صفحه 2 از 8 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 73

موضوع: سرنوشت اینترنت LTE/3G در مقابل adsl

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    649
    تشکر تشکر شده 
    888
    تشکر شده در
    618 پست

پیش فرض پاسخ : سرنوشت اینترنت LTE/3G در مقابل adsl

در مورد قیمت به نظر من باید 2 قسمت بشه !

اینترانت و اینترنت : مثلا 500 ت - 3900 ت

یعنی مثلا بنده که الان کاربر هستم 5 گیگ اینترنت بخرم + 100 گیگ اینترانت !

-----------------------

در مورد سرویس همراه هم واقعا عالی هست همشون چه رایتل - ایرانسل - همراه ...

بستگی به مکان و انتن دهی داره بیشتر ...

2. # ADS

عضو انجمن novinvps.com آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    839
    تشکر تشکر شده 
    3,024
    تشکر شده در
    2,194 پست

بله متوجه هستم که وضعیت اینترنت همراه حداقل در منطقه ی ما خیلی بهتر هست از سرویس های خانگی مثل ADSL-wireless

با این وضعیت این شرکت ها فکر میکنم مشترکینشون از دست بدن...

کاربر اخراج شده
    تشکر تشکر کرده 
    1
    تشکر تشکر شده 
    7
    تشکر شده در
    6 پست

اینترنت 4 جی ایرانسل پیشنهاد میشه .

عضو انجمن sadecohost آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    399
    تشکر تشکر شده 
    294
    تشکر شده در
    216 پست

درود
    عزیزانی که میگن خارج کشور نت موبایلی ارزون تر است, حالا من بر اساس تجربه میگم جاهای دیگه رو نمیدونم!
    ارمنستان ما نت موبایل میگرفتیم سرعت دانلود تا 1 مگ بالا میکشید تو 4g ... (اکثر جای پایتختش یروان, فور جی بود) حجم نامحدود با 4000درام معادل حدود 32-33هزار تومن!! (برای یک ماه)
    البته یه جور قانون استفاده منصفانه ای چیزی بود که زیاد دانلود میکردی سرعتتو لیمیت میکردن.
    همین پلان روزانه 700تک تومن بود! بعد تو ایران ما ایرانسل میگیریم 70مگ 1000تومن :| (دقیق یادم نیست.)

اوپراتور Vivacell MTS میتونید تست کنید .

الان هم 4جی ایرانسل و رایتل پیشنهاد میشن از نظر بنده.
    .::شرکت دو ملیتی فرا آسمان برای تو (SkyForYou), شناسه ثبت ایران : 524579, شناسه ثبت مالزی: 0918461M ::.
    به نام تجاری سادهکوهاست
    Tg: @sadeco - 09354640600-09212098391

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

سلام
    ما که جنوب شهر تهران هستیم نه 3G آنتن میده نه 4G و نه وایمکس بعد جالبیش اینجاست که ایرانسل sms میده پوشش سراسری 3G در ایران و بعدش میگه درحال 3G کردن روستا های پرت ایران هستن.
    من فقط 2G رو می تونم استفاده کنم که اونم از سرعت 128 مخابرات هم پایین تره سرعتش و نمی دونم چرا هم ایرانسل و هم همراه اول دم به ساعت قطعی هم دارن.
    فقط یادمه رفته بودم مسافرت شمال تو شهر انزلی رو نیمکت نشسته بودم و 3G استفاده میکردم و خدایی به نظرم نسبت به 2G سرعتش خیلی بالاتر آمد اما خب بسته هاش از نظر من خیلی خیلی هم گرونن نمی دونم چرا دوستان میگن ارزونن.من هم ایرانسل دارم هم همراه اول همه شون گرونن بعد مثلاً ایرانسل بسته 50 مگابایتی داره که تازه میشه یه هفته ای هم خریدش آدم با 50 مگابایت دقیقاً چی کار می تونه کنه؟ باور کنید من 2 روز اینترنت ADSL در منزل نداشتم بسته 400 مگابایت 2G ایرانسل رو یه هفته ای گرفتم فقط همین وب هاستینگ تاک میامدم و چند تا انجمن دیگه حتی باهاش تلگرام و اینستا و... هم نمی رفتم اما نمی دونم چرا هنوز دو روز هم نشد که ایرانسل sms داد حچم بسته شما تموم شد!!!
    کلاً من از نت ایرانسل و همراه اول اصلاً راضی نیستم و به نظرم به جای فکر گرون کردن باید فکر بهتر کردنش باشن.

عضو انجمن payamkutah آواتار ها
    تشکر تشکر کرده 
    624
    تشکر تشکر شده 
    328
    تشکر شده در
    245 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط iHSG نمایش پست ها
    سلام
    ما که جنوب شهر تهران هستیم نه 3G آنتن میده نه 4G و نه وایمکس بعد جالبیش اینجاست که ایرانسل sms میده پوشش سراسری 3G در ایران و بعدش میگه درحال 3G کردن روستا های پرت ایران هستن.
    من فقط 2G رو می تونم استفاده کنم که اونم از سرعت 128 مخابرات هم پایین تره سرعتش و نمی دونم چرا هم ایرانسل و هم همراه اول دم به ساعت قطعی هم دارن.
    فقط یادمه رفته بودم مسافرت شمال تو شهر انزلی رو نیمکت نشسته بودم و 3G استفاده میکردم و خدایی به نظرم نسبت به 2G سرعتش خیلی بالاتر آمد اما خب بسته هاش از نظر من خیلی خیلی هم گرونن نمی دونم چرا دوستان میگن ارزونن.من هم ایرانسل دارم هم همراه اول همه شون گرونن بعد مثلاً ایرانسل بسته 50 مگابایتی داره که تازه میشه یه هفته ای هم خریدش آدم با 50 مگابایت دقیقاً چی کار می تونه کنه؟ باور کنید من 2 روز اینترنت ADSL در منزل نداشتم بسته 400 مگابایت 2G ایرانسل رو یه هفته ای گرفتم فقط همین وب هاستینگ تاک میامدم و چند تا انجمن دیگه حتی باهاش تلگرام و اینستا و... هم نمی رفتم اما نمی دونم چرا هنوز دو روز هم نشد که ایرانسل sms داد حچم بسته شما تموم شد!!!
    کلاً من از نت ایرانسل و همراه اول اصلاً راضی نیستم و به نظرم به جای فکر گرون کردن باید فکر بهتر کردنش باشن.
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم یکبار دیگه پست های همه دوستان رو مطالعه بکنید.
    شاید برای شما یک مورد به دلیل عدم انتن دهی نتونستید استفاده کنید ولی نمیشه گفت که خوب نیست.

اگر یکبار با مودم های 4g به اینترنت وصل بشید.(نمیگم مودم 4g باشه و موبایلتون 2g رو هم ساپورت نکنه ها) لپ تاپ و یا سیستمون رو وصل کنید به مودم و فقط یک یا 2 تا سایت رو باهاش مرور کنید.

چنان سرعتی داره که باورتون نمیشه - فقط کافیه دکمه اینتر رو لمس کنید - همون لحظه تمام سایت براتون لود شده - یا اینکه با این مودم اهنگ دانلود کنید اونوقت متوجه میشید که اینترنت یعنی چی.

ولی در اینکه بسته ها بسیار گروه هست با شما و دوستان دیگه بشدت موافقم - وزیر قول داده بود اردیبهشت قیمت ها کاهش پیدا کنه ولی نمیدونم چرا فعلا اقدامی نکردند.

اینم بگم ها اینترنت ایرانسل هر گیگش 4000 تومان هست و اینترنت adsl هم هر گیگش 4000 تومان (تنها تفاوتی که داره تو adsl بسته های مدت دار با تخفیف ارائه میشن و ایرانسل اینارو نداره.)
    اعطاء پنل SMS رایگان ، ارائه تعرفه 8/5 تومان
    ارسال SMS به بلک لیست | پشتیبانی سریع | 7 سال فعالیت | شرکت اعلان پیام 49239
    تماس: 4478089-0413 | تلگرام: ELANAK.ir | @ELANAKSMS

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط payamkutah نمایش پست ها
    دوست عزیز پیشنهاد میکنم یکبار دیگه پست های همه دوستان رو مطالعه بکنید.
    شاید برای شما یک مورد به دلیل عدم انتن دهی نتونستید استفاده کنید ولی نمیشه گفت که خوب نیست.

اگر یکبار با مودم های 4g به اینترنت وصل بشید.(نمیگم مودم 4g باشه و موبایلتون 2g رو هم ساپورت نکنه ها) لپ تاپ و یا سیستمون رو وصل کنید به مودم و فقط یک یا 2 تا سایت رو باهاش مرور کنید.

چنان سرعتی داره که باورتون نمیشه - فقط کافیه دکمه اینتر رو لمس کنید - همون لحظه تمام سایت براتون لود شده - یا اینکه با این مودم اهنگ دانلود کنید اونوقت متوجه میشید که اینترنت یعنی چی.

ولی در اینکه بسته ها بسیار گروه هست با شما و دوستان دیگه بشدت موافقم - وزیر قول داده بود اردیبهشت قیمت ها کاهش پیدا کنه ولی نمیدونم چرا فعلا اقدامی نکردند.

اینم بگم ها اینترنت ایرانسل هر گیگش 4000 تومان هست و اینترنت adsl هم هر گیگش 4000 تومان (تنها تفاوتی که داره تو adsl بسته های مدت دار با تخفیف ارائه میشن و ایرانسل اینارو نداره.)

دوست عزیز اصلاً 3G و 4G در منزل و محله بنده آنتن نمیده بعد میگید با مودم 4G استفاده کنم؟
    من اصلاً نیازی به مودم 4G ندارم همین اینترنت 2G موبایلم رو با ویژگی Wi-Fi Hotspot گوشیم که از اندروید 4 به بالا همه گوشی های اندروید دارن میارم روی لپ تاپم و استفاده میکنم.

تشکر تشکر کرده 
    624
    تشکر تشکر شده 
    328
    تشکر شده در
    245 پست

دوست عزیز اصلاً 3G و 4G در منزل و محله بنده آنتن نمیده بعد میگید با مودم 4G استفاده کنم؟
    من اصلاً نیازی به مودم 4G ندارم همین اینترنت 2G موبایلم رو با ویژگی Wi-Fi Hotspot گوشیم که از اندروید 4 به بالا همه گوشی های اندروید دارن میارم روی لپ تاپم و استفاده میکنم.
    دوست عزیز شاید تو منزل شما انتن نمیده ولی میتونید که از منزلتون برای تست سرعت این سرویس برای چند ساعت خارج بشید؟یا اون رو هم نمیتونید؟؟

ببینید شما که میگید باید بهتر بشه و از این حرفا بنده برای این عرض کردم که سرویس از اونی که شما تا الان دیدید و فکر میکنید هم بهتر هست ولی باید از منزلتون کمی دور بشید تا با چشم خودتون ببینید.

عضو انجمن
    تشکر تشکر کرده 
    569
    تشکر تشکر شده 
    1,269
    تشکر شده در
    882 پست

نقل قول نوشته اصلی توسط payamkutah نمایش پست ها
    دوست عزیز شاید تو منزل شما انتن نمیده ولی میتونید که از منزلتون برای تست سرعت این سرویس برای چند ساعت خارج بشید؟یا اون رو هم نمیتونید؟؟

ببینید شما که میگید باید بهتر بشه و از این حرفا بنده برای این عرض کردم که سرویس از اونی که شما تا الان دیدید و فکر میکنید هم بهتر هست ولی باید از منزلتون کمی دور بشید تا با چشم خودتون ببینید.
    پست اول منو کامل نخوندید گفتم در انزلی که بودم تست کردم و خدایی سرعت بالایی داشت منظور من از کیفیت افزایش این حجم های پایین و پوشش دهی کل ایران مثل 2g است نه سرعتش.
    بعدش گوشی من فقط 3g است نتونستم 4g رو تست کنم.

تشکر تشکر کرده 
    624
    تشکر تشکر شده 
    328
    تشکر شده در
    245 پست

پست اول منو کامل نخوندید گفتم در انزلی که بودم تست کردم و خدایی سرعت بالایی داشت منظور من از کیفیت افزایش این حجم های پایین و پوشش دهی کل ایران مثل 2g است نه سرعتش.
    بعدش گوشی من فقط 3g است نتونستم 4g رو تست کنم.
    اهان بله - از نظر پوشش دهی ممکن هست که مشکلاتی داشته باشه - کاملا صحیح هست.

صفحه 2 از 8 نخستنخست 123456 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)