سلام به همه،
من روی دو تا vitual machine مختلف ، centOS 5.5 ، و kloxo دارم.جفتشون اول به صفحه login مربوط به kloxo گیر میدادن و صفحه لود نمیشد.
بعد از صحبتی که در این تاپیک کردیم با دوستان عزیز (http://www.webhostingtalk.ir/f86/16454/) من روی vm1 فایروال csf رو نصب کردم ، خلاصه بعد از کلی صحبت و راهنمایی دیدم به نتیجه ای نرسید و مجبور شدم برشدارم.
توی vm2 اصلاً csf رو نصب نکردم و فقط طبق راهنمایی دوست عزیزم Online24 از این کد استفاده کردم (iptables -A INPUT -p tcp --dport 7778 -j ACCEPT ) و مشکل vm2 حل شد.
حالا میخوام همون رو روی vm1 هم (که یه زمانی csf داشت و الان برداشتم) اجرا کنم. اما فایده ای نداره و مشکل رو حل نمیکنه.
با اینکه فایروال رو برداشتم اما انگار روی vm1 هنوز فایروال هستش و بعد از هر بار Reboot این پیام رو میده
be login: Firewall: *UDP_out Blocked* IN= OUT=eth0 SRC=173.45.***.*** DST=224.0.0.251 LEN=139 TOS=0x00 PREC=0x)) TTL=255 ID=0 PROTO=UDP SPT=5353 DPT=5353 LEN=119
(البته چندین بار با اعداد مختلف)

حالا فقط در صورتی این vm1 کار میکنه که من سرویس iptables رو stop کنم. کسی نمیدونه این چه مرگش شده و چجوری میشه درستش کرد؟ (اصلاً این پیام ها چرا میاد وقتی فایروالی نصب نیست؟)
میشه من برم فایل iptables مربوط به vm2 رو به جای vm1 کپی کنم تا این درست بشه؟ به نظرتون این راه امکان داره ؟؟