازه مدارسشون تعطیل شده و سرور خریدن میتونید این سرویس بانمک رو دریافت کنید و انشالله به امید خدا تا ماه اینده میتونیم باز در تاپیک جدید شمارو ببینیم

یا علی

- - - Updated - - -

نمونه سرویسی که عرض کردم بدون نماد اعتماد با قیمت پایین و غیر قابل تضمین

بله عزیز من تازه مدرسه ام تموم شده نشستم این کار رو میکنم شرمنده اگه بدون اجازه شما آمدم.
    آقا حرف ایشون درسته اصلا از بنده خرید نکنید چون 9 سالمه و تازه کلاس سومم و تازه امسال جدول ضرب رو یاد گرفتم و یه کارت 100 آفرین هم گرفتم دلتون بسوزه

11. تعداد تشکر ها از iHSG به دلیل پست مفید

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    8
    تشکر تشکر شده 
    45
    تشکر شده در
    41 پست

هاست ایران ماهیانه 30 هزارتومان در خدمت شما هستیم

1گیگ فضا
    20گیگ ترافیک
    امکانات جانبی نامحدود

موفق باشید

13. تعداد تشکر ها از shopingserver.com به دلیل پست مفید

عضو جدید /mehdi/ آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    71
    تشکر تشکر شده 
    22
    تشکر شده در
    19 پست

سلام دوست عزیز shatech

واقعانمیدونم در جواب چی بهتون بگم / اگه این موضوع براتون تازگی داره توی همین انجمن عدد 1000 یا کلمه هزار رو سرچ کنید به نتایج زیادی میرسید.اگه دوست داشتید مطالب بیشتری هم در این ضمینه پیدا کنید از طریق گوگل هم یه سرچ کنید
    متاسفانه حظور ذهن ندارم کدوم سایت بود یه مقاله در مورد این نوع هاستها بود که حتی برای این مدل هاستها یک نام هم وجود داشت که توضیح داد بود بعد از اینکه نرم افزارهای مث wampserver یا XAMPP وارد دنیای نت شدن این نوع خدمات هاست کنار گذاشته شد (البته مطمئنا شما که مدرستون خیلی وقت پیش تعطیل شده این چیزا رو میدونید)
    ترافیک نامحدود هم اون اولا که تازه هاست ایرانی امده بودن یه چیز عجیب غریب بود الان شاید 70 درصد هاستینگها پهنای باند نامحدود میدن اگه هم بنده ذکر کردم که ساب دامین پارک دامین ترافیک و... نامحدود فقط خواستم مطلبم کامل باشه / هرچند این مواردی هم که گفتم و درخواست کردم یه چیز معمول هست اگه میومدم میگفتم انقد سپیو و رم میخوام میتونستید ازم انتقاد کنید.
    بعد شما که خیلی وقته توی این کار هستید باید بدونید که سه ماه تابستون بهترین زمان برای فروش همچین هاست های هست خیلی از همین محصلین تابستونا میان یه سایتی همینجوری برا تفریح راه میندازن یا تمرین برنامه ویسی میکنن و...... حتی غیر از تابستون و توی بقیه فصلها خیلی از دانشجوها دنبال هاست ارزون برای انجام پروژه دانشگاهشون هستن . در مورد ترافیک هم بنده نوشتم هاست رو برا تست اسکریپت احتیاج دارم که اصلا ترافیکی مصرف نمیشه فوقش اینه روزی یه ساعت بیام چند خط کد کمو زیاد کنم از اسکریپت / شما از صبح تا شب هم بشینی یه صفحه html که چند خط کد توش هست رو هی رفرش کنی کلا 20 مگابایت هم نمیسوزونی دوست عزیز / و یه مورد دیگه اینکه همچین افرهای اصولا باید بنویسن ترافیک نامحدود چون کسی که این کاره هست میدونه همچین سایتهای که تازه تاسیس هستن یا برای تست و... هستن ترافیک زیادی مصرف نمیکنن پس اگر فروشنده ای دیدی که برای همچین افرهای ترافیک نامحدود داد کارشو دیوانگی فرض نکن بدون فروشنده باهوشیه.اد دمین هم که گفتم نمحدود بنده فقط دوتا دامنه روی هاست استفاده میکنم اون یکی دامنه هم برا وقتیه که کارم با اسکریپت تموم شد و بخوام لایسنس اسکریپتو تست کنم. پس خودتو ناراحت نکن دوست عزیز

از دوستانی هم که وقت گذاشتن افر دادن تشکر میکنم.هاست هم از همین دوستمون که افر پیشنهاد دادن توی یکی دو روز اینده خریداری میکنم
    بازم تشکر.موفق باشید
    ویرایش توسط /mehdi/ : July 12th, 2016 در ساعت 05:41
    نام نیکو گر بماند ز آدمی

به کزو ماند سایت زرنگار

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)