نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

موضوع: ساپورت در گاه پرداخت و شراکت در فروش

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

پیش فرض ساپورت در گاه پرداخت و شراکت در فروش

درود من یک سایت فروش سرویس های iptv برای خارجیا دارم یکی میخوام که بتونه بعد از هر مسدودی درگاه پی پال [ بین 2 تا 3 ماه ] دوباره درگاه بهم بده و مبالغ واریزی رو حداکثر تا 48 ساعت واسم تبدیل به ریال کنه در عوض 20% فروش از هر تراکنش گیرش میاد در ضمن این رو هم بگم که از همه زیر و بم ساخت اکانت و گرفتن درگاه پی پال مطلع هستم و همینطور مخارج اندکش حداکثر برای هر درگاه 100 هزار تومان بیشتر خرج نداره .

شاید این سوال براتون پیش بیاد که خودت که بلدی چرا انجام نمیدی سوال خوبی در جواب باید بگم چون حوصلم نمیشه واقعا حوصلم نمیشه .

تراکنشها به شرح زیر

60$
    90$
    140$

فروش ماهیانه میانگین بین 500 تا 1000 دلار در زمان المپیک یا جام جهانی به ماهی 10 هزار دلار هم میرسه

2. # ADS

عضو انجمن hegza آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    1,391
    تشکر تشکر شده 
    1,140
    تشکر شده در
    739 پست

پیش فرض پاسخ : ساپورت در گاه پرداخت و شراکت در فروش

نقل قول نوشته اصلی توسط Devilz نمایش پست ها
    درود من یک سایت فروش سرویس های iptv برای خارجیا دارم یکی میخوام که بتونه بعد از هر مسدودی درگاه پی پال [ بین 2 تا 3 ماه ] دوباره درگاه بهم بده و مبالغ واریزی رو حداکثر تا 48 ساعت واسم تبدیل به ریال کنه در عوض 20% فروش از هر تراکنش گیرش میاد در ضمن این رو هم بگم که از همه زیر و بم ساخت اکانت و گرفتن درگاه پی پال مطلع هستم و همینطور مخارج اندکش حداکثر برای هر درگاه 100 هزار تومان بیشتر خرج نداره .

شاید این سوال براتون پیش بیاد که خودت که بلدی چرا انجام نمیدی سوال خوبی در جواب باید بگم چون حوصلم نمیشه واقعا حوصلم نمیشه .

تراکنشها به شرح زیر

60$
    90$
    140$

فروش ماهیانه میانگین بین 500 تا 1000 دلار در زمان المپیک یا جام جهانی به ماهی 10 هزار دلار هم میرسه
    همین قسمت بولد شده کار رو خیلی سخت میکنه.
    ضمنا شاید راه اندازیش بقول شما 100 تومن خرج داره(با اینکه با ریموت و.. تهش 50 تومن هم خرجش نمیشه)اما اکانت تازه تاسیس چطور میتونه بین 500 تا 1000$ تراکنش ورودی داشته باشه و لیمیت نشه و ازش مدارک نخوان؟
    بر طبق گفته خودتون زیر و بمش رو میدونید؟! اما اینطوریها هم نیست. کلا حساب چرسونال داریم با پریمر و بیزینس. که مورد اولی درگاه نمیتونه داشته باشه. میمونه مورد دوم و سوم که پریمر هم محدودیت های سالیانه داره که باز به شما نمیخوره سر 10-15 روز اول بلاکه. بهترین مورد برای شما آخری هست که باید فکر تاسیس شرکت باشید یا با افراد با سابقه اینکار فعالییت کنید که اونم بعید میدونم کسی ریسک کنه.
    بهرحال این نظر رو جهت آگاهی شما دادم و هدف دیگری نداشتم
    موفق باشید دوست عزیز
    پروردگارا مرا فهم ده:: تا متوقع نباشم. دنیا و مردمانش باید مطابق میل من رفتار کنند.

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

باسلام
    در صورت تمایل با بنده در تماس باشید
    هم بنده هم شرکت خارج از ایران هست و تمام اطلاعات به نام بنده و شرکت ثبت شده
    Telegram: @irvsk
    با یکی از همکار های شما نیز در حال فعالیت هستیم به نوعی
    موفق باشید
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    0
    تشکر تشکر شده 
    0
    تشکر شده در
    0 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط hegza نمایش پست ها
    همین قسمت بولد شده کار رو خیلی سخت میکنه.
    ضمنا شاید راه اندازیش بقول شما 100 تومن خرج داره(با اینکه با ریموت و.. تهش 50 تومن هم خرجش نمیشه)اما اکانت تازه تاسیس چطور میتونه بین 500 تا 1000$ تراکنش ورودی داشته باشه و لیمیت نشه و ازش مدارک نخوان؟
    بر طبق گفته خودتون زیر و بمش رو میدونید؟! اما اینطوریها هم نیست. کلا حساب چرسونال داریم با پریمر و بیزینس. که مورد اولی درگاه نمیتونه داشته باشه. میمونه مورد دوم و سوم که پریمر هم محدودیت های سالیانه داره که باز به شما نمیخوره سر 10-15 روز اول بلاکه. بهترین مورد برای شما آخری هست که باید فکر تاسیس شرکت باشید یا با افراد با سابقه اینکار فعالییت کنید که اونم بعید میدونم کسی ریسک کنه.
    بهرحال این نظر رو جهت آگاهی شما دادم و هدف دیگری نداشتم
    موفق باشید دوست عزیز
    من 5 سال دارم کار میکنم با یه بنده خدایی که الان به علت مشغله کاری خیلی زیاد دیگه واقعا نمیرسه که کارای منو انجام بده 500 یا 1000 دلار یکجا واریز نمیشه بلکه در طول ماه واریز میشه به صورت 60 یا 90 یا 140 دلاری که بعد از هر تراکنش باید پول رو خرج کرد که در صورت لیمیت شدن چیزی رو از دست نداده باشیم و دوباره به همین روال یک اکانت دیگه معمولا بین 2 تا 3 ماه طول میکشه لیمیت شدن حساب

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    29
    تشکر شده در
    19 پست

از اوکی پی استفاده کنید به ایرانی ها سرویس میده دلار اوکی هم راحت تبدیل به ریال میشه مشتری داره

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    1,075
    تشکر تشکر شده 
    1,426
    تشکر شده در
    919 پست

چرا از کمپانی های دیگر درگاه نمیگیرید ؟!

مثلا OKpay.com

هم قدیمی هستن و هم معتبر با ایرانی ها هم مشکلی ندارن و به راحتی حساب تایید میشه ...

عضو دائم viasky آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    901
    تشکر تشکر شده 
    4,782
    تشکر شده در
    2,967 پست

کاربران ایشون با پی پال پرداخت انجام می دهند
    Www.Viasky.Net Web Hosting , VPS , Dedicated Server , Colocation , ccTLD Domains, Official Partner of cPanel
    Phone : +306949433380 , Registered Code: #51212 , European VAT Number: #165736249 , Telegram: @irvsk

عضو جدید
    تشکر تشکر کرده 
    16
    تشکر تشکر شده 
    29
    تشکر شده در
    19 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط viasky نمایش پست ها
    کاربران ایشون با پی پال پرداخت انجام می دهند
    خارجی اکثرا با حساب و کارت متصل به پی پال پرداخت میکنند و به این شکلی که درایران پی پال خرید و فروش میشه اصلا نیست شاید ممنوع هم باشه درگاه اوکی پی هم معتبره و اعتماد میکنند و جواب داده در موارد مشابه گفتم که تست کنند شاید حجم زیادی از پرداختی ها رو پوشش داد چون پی پال براشون ریسک و هزینه زیاد داره
    ویرایش توسط ASC : May 27th, 2016 در ساعت 01:53

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)